Mārketings grāmatvežiem: kā iegūt vairāk klientu

Grāmatvežu mārketings var būt vienkāršs uzdevums, ja iestatāt ienākošo mārketinga stratēģiju. Veicamās darbības ir vietnes izveidošana ar noderīgu informāciju, kuru meklē jūsu potenciālie klienti, un norobežošanās no konkurences.


Jūsu mērķis ir izveidot savu vietni un pievienot informatīvu, praktisku informāciju, kas palielina datplūsmu uz jūsu vietni.

Sāciet e-pastu sarakstu un, kad jūsu vietnei ir vairāk trafika, jums būs vairāk reģistrēšanās e-pastā. Kad šie cilvēki pierakstās jūsu e-pasta sarakstā, jūs varat turpināt regulāri sazināties ar viņiem par savu biznesu.

Jo vairāk cilvēku jūs sazināsies savā e-pasta sarakstā, jo lielāka iespēja, ka viņi pārvērtīsies par klientiem jūsu grāmatvedības biznesā.

Apskatīsim sīkāk par katru no šiem priekšmetiem.

Sāciet ar profesionāla izskata vietni

Ja vēlaties mārketings grāmatvedībai  Lai strādātu, jums jāsāk ar ērti lietojamu vietni, kas ir orientēta uz grāmatvežu nozari.

Neuztraucieties uz šo soli un domājiet, ka pielāgotā vietnē jums jāpavada tūkstošiem dolāru. Tā vietā ātri izveidojiet lielisku vietni, izmantojot WordPress kā savas vietnes platformu.

Izmantojot WordPress, jūs pats varat atjaunināt vietni, un jums katru reizi nav jāapmeklē izstrādātājs, kad vēlaties mainīt savu vietni..

Kad esat iestatījis vietni, izvēlieties motīvu, kas izskatās profesionāls. Mēs esam izveidojuši Grāmatvedības tēma īpaši grāmatvedim, lai būtu viegli parādīt, ko jūs varat darīt savu klientu labā.

Lai visu šo procesu padarītu vēl vieglāku, iegādājoties grāmatvedības tēmu, jūs varat iegūt savu Vietnes WordPress iestatīšana par brīvu, ietaupot vairāk laika, lai pievērstos vairāk klientu grāmatvedības firmai.

Regulāri rakstiet par savu grāmatvedības firmu

Regulāri emuārējiet par savu nozari un neuztraucieties, ja jums liekas, ka jums nav ko teikt. Izmantojiet savu bieži uzdotie jautājumi  jūsu klienti jautā un regulāri ievieto viņus.

Rakstot, nesvītrojiet atbildes. Jūs esat eksperts un zināt visu šo informāciju, bet kāds, kurš meklē jūsu pakalpojumus, neko nezina. Patiešām sadaliet informāciju detalizētās un informatīvās ziņās.

Arī garākas ziņas ir augstākas Google vietnēs.

vārdu skaits saturs

Pirms vairākiem gadiem jūs varētu atbrīvoties no īsu rakstu rakstīšanas ar 250–600 vārdiem, bet tagad jūs vēlaties tiekties pēc lielāka vārdu skaita un padziļinātāku rakstu, kas nāk par labu jūsu lasītājiem.

Kad esat uzrakstījis detalizētus ierakstus par FAQ, apskatiet citas grāmatvežu vietnes.

Par ko raksta citas grāmatvedības firmas un cik daudz sociālo akciju ieguva par šiem rakstiem? Vai tā bija populāra tēma, kas rezonēja ar lasītājiem? Ja tā, vai jūs varat? uzraksti labāku rakstu ar plašāku informāciju vai labāku gadījumu izpēti?

Mainiet savu rakstu veidus

emuāra ziņas idejas

Ja jums liekas, ka jūs nonākat pie rakstīšanas rutīnas un ka katrs ieraksts ir vienāds, meklējiet veidus, kā mainīt ierakstu veidus.

Šeit ir 50 bloga ierakstu idejas lai jūsu tēmas būtu svaigas un saistošas ​​apmeklētājiem.

Strukturējiet savus rakstus ar aprakstošiem galvenes nosaukumiem, īsām rindkopām un attēliem palīdziet lasītājam sagremot informāciju.

Web ir mainījis lasīšanas veidu. Lielākā daļa vietnes apmeklētāji skenē rakstu tāpēc jums ir jāizdala savas tēmas, lai pievērstu viņiem uzmanību svarīgajām sadaļām, par kurām jūs rakstāt.

Izveidojiet pārliecinošu virsrakstu

Kad jūs pirmo reizi sākat rakstīt rakstus, jums ir vēlme nākt klajā ar asprātīgu nosaukumu. Bet, ja lasītāji nezina, par ko jūs runājat nosaukumā, viņi, iespējams, neklikšķinās uz tā, lai to izlasītu.

Jums ir jābūt uzmanības piesaistīšanas nosaukums ļaut lasītājiem uzzināt, kas ir jūsu raksts, un mudināt viņus noklikšķināt uz jūsu vietnes.

Pievienojiet vizuālos vienumus katrai ziņai

pārnesumi un palielināmā stikla attēls

Sadaliet visu rakstīto ar attēliem. Neuztraucieties, ja jums nav dizaina iemaņu. Tur ir vairākas akciju fotogrāfiju vietnes, kurās varat atrast bezmaksas fotoattēlus, ko pievienot savai vietnei.

Ja vēlaties izveidot pielāgotus attēlus, izmantot pakalpojumu, piemēram, Canva lai izveidotu pielāgotus attēlus visām jūsu ziņām, atrodiet dažādas formas, lai ideju ievietotu attēlos, vizuāli sazinoties ar lasītājiem.

Domājiet, ka tas ir pārāk daudz darba, un domājiet, vai tas ir tā vērts?

Vietnes izveidošana grāmatvedības biznesam prasīs zināmu laiku, taču daudzi mazie uzņēmumi, kas veltīja laiku šī ienākošā mārketinga plāna izveidošanai, ir guvuši labumu no samazinātām reklāmas izmaksām, saīsinātiem pārdošanas cikliem un klientiem, kuriem cena nav tik jutīga.

Vienkārši paņemiet Markusa Šeridāna stāstu. Viņš sāka rakstīt par savu stikla šķiedras baseina uzņēmumu no visām lietām un mainīja savu biznesu mājokļu krūšutēka laikā no 2008. līdz 2009. gadam.

Palielinot kvalitatīvu rakstu skaitu savā vietnē, viņš varēja pārveidot savu pārdošanas procesu un devās no došanās uz katra mājas īpašnieku māju, cerot uz pārdošanu, vispirms nosūtot viņiem vērtīgu informāciju, pārliecinoties, ka viņi to lasa..

Tikai tad, kad viņi būs izlasījuši visu viņa informāciju, viņš tiksies ar viņiem. Un viņa noslēguma likme strauji pieauga. Viņš arī samazināja gada mārketinga budžetu. Tā vietā, lai tērētu 250 000 USD, lai nopelnītu 4 miljonus USD ar satura mārketingu iztērēja USD 18 000, lai nopelnītu USD 5 miljonus.

Apkopojiet e-pastus savā vietnē

Kāpēc jums ir nepieciešams e-pasta saraksts, lai izveidotu savu personīgo zīmolu

Jūsu pirmais mērķis grāmatvedības vietnes mārketingā ir palielināt trafiku. Nākamais mērķis ir apkopot e-pasta adreses.

Kāpēc?

Jūs visu laiku veltījāt, veidojot šos lieliskos rakstus, lai iegūtu trafiku. Vai esat apskatījis savu analītiku, lai redzētu, cik apmeklētāju atgriežas? Vidēji mazāk nekā 20% atgriežas.

Jums ir nepieciešams veids, kā uzturēt sakarus ar apmeklētājiem līdz viņi kļūst par jūsu klientu.

Viena no pirmajām lietām, ko vēlaties darīt savā vietnē, ir tai pievienot e-pasta pierakstīšanās veidlapu. Sākumā jums nebūs pārāk daudz reģistrēšanās gadījumu, jo jūs neiegūstat satiksmi, bet savlaicīgi to ievietojat.

Pēc tam, kad raksti tiks publicēti un dalīti, palielināsies trafiks un e-pastu saraksts.

Lai to izdarītu, reģistrējieties, izmantojot tādu e-pasta pakalpojumu kā SendinBlue, kas ir lēta alternatīva MailChimp. Pirmajiem 2000 saraksta e-pastiem viņu sākotnējais pakalpojums ir bezmaksas.

Pievienojiet e-pasta ziņojumu piesaistīšanas veidlapu

OptinMonster

Lai palielinātu reģistrēšanās e-pastā reklāmguvumu līmeni, savai vietnei pievienojiet e-pasta uztveršanas pakalpojumu. Izmantojiet tādu pakalpojumu kā OptinMonster, kurš to ir parādījis palielināt vietņu reģistrēšanos pa e-pastu par vairāk nekā 600%.

Pēc pievienojot savai vietnei OptinMonster, izveidojiet ziņojumu vai gadījuma izpēti, ko jūsu apmeklētāji būtu ieinteresēti izlasīt, pārvērsiet to pdf formātā un atdodiet apmaiņā pret viņu e-pasta adresi.

Vēl labāk, rīkot vebināru kur apmeklētāji izmanto OptinMonster, lai reģistrētos tiešraidē jūsu rīkotā tiešsaistes pasākumā.

Tīmekļa semināra laikā aptveriet svarīgu jūsu apgabala grāmatvedības informāciju un pievienojiet papildu laiku pēc vebināra, lai atbildētu uz individuāliem jautājumiem. Pēc tam izmantojiet e-pasta sarakstu, lai sekotu līdzi dalībniekiem.

Izveidojiet e-pasta sēriju

Nepietiek tikai iegūt e-pastu saraksts turpinās. Jums jāuztur kontakti ar abonentiem. Viņi, iespējams, nav gatavi jūsu pakalpojumiem, taču, ja viņu iesūtnē sniegsit noderīgu informāciju, jūs pats būsit pirmais grāmatvedis, pie kura viņi sazinās kad viņi būs gatavi šim solim.

E-pasta sērijai uzrakstiet par to, kādas darbības klienti veic, izvēloties grāmatvedības firmu, kuru nolīgt.

Vai ir virkne jautājumu, kurus viņi uzdod vispirms? Vai viņiem ir iebildumi vai bailes noalgot grāmatvedi, par kuru varat rakstīt.

Ņemiet šo informāciju un izveidojiet 5–7 e-pastus, ko nosūtīsit visiem, kas reģistrējas jūsu vietnē.

Izturieties pret to kā pārdošanas piltuve kas sākas ar vispārīgu informāciju par to, kāpēc viņiem ir nepieciešams grāmatvedis, un iedziļinās specifikā, kāpēc viņiem ir jāizvēlas jūs par grāmatvedi.

Katra e-pasta ziņojuma apakšā dodiet viņiem aicinājumu uz rīcību vai iemeslu, lai jūs pieņemtu darbā. Sērijas pēdējā e-pastā padariet šo e-pastu vairāk par aicinājumu uz rīcību, lai viņi varētu jums piezvanīt vai nolīgt. Jūsu mērķis ir iegūt jaunu klientu.

Saistīts: Labākās e-pasta mārketinga platformas.

Cik ilgi es redzu rezultātus?

Cik ilgi es redzu rezultātus

Saprotiet, ka šāda sistēma ir a ilgtermiņa stratēģija. Katra nozare ir atšķirīga, taču plānojiet to panākt no 4 līdz 6 mēnešiem ilgas konsekventas rakstīšanas, lai patiešām sāktu redzēt rezultātus.

Rakstot vērtīgu saturu un daloties tajā ar vietējām grupām, rezultāti varētu būt ātrāki. Jūs noteikti redzēsit satiksmi, kas nāk no jūsu rakstiem kā ātri pēc vienas līdz četrām nedēļām.

Kaut arī šī stratēģija to dara, tas rada impulsu, kad iet. Jums sāksies trauksme par satiksmi, bet, tā kā jūsu rakstus atrod meklētājprogrammas, piemēram, Google, un, tā kā jūsu e-pasts aug, jūs redzēsit sniega bumbiņas efektu, kur katru nedēļu iegūsit jaunus potenciālos pirkumus, un tas pilnībā atšķiras no milzīga reklāma.

Secinājums

Vietnes izveidošana ir būtisks elements jūsu vietnē grāmatvedības firmas mārketinga plāns un, ja tas tiek izdarīts pareizi, tas varētu gūt milzīgas priekšrocības jūsu ilgtermiņa biznesa mērķu sasniegšanai.

Nesteidzieties, lai izglītotu savus apmeklētājus, kamēr viņi meklē jūsu pakalpojumus, un sekojiet līdzi kvalitatīva satura veidošanai jūsu vietnē.

Kādas citas metodes jūs atradāt par efektīvām, lai piesaistītu jaunus klientus grāmatvedības biznesam?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map