Kas ir WordPress? Kāpēc WordPress ir bezmaksas? Vai ir nozveja?

bezmaksas WordPress


Viens no biežākajiem jautājumiem, ko dzirdam no WordPress iesācējiem, ir “Kāpēc WordPress ir bezmaksas?” Kad kaut kas mums tiek piedāvāts par brīvu, mēs, protams, esam aizdomīgi. Kāda ir nozveja? Kāpēc tas ir bez maksas? Viņam kaut kas nav kārtībā, ja viņi to atdod! Tātad, ja jūs sev uzdodat jautājumu, kāpēc WordPress ir bezmaksas, jūs neesat viens.

Bet mēs esam šeit, lai pateiktu jums, ka faktiski WordPress ir bezmaksas un atvērtā koda programmatūra. Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kāpēc WordPress ir bezmaksas, apmaksāsim WordPress vietnes darbības izmaksas un atklāsim slēptās nozvejas.

Sāksim.

Kāpēc WordPress ir bezmaksas?

Tātad, jā, WordPress var bez maksas lejupielādēt un lietot. Tā ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kas licencēta saskaņā ar GNU vispārējās publiskās licences līgums, ikviens to var izmantot, modificēt un koplietot, jo tā dizains ir publiski pieejams. Tā kā tā dizains un avota kods tiek atklāti koplietoti, WordPress lietotāji tiek mudināti brīvprātīgi uzlabot programmatūras dizainu. Lietotāji var arī ziņot par kļūdām, pievienot ielāpus un ieteikt uzlabošanas iespējas.

Bezmaksas un atvērtā pirmkoda programmatūras galvenā filozofija ir brīvība. Radītāji uzskata, ka ikviens ir pelnījis brīvību kontrolēt programmu un to, ko tā viņiem dara. Kad jūs izmantojat apmaksātu programmatūru, programma kontrolē lietotāju, un izstrādātājs kontrolē programmu.

Daudzi cilvēki arī uzskata, ka programmatūra nav taustāms produkts. Kad programmatūra ir izveidota, to var kopēt atkal un atkal ar ļoti nelielām izmaksām. Tātad, ja par programmatūras atjaunošanu nav jāmaksā, kāpēc gan par tās iegādi un izmantošanu būtu jāmaksā? Piemēram, Wikipedia, tā ir bezmaksas tiešsaistes enciklopēdija, kuru ir izveidojuši un rediģējuši brīvprātīgie visā pasaulē, tāpēc par tās izmantošanu nav jāmaksā.

Tātad, kāpēc WordPress ir bezmaksas? Būtībā tas viss ir saistīts ar faktu, ka WordPress nepieder nevienai personai, drīzāk tas ir atvērtā pirmkoda kopienas projekts, kurā tūkstošiem cilvēku dod ieguldījumu tajā, lai padarītu to tādu, kāds tas ir šodien.

WordPress.org salīdzinājumā ar WordPress.com: vai viņi abi ir brīvi?

Ir svarīgi atzīmēt, ka pastāv 2 dažādi WordPress veidi: WordPress.org un WordPress.com. WordPress.org ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kuru var bez maksas lejupielādēt un izmantot, kā vien vēlaties. Tas ir pats mitināts risinājums, kas nozīmē, ka jūs lejupielādējat programmatūru un izmantojat to savā domēnā.

No otras puses, WordPress.com ir freemium vietne un labākais emuāru mitināšanas pakalpojums. Vietni bez maksas varat izveidot vietnē WordPress.com, taču tā ir ļoti ierobežota. Atšķirībā no vietnes WordPress.org, izmantojot bezmaksas vietni WordPress.com, jūs nesaņemat savu pielāgotā domēna vārdu, dizaina pielāgošanas iespējas ir ierobežotas, un jums nav atļauts lejupielādēt nevienu WordPress spraudni. Jums nav atļauts arī gūt peļņu no savas bezmaksas vietnes WordPress.com; tas nozīmē, ka nav tiešu reklāmu vai Adsense un nav saistīta uzņēmuma mārketinga.

Ja vēlaties piekļūt kādai no šīm funkcijām, tā jums maksās diezgan daudz. Atkarībā no jūsu vajadzībām jums būs jāmaksā jebkur no 36 USD līdz 300 USD gadā, un viņi arī piedāvā VIP plānu, sākot ar pārsteidzošu USD 5000 mēnesī.

Lai iegūtu sīkāku pārskatu par atšķirībām starp WordPress.org un WordPress.com, iepazīstieties ar mūsu ziņu ar nosaukumu WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org – ir viena patiešām labāka par otru?

Kā WordPress nopelna naudu?

Tagad jums varētu rasties jautājums, kā WordPress var turpināt darboties, ja tas ir bez maksas. Galu galā WordPress komandai joprojām ir jāsedz dažu lietu, piemēram, tīmekļa mitināšanas un aparatūras, izmaksas. Tātad, ja WordPress ir bezmaksas, kā tas nopelna naudu?

kā WordPress nopelna naudu

Nu, WordPress līdzdibinātājam Metjū Mullenvegam pieder uzņēmums ar nosaukumu Automattic. Automattic piedāvā vairākus freemium emuāru veidošanas pakalpojumus, tostarp WordPress.com, par kuriem mēs jau minējām. Uzņēmumam pieder arī tādi populāri freemium WordPress spraudņi kā Jetpack un Akismet.

Kā mēs jau teicām iepriekš, WordPress.com ir freemium vietņu mitināšanas pakalpojums. Lietotāji var bez maksas izveidot emuāru vai vietni, bet, lai atbloķētu vairākas jaudīgas un noderīgas funkcijas, piemēram, spraudņus, lietotājiem par to ir jāmaksā. Šie ienākumi ļauj WordPress.com dot ieguldījumu un atbalstīt WordPress.org. Izmantojot uzņēmuma Automattic nopelnīto peļņu, viņi var atļauties WordPress.org darboties bez maksas un visiem bez maksas.

Vai jūs varat nopelnīt naudu no WordPress?

Vēl viens populārs WordPress iesācēju jautājums ir “Vai es varu nopelnīt naudu ar WordPress?” Parasti, kad kaut ko saņemat par brīvu, no tā nevar nopelnīt. Bet, izmantojot WordPress, jūs faktiski varat nopelnīt naudu. Ir divi galvenie veidi, kā nopelnīt naudu, izmantojot WordPress vai jebkuru citu atvērtā pirmkoda programmatūru, piemēram, izveidojot produktus vai pakalpojumus, pamatojoties uz šo atvērtā pirmkoda programmatūru.

Ir vairāki WordPress lietotāji, kuri ir izveidojuši veiksmīgus uzņēmumus, kuru pamatā ir pārsteidzoši WordPress produkti, spraudņi, motīvi un pat WordPress mitināšanas risinājumi. Daži ievērojami WordPress vairāku miljonu dolāru uzņēmumi, kas nav Automattic, ietver:

 • Eleganti motīvi – izcilu motīvu un spraudņu uzņēmums aiz Divi, kas ir populārākie vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju spraudņi.
 • Satriecošs motīvs – Vairāku miljonu dolāru liela WordPress kompānija, kuru vada Seds Balkhi. Viņi ir aiz tādiem uzņēmumiem kā WPBeginner, OptinMonster, WPForms, MonsterInsights, un vēl.
 • Sucuri – viens no populārākajiem WordPress drošības risinājumiem tirgū.
 • WPEngine – viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas risinājumiem.
 • Raugs – Viņu spraudnis Yoast SEO ir viens no visu laiku populārākajiem WordPress spraudņiem.

Lai nopelnītu naudu arī no WordPress, jums nav jāizveido produkts. Ir vairāki citi veidi, kā nopelnīt WordPress, ieskaitot kā WordPress izstrādātāju, pielāgotu WordPress vietņu veidošanu, uzņēmuma līmeņa WordPress vietņu pārvaldību, WordPress SEO speciālistu un citu. Un, protams, jūs varat izmantot savu WordPress vietni, lai pārdotu jebkura veida produktus vai pakalpojumus, kurus vēlaties.

Vai WordPress ir paslēpti juridiski noteikumi??

Tagad mēs teicām, ka WordPress ir bezmaksas un jūs ar to varat darīt visu, ko vēlaties, bet vai ir kādi nozvejas veidi, piemēram, slēpti juridiski noteikumi? Lai gan jūs varat darīt gandrīz jebko, izmantojot WordPress, ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā.

Pirmkārt, preču zīme WordPress. WordPress kā programmatūra tiek izlaista zem GPL, bet vārdi WordPress un WordCamp, kā arī WordPress logotips ir visas preču zīmes, kas pieder WordPress fondam. Piemēram, ja vēlaties dibināt WordPress uzņēmējdarbību, pārdodot produktus vai pakalpojumus, jums nav atļauts savā domēnā lietot vārdu “WordPress”, jo tas ir pretrunā ar viņu preču zīmju politiku. Tomēr savā domēnā varat izmantot “WP” – to dara daudzi veiksmīgi WordPress uzņēmumi. Ja vēlaties savā vietnē izmantot WordPress logotipu, pārliecinieties, ka to izmantojat saskaņā ar WordPress preču zīmju politika.

WordPress-logo-preču zīme

Otrkārt, mums ir jārunā par autortiesībām. Daudzi lietotāji ir domājuši, vai WordPress nav aizsargāts ar autortiesībām. Vienkārša atbilde uz šo ir nē. WordPress ir licencēts saskaņā ar GPL, kas nozīmē, ka kodu varat izmantot, modificēt un atkārtoti izplatīt, kā vēlaties, taču jums nav visa koda autortiesības. Jums būs autortiesības tikai uz programmatūras modifikācijām.

Arī jebkuram darbam, kuru jūs izlaižat no programmatūras, kas izlaista saskaņā ar GPL, jābūt licencētam saskaņā ar GPL. Tas nozīmē, ka ikviens cits var brīvi izmantot, modificēt un pārdalīt jūsu kodu arī jebkurā veidā. Piemēram, WordPress motīvi tiek atbrīvoti zem GPL. Tematikā izmantotie CSS, javascript, attēli netiek iekļauti, bet visas PHP un HTML daļas tēmai, kas atvasinātas no WordPress funkcionalitātes, ir licencētas saskaņā ar GPL.

Vai es varu bez maksas atvērt WordPress vietni?

Tagad, kad atrodaties šeit, jūs, iespējams, domājat, vai varat WordPress vietni atvērt bez maksas. Lai gan WordPress ir bezmaksas, WordPress vietnes sākšana rada dažas izmaksas. Lai WordPress lietotu tīmeklī, nepieciešams WordPress mitināšana un domēns. Hostings ir vieta, kur jūsu vietne dzīvo internetā, un tas, kas ļauj cilvēkiem piekļūt jūsu vietnei, izmantojot tīmekli.

Tā kā viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu WordPress vietnes domēns un mitināšana, izmaksas ir diezgan minimālas. Bet tur ir mitināšanas risinājumi, kas ir dārgāki, un no tiem jums vajadzētu izvairīties, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu. Tāpēc mēs iesakām izvēlēties hostinga risinājumu Bluehost.

bluehost-wordpress-hostings

Bluehost piedāvā mūsu lasītājiem satriecošu darījumu. WordPress mitināšanā jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un vairāk nekā 60% atlaidi.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Tagad daudz izdevīgāk ir sākt savu vietni, izmantojot WordPress, nekā jebkad agrāk. Ja jums ir nepieciešams vairāk padomu par WordPress vietnes izveidi, apskatiet dažus no citiem mūsu rakstiem, lai saņemtu palīdzību:

 • Kā izveidot vietni – soli pa solim (ar attēliem)
 • Kā izveidot emuāru (un no tā gūt papildu ienākumus)
 • Kā izveidot tiešsaistes veikalu – soli pa solim (ar attēliem)

WordPress izvēles priekšrocības

Kā mēs jau minējām iepriekš, jūs varat WordPress.com bez maksas atvērt vietni, taču ir daudz ierobežojumu, kas attur jūs no jaudīgas vietnes izveidošanas – un tas maksās daudz naudas, lai piekļūtu tām funkcijām, kuras jūs galu galā iegūsit. vajag. Tāpēc mēs iesakām izveidot savu vietni, izmantojot WordPress.org. WordPress.org izmantošanai savas vietnes veidošanā ir daudz priekšrocību, šeit ir tikai dažas no tām:

 • Nav ierobežojumu – Izmantojot WordPress.org, jūs varat bez ierobežojumiem veidot, pielāgot un paplašināt savu vietni jebkurā veidā.
 • Vienkārša pielāgošana – WordPress dod jums piekļuvi tūkstošiem bezmaksas WordPress motīvu, lai jūsu vietnei būtu viegli piešķirt precīzu vēlamo izskatu.
 • Pievienotā jauda – WordPress ļauj lejupielādēt un instalēt tūkstošiem bezmaksas spraudņu no oficiālā WordPress spraudņu direktorija, lai pilnveidotu jūsu vietni..
 • Monetizācija – Jūs varat nopelnīt naudu no sava emuāra vai vietnes, jo WordPress ļauj monetizēt. Jūs varat rādīt reklāmas savā WordPress vietnē bez jūsu mitināšanas platformas atļaujas vai ja jums ir jādala peļņa ar viņiem.

Vēl viens vietnes WordPress.org izveidošanas ieguvums ir tas, ka jums pieder kāds no jūsu vietnē augšupielādējamā satura, neatkarīgi no tā, vai tas ir raksts, attēli, produkti utt. Citās bezmaksas emuāru veidošanas vietnēs, piemēram, WordPress.com, jums pilnībā nepieder jūsu saturs. WordPress.com ir tiesības izdzēst, pārdot vai modificēt jebkuru jūsu saturu, nesniedzot jums nekādu iemeslu tam..

Salīdzinot blakus, WordPress.org ir daudz pārāks par WordPress.com vai citiem mitināšanas risinājumiem. Jums ir pilnīga kontrole, lai izveidotu savu sapņu vietni, un to ir viegli izdarīt, izmantojot visas WordPress.org piedāvātās papildu funkcijas..

Tagad, kad jūs zināt visu informāciju par to, kāpēc WordPress ir bezmaksas, un par visām ar to saistītajām izmaksām, mēs ceram, ka jūsu vietnei piemērotas platformas izvēle ir viegls lēmums. Un, ja jums joprojām nav skaidrības par WordPress, tad dodieties uz mūsu 9 iemesliem, kāpēc WordPress ir labākais vietņu veidotājs. Ja jums patika šis raksts, apsveriet iespēju apskatīt mūsu citu rakstu 46 Lielākie zīmoli pasaulē, kas aktīvi izmanto WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map