Kāpēc izmantot WordPress? 9 iemesli, kāpēc tas ir labākais vietņu veidotājs

Kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress


Jūs zināt, ka WordPress ir populārs, taču tas, iespējams, nespēj izturēt savu likmi, vai ne? Ko var piedāvāt WordPress, kas trūkst citiem vietņu veidotājiem? Vai tiešām tas ir tik lieliski? Faktiski: tā tas ir!

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 9 fantastiskiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress, lai izveidotu savu vietni. Būsi priecīgs, ka izdarīji.

Kas ir WordPress un kā tas darbojas??

WordPress ir augstākā satura pārvaldības sistēma (CMS) un vietņu veidotāja internetā. To izmanto vairāk nekā 32% no visām vietnēm, kas nozīmē, ka katra trešā vietne, kas pašlaik atrodas internetā, tika veidota uz WordPress. Daudzi no lielākajiem zīmoliem pasaulē aktīvi izmanto WordPress savās vietnēs.

Pārbaudiet šo rakstu par populāro CMS tirgus daļu.

Jūs atradīsit 2 veidu WordPress vietnes: WordPress.com un WordPress.org, kas var radīt neskaidrības starp WordPress iesācējiem. Galvenā atšķirība ir tā, ka WordPress.com ir labākais emuāru mitināšanas risinājums, turpretī WordPress.org ir pašu mitināta platforma. Vienkārši apskatiet mūsu salīdzinājumu starp WordPress.com un WordPress.org, lai iegūtu visu informāciju. Šajā rakstā mēs runāsim tikai par WordPress pašpiegādāto WordPress.org versiju.

WordPress ir viegli instalēt, un tas ir piemērots iesācējiem. To var izmantot, lai izveidotu vietni, izveidotu emuāru vai izveidotu tiešsaistes veikalu. Rezumējot: jūs varat izmantot WordPress, lai izveidotu jebkāda veida vietni. Par to vairāk mēs diskutēsim zemāk esošajā rakstā.

Tagad, kad jums ir pamatdoma par to, kas ir WordPress, padziļināsimies pilnajā informācijā un uzzināsim, kāpēc vietnes izveidošanai vajadzētu izmantot WordPress.

1. WordPress ir bezmaksas un populārs

WordPress ir atvērtā koda programmatūra. Tas visiem ir bez maksas, un jūs to varat viegli lejupielādēt no WordPress.org vietne. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu rakstu par to, kāpēc WordPress ir bezmaksas un kas ir nozveja.

Pēc lejupielādes varat izmantot WordPress, lai izveidotu savu vietni. Tomēr jums būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Kāds ir domēna vārds??

Domēna vārds darbojas kā jūsu WordPress vietnes identitāte. Tas būs kaut kas līdzīgs isitwp.com vai google.com. Jūsu lietotāji var izmantot domēna vārdu (URL), lai pārlūkotu jūsu vietni. Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet mūsu rakstu par to, kas ir domēna vārds un kā tas darbojas.

Mēs esam arī izveidojuši speciālistu atlasītu ieteicamo domēna vārdu reģistrētāju sarakstu. Varat izmantot jebkuru no tām, lai iegādātos domēna vārdu savai WordPress vietnei.

Kāda ir tīmekļa mitināšana?

Bez tīmekļa mitināšanas jūs nevarat pārvaldīt vietni. Ja domēna vārds (URL) ir jūsu adrese, tad tīmekļa mitināšana ir jūsu māja. Tā ir vieta, kas jums piešķirta internetā, kur tiek glabāta jūsu vietnes informācija. Tajā augšupielādēsit WordPress failus un multivides saturu (attēlus un video).

Ir daudzi WordPress mitināšanas uzņēmumi, no kuriem izvēlēties. Personīgi mēs iesakām Bluehost, jo tas ir vispopulārākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kā arī oficiālais WordPress mitināšanas partneris.

IsItWP lietotājiem viņi piedāvā bezmaksas domēna vārdu un milzīgas atlaides tīmekļa mitināšanai. Šis piedāvājums samazinās jūsu sākuma izmaksas līdz USD 2,75 mēnesī.

Runājot par popularitāti, WordPress ir visvairāk izmantotais vietņu veidotājs pasaulē un nepārtraukti pieaug ar katru dienu. Turpinot darbu, mēs runāsim vairāk par to, cik viegli jūs varat izveidot vietni, izmantojot WordPress.

2. WordPress ir vienkāršs un ērti lietojams

Lasītāji mums vienmēr jautā: “Cik grūti ir izmantot WordPress?” Atbilde: Nemaz nav grūti. Patiesībā tas ir ļoti vienkārši! Jā. Pat absolūtiem iesācējiem.

Sākot no instalēšanas līdz lietojumam, WordPress ir ļoti vienkārši iemācīties. To var pārvaldīt bez kodēšanas vai programmēšanas zināšanām. Ja jūs tikko sākat darbu, tas ir galvenais iemesls, kāpēc tiešsaistes klātbūtnei vajadzētu izmantot WordPress. Varat iepazīties ar mūsu ceļvedi par WordPress instalēšanu, lai sāktu darbu uzreiz.

Pēc instalēšanas varat pievienot lapas un ziņas savā WordPress vietnē. Tas arī ļauj jums pievienot un pārvaldīt attēlus ar savu saturu. Tas viss ir pieejams, izmantojot vienkāršu administratora informācijas paneli.

WordPress regulāri atjaunina galveno programmatūru, un tā izlaiž jauno versiju ik pēc dažiem mēnešiem. Izmantojot informācijas paneļa sadaļu WordPress atjauninājumi, šos atjauninājumus varat viegli pārvaldīt, veicot tikai dažus klikšķus.

Lai izvairītos no datu zaudēšanas, iesakām izmantot WordPress rezerves spraudni un regulāri saglabāt savas vietnes dublējumus datorā vai internetā..

3. WordPress ir bezgalīgi resursi (motīvi un spraudņi)

Tas, kas padara WordPress vēl vienkāršāku un vieglāk veidojamu, ir pārsteidzošais iebūvēto motīvu un spraudņu skaits.

Sāksim ar tēmām!

WordPress motīvi

WordPress veidnes vai motīvi ir jūsu vietnes dizaina āda. Iepriekš izveidotās tēmas atvieglo jūsu darbu vietnes iestatīšanā. Motīvu var instalēt WordPress un veikt nepieciešamās izmaiņas, lai jūsu vietne būtu gatava. Lai izmantotu WordPress motīvus, jums nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu vai projektēšanas prasmes.

Katram vietnes veidam ir pieejamas tēmas. WordPress krātuvē ir simtiem bezmaksas veidņu katrai kategorijai un nišai. Lai padarītu meklēšanu vēl vieglāku, zemāk ir uzskaitīti daži ieteikumi:

 1. Labākās bezmaksas emuāru tēmas WordPress.
 2. Labākās WordPress motīvi dalības vietnēm.
 3. Labākās daudzfunkcionālās WordPress tēmas.
 4. Vislabākās atsaucīgās WordPress tēmas, lai izveidotu vietni, kas ir gatava mobilajām ierīcēm.
 5. Labākās WordPress fotografēšanas tēmas.
 6. Labākās WordPress nekustamā īpašuma tēmas.
 7. Labākās WordPress izglītības tēmas.
 8. Labākās WordPress ceļojumu emuāra tēmas.

Jūs varat pielāgot krāsas, fonu, galvenes, kājenes, sānjoslas un citus motīva komponentus. Visām WordPress tēmām ir dažādas iespējas, lai pievienotu logotipu, attēlu galerijas un citas funkcijas.

WordPress spraudņi

WordPress spraudņu ir tūkstošiem un tie piedāvā lieliskas papildu iespējas vietnēm. Ja vēlaties savai vietnei pievienot jebkuru funkcionalitāti, kuru varat iedomāties, varat viegli atrast WordPress spraudni, lai tas notiktu.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot kontakta formu, izveidot attēlu galeriju vai attēlu slīdni, izmantot Google Analytics vai pievienot kādu citu WordPress funkciju, varat instalēt spraudni, lai paveiktu darbu.

Varat arī izmantot WordPress spraudņus, lai mainītu savas vietnes kontekstu. Piemēram, jūs varat izmantot dalības spraudni, lai izveidotu dalības vietni, vai izmantot e-komercijas spraudni, lai izveidotu tiešsaistes veikalu ar WordPress.

Skatiet arī mūsu rakstu par labākajām WordPress grāmatām, lai iegūtu vairāk resursu.

4. WordPress ir draudzīga meklētājprogrammai

WordPress ir SEO draudzīgs

Ir svarīgi, lai katra vietne būtu draudzīga meklētājprogrammām; pretējā gadījumā jūs nekad nepievērsīsit savas ideālās auditorijas uzmanību. WordPress ir izstrādāts un izveidots ar labākajām kodēšanas metodēm, kas padara to ļoti optimizētu SEO.

Ja jums ir vietne ar WordPress, tā meklēšanas rezultātos iegūs prioritāti. Google un citas populāras meklētājprogrammas mīl vietnes, kuru pamatā ir WordPress. Lai vēl vairāk optimizētu savu vietni un saturu, varat izmantot labākos SEO rīkus.

Jūs, iespējams, vēlētos arī izlasīt mūsu rakstu par to, kā padarīt jūsu WordPress vietni SEO draudzīgu un palielināt jūsu trafiku.

5. WordPress ir drošs

WordPress drošība

WordPress ir plaši pazīstams kā drošs un drošs. Pasaulē ir daudz banku, kuras izmanto WordPress, lai palaistu savas vietnes. Lai arī internets nekad nevar būt pilnībā drošs, ir svarīgi veikt pēc iespējas vairāk pasākumu, lai savu vietni aizsargātu no hakeriem vai ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Par laimi, WordPress to padara vienkāršu.

Jūs tirgū atradīsit daudz WordPress drošības spraudņu. Izlasiet arī galveno WordPress drošības rokasgrāmatu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Vietnes drošības vajadzībām iesakām izmantot Sucuri. Tas aizsargā jūsu vietni no draudiem un ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem. Vienkārši instalējiet Sucuri un aizmirstiet par drošības bailēm. Jūs arī varat nodrošināt vietnes drošības pārbaudes veikšanu, izmantojot mūsu ievainojamības skeneri.

6. WordPress atbalsta visu veidu multividi

Jūs varat savā WordPress vietnē augšupielādēt attēlus, video, gif un citus multivides failus. Atšķirībā no citiem labākajiem vietņu veidotājiem WordPress teksta redaktors darbojas kā brīze.

Tas ļauj teksta redaktora ekrānā vilkt un nomest attēlus, video utt. Pēc publicēšanas multivides saturs tiks skaisti parādīts jūsu lapās un ziņās.

WordPress ļauj arī parādīt un lejupielādēt dokumentus, PDF failus un citus failus. Ja faila lielums ir liels, WordPress varat palielināt maksimālo faila augšupielādes lielumu.

7. WordPress ir programmu integrācija

WordPress spraudņi ir neticami, lai jūsu vietnei pievienotu vairāk funkciju. Tomēr jūs varat arī integrēt lietotnes, lai maksimāli palielinātu WordPress funkcionalitāti.

Ja izmantojat tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress, varat palielināt maksājumu ieņēmumus, pirkumu groza lietotnes un produktu lietotnes. Tāpat jūs varat izmantot sociālo mediju lietotnes, lai popularizētu savu vietni vai emuāru.

Tirgū ir daudz lietotņu, kuras var integrēt ar WordPress, lai izpildītu jūsu vietnes vajadzības.

8. WordPress ir vislielākā kopiena

WordPress kopiena

Savas popularitātes dēļ WordPress kopiena ir izaugusi visā pasaulē. WordPress kopiena ir izvērsusies forumos, sociālajos kanālos, diskusiju dēļos un citur. Cilvēki, kas strādā ar WordPress, rīko sarīkojumus visā pasaulē, lai runātu par platformu.

Ja rodas problēmas ar WordPress, jūs, visticamāk, atradīsit risinājumu WordPress.org forumā vai jebkurā WordPress grupā sociālajos saziņas līdzekļos. WordPress kopienas ir pieejamas Facebook, Twitter, Reddit un gandrīz visos citos sociālajos tīklos.

9. WordPress ir domāts visiem

Kad mēs sakām, ka WordPress ir domāts visiem, mēs to patiešām domājam. WordPress var izmantot jebkura veida tīmekļa vietnes izveidošanai. Varat arī izveidot jebkāda veida emuāru. Vai arī varat izmantot WordPress, lai izveidotu tiešsaistes veikalu un pārdotu savus produktus. Iespējas ir bezgalīgas.

WordPress tika izstrādāts iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem. Lai gan iesācēji var izmantot vietnes vilkšanas un nomaiņas veidotājus un tiešsaistes pielāgošanas rīku, pieredzējuši lietotāji var pilnībā pielāgot kodu un veikt vajadzīgās izmaiņas programmatūrā.

Apskatiet šo labāko tīmekļa dizaina programmatūru, kurā minēts WordPress. Varat arī doties uz mūsu ekspertu analizēto WordPress pārskatu, lai iegūtu pārliecinošāku informāciju.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress. Joprojām neesat pārliecināts? Tad jums varētu patikt mūsu ceļvedis par populārajām WordPress alternatīvām un konkurentiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map