Koplietota un pārvaldīta WordPress mitināšana (salīdzināta)

dalīts vs pārvaldīts


Vai jums rodas jautājums, vai savai vietnei izvēlēties dalītu vai pārvaldītu WordPress mitināšanu? Tīmekļa mitināšanas konts ir obligāts, ja vēlaties izveidot vietni. Tīmekļa mitināšanas konts ir vieta, kur jūsu vietne dzīvos internetā, un tas lietotājiem dod iespēju apmeklēt jūsu vietni. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties jūsu mitināšanai atbilstošu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim kopīgoto un pārvaldīto WordPress mitināšanu, lai palīdzētu jums izlemt, kura jums ir labākā izvēle.

Sāksim.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

Ja jums joprojām rodas jautājums “kas ir tīmekļa mitināšana?”, Paskaidrosim nedaudz tālāk.

Divas vissvarīgākās lietas, kas jums nepieciešams vietnes izveidošanai, ir tīmekļa mitināšanas konts un domēna vārds.

Kā mēs jau minējām iepriekš, tīmekļa mitināšana ir vieta, kur jūsu vietne “dzīvos” internetā. Tas būtībā nozīmē, ka tīmekļa mitināšana ir vieta internetā, kurā tiek glabāta jūsu vietne, lai lietotāji varētu tai piekļūt. Tīmekļa mitināšanas konts un domēna nosaukums ļauj lietotājiem ievadīt jūsu vietnes URL pārlūka adreses joslā un apskatīt jūsu vietni.

Tomēr tirgū ir vairāki dažādi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi. Kā iesācējam var būt grūti izdomāt, kura ir labākā jūsu vietnes izvēle.

Apskatīsim atšķirību starp koplietojamo un pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Kas ir koplietojamais hostings?

dalīta mitināšana

Koplietots mitināšana notiek, ja koplietojat vienu serveri (vieta internetā) un ar to saistītos resursus ar vairākām dažādām vietnēm. Tātad, jūsu vietne tiek glabāta tajā pašā vietā kā daudzas citas vietnes, un jums ir jādalās ar atmiņu, diska vietu, datiem un CPU (apstrādes) laiku.

Dalīts hostings ir populāra izvēle galvenokārt tāpēc, ka tā ir viena no vispieejamākajām iespējām, un daži dalītā hostinga pakalpojumi maksā tikai USD 2,75 mēnesī.

Bet tā kā jūs koplietojat servera resursus ar citām vietnēm, šīs citas vietnes dažreiz var palēnināt jūsu vietnes darbību, ja tās izmanto daudz resursu. Tomēr lielāko daļu laika jūs nepamanīsit šāda veida problēmas. It īpaši, ja jums ir zema trafika vietne, personīga vietne, emuārs vai maza biznesa vietne.

Izmantojot dalītu mitināšanu, jūs pats esat atbildīgs arī par savas vietnes uzturēšanu. Tas var ietvert drošību, dublējumus, veiktspēju un tā tālāk.

Kas ir pārvaldītā WordPress mitināšana?

dalīta mitināšana

Pārvaldīta WordPress mitināšana ir tāda pati kā jūsu vietnes konsjeržs. Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūs saņemat papildu pakalpojumus, un vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi pamatā uztur jūsu vietni jums. Viņi rūpēsies par tādu problēmu mitināšanu, piemēram, drošība, dublējumi, WordPress atjaunināšana utt., Lai jūs varētu koncentrēties uz citām jūsu biznesa jomām.

Pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi mēdz piedāvāt arī izcilu klientu atbalstu, lai jūsu problēmas tiktu atrisinātas pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk.

Sakarā ar šiem papildu pakalpojumiem pārvaldītā WordPress mitināšana ir daudz dārgāka nekā dalītā mitināšana.

Tagad, kad jūs zināt koplietotās un pārvaldītās WordPress mitināšanas pamatus, apskatīsim katra plusus un mīnusus.

Koplietošanas hostinga plusi un mīnusi

Tāpat kā jebkuram citam pakalpojumam, kopīgajai mitināšanai ir plusi un mīnusi. Apskatīsim viņus.

Koplietošanas mitināšanas plusi

 • Pieejams – Kopīgotie hostinga pakalpojumi ir vispieejamākie tirgū. Izvēloties dalītu mitināšanu, ir viegli samazināt izmaksas, dažas dalītas tīmekļa mitināšanas izmaksas ir tikai USD 2,75 mēnesī.
 • Vienkārša iestatīšana – Daudzi dalītā hostinga pakalpojumi piedāvā viena klikšķa WordPress instalēšanu, lai jūs varētu viegli sākt savas vietnes veidošanu.
 • cPanel – Izmantojot dalītu mitināšanu, jūs iegūstat piekļuvi cPanel, kas ļauj ērti pārvaldīt jūsu vietni.
 • E-pasta konti – Daudzi dalīta hostinga pakalpojumi piedāvā bezmaksas e-pasta kontus. Tātad, nesaņemot papildu naudu, jūs varat saņemt profesionālu biznesa e-pastu, piemēram, jūsu vā[email protected]

Virtuālās hostinga mīnusi

 • Apkope – Koplietojama tīmekļa mitināšanas izvēle nozīmē, ka jūs esat atbildīgs par savas vietnes uzturēšanu, piemēram, drošību, WordPress atjauninājumiem, dublējumiem un citu..
 • Lēns reakcijas laiks un dīkstāve – Servera un resursu koplietošana ar citām vietnēm nozīmē, ka jūsu vietnei ir lielāka iespēja ielādēt lēnāk un bieži dīkstāves..
 • Tikai vietnēm ar mazu satiksmi – Koplietojama tīmekļa mitināšana ir vispiemērotākā vietnēm, kurās nav liela trafika, piemēram, mazo uzņēmumu vietnēm, personīgām vietnēm, emuāriem utt..

Pārvaldītās WordPress hostinga plusi un mīnusi

Tagad apskatīsim pārvaldītās WordPress mitināšanas plusus un mīnusus.

Pārvaldītās WordPress mitināšanas plusi

 • Augstāks ātrums – Pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi var piedāvāt ātru ātrumu, jo to aparatūra un programmatūra ir optimizēta WordPress.
 • Drošība un dublējumi – Pārvaldīto WordPress mitināšanas uzņēmums par jums rūpējas par drošību un dublēšanu, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka jūsu vietne nav droša.
 • Automātiskā atjaunināšana – Daudzi WordPress mitināšanas pakalpojumi veiks jūsu galvenos WordPress atjauninājumus un pat automātiski atjauninās WordPress motīvus un spraudņus, kas palīdz jūsu vietni aizsargāt..
 • Prioritārs atbalsts – Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūs saņemsit vislabāko klientu atbalstu, un WordPress eksperti ātri atrisinās jūsu problēmas.

Pārvaldītās WordPress mitināšanas mīnusi

 • Dārgi – Pateicoties papildu pakalpojumiem, ko pārvalda WordPress mitināšanas uzņēmumi, katru mēnesi jūs maksājat daudz vairāk naudas, salīdzinot ar dalīto mitināšanu.
 • Spraudņa ierobežojumi – Tā kā pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi vēlas nodrošināt vislabāko veiktspēju, tie neļaus jums izmantot noteiktus spraudņus, kas varētu palēnināt vietnes darbību.
 • Stingras robežas – Daži pārvaldītie WordPress mitinātāji nosaka stingrus vietņu ierobežojumus un / vai apmeklētāju skaita ierobežojumus.
 • Tikai WordPress vietnēm – Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūs varat mitināt tikai WordPress vietnes.

Ko meklēt dalītajā vai pārvaldītajā WordPress mitināšanā?

Mēģinot izvēlēties vislabāko kopīgoto vai pārvaldīto WordPress mitināšanu savai vietnei, pirms lēmuma pieņemšanas ir svarīgi ņemt vērā vairākus faktorus. Jūs nevēlaties ātri izvēlēties tīmekļa mitinātāju, izveidot savu vietni un vēlāk uzzināt, ka izdarījāt nepareizu izvēli.

Tātad, lūk, uz ko jāpievērš uzmanība, aplūkojot gan koplietoto, gan pārvaldīto WordPress mitināšanu:

 • Izmaksas– Izvēlieties tīmekļa mitinātāju, kas jums ir pieņemams, un sniegs jums to, ko meklējat, par saprātīgu cenu.
 • Laiks – Ir svarīgi izvēlēties tīmekļa mitinātāju, kas var piedāvāt labu darbības laiku, lai jūsu vietne lietotājiem būtu pieejama vienmēr.
 • Iespējas – Pārliecinieties, ka esat izvēlējies tīmekļa mitinātāju, kas piedāvā visas jūsu vietnei nepieciešamās funkcijas. Piemēram, ar vienu klikšķi WordPress instalēšana, e-pasta konti, bezmaksas domēna vārds utt.
 • Drošība un ātrums – Izvēlieties drošu un ātrumam optimizētu tīmekļa mitinātāju, lai jūsu vietne būtu droša un labi darbotos jūsu vietnes apmeklētājiem.
 • Klientu atbalsts – Jūsu izvēlētajam tīmekļa mitināšanas pakalpojumam vajadzētu piedāvāt atbalstu visu diennakti, lai pēc iespējas ātrāk varētu novērst visas ar jūsu vietni saistītās problēmas.

Tālāk mēs dalīsimies ar jūsu labāko izvēli labākajiem dalītā hostinga uzņēmumiem, kā arī vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem.

Labākās hostinga kompānijas

Ja vēlaties izvēlēties dalīta hostinga pakalpojumu, šeit ir mūsu labākie kopīgoto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu ieteikumi.

1. Bluehost

vietne bluehost

Bluehost ir populārākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums tirgū. To oficiāli iesaka WordPress.org, un tas pārvalda vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē.

Bluehost piedāvā viena klikšķa WordPress instalēšanu, neizmērojamu joslas platumu, diennakts atbalstu, automātiskas ikdienas dublējumkopijas un daudz ko citu. Viņi arī piedāvā resursu aizsardzību. Šī tehnoloģija identificē citas vietnes, kuras izmanto pārāk daudz resursu, un īslaicīgi pārvieto uz izolētām sistēmām. Tas nodrošina jūsu vietnes veiktspējas neietekmēšanu, kas ir lieliska koplietojamo mitināšanas iespēju.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu Bluehost pārskatu.

Plus, IsItWP lietotāji saņem satriecošu darījumu par dalītu mitināšanu ar WordPress. Jūs varat saņemt 60% atlaidi tīmekļa mitināšanā, kā arī bezmaksas domēna vārdu un SSL sertifikātu. Tas nozīmē, ka varat iegūt kopīgu tīmekļa mitināšanu tikai par 2,75 USD / mēnesī!

Sāciet darbu ar Bluehost šodien.

2. Vietnes zeme

lēta mitināšana vietnē

SiteGround ir vēl viens no labākajiem koplietotajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kuru uzticas 2 miljonu domēnu īpašnieki. Tāpat kā Bluehost, to iesaka arī WordPress.org.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu vietnes pārskata pārskatu.

Dažas no vietnes SiteGround izcilajām funkcijām ietver bezmaksas SSL un HTTPS, bezmaksas e-pasta kontus, ikdienas dublējumus, nemērķētu trafiku, atbalstu visu diennakti un daudz ko citu. Viņi pat piedāvā bezmaksas CloudFlare CDN (satura piegādes tīkls) visos savos plānos, lai nodrošinātu jūsu vietnes ātru un drošu.

Jūs varat sākt darbu ar SiteGround tikai par USD 3,95 mēnesī, un viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā.

Sāciet darbu vietnē SiteGround jau šodien.

3. HostGator

hostgator-web-hostings

HostGator padara kopīgu tīmekļa mitināšanu vieglu un pieejamu. HostGator piedāvā iespēju izveidot vietni ar savu vietņu veidotāju, kurai ir vairāk nekā 100 veidnes un attēlu bibliotēka. Vai arī jūs varat izveidot WordPress vietni, izmantojot viņu instalēšanu ar vienu klikšķi WordPress.

Pārbaudiet arī HostGator pārskatu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Viņi piedāvā arī tādas funkcijas kā elastīgs, ērti lietojams vadības panelis, kas palīdz pārvaldīt jūsu vietni, neierobežots joslas platums, SSL sertifikācija, 99,9% darbības laika garantija, bezmaksas vietņu pārsūtīšana, 24/7/365 atbalsts pa tālruni un tiešraides tērzēšana, un vēl.

HostGator piedāvā arī labākos tālākpārdevēju mitināšanas plānus.

HostGator cena sākas tikai ar USD 2,75 mēnesī un piedāvā 45 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Sāciet darbu ar HostGator jau šodien.

4. iPage

ipage hostinga pārskats

iPage ir viens no pieejamākajiem koplietotā tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem tirgū. iPage ir arī videi draudzīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmums; viņu datu centrus un tīmekļa serverus darbina vēja enerģija.

Dažas funkcijas, kas nāk ar viņu tīmekļa mitināšanas plāniem, ietver bezmaksas vietņu veidotāju, bezmaksas e-pasta adreses, bezmaksas reklāmas kredītus Google un Bing, vietņu analītiku un daudz ko citu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu iPage pārskatu.

Jūs varat sākt darbu ar iPage tikai par 1,99 USD / mēnesī, kas ietver bezmaksas domēna vārdu un SSL sertifikātu. Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu bez riskiem atbrīvot viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumus.

Sāciet darbu ar iPage jau šodien.

Vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas uzņēmumi

Tagad apskatīsim mūsu ieteikumus vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem tirgū.

1. WP dzinējs

wp motora apskats

WP Engine ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem tirgū, kas darbina 500 000 vietņu internetā. WP Engine ir izveidots, ņemot vērā ātrumu, veiktspēju un drošību.

WP Engine piedāvā uptime aizsardzību, pilnībā pārvaldītu globālu CDN, automātiskus WordPress atjauninājumus, draudu noteikšanu un bloķēšanu, ikdienas automatizētas dublējumkopijas, automātisku kešatmiņu un citu.

Citas funkcijas ietver vairāk nekā 35 augstākās klases StudioPress motīvus, bezmaksas SSL sertifikātus un ekspertu klientu atbalstu.

WP Engine cenu noteikšana sākas no USD 35 mēnesī, bet jūs varat saņemt 4 mēnešus bez maksas ar mūsu īpašo IsItWP darījumu.

Sāciet darbu ar WP Engine jau šodien.

2. Vietnes pārvaldītā WordPress mitināšana

vietņu pārvaldīts, WordPress mitināšana

SiteGround ir lielisks dalīta hostinga pakalpojums, taču arī SiteGround nodrošina pieejamu pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Viņu pārvaldītajos mitināšanas plānos ietilpst WordPress instalēšana, automatizēti atjauninājumi, ekspertu WordPress atbalsts, uzlabota WordPress drošība un daudz kas cits. Turklāt jūsu vietne tiks ielādēta ļoti ātri, izmantojot bezmaksas CDN ar katru kontu, pielāgotu servera iestatīšanu un SSD krātuvi.

Varat sākt strādāt ar SiteGround pārvaldītu WordPress mitināšanu tikai par 3,95 USD mēnesī, kas ir daudz lētāk nekā daudzi citi pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi.

Sāciet darbu ar vietnes SiteGround pārvaldīto WordPress mitināšanu jau šodien.

3. Bluehost pārvaldītā WordPress mitināšana

bluehost pārvaldīts WordPress mitināšana

Vispopulārākais koplietotā tīmekļa mitināšanas pakalpojums Bluehost piedāvā arī pārvaldītu WordPress mitināšanu ar savu WP Pro plānu.

Vietnes audzēšana ir vienkārša, izmantojot Bluehost pārvaldīto WordPress mitināšanu. Tie piedāvā plašu funkciju klāstu, ieskaitot visaptverošu mārketinga centru un informācijas paneli, SEO, e-pasta mārketinga un sociālo multivides rīkus, pieturvietu vidi, kas ļauj jums pārbaudīt savu vietni, pirms tā sāk darboties, un daudz ko citu.

Plus, Bluehost WP Pro plāns ir optimizēts ātrumam, ar SSD (cietvielu diskdziņiem) un zemāku servera blīvumu (mazāk klientu uz serveri).

Bluehost WP Pro plāns sākas ar USD 19,95 mēnesī.

Sāciet darbu ar Bluehost WP Pro jau šodien.

4. Šķidrais tīmeklis

liquidweb pārvaldīta WordPress mitināšana

Liquid Web ir viens no pārvaldīto WordPress mitināšanas līderiem. Izmantojot Liquid Web, jūs varat baudīt nekādas maksas, trafika ierobežojumus vai aprēķinātus lapu skatus, bezrūpīgus automātiskos spraudņu atjauninājumus un attēla optimizācijas spraudni..

Citas funkcijas ietver pilnu piekļuvi serverim, pieturvietu izveidi, automātisku SSL, automātiskas ikdienas dublējumkopijas, 24 stundu atbalstu un daudz ko citu.
Par 1 vietni varat sākt lietot Liquid Web tikai par USD 29 mēnesī.

Sāciet darbu ar Liquid Web jau šodien.

Koplietota un pārvaldīta WordPress mitināšana: ko vajadzētu izvēlēties?

Tagad, kad jūs zināt atšķirību starp koplietojamo un pārvaldīto WordPress mitināšanu, ir pienācis laiks izdomāt, kura opcija jums ir labākā izvēle.

Ja jūs tikko sākat veidot emuāru vai nelielu vietni, mēs iesakām izvēlēties dalītu mitināšanu. Kopīgotā mitināšana ir daudz pieejamāka, un tā ir vispiemērotākā mazām vietnēm ar nelielu trafiku.

Koplietojami mitināšanas pakalpojumi, piemēram, Bluehost un SiteGround, sniegs visu nepieciešamo, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos, un jums nevajadzēs tērēt tonnu naudas.

No otras puses, ja jums ir vietne ar lielu trafiku, jums labāk vajadzētu izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, WP Engine. Pārvaldītā WordPress mitināšana nodrošinās jūsu vietnes optimizāciju ātrumam, veiktspējai un drošībai.

Turklāt, tā kā pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi nodrošina jūsu vietnes uzturēšanu jūsu vietā, varat koncentrēties uz citām jūsu biznesa jomām.

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par kopīgu vs pārvaldītu WordPress mitināšanu. Ja jums patika šī ziņa, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi Vietnes mitināšana (soli pa solim).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map