Kas ir tīmekļa mitināšana? (Koplietots salīdzinājumā ar VPS vai veltīts)

paskaidrots tīmekļa mitināšana


Vai jums rodas jautājums, vai jūsu vietnei vajadzētu izvēlēties dalītu, VPS vai speciālu mitināšanu? Tā kā ir pieejams tik daudz web hostinga veidu, var būt grūti izdomāt, kura izvēle ir vislabākā jūsu vajadzībām. Turklāt atšķirīga ir dalītā vs. VPS un speciāla mitināšana?

Neuztraucieties, mēs esam šeit, lai izskaidrotu jums tīmekļa mitināšanu. Mēs dalīsimies ar jums katras tīmekļa mitināšanas opcijas atšķirībās: Kopīgota un VPS salīdzinājumā ar speciālu mitināšanu. Pēc tam, kad būsim izskaidrojuši katru tīmekļa mitināšanas veidu, jūs varēsit saprast, kura izvēle ir vislabākā jūsu vietnei.

Sāksim.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

Tīmekļa mitināšana galvenokārt ir vieta, kur jūsu vietne tiek glabāta internetā. Tīmekļa mitināšana ir uzņēmuma sniegts pakalpojums, kas ļauj cilvēkiem padarīt viņu vietni pieejamu, izmantojot globālo tīmekli.

Vienkārši sakot, ja jūs izveidojat vietni datorā, visi vietnes faili atrodas jūsu datorā, un neviens cits tos nevar redzēt. Izmantojot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, jūsu vietnes faili tiek glabāti telpā internetā, lai ikviens tos varētu apskatīt.

Tas ļauj lietotājiem ievadīt jūsu domēna vārdu, piemēram, www.IsItWP.com, sava pārlūka adreses joslā un uzreiz piekļūt jūsu vietnei..

domēna vārda mitināšanas vietne

Ja jūs vēl neesat izvēlējies domēna vārdu savai vietnei, apskatiet mūsu ziņu par to, kā izvēlēties labāko domēna vārdu.

Kāpēc jums ir nepieciešams tīmekļa mitināšana?

Ja veidojat vietni, vēlaties, lai cilvēki to redzētu. Piemēram, ja jūs sākat blogu un uzrakstāt savu pirmo emuāra ziņu bez tīmekļa mitināšanas, neviens nevarēs izlasīt jūsu saturu. Tas izgāž visu emuāra izveides mērķi, bet tas to nedara?

Izmantojot tīmekļa mitināšanu, jūsu emuāra vietnei būs sava vieta tīmeklī, kur lietotāji no visas pasaules var apmeklēt jūsu vietni un lasīt jūsu emuāra ziņas.

Domājiet par savu vietni kā māju un tīmekļa mitināšanu kā uz ielu. Ja jūsu māja neatrodas uz ielas un nav iespējams nokļūt, kā tad kāds varēs jūs apmeklēt?

Ja vēlaties piesaistīt vietnes apmeklētājus, jums nepieciešama tīmekļa mitināšana.

Vai tīmekļa mitināšana maksā naudu?

tīmekļa mitināšana - dalīta maksa-pret-vps-pret-paredzēta

Jā, tīmekļa mitināšana maksā naudu, tā ir viena no nepieciešamajām izmaksām, ja vēlaties izveidot vietni.

Daudzi cilvēki uzskata, ka tīmekļa mitināšana ir dārga, bet patiesībā nē. Kaut arī ir pieejamas dārgas tīmekļa mitināšanas iespējas, kuru izmaksas pārsniedz USD 500 mēnesī, ir daudz lētu, uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas mēnesī maksā tikai no 2 USD līdz 4 USD. Izmantojot dažas no šīm tīmekļa mitināšanas iespējām, jūs pat iegūstat bezmaksas domēna vārdu, SSL sertifikātu un gandrīz 100% darbības laika garantiju.

Tas nozīmē, ka varat izveidot savu vietni un darboties tikai par 2 USD, kas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri tikai sāk darbu un kuriem ir nepieciešams ierobežots budžets. Vislabākais ir tas, ka, izvēloties kādu no lētākajām tīmekļa mitināšanas iespējām, jums nav jāziedo kvalitāte un uzticamība.

Ir vairāki labākie bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, taču ir svarīgi atzīmēt, ka ar bezmaksas tīmekļa mitināšanu ir panākumi. Izmantojot bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, jums būs jārisina šādi trūkumi:

 • Nevēlamas reklāmas – Bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi jūsu vietnē parādīs nevēlamas, neatbilstošas ​​reklāmas. Tas ir veids, kā viņi nopelna naudu. Bet šīs reklāmas var kaitināt jūsu vietnes apmeklētājus un padarīt jūsu vietni izskatīties neprofesionāli.
 • Ierobežota satiksme – Bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi bieži ierobežos trafika daudzumu, ko varat nokļūt savā vietnē, kas apgrūtina jūsu biznesa izaugsmi.
 • Jūs esat iestrēdzis – Kad esat izvēlējies bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, ir ļoti grūti pārvietot savu vietni uz citu tīmekļa mitinātāju, ja pārdomājat.

Izmantojot tik daudz pieejamu tīmekļa mitināšanas iespēju, labāk iztērēt dažus dolārus, nevis izvēlēties bezmaksas tīmekļa mitināšanu ar visām negatīvajām pusēm, ar kurām tie nāk.

Kādi ir dažādi tīmekļa mitināšanas veidi

Ir vairāki dažādi tīmekļa mitināšanas veidi, taču trīs galvenie risinājumi ir šādi:

 • Dalīts
 • VPS
 • Veltīts

Jūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas veids ir atkarīgs no vietnes veida, kuru vēlaties izveidot. Vai veidojat vienkāršu biznesa vietni vai emuāru? Vai arī vēlaties izveidot e-komercijas vietni vai nišu sociālo mediju vietni, kas tiek pastāvīgi atjaunināta ar jaunu saturu?

Izvēloties tīmekļa mitināšanas veidu, jums jāņem vērā arī to piedāvātās funkcijas, piemēram, drošība, veiktspēja, ja tie ļauj jums viegli izveidot savu vietni, kā arī tas, cik daudz darba ir jūsu galā.

Protams, vienlaikus jāskatās arī uz cenu noteikšanu. Pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir tērēt daudz naudas tīmekļa mitināšanas pakalpojumam, kas nav piemērots jūsu personīgajām vajadzībām.

Tālāk apskatīsim atšķirības starp koplietojamo un VPS, salīdzinot ar speciālo mitināšanu, lai jūs varētu noteikt, kura tīmekļa mitinātāja opcija jums ir labākā izvēle.

Tīmekļa mitināšanas iespēja Nr. 1: koplietota

Virtuālais hostings ir tieši tāds, kā izklausās. Izmantojot dalītu mitināšanu, jūs koplietojat serveri (vietu internetā) ar citiem cilvēkiem.

kopīgs hostings-dzīvoklis-komplekss

Dalīts hostings ir kā dzīvošana daudzdzīvokļu kompleksā. Visi cilvēki, kas dzīvo daudzdzīvokļu kompleksā, atrodas vienā vietā, un viņiem visiem ir jādalās tādos resursos kā veļas mazgātava, autostāvvieta, rotaļu laukums utt..

Tā ir tā pati koncepcija ar kopīgu tīmekļa mitināšanu. Ja mitināt savu vietni, izmantojot koplietojamo mitināšanas pakalpojumu, tā tiek saglabāta tajā pašā vietā, kur virkne citu vietņu. Jums ir koplietoti servera resursi, piemēram, atmiņa, diska vieta, dati un CPU laiks.

Lielākoties servera resursu koplietošana darbojas lieliski. Bet reizēm, ja kāds no jūsu vietnes kaimiņiem patērē daudz resursu, tas var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Plusi:

 • Pieejams – Tā kā jūs koplietojat serveri ar daudziem citiem lietotājiem, arī jūs dalāties ar izmaksām. Kā rezultātā jums ir zemāka cena.
 • Vienkārša iestatīšana – Kopīgi hostinga pakalpojumi parasti rūpējas par visu iestatīšanu jūsu vietā.

Mīnusi:

 • Servera koplietošana – Viens no galvenajiem negatīvajiem punktiem ir fakts, ka jums ir jādalās serverī ar daudzām citām vietnēm.
 • “Slikti kaimiņi” – Tā kā jūs koplietojat serveri ar daudzām vietnēm, jums, iespējams, nāksies saskarties ar “sliktajiem kaimiņiem”, kuri aizņem visus resursus ar lielu trafiku vai kļūdainu kodu. Tas var ietekmēt jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju.

Tīmekļa mitināšanas iespēja Nr. 2: VPS

Nākamā tīmekļa mitināšanas opcija ir VPS. VPS nozīmē virtuālo privāto serveri.

vps-web-host-townhouse

VPS mitināšana ir tāda pati kā dzīvošana rātsnamā vai kooperatīvā ēkā. Jums ir sava māja un jūs esat atbildīgs par tās uzturēšanu, taču jums joprojām ir jādala lietas par īpašumu.

Izmantojot VPS mitināšanu, jums joprojām ir jādalās ar serveri, bet tas ir jādalās ar mazāk vietnēm nekā ar dalītu mitināšanu. Turklāt jums nav jādalās visos resursos. Visi resursi ir sadalīti vienmērīgi. Tas pārtrauc “slikto kaimiņu” izmantošanu ar visiem resursiem, jo ​​viņiem ir ierobežojums, kuru viņiem nav atļauts pārsniegt. Kad viņi pārsniegs šo resursu ierobežojumu, viņu vietne varētu samazināties, taču jūsu vietne netiks ietekmēta.

Plusi:

 • Nav resursu koplietošanas – Jums nav jādalās visos resursos ar daudzām citām vietnēm.
 • Jaudīgāks – VPS mitināšana ir jaudīgāka nekā dalītā mitināšana, tā ir mērogojamāka un parasti piedāvā labāku veiktspēju un ātrumu.
 • Elastība – VPS mitināšana ir elastīgāka, ļaujot pielāgot un veikt izmaiņas, neietekmējot citus lietotājus.

Mīnusi:

 • Dārgāks – VPS ir dārgāka nekā dalītā mitināšana.
 • Tehniskāks – Izmantojot VPS mitināšanu, iestatīšanas process ir tehniskāks, kas var sagādāt grūtības iesācējiem.

Tīmekļa mitināšanas iespēja Nr. 3: veltīta

Pēdējā tīmekļa mitināšanas opcija ir speciāla mitināšana un tieši tāpat kā izklausās – ar speciāla servera mitināšanu jūs visu iegūstat.

veltīta tīmekļa mitinātāja māja

Tātad, veltīta mitināšana ir tāda pati kā mājas piederēšana. Jums nav jādala sava telpa ne ar vienu citu, un arī jums nav jādala savi resursi ne ar vienu citu. Jums pat nav jātiek galā ar sliktiem kaimiņiem.

Izmantojot īpašu mitināšanu, jūsu mitināšanā nav citu vietņu, un jums nav jādalās ar tādiem resursiem kā CPU laiks un atmiņa.

Plusi:

 • Nav sliktu kaimiņu – Izmantojot īpašu tīmekļa mitināšanu, jūdzēm un jūdzēm nav sliktu kaimiņu, kuri varētu nozagt jūsu vietnes resursus un negatīvi ietekmēt jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju.
 • Pilnīga kontrole – Jūs pilnībā kontrolējat sava servera pielāgošanu. Jūs pat varētu izvēlēties atmiņas daudzumu un veidu, kā arī citus elementus.

Mīnusi:

 • Dārgākā – Tā kā jūs visu saņemat pie sevis, speciāla mitināšana ir visdārgākā tīmekļa mitināšanas iespēja.
 • Tehniskāks – Izmantojot VPS mitināšanu, jums ir jāzina nedaudz vairāk par datoriem un serveriem nekā parastam cilvēkam.
 • Paaugstināta atbildība – Izmantojot nepārvaldītu īpašu pakalpojumu, jūs esat atbildīgs par visu iestatīšanu, instalēšanu, drošību un daudz ko citu. Pat ar pārvaldītu īpašu hostinga pakalpojumu jums joprojām ir jādara daudz ko pats.

Koplietota vs. VPS un speciāla mitināšana: kas jums jāizvēlas?

Tātad, tagad, kad jūs zināt atšķirību starp dalītu vs. VPS un speciālo mitināšanu, kura no tām vislabāk darbosies jūsu un jūsu vietnei?

Koplietojamais mitināšana ir labākais risinājums iesācējiem, kuri vismaz sākumā neiegūs daudz trafika. Kad jūs tikko sākat veidot vietni, vēlaties ievērot budžetu, un dalītā mitināšana ļaus jums to darīt, vienlaikus palielinot tiešsaistes klātbūtni. Koplietojamais mitināšana ir arī saprātīga izvēle statiskām biznesa vietnēm un personīgām vietnēm, jo ​​darbspējas laiks jūs tik ļoti neietekmēs. Tā ir arī lieliska mitināšanas iespēja iesācējiem.

Saistīts: Koplietota un pārvaldīta WordPress mitināšana (salīdzināta)

VPS mitināšana ir labāks risinājums, ja gaidāt, ka jūsu vietne palielinās trafiku un varat atļauties maksāt nedaudz vairāk. Turklāt, ja jūs sākat ar dalīta mitināšanas pakalpojumu un jūsu vietnes trafiks sāk strauji augt, jums vajadzētu jaunināt uz labāko VPS mitināšanu, kas piedāvā vairāk resursu, lai apstrādātu šo trafiku..

Dedicated hostings ir šajā sarakstā norādītā tīmekļa mitinātāja opcija, kas jums vismazāk nepieciešama, ja esat b. Jums ir nepieciešami tikai visi zvani un svilpe, ko nodrošina īpaša resursdators, ja apstrādājat sensitīvus darījumus un nepieciešama pastiprināta drošība, jūsu vietnē ir liels skaits augstas izšķirtspējas fotoattēlu vai video straumēšanas vai arī vēlaties saņemt IP adresi jums nav jādalās ar citām vietnēm.

Kopumā, ja jūs vēl neesat izveidojis vietni, koplietota tīmekļa mitinātāja būs labākā izvēle. Tas ir par pieņemamu cenu un nodrošinās jums visu nepieciešamo.

Tagad, kad esat izlēmis, kura tīmekļa mitināšanas opcija jums ir vislabākā, kā izvēlēties, kuru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu izmantot?

Labākais mūsu ieteikums tīmekļa mitināšanai ir Bluehost. Izmantojot Bluehost, varat izvēlēties dalītu, VPS vai speciālu mitināšanu. Tātad, neatkarīgi no izvēlētās tīmekļa mitinātāja opcijas, Bluehost ir nodrošinājis jūs.

Plus, Bluehost piedāvā ekskluzīvu darījumu IsItWP lasītājiem. Šodien varat reģistrēties Bluehost un saņemt bezmaksas domēna vārdu, SSL sertifikātu un 60% atlaidi dalītajā mitināšanā. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot un mitināt savu vietni tikai par USD 2,75 mēnesī. Iepazīstieties ar sīkāku informāciju Bluehost Coupon lapā.

bluehost-wordpress-hostings

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Nepalaidiet garām šo pilnīgo Bluehost pārskatu, lai uzzinātu vairāk par tīmekļa mitināšanu.

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par kopīgu vs. VPS un speciālu mitināšanu un ka tagad jūs zināt, kura tīmekļa mitināšanas opcija ir vislabākā jūsu vietnei. Ja jums patika šis raksts un esat gatavs mitināt savu vietni, skatiet mūsu ierakstu par vietnes mitināšanu, pilnīgu apmācību par soli pa solim un arī mūsu daudzfunkcionālo tēmu sarakstu, lai sāktu savas vietnes izveidi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map