Pilienu apskats: kā tas atšķiras? Vai tā ir cenas vērta?

pilienu apskats


Vai jums rodas jautājums, vai Drip ir jums piemērots e-pasta mārketinga rīks? Vēlaties uzzināt, kā Drip atšķiras un vai tā ir cenas vērta?

Šajā Drip pārskatā mēs apskatīsim funkcijas, cenas un atbalstu, lai jūs varētu zināt, vai Drip ir labākais mārketinga automatizācijas rīks jūsu e-komercijas biznesam.

Par pilienu

pilēšana-pārskatīšana-kas-ir-pilēšana
Piliens ir populārs e-pasta mārketinga automatizācijas rīks. Tas ir viens no jaunākiem e-pasta mārketinga rīkiem tirgū, kas parādījās 2013. gadā un vēlāk iegādājās LeadPages aizņēmēji. Bet tas ātri kļūst par vienu no labākajiem mārketinga automatizācijas risinājumiem visa veida uzņēmumiem, ieskaitot izdevējus, e-komercijas tirgotājus un mazos uzņēmumus.

Saistīts: 11 labākās QuickBooks alternatīvas mazajiem uzņēmumiem.

Piliens piedāvā nemanāmu integrāciju ar daudziem trešo pušu rīkiem, lai jūs varētu viegli pārvērst klientu datus darbībā. Piemēram, izmantojot WooCommerce integrāciju, jūs varat nosūtīt datus par pirkumiem un citu svarīgu informāciju par lietotāju uz savu Drip kontu. Pēc tam jūs varat pārvērst šo ieskatu ieņēmumos, aktivizējot automatizāciju, pamatojoties uz jūsu biznesa mērķiem.

Pilienu apskats: kas padara pilienu unikālu?

Jūs jau zināt, ka Drip ļauj jums savākt e-pasta adreses, pievienot lietotājus dažādām pilienu kampaņām, sūtīt automātiskā atbildētāja e-pastus un sadalīt savas kampaņas. Bet tas, kas padara Drip unikālu?

Nu labi, Piliens NAV jūsu tipiskais, lētais e-pasta mārketinga pakalpojums, kas vienkārši veic šo darbu. Tas palīdz jums izprast auditoriju, savācot, iespējams, VISUS lietotāju datus no jūsu vietnes, spraudņiem un trešo pušu rīkiem, un pēc tam ļaujiet pārvērst šo ieskatu ieņēmumos, nosūtot personalizētus e-pastus, kas, iespējams, tiks atvērti un iesaistīti.

Pāriesim pāri dažiem slepkavas unikālajiem līdzekļiem, kurus piedāvā Drip.

Pilienu iezīme Nr. 1: notikumu izsekošana

Viena no Drip unikālākajām funkcijām ir tā notikumu izsekošana. Daudzi e-pasta mārketinga pakalpojumi piedāvā tagus, kas palīdz pārvaldīt jūsu e-pasta sarakstu. Tagus izmanto, lai aprakstītu jūsu attiecības ar klientu. Katram klientam varat piešķirt tagus, lai parādītu, kāda ir viņu vēsture ar jūsu uzņēmumu. Piemēram, ja viņi ir iegādājušies noteiktus produktus, ja viņi ir apmeklējuši noteiktas lapas utt. Pēc tam jūs varat nosūtīt e-pastu visām personām jūsu sarakstā, kurām ir noteikta atzīme, lai nosūtītu personalizētus e-pastus.

Bet tā vietā, lai būtu tikai tagi, Drip spera soli tālāk ar notikumu izsekošanu.

pilienu notikumu izsekošana

Drip notikumu izsekošana faktiski izseko abonenta aktivitātes un šo informāciju saglabā un pārsūta. Tātad, tā vietā, lai tagos būtu dati bez tiem, Drip izseko visu šo informāciju par jums.

Piliens nodrošina jūs ar veiktajām darbībām (piemēram, iesniegto veidlapu “A”), datumu un laiku, kad darbība tika veikta, un metadatus (piemēram, ja viņi ar pirkumu izmantoja kuponu). Tas ļauj jums iegūt patiešām specifiskus nosūtītos e-pastus. Jo konkrētāks un personalizēts e-pasts ir abonentam, jo ​​lielāka iespēja, ka viņš pievērsīs uzmanību un veiks vēlamo darbību.

Saistītie: Kā izsekot saites un pogu klikšķus programmā WordPress

Pilienu funkcija Nr. 2: vizuālās darbplūsmas

Vēl viena unikāla funkcija, ko Drip piedāvā, ir viņu vizuālā darbplūsma. Vizuālās darbplūsmas palīdz viegli izveidot uzlabotas e-pasta kampaņas. Tā vietā, lai izveidotu plakanu e-pasta kampaņu, piemēram, “Ja viņi nopirka šo produktu, pagaidiet 1 dienu un pēc tam nosūtiet šo e-pastu”, varat izveidot e-pasta kampaņas karti ar gudru, izsmalcinātu loģiku..

Iepazīstieties arī ar šo pilnīgo rokasgrāmatu par to, kā uzreiz izveidot e-pasta biļetenu.

Varat izveidot kampaņu, kas vairāk līdzinās “Ja viņi nopirka šo produktu, nosūtiet viņiem to. Ja viņi šo produktu neiegādājās, nosūtiet šo ziņojumu. ”

pilienu pārskatīšana - darbplūsma

Darbplūsmas vizuāla redzēšana palīdzēs jums izveidot sarežģītas, ļoti specifiskas automatizētas e-pasta mārketinga kampaņas, lai perfekti apmierinātu jūsu vajadzības. Vizuālās darbplūsmas var arī izsekot, kur atrodas jūsu abonenti, lai jūs varētu viegli izsekot viņu progresam.

3. piliena funkcija: pielāgoti lauki

Daudzi e-pasta pakalpojumu sniedzēji nodrošina atsevišķu abonentu vārdu, uzvārdu utt. Laukus. Bet ar Drip jūs varat pievienot savus pielāgotos laukus, lai saglabātu unikālus datus par katru atsevišķu abonentu, piemēram, viņu atrašanās vietu, uzņēmuma veidu, filiāles ID, kur viņi izvēlējās iestāšanos utt. Jūs pat varētu pievienot pielāgotos laukus, pamatojoties uz to, kuras emuāra ziņas ir lasījuši jūsu abonenti vai kuras jūsu tiešsaistes veikala lapas viņi pārlūko.

pilienu-pasūtījuma lauki

Varat pievienot tik daudz pielāgoto lauku, cik vēlaties. Tā kā Drip var izmantot pielāgotus laukus kā automatizācijas kārtulu, jūs varat izveidot īpaši personalizētas e-pasta kampaņas.

Cenu noteikšana un atbalsts pilienam

Drip piedāvā 3 dažādus cenu plānus: Basic, Pro un Enterprise. Jūsu izvēlētais plāns ir atkarīgs no tā, cik e-pasta abonentu jums ir.

Pamata plāns ir 49 USD mēnesī līdz 2500 cilvēkiem, un jūs varat sūtīt neierobežotu e-pastu. Pro plāns ir USD 122 mēnesī līdz 5000 cilvēkiem un neierobežots e-pasts. Visbeidzot, ir uzņēmuma plāns vairāk nekā 5000 cilvēkiem, un cena mēnesī mainās atkarībā no tā, cik liels ir jūsu e-pasta saraksts. Tie nodrošina tiešsaistes kalkulatoru, lai noteiktu jūsu uzņēmuma plāna ikmēneša izmaksas.

pilienu pārskatīšana-cenu noteikšana

Kā redzat, varat sākt strādāt ar Pamatplānu, ja jums ir 2500 vai mazāk e-pasta abonentu. Bet, tā kā jūsu uzņēmums un jūsu e-pasta saraksts palielināsies, jums būs jājaunina uz dārgāku plānu.

Drip ir viens no dārgākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, taču jūs maksājat par piekļuvi visām Drip unikālajām un spēcīgajām funkcijām. Jums tomēr ir iespēja izmēģināt pilienu bez maksas, lai gan ar viņu 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Izvēloties pilienu, jums tiek sniegts plašs atbalsts. Viņi piedāvā atbalstu visu diennakti tērzēšanā un pa e-pastu ar visiem plāniem. Tie arī nodrošina BUJ sadaļu, lai atbildētu uz biežākajiem jautājumiem, API dokumentāciju, kā arī sadaļu ar meklēšanu saistītām zināšanām, kas palīdzētu jums ar visu nepieciešamo, ieskaitot kampaņas, pārraides, automatizāciju, analītiku, integrāciju un citu..

pilienu apskats-atbalsts

Vēl viena īpaša atbalsta funkcija, ko nodrošina Drip, ir viņu pilienu sertificētie konsultanti. Šis oficiālais sertificēto Drip konsultantu katalogs var palīdzēt sasniegt jūsu biznesa mērķus un pēc iespējas labāk izmantot Drip, ja neesat šāds eksperts.

pilienveida atbalsts-pilienu pārskats

Varat pārlūkot direktoriju, atrast ekspertu, kas atbilst jūsu vajadzībām, un sazināties ar viņiem, lai ieplānotu sarunu. Jums būtu jāmaksā ekspertam par viņu pakalpojumiem, taču varat būt drošs, ka viņi ir uzticami un kvalificēti.

Paaugstiniet savu reklāmguvumu skaitu ar Drip + OptinMonster

Kā mēs īsi iepriekš minējām, ar Drip jums ir iespēja izveidot optinus, lai iegūtu vairāk e-pasta abonentu. Uznirstošie optiņi ir lieliski, lai piesaistītu jūsu vietnes apmeklētāju uzmanību un pamudinātu viņus pievienoties jūsu e-pasta sarakstam.

Pilienam ir personalizēts pamata risinājums. Ir tikai 1 optin veidlapas veidne, bet jūs varat ierakstīt savu virsrakstu un formas aprakstu, augšupielādēt savu fotoattēlu, lai tas atbilstu jūsu firmas zīmei, un izvēlēties, kurās lapās parādīsies jūsu optin forma. Jūs varat arī izvēlēties no 2 dažādiem opciju aktivizēšanas traucējumiem, uznirstošais logs var parādīties, pamatojoties uz laika aizkavēšanos un izejas aktivizēšanu.

pilienu recenzijas-optiņi

Bet, ja vēlaties ļoti pielāgojamu un personalizētu risinājumu, mēs iesakām izmantot OptinMonster kopā ar pilienu.

optinmonster-popups

OptinMonster ir spēcīgs svina ģenerēšanas rīks jūsu vietnei. Ar OptinMonster jūs varat viegli izveidot īpaši pielāgotas, personalizētas un uzkrītošās uznirstošās veidlapas savai vietnei, nepieskaroties koda rindiņai. Tas darbojas arī jebkura veida vietņu veidotājos un ir integrēts ar visiem populārākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, ieskaitot Drip.

OptinMonster piedāvā vairākas uznirstošo veidņu veidnes, no kurām izvēlēties, ieskaitot vairākus uznirstošos logus, kas ir lieliski piemēroti e-komercijas vietnēm. Dažās no šīm veidnēm ir atteikšanās no izrakstīšanās, izrakstīšanās, apģērbs, brīvdienas, melnā piektdiena un citas.

optinmonster-uznirstošās veidnes

Plus, izmantojot OptinMonster, jūs varat izvēlēties no plaša spektra uzvedības izraisītājiem. Varat izvēlēties no displeja opcijām, piemēram, atklātu izeju, laiku lapā, ritinātu attālumu, apmeklētāja atrašanās vietu un daudz ko citu..

optinmonster-display-rules

OptinMonster lepojas ar vairākām citām lieliskām funkcijām, ieskaitot MonsterLinks divpakāpju optinus, mērķauditorijas atlasi pēc atrašanās vietas, atpakaļskaitīšanas taimeri, kupona riteņa optinus, mērķtiecīgas kampaņas, reklāmguvumu analīzi un saraksts turpinās.

OptinMonster izmantošana papildus Drip palīdzēs palielināt jūsu e-pasta sarakstu kā traks.

Ja vēlaties uzzināt, kā izveidot efektīvu uznirstošo logu, izmantojot OptinMonster, skatiet mūsu pilnīgo apmācību Kā izveidot uznirstošo logu programmā WordPress (Soli pa solim).

Saistīts: Labākās e-pasta mārketinga platformas.

Mūsu spriedums: ja jums vajadzētu izmantot pilienu?

Sākot darbu, ir izredzes, ka saraksta izveidošanai jums nav vajadzīgas Drip ekskluzīvās iespējas. Tomēr jums tie būs nepieciešami, palielinoties jūsu biznesam un automatizācijas vajadzībām.

Sākot ar viduvēju e-pasta mārketinga rīku un pārejot uz Drip down the line, tas var būt iebiedējoši. Tāpēc, sākot e-pastu sarakstu, mēs vienmēr iesakām savā mārketinga arsenālā iekļaut būtisku rīku kopu, piemēram, Pilienu..

Jūs varat sākt, reģistrējoties bezmaksas izmēģinājuma versijai 14 dienas. No jums tiks iekasēta maksa tikai pēc izmēģinājuma beigām.

Mēs ceram, ka jums patika šis Drip pārskats un mēs uzzinājām, vai Drip ir jums piemērots e-pasta mārketinga automatizācijas rīks. Ja jums patika šis raksts, izlasiet mūsu ceļvežus par to, kāpēc jums tagad ir jāizveido e-pasta saraksts (& Kā to izdarīt) un labākos e-pasta biļetenu spraudņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map