Populārākie 200+ Melnās piektdienas un kiber Pirmdienas WordPress piedāvājumi 2019. gadā

melnā piektdiena un kiberdiendienu darījumi


Vai meklējat labākos WordPress piedāvājumus, kuponus un atlaides Melnajai piektdienai un Kiber pirmdienai 2019. gadā? Tad jūs esat pareizajā vietā!

Mēs zinām, ka labāko WordPress darījumu atrašana var būt laikietilpīga, taču neuztraucieties! Mēs meklējām jūs, lai jūs varētu iet uz priekšu un paņemt perfektu darījumu pirms tā beigām.

Ņemiet vērā, ka šie piedāvājumi ir spēkā ierobežotu laiku. Blakus katram piedāvājumam mēs esam norādījuši derīguma termiņu.

Šis ir ULTIMATE saraksts ar WordPress piedāvājumiem, kurus nevēlaties palaist garām. Šajā rakstā varat atrast desmitiem darījumu par augstākās klases WordPress tēmām, spraudņiem, rīkiem, tīmekļa mitināšanu un citiem WordPress pakalpojumiem..

Melnās piektdienas dāvana 2019: laimējiet trīs USD 50 USD dāvanu kartes

Šajā Melnajā piektdienā mēs saviem lasītājiem dāvināsim trīs Amazon dāvanu kartes 50 USD vērtībā. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt dāvanu un iesniegt tik daudz darbu, lai iegūtu iespēju to laimēt.

Piezīme: Mēs nākamo pāris nedēļu laikā pastāvīgi atjaunināsim šo rakstu. Neaizmirstiet atzīmēt šo ziņu ar grāmatzīmi, lai pārliecinātos, ka nepalaidīsit garām savu iecienīto darījumu.

1. Piedāvātie piedāvājumi

Ietaupiet 35% no OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ir visspēcīgākais svina ģenerēšanas un reklāmguvumu optimizācijas rīks pasaulē. Jūs varat to izmantot, lai pārveidotu savus apmeklētājus, kas pamet, par abonentiem un pēc tam par klientiem. Lielākie uzņēmumi izmanto OptinMonster, lai palielinātu savu e-pasta sarakstus un palielinātu ieņēmumus.

Pateicoties vairākām ēkas funkcijām, jūs varat izmantot OptinMonster, lai izveidotu skaistas optin formas. Tam ir gandrīz bezgalīgas integrācijas ar trešo personu programmatūru, lai jūsu apmeklētājiem parādītu pielāgotās optin formas. Izmantojot uzvedības automatizācijas funkciju, jūs varat personalizēt optin formas un parādīt cilvēciskus ziņojumus.

Pārbaudiet OptinMonster gadījumu izpēte lai uzzinātu, kā tiešsaistes uzņēmumu skaits strauji pieaug. Šajā svētku sezonā viņi piedāvā ievērojamu atlaidi savai premium programmatūrai, ieskaitot OptinMonster Universitāte.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 6. decembris

Saņemiet 35% atlaidi OptinMonster »

Ietaupiet 60% no WPForms

WPForms

WPForms ir labākais WordPress saziņas formas spraudnis tirgū. Tas ir ērti lietojams, izmantojot visjaunākās iesācēju iespējas un augstākās klases funkcijas.

WPForms veidlapu veidotājs ļauj vienkārši vilkt veidlapas laukus un mainīt to secību. Jūs saņemsiet pielāgotas veidlapu veidnes, nosacītu loģikas atbalstu, maksājumu vārtejas un citas funkcijas. WPForms atbalsta arī Constant Contact, MailChimp, AWeber un citus trešo personu pakalpojumus.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 60% atlaidi WPForms »

Ietaupiet 60% vietnē MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights ir populārākais WordPress vietņu Google Analytics spraudnis. Tas ir viegli integrējams ar jūsu WordPress informācijas paneli, lai parādītu statistiku par jūsu apmeklētājiem. Izmantojot MonsterInsights, WordPress varat iegūt personalizētu Google Analytics.

Varat arī ģenerēt pielāgotus pārskatus, pamatojoties uz lietotāju datiem, lai izveidotu stratēģijas un turpinātu attīstīt tiešsaistes biznesu.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 60% atlaidi MonsterInsights »

Ietaupiet 35% no vietnes SeedProd

SēklasProd

SēklasProd ir labākais WordPress drīzumā pieejamais lapas un uzturēšanas režīma spraudnis. Tas ļauj jums izveidot skaistu, profesionālu drīzu lapu ar atpakaļskaitīšanas taimeri savai WordPress vietnei. Reālā laika veidotājs palīdz ātri pielāgot tekstu, fontus, krāsas un izkārtojumu.

Tam ir daudz iebūvētu veidņu, tāpēc jūs varat izvēlēties iepriekš izveidotu veidni un uzreiz atvērt savu drīzumā gaidāmo lapu savā vietnē. Varat to integrēt arī tādos populāros e-pasta pakalpojumos kā Constant Contact, ActiveCampaign, CovertKit un citur, lai pa e-pastu abonentiem saņemtu jaunākās ziņas.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 35% atlaidi SeedProd »

Ietaupiet 35% no RafflePress

RafflePress

RafflePress ir labākais WordPress dāvanu spraudnis. Tas palīdz piesaistīt jūsu auditoriju ar vīrusu dāvanām un konkursiem. Varat izmantot šo spraudni, lai uzreiz palielinātu savu e-pasta sarakstu, vietņu trafiku un sociālo mediju sekotājus.

RafflePress vilkšanas un nomešanas veidotājs ļauj dažās minūtēs iestatīt dāvanu kampaņas. Izmantojot desmitiem iepriekš izveidotu veidņu, ātri ir vieglāk sākt. Tas piedāvā ierakstu ar vienu klikšķi un aizsardzību pret krāpšanu, lai novērstu vairākus krāpšanās ierakstus.

RafflePress spraudnis nāk arī ar galveno lapu, lai bez traucējumiem rīkotu jūsu WordPress vietni. Lai palielinātu reklāmguvumus, varat izmantot uzlabotās izsekošanas un atkārtotās noteikšanas funkcijas.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 35% atlaidi RafflePress »

Ietaupiet 30% no WP Mail SMTP Pro

WP pasta SMTP

WP Mail SMTP Pro ir WPForms labākais WordPress SMTP un PHP Mailer spraudnis. Tas rūpējas par visām jūsu e-pasta problēmām, ieskaitot piegādi, surogātpasta filtrēšanu utt. Kad pārslēdzaties no vispārējiem e-pasta iestatījumiem uz WP Mail SMTP, visi reklāmas e-pasti tiks novietoti klientu iesūtnē..

Tas ļauj droši nosūtīt simtiem e-pasta ziņojumu. WP Mail SMTP spraudnis tiek integrēts arī ar populāriem SMTP pakalpojumu sniedzējiem. Tas atbalsta vairāku vietņu tīklu un lokalizāciju.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 35% atlaidi WP Mail SMTP Pro »

Ietaupiet 63% no maksas par Bluehost

Bluehost

Bluehost ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Pašlaik viņi mitina vairāk nekā miljonu WordPress vietņu. Viņi piedāvā bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas vietņu veidotāju ar veidnēm un īpašu 63% atlaidi IsItWP lietotājiem..

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Piedāvājuma pieejamība: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 63% atlaidi Bluehost »

Ietaupiet 50% no pastāvīgās kontaktpersonas

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir labākais WordPress e-pasta mārketinga pakalpojums tirgū. Tas ļauj jums izveidot skaistus e-pastus un ātri nosūtīt tos abonentiem. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotāju, lai izstrādātu profesionālus e-pastus. Tam ir arī vairākas gatavas e-pasta veidnes, kas pilnībā reaģē un lieliski izskatās visās ierīcēs.

Izmantojot viņu e-pasta un mārketinga automatizācijas funkciju, jūs varat sveicināt jaunos abonentus ar savlaicīgu sveiciena e-pastu, aktivizēt e-pastus, pamatojoties uz lietotāja uzvedību, sūtīt e-pastus lietotājiem, kas neatveras, un paplašināt savu sasniedzamību, izmantojot jaudīgus sarakstu veidošanas rīkus..

Pastāvīgā kontakta e-pasta pakalpojums ir lieliski piemērots e-komercijas vietnēm. Tas piedāvā vairākus rīkus, lai palielinātu jūsu tiešsaistes veikalu, atrodot jaunus klientus un iesaistot viņus, lai turpinātu apmeklēt jūsu vietni, izmantojot automātiskus e-pastus.

E-pasta mārketinga rezultātus varat izsekot reāllaikā. Šī statistika palīdz jums izveidot jaunas un efektīvas stratēģijas nākamajām kampaņām.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 25. novembris – 27. novembris

Saņemiet pastāvīgu kontaktu par 50% OFF »

Ietaupiet 60% no vietnes MemberPress

MemberPress

MemberPress ir labākais WordPress dalības spraudnis, kas pieejams WordPress lietotājiem. Tas palīdz ātri atvērt savu dalības vietni. Ja vēlaties pieņemt maksājumus tiešsaistē, pārdot digitālās lejupielādes un pārvaldīt, kas redz jūsu vietni, tad izmantojiet MemberPress.

Tas tiek integrēts ar gandrīz visiem trešo personu WordPress spraudņiem, tāpēc jūs varat izveidot jaudīgu, ar iespējām bagātu dalības vietni. Tas lieliski darbojas arī ar tādiem populāriem pakalpojumiem kā WooCommerce, Stripe, ActiveCampaign un citiem.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 60% atlaidi MemberPress »

Ietaupiet 25% no Beaver Builder

Bebru būvētājs

Beaver Builder ir populārs WordPress lapu veidotājs, kuru varat izmantot savā vietnē, lai vilktu un nomettu satura blokus. Tas ļauj ātri iestatīt funkcijas un saturu jūsu WordPress vietnē. Izmantojot Beaver Builder, lapu izveidošanai jums nav nepieciešama nekāda kompetence kodēšanas jomā.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 25% atlaidi Beaver Builder »

2. WordPress mitināšanas piedāvājumi

Ietaupiet līdz 30% no WP Engine

WP dzinējs

WP Engine ir pasaulē populārākais WordPress mitināšanas uzņēmums. Viņi piedāvā dalītus un īpašus mitināšanas plānus. Šajā svētku sezonā jūs varat ietaupīt, izmantojot ikgadējo priekšapmaksas piedāvājumu, un bez maksas līdz 5 mēnešiem varat saņemt viņu Startup, Growth un Scale plānos..

Kupona Kods: cyberwknd30

Darījuma derīgums: 28. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi WP dzinējam »

Ietaupiet līdz 70% HostGator

HostGator

HostGator ir viens no vecākajiem un populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Tas piedāvā VPS un īpašus hostinga plānus. Izņemot to, tas nāk arī ar WordPress mitināšanas plāniem un viena klikšķa instalēšanu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Iegūstiet pat 70% atlaidi HostGator »

Ietaupiet 15% no InMotion Hostinga

InMotion hostings

InMotion Hostings ir populārs WordPress mitināšanas uzņēmums. Viņi piedāvā vairākas atlaides IsItWP lietotājiem viņu WordPress mitināšanas plānos.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 15% atlaidi InMotion hostingam »

Ietaupiet 40% no vietnes DreamHost

DreamHost

DreamHost ir populārs WordPress mitināšanas uzņēmums. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt lielu atlaidi viņu plāniem, izmantojot bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikātu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi DreamHost »

Ietaupiet 30% vietnē Domain.com

Domain.com

Domain.com ir domēna vārds un tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Tas arī iesaka biznesa nosaukuma idejas iesācējiem, kuri vēlas ātri sākt darbu.

Kupona Kods: NAMEBOYBF

Darījuma derīgums: 29. novembris

Saņemiet 30% atlaidi Domain.com »

Ietaupiet līdz 40% no spararata

Iegūstiet spararatu

Spararats ir populārs hostinga uzņēmums. Viņi piedāvā pārvaldītus hostinga pakalpojumus WordPress lietotājiem ar vismodernāko klientu atbalstu un augstākās klases serveriem.

Kupona Kods: FLYDAY19

Darījuma derīgums: 25. novembris – 4. decembris

Iegūstiet pat 40% atlaidi spararatam »

Ietaupiet 40% vietnē Cloudways

Mākoņi

Cloudways ir populārs mākoņu mitināšanas uzņēmums. Viņi piedāvā vairākus WordPress un WooCommerce mitināšanas plānus. Viņu tīmekļa mitināšanas panelis ir vienkāršs un draudzīgs iesācējiem. Šajā brīvdienu sezonā visiem Cloudways hostinga plāniem jūs varat saņemt 40% atlaidi 3 mēnešiem.

Kupona Kods: BFCM40

Piedāvājuma pieejamība: 14. novembris – 4. decembris

Saņemiet 40% atlaidi no mākoņiem »

Ietaupiet līdz 67% no A2 hostinga

A2 mitināšana

A2 Hostings ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. A2 hostingu atšķir tā izstrādātājiem draudzīgās funkcijas. Atšķirībā no citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, A2 Hostings jebkurā laikā piedāvā nepārspējamu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu mitināt savu vietni bez riska. Pēc pirmajām 30 dienām jums būs tiesības saņemt proporcionālu atmaksu par neizmantotajiem pakalpojumiem.

Kupona kodi:

 • MEGA67: 67% atlaide kopīgotajam mitināšanai
 • HALFDEDI: Pārvaldītam serverim – 50% atlaide (sākot no USD 96,50 mēnesī)
 • WP60: 60% atlaide pārvalda WordPress (sākot no USD 9,78 mēnesī)
 • RSLR51: 51% atlaide tālākpārdevēju mitināšanai (sākot no USD 9,80 mēnesī)
 • MVPS-50: Pārvaldītais VPS un VPS ar 50% atlaidi (sākot no 25 USD mēnesī)

Darījuma spēkā esamība: 26. novembris – 2. decembris

Saņemiet pat 67% A2 hostinga atlaidi »

Ietaupiet līdz 75% vietnē GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks ir populārs videi draudzīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Tas ir ātrs, drošs un piedāvā vairākas mitināšanas iespējas, ieskaitot tālākpārdevēju plānus, WordPress mitināšanu utt.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Iegūstiet pat 75% atlaidi GreenGeeks »

Ietaupiet 20% vietnē WordPress.com

WordPresscom

WordPress.com piedāvā emuāru mitināšanas risinājumus. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt pārsteidzošu atlaidi viņu e-komercijas plāniem.

Kupona Kods: BLACKCYBER2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 20% atlaidi WordPress.com »

Ietaupiet 50% vietnē Liquid Web

Liquid Web

Liquid Web ir pārvaldīts WordPress un WooCommerce mitināšanas uzņēmums. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt lielas atlaides par viņu parasto, kalpošanas laiku un citām licencēm.

Kupona Kods: JINGLE50

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi šķidrajam tīmeklim »

Ietaupiet līdz 75% vietnē FastComet

FastComet

FastComet ir pārvaldīts mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs tirgū. Šajā svētku sezonā jūs varat izmantot atlaides kopīgiem plāniem, mākoņa VPS un jauninājumiem.

Kupona kodi:

 • Kopīgi plāni: BFSALE75 (75% atlaide)
 • Mākoņa VPS: BFCLOUD30 (30% atlaide)
 • Jaunināšana uz augstāku plānu: BOOST25 (25% atlaide)

Darījuma derīgums: 29. novembris

Iegūstiet pat 75% atlaidi FastComet »

Ietaupiet 70% no maksas par Crioshavyn

Krioshavins

Krioshavins ir pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums. Tas nodrošina drošu tīmekļa mitināšanu ar ikdienas dublējumiem, kiberdrošību, premium SSL un daudz ko citu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 5. decembrī

Saņemiet 70% atlaidi Crioshavyn »

Ietaupiet 30% no maksas par Nestify

Pieminē

Pieminē ir WordPress un WooCommerce mitināšanas uzņēmums. Tas piedāvā arī pielāgotus risinājumus izstrādātājiem, aģentūrām un uzņēmumiem.

Kupona Kods: WPB30OFF

Darījuma derīgums: 28. novembris – 4. decembris

Iegūstiet 30% atlaidi nestfy »

Ietaupiet 20% no WP palīdzības

WP palīdzība

WP palīdzība ir pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums. Viņi piedāvā arī WordPress uzturēšanas pakalpojumus.

Kupona Kods: BFCM19

Darījuma derīgums: 12. novembris – 10. decembris

Saņemiet 20% atlaidi no WP palīdzības »

3. WordPress spraudņa piedāvājumi

Ietaupiet 30% veidlapās

briesmīgas formas

Formidable Forms ir vismodernākais WordPress veidlapu veidotāju spraudnis. Ja jūs meklējat veidlapu veidotāja spraudni, kas ļauj jums izveidot tiešsaistes lietojumprogrammas, datu pārvaldības sistēmas, reāllaika datu vizualizācijas un maksājumu kolekcijas, tad jūsu vajadzībām piemērotas formulas veidlapas.

Šajā svētku sezonā Formidable Forms piedāvā 30% atlaidi visiem piemaksu plāniem jauniem pirkumiem un bezmaksas balvas izvēli.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi sarežģītām veidlapām »

Ietaupiet 35% no vietnes TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse ir labākais WordPress sociālā pierādījuma spraudnis, lai attīstītu jūsu biznesu. Tajā tiek parādīta verificētu klientu aktivitāte jūsu vietnes apmeklētājiem. Jūs varat izvēlēties iepriekš izveidotu izkārtojumu un pilnībā pielāgot sociālā pierādījuma lodziņu, lai mainītu krāsu, fontus utt.

Izmantojot viedo mērķauditorijas atlasi, varat parādīt sociālos pierādījumus pareizajiem cilvēkiem vajadzīgajā laikā. To ir viegli iestatīt, un jūsu izaugsmes statistikā tiek parādīti tūlītēji rezultāti.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 6. decembris

Saņemiet 35% atlaidi TrustPulse »

Ietaupiet 30% no ThirstyAffiliates

Izslāpuši filiāles

ThirstyAffiliates ir WordPress spraudnis, ko izmanto, lai aizsegtu filiāļu saites un pārvaldītu tās jūsu vietnē. Jūs varat aizsegt garos, neglīti saistītos URL un pārveidot tos par vienkāršām, sakoptām saitēm. Šajā svētku sezonā JEBKĀDA licence saņemsiet 30% atlaidi.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 20. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi slāpnajiem filiālēm »

Ietaupiet 60% vietnē Pretty Links Pro

Pretty Links Pro

Pretty Links Pro ir populārs URL saīsinātājs un saistīto saišu maskēšanas spraudnis WordPress. Tas sniedz vairākas iespējas gūt peļņu no sava satura. Spraudnis automātiski pievieno saistītās saites jūsu lapās, ziņās un logrīkos.

Izmantojot URL saīsinātāja funkciju, tas pārvērš jūsu garos un neglīti saistītos URL vienkāršās saitēs. Jūs varat reklamēt šīs saīsinātās filiāļu saites no saviem videoklipiem un aplādes. Tas arī ļauj e-pasta kampaņās pievienot saistītās saites.

Kupona Kods: BF2019

Koda derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 60% atlaidi Pretty Links Pro

Ietaupiet 50% vietnē LearnDash

LearnDash

LearnDash ir WordPress mācību pārvaldības sistēmas spraudnis. Tas ļauj jums izveidot tiešsaistes kursus un tos viegli pārdot.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY50

Darījuma derīgums: 29. novembris (plkst. 7:00 līdz 4:00 EST)

Saņemiet 50% atlaidi LearnDash »

Ietaupiet līdz 50% vietnē StartBooking

Sākuma grāmata

StartBooking ir populāra tiešsaistes plānošanas programmatūra. Tas tiek integrēts ar WordPress, lai klienti varētu plānot laiku kopā ar jums.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet pat 50% atlaidi sākuma grāmatai »

Ietaupiet 15% par cenu Sucuri

Sucuri

Sucuri ir vispopulārākais WordPress drošības spraudnis. Tam ir vairāki rīki, lai nodrošinātu, ka vietne tiek aizsargāta pret ļaunprātīgu programmatūru un hakeriem.

Kupona Kods: cyber15suc

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Iegādājieties Sucuri par 15%

Ietaupiet 40% no Really Simple SSL

Tiešām vienkāršs SSL

Tiešām vienkāršs SSL ir vispopulārākais WordPress SSL spraudnis. Tas ļauj jums savā vietnē pievienot SSL sertifikātu ar vienu klikšķi.

Kupona Kods: NVMBR19

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi patiešām vienkāršai SSL »

Ietaupiet 50% no Envira galerijas

Envira galerija

Envira galerijas ir labākais WordPress attēlu galerijas spraudnis. Tas tiek integrēts ar trešo pušu spraudņiem, lai importētu attēlus no Instagram, Flickr un citiem attēlu avotiem. Jūs varat parādīt skaistas attēlu galerijas ar vienkāršām iespējām un pārsteidzošām funkcijām.

Kupona Kods: WPBEGINNER50

Darījuma derīgums: 25. novembris – 6. decembris

Iegūstiet 50% atlaidi Envira galerijai »

Ietaupiet 30% no izdevniecības Soliloquy

Vienošanās

Sololoquy ir labākais WordPress attēla slīdņa spraudnis. Tas ir draudzīgs iesācējiem un piedāvā vairākus papildinājumus, lai palīdzētu pievienot attēla slīdņiem funkcijas. Izmantojot Sololoquy, varat izveidot piedāvātos satura slīdņus, galeriju slīdņus un daudz ko citu.

Kupona Kods: BF30

Darījuma derīgums: 25. novembris – 6. decembris

Iegūstiet 30% ATLAIDES monologam »

Ietaupiet līdz 30% no Elementor Pro

Elementor Pro

Elementor Pro ir populārs WordPress lapu veidotāju spraudnis. Tas ir saistīts ar vizuālā dizaina pieredzi, lai iestatītu savu vietni un ērti izveidotu galvenās lapas.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Iegūstiet pat 30% atlaidi Elementor Pro »

Ietaupiet 40% no Visual Composer

Vizuālais komponists

Visual Composer ir populārs WordPress vietņu veidotājs. Jūs to varat izmantot, lai viegli izveidotu skaistus vietņu dizainus un lapas.

Kupona Kods: 40mēn

Darījuma derīgums: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 40% atlaidi vizuālajam komponistam »

Ietaupiet 15% no vietnes LifterLMS

LifterLMS

LifterLMS ir populārs mācību vadības sistēmas spraudnis WordPress vietnēm. Tas ir draudzīgs iesācējiem un ļauj lietotājiem viegli izveidot kursus.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY19

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 15% atlaidi LifterLMS »

Ietaupiet 40% vietnē PublishPress

PublicētPress

PublishPress piedāvā jaudīgus WordPress spraudņus tiešsaistes izdevējiem, žurnāliem un citam.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY40

Darījuma derīgums: 12. novembris – 5. decembris

Saņemiet 40% ATLAIDI PublishPress »

Ietaupiet 30% no Flycart

Lidmašīna

Flycart piedāvā augstākās kvalitātes WordPress un WooCommerce spraudņus, lai izveidotu tiešsaistes biznesu. Spraudņi arī palīdz procesos, lai jūsu e-komercijas veikals darbotos nevainojami.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 19. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% atlaidi Flycart »

Ietaupiet 40% no WP drošības audita žurnāla

WP drošības audita žurnāls

WP drošības audita žurnāls ir WordPress darbību žurnāla spraudnis. Tas palīdz jums uzraudzīt, revidēt un izsekot lietotāju uzvedību jūsu vietnē reāllaikā. Varat izmantot šo spraudni, lai WordPress varētu viegli atklāt aizdomīgas darbības un ļaunprātīgas programmatūras uzlaušanas.

Kupona Kods: BF201940

Darījuma derīgums: 27. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi WP drošības audita žurnālam »

Ietaupiet 40% no maksas par Complianz GDPR

Complianz GDPR

Complianz GDPR ir WordPress privātuma komplekta spraudnis. Viņi pastāvīgi skenē jūsu vietni un sūta brīdinājumus, ja ir vajadzīgas kādas izmaiņas.

Kupona Kods: NVMBR19

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Complianz GDPR »

Ietaupiet 25% no vietnes ProfilePress

ProfilsPress

ProfilePress ir populārs uzlabots WordPress profila pārvaldības spraudnis. Tas viegli integrējas ar visiem trešo pušu WordPress spraudņiem (piemēram, WooCommerce), lai izveidotu lietotāju reģistrācijas veidlapas, pielāgotas pieteikšanās formas un daudz ko citu.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 25% atlaidi ProfilePress »

Ietaupiet 50% no WordPress Google fontiem

Google fonti WordPress

Google fonti WordPress palīdz jūsu vietnei pievienot skaistus fontus, un tekstam, virsrakstiem un saitēm varat izvēlēties no 100 fontiem.

Kupona Kods: BF50

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi no WordPress Google fontiem »

Ietaupiet 35% par WP Cinks

WP cinks

WP cinks ir tādu izcilu WordPress spraudņu kolekcija kā WordPress līdz Buffer Pro, Page Generator Pro, Hootsuite Pro un Komentāru vērtēšanas lauks Pro. Varat izmantot saldo atlaidi visiem viņu spraudņiem, lai palielinātu lietotāju iesaisti jūsu vietnē.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 35% atlaidi no WP cinka »

Ietaupiet 50% no vietnes Barn2 Media

Barn2 Media

Barn2 Media piedāvā nelielu WordPress spraudņu kolekciju. Lielākā daļa viņu spraudņu ir veidoti, lai atbalstītu WooCommerce vietnes. Viņi piedāvā arī citus WordPress spraudņus, piemēram, ar paroli aizsargātas kategorijas un labākus jaunākos komentārus.

Kupona Kods: BARN2CYBER2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Barn2 Media »

Ietaupiet 250% kredītu vietnē ShortPixel

ShortPixel

ShortPixel ir attēlu optimizācijas un saspiešanas spraudnis WordPress vietnēm. Tas samazina attēla izmēru, neietekmējot attēla kvalitāti. Šie saspiestie attēli palīdz uzlabot jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 1. decembris

Saņemiet 250% kredītus ShortPixel »

Ietaupiet 50% vietnē WooNinjas

WooNinjas

WooNinjas piedāvā WordPress spraudņa izstrādes un pielāgošanas pakalpojumus. Viņi strādā ar populāriem spraudņiem, lai palīdzētu nevainojami iestatīt jūsu vietni.

Kupona Kods: BLKFDY50

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Saņemiet 50% atlaidi WooNinjas »

Ietaupiet 30% uzlabotajās satura veidnēs

Uzlabotas satura veidnes

Uzlabotas satura veidnes piedāvā pielāgotas WordPress satura veidnes ziņām, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem.

Kupona Kods: MELNĀ PIEKTDIENA

Darījuma derīgums: 27. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% atlaidi uzlabotajām satura veidnēm »

Ietaupiet 40% no Adsanity

Adsanity

Adsanity ir reklāmas pārvaldības spraudnis WordPress vietnēm. Tas ļauj jums parādīt pievilcīgas reklāmas savās lapās, ziņās un logrīku apgabalos. Izmantojot to, jūs varat izsekot savu reklāmu veiktspējai un arī plānot reklāmas nākotnē.

Kupona Kods: HOHOOHYEAH

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Adsanity »

Ietaupiet 75% no maksas par WPMRR

WPMRR

WPMRR ir video apmācības vietne, kuru izveidojis WPBuffs. Tam ir pilns kursu plāns, lai jūs varētu uzzināt, kā pārvaldīt savas WordPress vietnes un palielināt ieņēmumus.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 3. decembris

Saņemiet 75% atlaidi WPMRR »

Ietaupiet 50% no iThemes

iThemes

iThemes ir mātes uzņēmums daudziem populāriem WordPress spraudņiem BackupBuddy, iThemes Security u.c. Šajā svētku sezonā par visiem viņu produktiem varat saņemt 50% atlaidi.

Kupona Kods: BOOM50

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 50% atlaidi iThemes »

Ietaupiet 35% no WP Rocket

WP raķete

WP Rocket ir WordPress kešatmiņas spraudnis. Varat izmantot šo spraudni, lai uzlabotu vietnes ātrumu un veiktspēju.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 26. novembris – 3. decembris

Saņemiet 35% atlaidi WP raķetei »

Ietaupiet 30% uzlabotajās reklāmās

Papildu reklāmas

Papildu reklāmas ir spēcīgs un ērti lietojams WordPress reklāmu spraudnis.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% OFF uzlabotās reklāmas »

Ietaupiet 50% no maksas par SEOPress

SEOPress

SEOPress ir populārs WordPress SEO spraudnis, lai viegli uzlabotu vietnes trafiku.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY50

Darījuma derīgums: 27. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi SEPress »

Ietaupiet 40% vietnē BlogVault

BlogVault

BlogVault ir populārs WordPress rezerves spraudnis. Tas palīdz izveidot dublējumus un viegli atjauno jūsu vietni.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi BlogVault »

Ietaupiet 40% no WP kuponiem un piedāvājumiem

WP kuponi un piedāvājumi

WP kuponi un piedāvājumi ir populārs WordPress kuponu spraudnis. Tas ir ērti lietojams un palīdz palielināt jūsu filiāles ieņēmumus.

Kupona Kods: WPCD40

Darījuma derīgums: 20. novembris – 30. novembris

Saņemiet 40% BEZMAKSAS WP kuponus un piedāvājumus »

Ietaupiet 50% no vietnes IconicWP

IconicWP

IconicWP pārdod labākos WooCommerce spraudņus. Viņi piedāvā paplašinājumus jūsu tiešsaistes veikalam, lai pievienotu pārsteidzošas pielāgotas funkcijas, neizjaucot jūsu vietni.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 50% atlaidi IconicWP »

Ietaupiet līdz 50% no pasākuma Espresso

Pasākums Espresso

Pasākumu Espresso ir viens no labākajiem notikumu reģistrācijas un biļešu menedžera spraudņiem. Tas ļauj jums viegli pārveidot vietni par pilnībā funkcionējošu notikumu pārvaldības sistēmu.

Šajā svētku sezonā jūs varat ietaupīt 25% no atlaides jaunajām atbalsta licencēm. Ja esat pašreizējais klients, jūs varat ietaupīt daudz naudas, saņemot 50% atlaidi papildinājumiem.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet pat 50% OFF Espresso pasākumu »

Ietaupiet 35% no WP1099

WP1099

Amerikas Savienotajās Valstīs 1099-MISC veidlapas tiek izmantotas, lai ziņotu par maksājumiem pārdevējiem vai saistītajiem uzņēmumiem, kuri taksācijas gada laikā nopelna 600 USD vai vairāk. Izmantojot spraudni WP1099, jūs varat apkopot nepieciešamo informāciju, lai iesniegtu 1099-MISC veidlapu tirgotājiem vai saistītajiem uzņēmumiem..

WP1099 ir savietojams ar WooCommerce un Easy Digital Downloads.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 35% atlaidi WP1099 »

Ietaupiet 40% no notikumu kalendāra

Pasākumu kalendārs

Pasākumu kalendārs ir spēcīgs WordPress notikumu kalendāra spraudnis. Tas palīdz viegli izveidot pasākumus jūsu vietnē.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 22. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Pasākumu kalendāram »

Ietaupiet 30%, sākot no sāknēšanas

Uzmācīgi uzņēmumi

Bootstrapped Ventures piedāvā augstākos WordPress spraudņus, piemēram, Easy Affiliate Links, Easy Image Collage utt.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi riskantiem riskiem

Ietaupiet 25% no Advanced Custom Fields Pro

Advanced Custom Fields Pro

Advanced Custom Fields Pro ir premium WordPress spraudnis, kas sniedz jums pilnīgu rediģēšanas ekrāna un pielāgoto lauku datu kontroli.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 25% atlaidi uzlabotajiem pielāgotajiem laukiem Pro »

Ietaupiet 30% no WP Nosūtītās vēstules

WP Nosūtītās vēstules

WP Nosūtītās vēstules ir galvenais WordPress e-pasta reģistrēšanas risinājums. Tas palīdz pievienot nosūtīta pasta mapi jūsu WordPress vietnei.

Kupona Kods: MELNĀ PIEKTDIENA

Darījuma derīgums: 27. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% atlaidi no nosūtītajiem WP sūtījumiem »

Ietaupiet 35% no WP-CRM sistēmas

wp-crm sistēma

WP-CRM sistēmas spraudnis padara to ļoti vienkāršu, lai pārvaldītu klientus jūsu WordPress vietnē. Izmantojot mazāk manuālas ievadīšanas, jūs varat viegli pārvaldīt klientu informāciju.

Pats labākais, ka WP-CRM sistēma tiek integrēta ar tādiem populāriem WordPress spraudņiem kā Gravity Forms un WooCommerce un citām trešo pušu lietotnēm, piemēram, Slack un MailChimp.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 35% atlaidi WP-CRM sistēmai »

Ietaupiet līdz pat 100 USD vietnē AmaLinks Pro

AmaLinks Pro

AmaLinks Pro ir Amazon filiāļu spraudnis tirgotājiem un aģentūrām.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet USD 100 AALinks Pro! »

Ietaupiet 78% no zvaigznītēm

Starfish atsauksmes

Starfish atsauksmes ir premium WordPress pārskatīšanas paaudzes spraudnis. Tas palīdz tiešsaistē apkopot pārskatus.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 15. novembris – 30. novembris

Saņemiet 78% BEZMAKSAS zvaigznīšu atsauksmes »

Ietaupiet 35% nosacījuma norēķinu laukos

nosacīti izrakstīšanās lauki

Nosacījuma kases lauki ļauj jums tūlīt iegūt informāciju par papildu informāciju. Izmantojot spraudni, jums nav jāsūta papildu e-pasti, lai savāktu klienta informāciju. Tādā veidā jūs varat ietaupīt laiku un izvairīties no grūtībām.

Nosacījuma norēķinu lauki ir nemanāmi integrējami WooCommerce un vienkāršās digitālajās lejupielādēs.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 35% atlaidi nosacījuma norēķinu laukiem »

Ietaupiet 35% no pilnekrāna fona attēliem

Pilnekrāna fons

Pilnekrāna fona attēli ir ērti lietojams WordPress spraudnis, kas ļauj jūsu vietnei viegli pievienot neierobežotu skaitu fona attēlu. Katrā lapā var būt atšķirīgs attēls vai visā vietnē kopumā izmantot 1 attēlu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 35% atlaidi no pilnekrāna fona attēliem »

Ietaupiet 10% par WP Buffs

WP mīļotāji

WP Buffs ir WordPress diennakts uzturēšanas pakalpojums vietņu īpašniekiem un aģentūrām. Viņi ir attālināta WordPress komanda, kas palīdz jums ar visu, kas saistīts ar WordPress uzturēšanu, ieskaitot ātruma optimizāciju, drošības nodrošināšanu un vietnes uzraudzību.

Izmantojot WP Buffs, jūs varat mazāk laika veltīt problēmu novēršanai un vairāk laika vietnes audzēšanai un mārketingam.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 3. decembris

Saņemiet 10% atlaidi WP mīļotājiem »

Ietaupiet 40% vietnē JoomUnited

Joomunited

JoomUnited ir vienas pieturas centrs WordPress spraudņiem. Spraudņus var iegādāties atsevišķi vai kā paketi. Lielākā daļa viņu spraudņu ir freemium, kas nozīmē, ka bez maksas varat lejupielādēt vienkāršo versiju no oficiālās WordPress krātuves un pēc tam jaunināt uz premium versiju, ja nepieciešams.

Kupona Kods: BFJU

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi JoomUnited »

Ietaupiet 30% no uzlabotajiem kuponiem

Papildu kuponi

Advanced Coupons ir WooCommerce kupona spraudnis. Tas ļauj ērti vadīt piedāvājumus savos WooCommerce veikalos. Jūs varat izveidot sarežģītus groza nosacījumus lietotājiem, pirms viņi piemēro kuponus. Tas arī ļauj iestatīt kupona vai darījuma sākuma un beigu datumu.

Kupona Kods: BF2019

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi uzlabotajiem kuponiem »

Ietaupiet 30% no maksas par AAWP

AAWP

AAWP ir populārs Amazon filiāļu vietnes risinājums, kuru varat izmantot savā WordPress vietnē, lai reklamētu Amazon produktus un nopelnītu filiāļu komisijas.

Kupona Kods: BLACKWEEKEND2019

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% AAWP atlaidi »

Ietaupiet 30% no pakalpojuma Viss vienā SEO Pack Pro

Viss vienā SEO Pack Pro

Viss vienā SEO Pack Pro ir viens no populārākajiem WordPress SEO spraudņiem tirgū. Tas optimizē jūsu WordPress vietni vai emuāru meklētājprogrammām un sociālo mediju tīkliem. Šajā brīvdienu sezonā jūs varat saņemt 30% atlaidi pirkumam vietnē All in One SEO Pack Pro uz 1 gadu.

Kupona Kods: BL3CKFRID0Y

Piedāvājuma pieejamība: 22. novembris – 7. decembris

Saņemiet 30% atlaidi viss vienā SEO Pack Pro »

Ietaupiet 30% no WP Sheet Editor

WP lapu redaktors

WP Sheet Editor ir vienkāršs WordPress izklājlapas spraudnis. Tas ļauj masveidā rediģēt WooCommerce produktus un ziņas izklājlapā. Varat arī pārvaldīt savus WordPress ierakstus un lietotājus vienkāršās izklājlapās.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY998723

Piedāvājuma pieejamība: 21. novembris – 6. decembris

Saņemiet 30% atlaidi WP lapu redaktoram »

Ietaupiet 40%, izmantojot programmu Smart Slider 3

Viedais slīdnis 3

Smart Slider 3 ir ideāls atsaucīgs slīdnis WordPress. Izveidojiet skaistus un jaudīgus slīdņus, karuseļus un blokus, izmantojot nākamās paaudzes vizuālo redaktoru. Atvadieties no mulsinošiem, grūti lietojamiem rīkiem. Sakiet sveicienu pilnīgi jaunam darbam ar slīdņiem. Smart Slider 3 nospiež slīdņu robežas.

Kupona Kods: SAVE4019

Piedāvājuma pieejamība: 27. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Smart Slider 3 »

Ietaupiet 30% no PowerPack Beaver papildinājumiem

PowerPack Beaver papildinājumi

PowerPack Beaver Addons ir aprīkoti ar Beaver Builder papildu funkcijām. Tam ir vairāki pielāgoti moduļi, lapu veidnes un sadaļu veidnes.

Kupona Kods: SAVEBIG

Piedāvājuma pieejamība: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% atlaidi PowerPack Beaver papildinājumiem »

Ietaupiet 40% no PowerPack Elementor Addon

PowerPack Elementor papildinājumi

Elementor PowerPack papildinājumi ir Elementor lapu veidotāju papildinājumi un logrīki. Elementor veidotājam ir vairāk iespēju, tostarp radoši logrīki un integrācija ar trešo pušu spraudņiem.

Kupona Kods: SAVEBIG

Piedāvājuma pieejamība: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 40% atlaidi PowerPack Elementor Addon »

Ietaupiet 30% no Elementor Plus papildinājumiem

Plus papildinājumi Elementor

Elementor Plus papildinājumi Elementor lapu veidotājam piedāvā jaudīgus resursus, tostarp veidnes, pievienojumus, logrīkus un daudz ko citu.

Kupona Kods: PALDIES

Darījuma derīgums: 26. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% atlaidi Plus papildinājumiem Elementor »

Ietaupiet 30% no pēdējiem papildinājumiem Elementor

Prāta Vētras Spēks - pēdējie papildinājumi Elementor

Jaunākie papildinājumi Elementor nodrošina noderīgu logrīku bibliotēku, lai WordPress Elementor lapu veidotāja spraudnim pievienotu vairāk funkcionalitātes un opciju..

Kupona Kods: BIGGESTBF19

Darījuma derīgums: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% BEZMAKSAS papildinājumus Elementor »

Ietaupiet 30% no WPfomify

WPformfy

WPfomify ir sociālais pierādījums un FOMO mārketinga spraudnis WordPress vietnēm. Varat izmantot šo spraudni, lai parādītu nesenos pārdošanas apjomus un reģistrēšanos. Tādā veidā jūs varat piesaistīt vairāk apmeklētāju un palielināt reklāmguvumu līmeni savā vietnē.

Kupona Kods: SAVEBIG

Piedāvājuma pieejamība: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% atlaidi WPfomify »

Ietaupiet 30% no filiāles kuponiem

filiāļu kuponi

Affiliate Coupons ir Freemium kupona WordPress spraudnis, kas palīdz filiāļu tirgotājiem palielināt vidējo klikšķu skaitu un radīt lielākus ieņēmumus. Šajā svētku sezonā varat ietaupīt 30% no visiem jaunajiem pirkumiem un jauninājumiem.

Kupona Kods: BLACKWEEKEND2019

Koda derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% OFF partneru kuponus

Ietaupiet līdz 50% no SearchWP

meklēšanas wp

SearchWP ir populārs WordPress meklēšanas spraudnis. Meklēšanas WP aizstāj noklusējuma meklēšanu WordPress ar uzlabotu meklēšanu, lai lietotājiem būtu vieglāk atklāt pareizo saturu jūsu vietnē.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Iegūstiet pat 50% OFF SearchWP

Ietaupiet 30% no pēdējiem papildinājumiem Elementor

galīgie papildinājumi elementam

Ja savā vietnē izmantojat spraudni Elementor (populāro WordPress lapu veidotāju) un vēlaties pievienot citas funkcijas, iespējams, vēlēsities izmēģināt Elementor galīgos papildinājumus. Šajā svētku sezonā Ultimate Addons varat ietaupīt 30%.

Kupona Kods: BIGGESTBF19

Koda derīgums: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% BEZMAKSAS papildinājumus Elementor

Ietaupiet 30% vietnē FooPlugins

FooPlugins

FooPlugins piedāvā vairākus premium spraudņus attēlu galerijām, video galerijām un gaismas lodziņu uznirstošajiem logiem. Šajā svētku sezonā viņi piedāvā 30% atlaidi jaunām un atjaunotām FooGallerya un FooBox licencēm.

Kupona Kods: BlackFriday2019

Koda derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi FooPlugins

Ietaupiet 40% no Click Ranger Pro

Noklikšķiniet uz Ranger Pro

Click Ranger Pro ir WordPress spraudnis, kas izseko jūsu klikšķiem, lejupielādēm un notikumiem. Varat skatīt datus savā Google Analytics kontā.

Kupona Kods: HOHOOHYEAH

Koda derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 40% atlaidi. Noklikšķiniet uz Ranger Pro

Ietaupiet 30% no maksas par Yoast

Rauga SEO

Yoast ir vispopulārākais WordPress SEO spraudnis. Tas tiek integrēts ar jūsu vietni, lai uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju un palielinātu lietotāju iesaisti. Spraudnis ļauj precīzi pievienot meta informāciju, lai piesaistītu vairāk vietnes apmeklētāju no dažādiem avotiem, ieskaitot sociālo mediju tīklus.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Iegādājieties Yoast par 30%

Ietaupiet 40% vietnē WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce ir vispopulārākais WordPress e-komercijas spraudnis, lai sāktu tiešsaistes veikalu. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt 40% atlaidi visām tās tēmām un paplašinājumiem.

Kupona Kods: BLACKCYBER2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi WooCommerce »

Ietaupiet 40% no WP, pievērsiet uzmanību

WP Pievērsiet uzmanību

WP Draw Attention ir radošs WordPress spraudnis. Tas piedāvā zīmēšanas rīkus, lai zīmētu formas uz jūsu vietnes attēliem. Tas palīdz izcelt konkrētās attēla daļas. Spraudnis ir savietojams ar vairākiem attēlu formātiem, ieskaitot PNG, JPG un GIF.

Kupona Kods: BF2019

Koda derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi WP Pievērsiet uzmanību

Ietaupiet 30% no maksas par Weglot

Weglot

Weglot ir WordPress tulkošanas spraudnis. Tas ļauj jums izveidot daudzvalodu vietnes, e-komercijas veikalus un personiskos emuārus. Spraudnis palīdz jūsu daudzvalodu vietni sarindot meklētājprogrammās.

Kupona Kods: WG2019BF30

Koda derīgums: 22. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi Weglot

Ietaupiet 20% vietnē UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus ir spēcīgs WordPress rezerves spraudnis. Tas palīdz dublēt, iestatīt grafiku un viegli atjaunot jūsu WordPress vietni.

Kupona Kods: BlackFridayWPB20SaleUDP

Darījuma derīgums: 25. novembris – 3. decembris

Saņemiet 20% atlaidi UpdraftPlus »

Ietaupiet 50% no pakalpojuma GiveWP

GiveWP

GiveWP ir vispopulārākais WordPress donaiton spraudnis. Šajā svētku sezonā par visiem viņu cenu plāniem varat saņemt 50% atlaidi.

Kupona Kods: PaldiesGIVEing2019

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 50% atlaidi GiveWP »

Ietaupiet 50% no WP biznesa atsauksmēm

WP biznesa atsauksmes

WP biznesa pārskati ir labākais WordPress pārskatu spraudnis. Tas ļauj jums skaistā stilā parādīt savus Facebook, Google, Yelp un citus pārskatus savā vietnē.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 50% atlaidi WP biznesa atsauksmēm »

Ietaupiet 40% Ninja Forms

Ninja veidlapas

Ninja Forms ir populārs WordPress vilkšanas un nomešanas formu veidotājs. Tas ļauj jums izveidot vairāku veidu veidlapas, ieskaitot ziedojumu vākšanas veidlapu, aptaujas veidlapu utt.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Ninja veidlapām »

Ietaupiet 40% no Caldera Forms

Kaldera veidlapas

Kaldera veidlapas ir WordPress veidlapu veidotāja spraudnis. Tas ļauj jums viegli izveidot sarežģītas formas.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Caldera veidlapām »

Ietaupiet 25% no Cozmoslabs

Cozmoslab

Cozmoslabs ir mātes uzņēmums daudziem populāriem WordPress spraudņiem, piemēram, Profile Builder Pro, TrasnlatePress utt. Šajā svētku sezonā par visiem viņu spraudņiem varat saņemt 25% OFF..

Kupona Kods: CLBF25OFF

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 25% atlaidi Cozmoslabs »

Ietaupiet 25% no vietnes TranslatePress

TranslatePress

TranslatePress ir WordPress tulkošanas spraudnis. Tas tulko jūsu saturu no priekšpuses un atbalsta arī WooCommerce.

Kupona Kods: TPBF25OFF

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 25% atlaidi TranslatePress »

Ietaupiet 25%, izmantojot Revive Old Post

Atdzīvināt veco pastu

Revive Old Post ir populārs WordPress spraudnis, kas palīdz uzturēt jūsu saturu dzīvu. Tas palielina jūsu klātbūtni sociālajos medijos, automātiski kopīgojot vecās ziņas pakalpojumos Facebook, Twitter, LinkedIn un Instagram.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 23. novembris – 3. decembris

Saņemiet 25% atlaidi Atdzīvināt veco pastu

Ietaupiet līdz 65% no CSS Hero

CSS varonis

CSS Hero ir uzlabots WordPress spraudnis, lai pielāgotu jebko jūsu vietnē. Tas nemanāmi darbojas ar jūsu iecienītākajiem rīkiem, lai vizuāli pielāgotu no galvenes līdz kājenei. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt milzīgu atlaidi no viņu sākuma plāna līdz mūža plānam.

Kupona Kods: HEROBF19

Koda derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet pat 65% atlaidi CSS varonim

Ietaupiet 50% no Long Tail Pro

Garas astes Pro

Long Tail Pro ir populārs WordPress spraudnis, lai atrastu mazāk konkurētspējīgus atslēgvārdus un palielinātu vietnes trafiku. Jūs varat ievadīt sākotnējos atslēgvārdus un saņemt simtiem noderīgu ieteikumu. Tas arī ļauj veikt atslēgvārdu analīzi un noteikt atslēgvārda rentabilitāti ar ranga vērtību.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Long Tail Pro

Ietaupiet 25% no pakalpojuma Maps Marker Pro

Maps Marker Pro

Maps Marker Pro ir populārs WordPress kartēšanas un ģeogrāfiskā satura pārvaldības spraudnis. Tas ir aprīkots ar vairākkartēm, filtriem, marķieru grupēšanu, beztaustiņu ģeokodēšanu, GPS ierakstiem un citām noderīgām funkcijām.

Kupona Kods: MAPSMARKER-BF2019

Koda derīgums: Tagad – 1. decembrī

Saņemiet 25% atlaidi no Maps Marker Pro

Ietaupiet 40% paroles politikas pārvaldniekā

Paroļu politikas vadītājs

WordPress paroļu politikas pārvaldnieks palīdz konfigurēt politikas, lai ieviestu spēcīgas paroles jūsu vietnei un WooCommerce veikalam. Tas nemanāmi darbojas ar WordPress vairāku vietņu tīklu. Ja rodas aizdomas, jūs varat atiestatīt visas paroles ar vienu klikšķi, un lietotāji saņems e-pasta brīdinājumu, lai mainītu savas paroles..

Kupona Kods: BF201940

Koda derīgums: 27. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi paroles politikas pārvaldniekam

Ietaupiet 25% no vietnes AffiliateWP

AffiliateWP

AffiliateWP ir WordPress filiāles spraudnis. Jūs varat izmantot šo spraudni, lai savā WordPress vietnē ērti iestatītu pilnīgu saistīto risinājumu. Tas piedāvā filiāļu mārketinga rīkus, lai palielinātu jūsu biznesu un palielinātu ieņēmumus.

Kupona Kods: BFCM2019

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 25% atlaidi AffiliateWP »

Ietaupiet 25% no vienkāršās digitālās lejupielādes

Vienkārša digitālā lejupielāde

Easy Digital Downloads ir premium WordPress spraudnis. Tas ļauj jums viegli pārdot savas digitālās lejupielādes no savas WordPress vietnes. Izmantojot Easy Easy Downloads, varat pārdot savas e-grāmatas, programmatūru, PDF failus un visus citus digitālos formātus.

Kupona Kods: BFCM2019

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 25% atlaidi vienkāršām digitālajām lejupielādēm »

Ietaupiet 25% no WP Simple Pay

WP Vienkārša samaksa

WP Simple Pay ir Stripe maksājumu spraudnis WordPress vietnēm. Tas atvieglo maksājumu iekasēšanu vienreizējiem un atkārtotiem maksājumiem, neveicot iepirkumu groza izveidošanu. Jūs varat pievienot šo risinājumu savai vietnei bez koda zināšanām.

Kupona Kods: BFCM2019

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 25% atlaidi no WP vienkāršās samaksas »

Ietaupiet 25% vietnē Ierobežot saturu

Ierobežot saturu Pro

Ierobežot saturu Pro ir WordPress dalības spraudnis. Tas ļauj jums piešķirt ekskluzīvu piekļuvi saturam vērtētiem jūsu vietnes dalībniekiem. Varat arī pievienot kuponu kodus un piedāvājumus lietotājiem.

Kupona Kods: BFCM2019

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 25% atlaidi Ierobežojiet saturu Pro »

Ietaupiet 25% cukura kalendārā

Cukura kalendārs

Cukura kalendārs ir vienkāršs notikumu kalendāra spraudnis WordPress vietnēm. Tam ir galvenās funkcijas, lai vienkārši pārvaldītu tiešsaistes notikumus. Tas lieliski darbojas ar atkārtotiem pasākumiem, piedāvā pasākumu kategorijas, atbalstu vairāku dienu notikumiem un ir gatavs tulkošanai. Varat arī iestatīt notikumu sākuma un beigu datumus.

Kupona Kods: BFCM2019

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 25% atlaidi cukura kalendāram »

Ietaupiet 40% vietnē Hookturn

Hookturn

Hookturn piedāvā kvalitatīvus WordPress spraudņus ACF, WooCommerce un WordPress formām. Tie arī nodrošina iepriekšējus pielāgotos laukus.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 27. novembris – 3. decembris

Iegūstiet 40% OFF Hookturn »

Ietaupiet 50% no S3 Media Maestro

S3 Media Maestro

S3 Media Maestro viegli nodrošina Amazon S3 multivides saturu jūsu WordPress vietnē. Jūs varat arī pārvaldīt savu Amazon S3 informācijas paneli, izmantojot WordPress.

Kupona Kods: WPBBFCM19

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 50% S3 Media Maestro atlaidi »

Ietaupiet 50% no WP kursprogrammatūras

WP kursu piederumi

WP kursprogrammatūra ir WordPress mācību vadības sistēma. Tas palīdz viegli izveidot tiešsaistes kursus.

Kupona Kods: WPBBFCM19

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 50% atlaidi WP kursa piederumiem »

Ietaupiet 50% no maksas par Churnly

Čakli

Churnly ir pilnīgs WordPress automatizēts krāpšanās novēršanas spraudnis. Tas palīdz samazināt klientu aizkaitinājumu aizmugures daļā.

Kupona Kods: WPBBFCM19

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Churnly »

Ietaupiet 30% no maksas par labdarību

Labdarības

Labdarības ir WordPress ziedojumu spraudnis. Tas palīdz jūsu līdzekļu vākšanas kampaņās.

Kupona Kods: PRO30BF19

Darījuma derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi labdarībai »

Ietaupiet 40% vietnē MotoPress

MotoPress

MotoPress piedāvā bezmaksas un premium WordPress spraudņus dažādām biznesa nišām. Tie arī nodrošina kvalitatīvas tēmas jūsu vietnei.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: Tagad – 4. decembrī

Saņemiet 40% MotoPress atlaidi »

Ietaupiet 20% no WP RSS apkopotāja

WP RSS apkopotājs

WP RSS apkopotājs ir populārs WordPress satura kuratoru risinājums tirgū. Tas palīdz importēt plūsmas no dažādiem resursiem un publicēt tās kā ziņas jūsu vietnē.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 20% atlaidi WP RSS apkopotājam »

Ietaupiet līdz 35% no Helpie WP

Helpie WP

Helpie WP ir mūsdienīgs WordPress FAQ un zināšanu bāzes spraudnis. Tas palīdz viegli izveidot ražošanas dokumentus.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 5. decembrī

Saņemiet 35% atlaidi Helpie WP »

Ietaupiet 40% no WP Geo Directory

WP ģeogrāfiskais direktorijs

WP Geo Directory ir populārs WordPress direktorijas spraudnis. Tas ir pilnībā pielāgojams un ļauj pievienot miljoniem ierakstu, neizjaucot jūsu vietni.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Iegūstiet 40% OFF WP ģeogrāfisko direktoriju »

Ietaupiet 25% vietnē GravityView

GravityView

GravityView palīdz parādīt Gravity Forms ierakstus jūsu vietnē.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 25% atlaidi GravityView »

Ietaupiet 25% no vietnes CreativeMinds

CreativeMinds

CreativeMinds piedāvā 100+ noderīgus WordPress spraudņus ikvienai biznesa nišai.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY19

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 25% atlaidi CreativeMinds »

Ietaupiet pat 40% no Delicious Brains

Garšīgas smadzenes

Delicious Brains piedāvā plašu WordPress spraudņu klāstu, ieskaitot WP Migrate DB Pro, WP Offload Media un WP Offload SES..

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Iegūstiet pat 40% Smaržīgas smadzenes »

Ietaupiet 33% no WP ERP

WP ERP

WP ERP piedāvā pilnīgus HR, CRM un grāmatvedības risinājumus jūsu WordPress vietnei. Tas samazina cilvēku centienus un palielina efektivitāti.

Kupona Kods: ERP-BFCM33

Darījuma derīgums: Tagad – 4. decembrī

Saņemiet 33% atlaidi WP ERP »

Ietaupiet 30% no logrīku opcijām

Logrīku opcijas

Logrīku opcijas ir populārs logrīku vadības spraudnis WordPress. Tas palīdz rādīt vai paslēpt logrīkus konkrētās lapās.

Kupona Kods: BLACKWEEKEND2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet pat 30% OFF logrīku opcijas »

Ietaupiet 30% no administratora kolonnām Pro

Administratora kolonnas Pro

Administratora kolonnas Pro ir WordPress satura pārvaldības spraudnis. Tas ļauj ātri meklēt, rediģēt un pārvaldīt savu saturu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 26. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi administrēšanas kolonnām Pro »

Ietaupiet 30% no Yoohoo spraudņiem

Yoohoo spraudņi

Yoohoo spraudņi piedāvāt premium WordPress spraudņus vietņu pārvaldībai, administratoriem un WooCommerce veikalu īpašniekiem.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi no Yoohoo spraudņiem »

Ietaupiet 50% no WP Manage Ninja

WP Pārvaldīt nindzju

WP Manage Ninja piedāvā labākos WordPress spraudņus un motīvus. Viņu populārie spraudņi ietver WPPayForm Pro, WP Fluent Forms, Ninja Tables Pro utt..

Kupona Kods: BLK199

Darījuma derīgums: 25. novembris – 5. decembris

Saņemiet 50% atlaidi WP Pārvaldīt ninju »

Ietaupiet līdz 30% vietnē Fatcat Appas

Lietotnes Fatcat

Fatcat Apps nodrošina WordPress spraudņus tirgotājiem, lai palielinātu jūsu vietnes trafiku un reklāmguvumus.

Kupona kodi:

 • BF2019: visi spraudņi (20% OFF)
 • BFBUNDLE2019: produktu saišķis (atlaide 30%)

Darījuma derīgums: 27. novembris – 6. decembris

Iegūstiet pat 30% atlaidi Fatcat lietotnēm »

Ietaupiet 60% no pakalpojuma WP Met

WP Met

WP Met piedāvā jaudīgus WordPress spraudņus, piemēram, Elements Kit un Elementor metform.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 10. decembrī

Saņemiet 60% atlaidi WP Met »

Ietaupiet 50% no rīka ToolSuite

ToolSuite

ToolSuite piedāvā jaudīgu WordPress spraudņu komplektu, lai izveidotu stabilu un drošu vietni.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 50% atlaidi rīku komplektam »

Ietaupiet 25% vietnē Block Lab

Bloķēt laboratoriju

Bloķēt laboratoriju piedāvā pielāgotus Gūtenberga blokus, lai ērti pielāgotu un rediģētu jūsu lapas un ziņas.

Kupona Kods: melns bloks

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 25% atlaidi bloķēšanas laboratorijai »

Ietaupiet 50% no izdevuma Posterno

Posterno

Posterno ir WordPress direktorijs un saraksta spraudnis. Tas ļauj viegli izveidot jebkāda veida direktoriju vai klasificētu sarakstu.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 50% atlaidi Posterno »

Ietaupiet 50% no vietnes Social Snap

Sociālais mirklis

Social Snap ir WordPress sociālo mediju spraudnis, kas palīdz palielināt vietnes trafiku un palielināt lietotāju iesaisti. Tas lietotājiem ļauj ērti koplietot lapas un ziņas sociālo mediju kanālos.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 5. decembrī

Iegūstiet 50% atlaidi sociālajai informācijai »

Ietaupiet 50% Buttonizer

Buttonizer

Buttonizer ir populārs WordPress peldošās pogas spraudnis. Tas veicina lietotāju mijiedarbību un reklāmguvumus jūsu vietnē.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 50% OFF Buttonizer »

Ietaupiet 50% no Gravity Wiz

Gravitācijas Wiz

Gravitācijas Wiz piedāvā vairākus noderīgus Gravity Forms papildinājumus. Šie papildinājumi palīdz jūsu WordPress veidlapām pievienot vairāk funkciju.

Kupona Kods: MELNĀ MAĢIJA

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Iegūstiet 50% atlaidi Gravity Wiz »

Ietaupiet BIG materiālos spraudņos

Materiāli spraudņi

Materiāli spraudņi piedāvā dalību WordPress, izglītību un tiešsaistes kursu spraudņus. Tas nodrošina arī piemaksu veidnes jūsu kursam un dalības vietnēm.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 25. novembris – 6. decembris

Saņemiet lielu atlaidi materiāliem spraudņiem »

Ietaupiet 80% no Tripetto

Tripetto

Tripetto ir vizuālās formas un aptaujas veidotāja spraudnis. Tas ļauj jums izveidot sarunvalodas formas, izmantojot viedo loģiku.

Kupona Kods: FSBFCM2019

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 80% atlaidi Tripetto »

Ietaupiet 35% no WP rezervēšanas sistēmas

WP rezervēšanas sistēma

WP rezervēšanas sistēma ir WordPress rezervēšanas kalendāra spraudnis. Tas palīdz izveidot rezervāciju kalendāru jūsu brīvdienu mājām vai nomas biznesam.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 35% atlaidi WP rezervēšanas sistēmai »

Ietaupiet 30% no WP kuponiem

WP kuponi

WP kuponi ir WordPress kupona spraudnis. Tas palīdz profesionāli iestatīt kuponus un darījumus jūsu vietnē.

Kupona Kods: MELNĀ PIEKTDIENA

Darījuma derīgums: 22. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% BEZMAKSAS WP kuponus »

Ietaupiet 30% no parfimērijas

perfumetri

perfumetri ir WordPress veiktspējas spraudnis. Tas palīdz paātrināt jūsu vietnes darbību un samazina atlēcienu līmeni.

Kupona Kods: MELNĀ PIEKTDIENA

Darījuma derīgums: 22. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi parfimērijas izstrādātājiem »

Ietaupiet 30% no veikala spraudņiem

Veikalu spraudņi

Veikalu spraudņi nodrošina kvalitatīvus WooCommerce spraudņus, lai netraucēti iestatītu tiešsaistes biznesu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi veikalu spraudņiem »

Ietaupiet 33% no weDevs

weDevs

weDevs piedāvā vairākus WordPress rīkus un spraudņus, piemēram, WP ERP, weForms, WP User Frontend utt.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: Tagad – 4. decembrī

Saņemiet 33% atlaidi weDevs »

Ietaupiet 30% no spēcīgām atsauksmēm

Spēcīgas atsauksmes

Spēcīgas atsauksmes ir populārs WordPress atsauksmju spraudnis. Tas palīdz apkopot lietotāju atsauksmes un skaisti parādīt tās jūsu vietnē.

Kupona Kods: BFRIDAY

Darījuma derīgums: 30. novembris

Saņemiet spēcīgas atsauksmes par 30% OFF »

Ietaupiet 30 USD vietnē Link Whisper

Link čuksti

Link čuksti ir spēcīgs WordPress spraudnis, lai automatizētu jūsu iekšējo sasaisti, un palīdz uzlabot vietņu klasifikāciju.

Kupona Kods: melnā piektdiena

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30 USD OFF Link Whisper »

Ietaupiet 30% vietnē wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables ir vienkāršs WordPress spraudnis, kuru varat izmantot, lai izveidotu tabulas un diagrammas savā vietnē.

Kupona Kods: F5302302

Darījuma derīgums: Tagad – 10. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi wpDataTables »

Ietaupiet 30% no maksas par Amelia

Amēlija

Amēlija ir populārs WordPress tikšanās rezervācijas un notikumu spraudnis. Tas ļauj jums pieņemt pasūtījumus tiešsaistē no savas vietnes un lieliski darbojas uzņēmuma līmenī.

Kupona Kods: 0007A217

Darījuma derīgums: Tagad – 10. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi Amēlijai »

Ietaupiet 30% no maksas par Modula

Modula

Modula ir WordPress attēlu galerijas spraudnis fotogrāfiem, māksliniekiem un radošajām aģentūrām.

Kupona Kods: BFRIDAY

Darījuma derīgums: 30. novembris

Iegūstiet 30% OFF Modula »

Ietaupiet 40% no BackWPup

BackWPup

BackWPup ir premium WordPress rezerves spraudnis. Tas izveido pilnīgu vietņu dublēšanu un atjauno automātiski.

Kupona Kods: WPBeginnerCyber10

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 40% atlaidi BackWPup »

Ietaupiet 40% vietnē MultilingualPress

MultilingualPress

MultilingualPress ir ideāls WordPress spraudnis, lai izveidotu daudzvalodu vietni. Tas nemanāmi darbojas ar Gūtenberga redaktoru un visiem populārajiem WordPress spraudņiem.

Kupona Kods: WPBeginnerCyber10

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 40% atlaidi MultilingualPress »

Ietaupiet 40% vietnē OneStock WooCommerce

OneStock vietnei WooCommerce

OneStock for WooCommerce palīdz jūsu krājumus sinhronizēt. Tas ir lielisks WordPress spraudnis, lai nevainojami darbotos jūsu WooCommerce veikals.

Kupona Kods: WPBeginnerCyber10

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 40% atlaidi OneStock vietnei WooCommerce »

Ietaupiet 35% no maksas par AliDropship

AliDropship

AliDropship ir WooCommerce dropshipping spraudnis. Tas palīdz importēt produktus no AliExpress uz jūsu tiešsaistes veikalu.

Kupona Kods: WPBEGINNER35

Darījuma derīgums: 27. novembris – 3. decembris

Saņemiet 35% atlaidi AliDropship »

Ietaupiet līdz pat 70% no Swift Performance

Ātra veiktspēja

Swift Performance piedāvā noderīgus WordPress spraudņus kešatmiņā, attēlu optimizācijā un citur.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 18. novembris – 3. decembris

Iegūstiet pat 70% OFF ātru veiktspēju »

Ietaupiet 35% Tyche programmatūrā

Tyche programmatūra

Tyche programmatūra piedāvā labākos WooCommerce spraudņus un paplašinājumus, lai jūsu tiešsaistes veikalam pievienotu vairāk funkciju.

Kupona Kods: BFCM19

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 35% atlaidi Tyche programmatūrai »

Ietaupiet 30% no WP Frontend Admin

WP Frontend Administrator

WP Frontend Admin ir WordPress frontend informācijas paneļa spraudnis. Tas palīdz izveidot frotend tīmekļa lietotnes, izmantojot WordPress.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY998723

Darījuma derīgums: 21. novembris – 6. decembris

Saņemiet 30% atlaidi WP Frontend Admin »

Ietaupiet līdz pat 50%, drīzumā & Uzturēšanas režīms PRO

Drīzumā un uzturēšanas režīms PRO

Drīzumā & Uzturēšanas režīms PRO ir premium WordPress spraudnis. Tam ir 120 un vairāk tēmu un vairāk nekā 1 miljons bezmaksas attēlu, lai ērti noformētu drīzumā nākošās lapas.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 15. novembris – 5. decembris

Drīzumā saņemiet pat 50% atlaidi & Uzturēšanas režīms PRO »

Ietaupiet 30% no pakalpojuma Google Maps Widget Pro

Google Maps logrīks Pro

Google Maps logrīks Pro ir populārs WordPress Google Maps spraudnis. Tas pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm un ļauj pievienot savai vietnei neierobežotas kartes.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 15. novembris – 5. decembris

Saņemiet 30% atlaidi no Google Maps logrīka Pro »

Ietaupiet 40% no Hyvor Talk

Hyvor Talk

Hyvor Talk ir WordPress komentēšanas spraudnis. Jūsu vietnē ir ērti izmantot un piesaistīt lietotājus.

Kupona Kods: WPBEGINNER6215

Darījuma derīgums: 1.decembris

Saņemiet 40% atlaidi Hyvor Talk »

Ietaupiet 60% no Meta Box

Meta kaste

Meta kaste ir jaudīgs WordPress spraudnis, kas palīdz izstrādātājiem ātri un izveidot pielāgotos laukus.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 26. novembris – 6. decembris

Saņemiet 60% atlaidi Meta Box »

Ietaupiet līdz 50% vietnē UnderConstructionPage PRO

UnderConstructionPage Pro

UnderConstructionPage PRO ir spēcīgs WordPress spraudnis, lai jūsu vietnes vietnei izveidotu nepilnīgas konstrukcijas lapas. Tas ir aprīkots ar vairāk nekā 200 veidnēm, lai palīdzētu viegli izveidot apakškonstrukcijas lapu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 15. novembris – 5. decembris

Iegūstiet pat 50% atlaidi UnderConstructionPage PRO »

Ietaupiet 40%, vienkārši ieplānojot tikšanos

Vienkārši ieplānojiet tikšanos

Vienkārši ieplānojiet tikšanos ir viegli lietojams WordPress tikšanās plānošanas spraudnis. Tas ir elastīgs un ir gatavs tulkošanai.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 40% atlaidi, vienkārši ieplānojiet tikšanos »

Ietaupiet 35% no spraudņu pastiprināšanas

Pastipriniet spraudņus

Pastipriniet spraudņus piedāvā vairākus WordPress un WooCommerce spraudņus, piemēram, Quick Checkout, WP1099, Conditional Checkout laukus utt. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt 35% atlaidi visiem viņu spraudņiem.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 35% atlaidi, pastiprinot spraudņus »

Ietaupiet 30% vietnē StoreApps

StoreApps

StoreApps piedāvā augstākos WooCommerce spraudņus. Šie spraudņi ir noderīgi, lai paplašinātu jūsu tiešsaistes veikala funkcionalitāti.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 22. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi StoreApps »

Ietaupiet 40% no vienkāršiem funkciju pieprasījumiem

Vienkārši funkciju pieprasījumi

Vienkārši funkciju pieprasījumi ir WordPress atsauksmju kolekcijas spraudnis. Tas palīdz noteikt prioritāti funkciju pieprasījumiem, kas nepieciešami jūsu klientiem.

Kupona Kods: FSBFCM2019

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Saņemiet 40% atlaidi vienkāršu funkciju pieprasījumiem »

Ietaupiet līdz pat 50% vietnē DragDropr

DragDropr

DragDropr ir WordPress velciet un nometiet lapu veidotājs. Tas palīdz pielāgot jūsu vietni vizuāli, no priekšpuses, bez rediģēšanas.

Kupona Kods:

 • BF / CMmonthly20: mēnesī atlaide 20%
 • BF / CMannual50: 50% atlaide katru gadu

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Iegūstiet pat 50% atlaidi DragDropr »

4. WordPress motīvu piedāvājumi

Ietaupiet 25% par elegantām tēmām

elegantas tēmas

Eleganti motīvi ir viens no populārākajiem WordPress tēmu centriem. Tie nodrošina arī labākos WordPress spraudņus, tostarp vilkšanas un nomešanas Divi Builder, Bloom e-pasta optiņus un Monarch sociālo mediju koplietošanu..

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Piedāvājuma pieejamība: No 27. novembra

Saņemiet 25% OFFW elegantu motīvu »

Ietaupiet 30% no programmas Astra Theme

astra tēma

Astra tēma ir stilīga un ļoti pielāgojama WordPress tēma jebkurai vietnei. Tam ir vairākas sākuma vietnes, kuras varat izmantot savas vietnes palaišanai. Astra tēma ir savietojama ar populārajiem lapu nomainītājiem, kas velk un nomet, lai ātri pielāgotu lapas.

Kupona Kods: BIGGESTBF19

Koda derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi Astra tēmai

Ietaupiet 100 USD vietnē StudioPress

StudioPress

StudioPress ir vispopulārākais premium WordPress tēmu uzņēmums. Viņi ir pazīstami ar savu Genesis tēmas ietvaru. Šajā svētku sezonā jūs varat iegādāties viņu tēmas ar pārsteidzošām atlaidēm. Jaunie klienti saņem 100 USD lielu atlaidi no StudioPress Pro Plus visu motīvu paketes.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 28. novembris – 2. decembris

Saņemiet USD 100 OFF StudioPress »

Ietaupiet 50% no CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter piedāvā jaudīgas, premium WordPress tēmas. Viņu motīvi ir moderni un stilīgi ar unikālām iespējām izveidot vietni vai e-komercijas veikalu.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 5. decembris

Saņemiet 50% atlaidi CSSIgniter »

Ietaupiet 25% no maksas par Themeisle

Tematiska

Themeisle piedāvā nelielu WordPress motīvu un veidņu kolekciju. Visas viņu tēmas ir modernas un stilīgas ar pārsteidzošām jūsu WordPress vietnes iespējām.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Piedāvājuma pieejamība: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 25% atlaidi tematikai »

Ietaupiet 40% no Themify

Themify

Themify ir populārs WordPress komerciālo tēmu veikals. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt lielas atlaides Themify tēmām, spraudņiem un meistarklubam. Jūs varat arī kļūt par viņu dāvanu daļu un laimēt Amazon dāvanu kartes, 1 gada Themify’s Master Club dalību un daudz ko citu.

Kupona Kods:

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Themify »

Ietaupiet 50% no Envato

Envato

Envato ir WordPress motīvu, spraudņu un citu resursu tirgus laukums. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt 50% atlaidi vairāk nekā 500 vienumiem vietnē ThemeForest, CodeCanyon, GraphicRiver, VideoHive un AudioJungle.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 26. novembris – 3. decembris

Iegūstiet 50% atlaidi Envato »

Ietaupiet 60% no WPZoom

WP tālummaiņa

WPZoom ir populārs WordPress tēmu veikals, kas jūsu vietnei piedāvā skaistas, atsaucīgas premium tēmas. Visas viņu tēmas ir piemērotas SEO un ir gatavas tulkošanai. Viņiem ir arī atjauninājumi ar vienu klikšķi un demonstrācijas satura importētājs, lai jūs varētu nekavējoties izveidot savu vietni un palaist to.

WPZoom ļauj iegādāties viņu motīvus kā “viss vienā” komplektu vai atsevišķi. Motīvus varat izmantot neierobežotā skaitā domēnu, ieskaitot klientu vietnes.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 60% atlaidi WPZoom »

Ietaupiet 40% no TeslaThemes

TeslaTēmas

TeslaThemesf ir viens no populārākajiem WordPress tēmu veikaliem. Viņi ir labi pazīstami ar skaistajām, modernajām tēmām.

Kupona Kods: ZIEMA2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Iegūstiet 40% atlaidi TeslaThemes »

Ietaupiet 20% no Artisan motīviem

Artisan motīvi

Artisan motīvi piedāvā WordPress modulāras motīvas, lai izveidotu krāšņas vietnes. Visas viņu tēmas ir atsaucīgas un optimizētas SEO.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 5. decembris

Saņemiet 20% atlaidi amatnieku tēmām »

Ietaupiet 40% vietnē ThemeTrust

TēmaTrust

ThemeTrust piedāvā augstākas WordPress tēmas ar pilnībā atsaucīgu dizainu un vismodernāko atbalstu savas vietnes iestatīšanai.

Kupona Kods: MELNIS19

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi ThemeTrust »

Ietaupiet 20% no maksas par Anariel Design

Anariel dizains

Anariel Design ir neliela skaisti veidotu WordPress motīvu kolekcija restorāniem, labdarības organizācijām, personīgajiem emuāriem un citām vietnēm. Viņu motīvi ir atsaucīgi un pilnībā optimizēti SEO.

Kupona Kods: ANARIELBLACK2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 20% atlaidi Anariel Desflign »

Ietaupiet 30% vietnē ChurchThemes.com

ChurchThemes.com

ChurchThemes.com ir WordPress tēmu veikals ar augstākās klases tēmām baznīcu, garīgo un reliģisko vietnēm. Viņu tēmām ir pievienots papild spraudnis, lai jūsu vietnēm pievienotu vēl vairāk funkciju, piemēram, notikumus, personālu, atrašanās vietas un daudz ko citu.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY2019

Darījuma derīgums: 27. novembris – 4. decembris

Saņemiet 30% atlaidi ChurchThemes.com »

Ietaupiet 35% vietnē FloThemes

FloThemes

FloThemes piedāvā viegli pielāgojamas, atsaucīgas un SEO draudzīgas WordPress tēmas. Viņu motīvi ir piemēroti portfeļu vietnēm, fotogrāfiem un radošiem māksliniekiem.

Kupona Kods: Saglabāt35

Piedāvājuma pieejamība: 18. novembris – 1. decembris

Saņemiet 35% atlaidi FloThemes »

Ietaupiet līdz 40% vietnē CyberChimps

CyberCimps

CyberChimps ir skaista premium WordPress motīvu kolekcija. Viņu motīvi ir īpaši izstrādāti žurnāliem, emuāriem, e-komercijai un vienas lappuses vietnēm. Visām viņu tēmām ir vilkšanas un nomešanas interfeiss, kas atvieglo pielāgošanu. Viņi piedāvā arī labākos WordPress spraudņus. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt 40% atlaidi, iegādājoties viņu Responsive Pro tēmu.

Kupona Kods: BF2019

Piedāvājuma pieejamība: 4. novembris – 4. decembris

Iegūstiet pat 40% lielāku kibernoziegumu cenu »

Ietaupiet 40% vietnē ShowThemes

ShowThemes

ShowThemes piedāvā modernas, stilīgas WordPress tēmas, kas īpaši paredzētas notikumiem. Jūs varat izmantot viņu apbrīnojamo darījumu un sākt pasākuma vietni par ļoti zemām izmaksām.

Kupona Kods: ZIEMA2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi ShowThemes »

Ietaupiet 40% vietnē Imagely

Tēlaini

Imagely ir NextGEN galerijas WordPress attēlu galerijas spraudnis. Jums vajadzētu arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress attēlu galerijas spraudņiem.

Kupona Kods: ZIEMA2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Imagely »

Ietaupiet 40% no Photocrati

Fotokrāti

Photocrati ir populāra WordPress fotografēšanas tēma, ko fotogrāfiem izveidojuši fotogrāfi. Jums vajadzētu arī apskatīt mūsu rakstu par labākajiem WordPress spraudņiem fotogrāfiem.

Kupona Kods: ZIEMA2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Photocrati »

Ietaupiet 50% no vietnes Visualmodo

Visualmodo

Visualmodo ir liela daudzfunkcionālu, WordPress motīvu kolekcija. Viņu motīvi ir piemēroti aģentūru, personīgo emuāru, veselības, portfeļa, mazo uzņēmumu un restorānu vietnēm.

Kupona Kods: WPBeginner

Darījuma derīgums: Tagad – 10. decembrī

Saņemiet 50% atlaidi Visualmodo »

Ietaupiet 50% no vietnes Themeum

Themeum

Themeum ir populārs WordPress motīvu un spraudņu uzņēmums. Tie piedāvā daudzfunkcionālas WordPress tēmas, kas piemērotas bezpeļņas uzņēmumiem, maziem uzņēmumiem, portfeļiem, kopfinansējuma vietnēm, e-komercijas veikaliem, mūziķiem un fitnesa vietnēm.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY50

Darījuma derīgums: 25. novembris – 5. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Themeum »

Ietaupiet 30% no MH motīviem

MH motīvi

MH motīvi piedāvā labākās WordPress žurnāla tēmas. Visas viņu tēmas ir optimizētas SEO un veiktspējai.

Kupona Kods: BLACKWEEKEND2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi MH motīviem »

Ietaupiet 40% no Pixelgrade

Pikseļgrade

Pixelgrade ir WordPress tēmu veikals, kas piedāvā skaistas un stilīgas tēmas, lai izveidotu vietni.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Pixelgrade »

Ietaupiet 30% no tēmām

aTēmas

aThemes piedāvā lietotājam draudzīgas WordPress tēmas. Viņu motīvi ir ātri, atsaucīgi un optimizēti SEO.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY19 VAI CYBERMONDAY19

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi tēmām »

Ietaupiet 25% no PanKogut

PanKogut

PanKogut piedāvā bezmaksas un premium WordPress tēmas restorāniem, kafejnīcām un ar pārtiku saistītiem uzņēmumiem.

Kupona Kods: panblack2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 25% atlaidi PanKogut »

Ietaupiet 50% vietnē PixelEmu

PixelEmu

PixelEmu nodrošina profesionālas WordPress tēmas un spraudņus.

Kupona Kods: BLACK2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi PixelEmu »

Ietaupiet 40% no WP Pagebuilder Framework

WP Pagebuilder Framework

WP Pagebuilder Framework ir ātra un minimālistiska WordPress vietņu lapu veidotāju sistēma. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt 40% atlaidi par viņu papildmaksu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi WP Pagebuilder Framework »

Ietaupiet 40% vietnē DiviMonk

DiviMonk

DiviMonk ir populārā trešās puses veidņu bibliotēka Divi tēmai un Divi Builder. Divi ir vadošā vietnes veidotāja vietne Elegant Themes. Ja jūs izmantojat jebkuru ar Divi darbināmu motīvu, jums atliek tikai instalēt spraudni DiviMonk Templates un atlasīt iecienītākās veidnes WordPress informācijas panelim..

Kupona Kods: SAVEBIG

Koda derīgums: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 40% atlaidi DiviMonk

Ietaupiet 30% no Yithemes

jitēmas

Yithemes ir vienas pieturas centrs WooCommerce tēmām un spraudņiem. Jūs varat iegādāties produktus atsevišķi vai reģistrēties dalībai premium kategorijā, kas nodrošina neierobežotu katra produkta lejupielādi.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Piedāvājuma pieejamība: 28. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi Yithemes »

Ietaupiet 40% no maksas par Templatic

templatiski

Templatic ir jūsu vienas pieturas centrs izcilām WordPress tēmām un spraudņiem. Šajā svētku sezonā Templatic piešķir 40% atlaidi jebkuram produktam.

Kupona Kods: 40OFFBF

Koda derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Templatic

Ietaupiet 25% otrās līnijas motīvos

otrās līnijas tēmas

Otrās līnijas motīvi ir specializējušies piemaksu Podcast motīvu pārdošanai WordPress. Šajā svētku sezonā jūs varat ietaupīt 25% no visām tēmām, kas iegādātas no Secondline motīviem.

Kupona Kods: WPBEGINNER25meklēt

Koda derīgums: 29. novembris – 3. decembris

Saņemiet 25% atlaidi otrās līnijas motīviem

Ietaupiet 20 USD vietnē 8Theme

8Tēma

8Tēma piedāvā daudzfunkcionālas un atsaucīgas e-komercijas WordPress tēmas. Šajā svētku sezonā viņi piedāvā 20 USD atlaidi savai XStore tēmai.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 22. novembris – 7. decembris

Saņemiet 20 ASV dolāru OFF 8Tēma

Ietaupiet 40% Webnus

Webnus

Webnus piedāvā augstākās kvalitātes WordPress tēmas un bezmaksas spraudņus. Viņi arī piedāvā tādus pakalpojumus kā runas optimizācija, SEO optimizācija, pielāgota tīmekļa izstrāde utt.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 29. novembris – 5. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Webnus

Ietaupiet 25% nozvejas motīvos

Nozvejas motīvi

Nozvejas motīvi nodrošināt bezmaksas un premium WordPress tēmas tīmekļa izdevējiem. Viņi piedāvā arī spraudņus, kurus varat izmantot, lai savai vietnei pievienotu funkcijas.

Kupona Kods: pateicības diena

Darījuma derīgums: 22. novembris – 2. decembris

Saņemiet 25% atlaidi nozvejas tēmām »

Ietaupiet 35% no maksas par Zakra

Zakra

Zakra ir premium WordPress tēma. Tas ir ļoti pielāgojams un ātri izpildāms.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: 23. novembris – 2. decembris

Saņemiet 35% atlaidi Zakrai »

Ietaupiet līdz 99% vietnē MyThemeShop

MyThemeShop

MyThemeShop piedāvā augstākas WordPress tēmas un spraudņus. Resursi ir īpaši izveidoti maziem un lieliem uzņēmumiem.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 1.decembris – 7.decembris

Saņemiet pat 99% atlaidi MyThemeShop »

Ietaupiet 35% vietnē ThemeGrill

TēmaGrill

TēmaGrill piedāvā plašu populāru tēmu klāstu vairākiem mērķiem. Jūs varat iegūt satriecošas iespējas savam tīmeklim par cenu, kas ir absolūti izdevīga.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: 23. novembris – 2. decembris

Saņemiet 35% atlaidi ThemeGrill »

Ietaupiet līdz 77% no vietnēm Manas Boutique

Manas Boutique motīvi

Manas Boutique motīvi piedāvā unikālas un stilīgas WordPress tēmas. Viņi arī sniedz palīdzību jūsu vietnes vai emuāra iestatīšanā.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Iegūstiet pat 77% atlaidi manām Boutique tēmām »

Ietaupiet 33% vietnē GretaThemes

GretaTēmas

GretaTēmas piedāvā skaistas WordPress tēmas. Tie nodrošina gan bezmaksas, gan premium kategorijas tēmas un veidnes.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 26. novembris – 6. decembris

Saņemiet 33% atlaidi GretaThemes »

Ietaupiet 25% no vietnes SuperbThemes

SuperbTēmas

SuperbThemes ir premium WordPress tēmu veikals. Visas viņu tēmas ir optimizētas SEO un reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 25% atlaidi SuperbThemes »

Ietaupiet 50% no RoughPixels

RoughPixels

RoughPixels ir WordPress tēmu veikals, kas piedāvā emuāru, personiskas un biznesa tēmas.

Kupona Kods: BFRIDAY50

Darījuma derīgums: 26. novembris – 3. decembris

Saņemiet 50% atlaidi RoughPixels »

Ietaupiet 40% no Themesgrove

Motīvu grupa

Motīvu grupa piedāvā labākās WordPress tēmas izglītībai un aģentūrām.

Kupona Kods: TGBFCM

Darījuma derīgums: 25. novembris – 4. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Themesgrove »

Ietaupiet 30% vietnē DiviThemeCenter

DiviThemeCenter

DiviThemeCenter ir premium klases bērnu tēma Elegant Themes Divi.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 16. novembris – 16. decembris

Saņemiet 30% atlaidi DiviThemeCenter »

Ietaupiet 50% no Jupiter X tēmas

Jupitera X tēma

Jupitera X tēma ir uzlabots WordPress lapu veidotājs, kuru izstrādājis Elementor. Tas palīdz ātri izveidot jūsu vietni.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 26. novembris – 3. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Jupiter X tēmai »

Ietaupiet 45% no vietnes SecretLab

SecretLab

SecretLab piedāvā mobilajām ierīcēm paredzētas WordPress tēmas tīmekļa aģentūrām, maziem uzņēmumiem un digitālajiem tirgotājiem.

Kupona Kods: FSBFCM2019

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 45% atlaidi SecretLab »

Ietaupiet 50% Launch and Sell

Palaist un pārdot

Palaist un pārdot nodrošina WordPress tēmas un spraudņus sievietēm uzņēmējām, lai ātri uzsāktu uzņēmējdarbību.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Iegādājieties un pārdodiet 50% atlaidi »

Ietaupiet 40% no Everest motīviem

Everesta motīvi

Everesta motīvi piedāvā labākās WordPress tēmas žurnāliem, avīzēm un personīgajiem emuāriem.

Kupona Kods: etblackfriday2019

Darījuma derīgums: Tagad – 9. decembrī

Iegūstiet 40% atlaidi Everest motīviem »

Ietaupiet 30% vietnē ThemeMiles

TēmaMīļi

TēmaMīļi piedāvā bezmaksas un premium WordPress tēmas. Tie nodrošina atsaucīgu dizainu un ērtu iestatīšanu.

Kupona Kods: TM30OFF

Darījuma derīgums: Tagad – 10. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi ThemeMiles »

Ietaupiet 30% no Wbcom Designs

Wbcom modeļi

Wbcom modeļi piedāvā WordPress tēmas un spraudņu izstrādes pakalpojumu. Viņi arī nodrošina iebūvētus spraudņus BuddyPress, WooCommerce un citām populārām platformām.

Kupona Kods: BFCM30

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi Wbcom dizainparaugiem »

Ietaupiet 35% no maksas par Divi Professional

Divi Professional

Divi Professional piedāvā iebūvētas Divi bērnu tēmas, spraudņus un moduļus.

Kupona Kods: DPBLACKCM35

Darījuma derīgums: Tagad – 4. decembrī

Saņemiet 35% atlaidi Divi Professional »

Ietaupiet 30% vietnē MysteryThemes

MysteryThemes

MysteryThemes piedāvā skaistas, elegantas un pilnībā atsaucīgas tēmas ar jaudīgām funkcijām.

Kupona Kods: BF30OFF

Darījuma derīgums: 20. novembris – 10. decembris

Saņemiet 30% atlaidi MysteryThemes »

Ietaupiet 30% no programmas AccessPress motīvi

AccessPress motīvi

AccessPress motīvi piedāvā skaistas WordPress tēmas tiešsaistes žurnāliem, jaunumiem un personīgajiem emuāriem.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: Tagad – 5. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi AccessPress motīviem »

Ietaupiet 30% no 7Theme

7Tēma

7Theme ir komerciāls WordPress tēmu veikals. Tie nodrošina WordPress tēmas fotogrāfiem, nekustamo īpašumu, spa, restorānu utt.

Kupona Kods: blckfrdy

Darījuma derīgums: 25. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi 7 tēmai »

Ietaupiet 50% no PremiumCoding

PremiumCoding

PremiumCoding piedāvā ļoti pielāgojamas WordPress tēmas. Tie nodrošina arī tiešsaistes konsultācijas, rakstus un citus noderīgus resursus.

Kupona Kods: PremiumCyber50

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 50% atlaidi PremiumCoding »

Ietaupiet 30% vietnē ThemeHunk

TēmaHunk

TēmaHunk ir WordPress tēmu uzņēmums, kas piedāvā bezmaksas un premium tēmas e-komercijai un citām biznesa vietnēm.

Kupona Kods: PRODUKTS30

Darījuma derīgums: 25. novembris – 5. decembris

Saņemiet 30% atlaidi ThemeHunk »

Ietaupiet 20% vietnē FancyThemes

FancyThemes

FancyThemes profesionāliem emuāru autoriem piedāvā ar rokām izstrādātas WordPress tēmas un spraudņus.

Kupona Kods: blackfriday18

Darījuma derīgums: 21. novembris – 28. novembris

Saņemiet 20% atlaidi FancyThemes »

Ietaupiet 50% emuāru veidošanas tēmu stilos

Emuāru veidošanas tēmu stili

Emuāru veidošanas motīvu stili piedāvā bezmaksas un premium WordPress emuāru veidošanas tēmas. Viņu motīvi ir gatavi e-komercijai un ir ērti lietojami.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY50

Darījuma derīgums: 27. novembris – 3. decembris

Saņemiet 50% atlaidi emuāru veidošanas tematikas stiliem »

Ietaupiet 40% vietnē HasThemes

HasThemes

HasThemes piedāvā WordPress un Shopify tēmas. Tie nodrošina arī sāknēšanas un HTML veidnes.

Kupona Kods: GET40

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Saņemiet 40% atlaidi HasThemes »

Ietaupiet 30% no Mantra Brain

Mantra smadzenes

Mantra smadzenes ir WordPress uzņēmums, kas piedāvā augstākās klases tēmas un spraudņus.

Kupona Kods: melns2019

Darījuma derīgums: Tagad – 4. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi Mantra Brain »

Ietaupiet 25% no WP Life

WP dzīve

WP dzīve piedāvā augstākās klases WordPress emuāru motīvus, veidnes un spraudņus. Tie nodrošina resursus, kas ir noderīgi, lai ērti izveidotu profesionālu WordPress emuāru.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY19

Darījuma derīgums: 25. novembris – 5. decembris

Saņemiet 25% atlaidi no WP dzīves »

Ietaupiet 35% vietnē SparkleThemes

SparkleThemes

SparkleThemes piedāvā optimizēto WordPress tēmu galīgo kolekciju dažādiem uzņēmumiem, piemēram, žurnālam, emuāram, e-komercijas veikalam, medicīnas veikalam, fitnesa vietnei utt..

Kupona Kods: bfcythemes35

Darījuma derīgums: 10. novembris – 5. decembris

Saņemiet 35% atlaidi SparkleThemes »

Ietaupiet 40% no vietnes Woostify

Nostiprināt

Nostiprināt ir premium WordPress WooCommerce tēma, kas palīdz palielināt pārdošanas apjomus.

Kupona Kods: BLACKOFF

Darījuma derīgums: 26. novembris – 6. decembris

Saņemiet 40% atlaidi Woostify »

Ietaupiet 30% vietnē MaltaThemes

MaltaTēmas

MaltaTēmas nodrošina vienkāršas WordPress tēmas un spraudņus, lai viegli izveidotu skaistas vietnes.

Kupona Kods: WPBEGINNER30

Darījuma derīgums: Pagaidām aktīvi!

Saņemiet 30% atlaidi MaltaTēmām »

5. WordPress pakalpojumu un rīku piedāvājumi

Ietaupiet 50% vietnē LiveChat

Tiešraides Čats

Sazinieties ar vietnes apmeklētājiem un norādiet viņiem pareizo virzienu Tiešraides Čats. Tērzēšanas logā varat uzreiz redzēt, ko apmeklētāji raksta, lai jūs varētu sniegt ātru palīdzību klientiem.

Tas nāk ar jaudīgiem iebūvētiem pārskatiem. Turklāt, lai iegūtu sīkāku izsekošanu, varat to integrēt pakalpojumā Google Analytics.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 50% atlaidi LiveChat »

Ietaupiet 40% no vietnes SEMRush

SEMRush

SEMRush ir populārākais tiešsaistes mārketinga un SEO rīks. Tas palīdz ar saturu, reklāmu, SEO, mārketingu un daudz ko citu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Saņemiet 40% SEMRush atlaidi »

Ekskluzīva svētku atlaide BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce ir populāra e-komercijas platforma, lai iestatītu un attīstītu jūsu tiešsaistes veikalu. Tas nāk ar nulles darījumu maksu un ļoti daudzām pārsteidzošām funkcijām.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 31. decembrī

Saņemiet ekskluzīvu svētku atlaidi BigCommerce »

Ietaupiet 50% no vietnes SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue ir populārs e-pasta mārketinga pakalpojums mazu uzņēmumu vietnēm. Tas piedāvā mārketinga automatizācijas iespējas, lai palīdzētu attīstīt jūsu biznesu.

Kupona Kods: BlueFriday50

Darījuma derīgums: 25. novembris – 30. novembris

Saņemiet 50% atlaidi SendinBlue »

Ietaupiet līdz 73% no IPVanish

IPVanish

IPVanish ir populārs VPN pakalpojums, kuru varat izmantot, lai ērti pārlūkotu bloķētās vietnes. Tas ir lietotājam draudzīgs un ērti lietojams.

Kupona Kods: CYBERDEAL19

Darījuma derīgums: 1. novembris – 2. decembris

Nokļūstiet līdz 73% zemākam IPVanish »

Ietaupiet 90% no vietnes HandyWP

HandyWP

HandyWP piedāvā WordPress pakalpojumus, lai palīdzētu iesācējiem, kuriem nav zināšanu par kodu. Pakalpojumi ietver vietnes izmaiņas, koda labojumus, ziņu formatēšanu, kļūmju labojumus, spraudņu atjauninājumus utt.

Kupona Kods: wpbeginner

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 90% atlaidi HandyWP »

Ietaupiet 30% no tualetes pārdevējiem

WC pārdevēji

WC pārdevēji ir populārs tiešsaistes tirgus risinājums. Tam ir vairāki spraudņi, kas palīdz paplašināt jūsu tirgus funkcijas.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi tualetes pārdevējiem »

Ietaupiet 40% vietnē SiteLock

Vietnes bloķēšana

Vietne nodrošina vietņu drošību un aizsardzību. Tas arī aizsargā jūsu apmeklētājus no kiberdraudiem.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 1. decembris

Saņemiet 40% atlaidi vietnes atslēgai »

Ietaupiet 60% no Designmodo

Designmodo

Designmodo nodrošina starta sistēmu, lai viegli izstrādātu vietnes un e-pasta veidnes.

Kupona Kods: MELNĀ

Darījuma derīgums: Tagad – 1. decembrī

Saņemiet 60% atlaidi Designmodo »

Ietaupiet 60% no vietnes SERPCloud

SERPCloud

SERPCloud piedāvā tiešsaistes rangu izsekošanas pakalpojumu tādām populārām meklētājprogrammām kā Google, Yahoo!, Bing utt.

Kupona Kods: BFCM2019

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 60% SERPCloud atlaidi »

Ietaupiet līdz 90% vietnē Udemy

Udemy

Udemy ir tiešsaistes kursu nodrošinātājs ar 1000s kursu Web izstrādi un WordPress.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris

Iegūstiet pat 90% OFF Udemy »

Ietaupiet 33% no WP Stagecoach

WP skatuves treneris

WP Stagecoach ir WordPress inscenēšanas risinājums. Jūs varat izveidot pieturvietu vietni ar vienu klikšķi un spiest dzīvot, kad esat gatavs.

Kupona Kods: BLACKFRI2019

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 33% atlaidi WP Stagecoach »

Ietaupiet 20% no WP Allied

WP sabiedrotie

WP sabiedrotie ir WordPress pārvaldības pakalpojums. Tas nodrošina vietnes uzraudzību 24 stundas diennaktī, atjauninājumus, veiktspējas optimizāciju, aktivitāšu izsekošanu un daudz ko citu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Iegūstiet 20% atlaidi, kad tiek piemērots WP »

Ietaupiet 40% no WPeka

wpeka

WPeka ir WordPress apmācības vietne, kurā tiek pārdotas arī vairāk nekā 100 WordPress motīvu un spraudņu. Jūs varat iegādāties produktus individuāli vai arī saņemt dalības maksu, lai piekļūtu visiem WPeka produktiem.

Kupona Kods: BFPLUG19

Koda derīgums: 10. novembris – 4. decembris

Saņemiet 40% atlaidi WPeka

Ietaupiet līdz 30% no cenu saliekamā

Saliekams viens uz otra

Saliekams viens uz otra piedāvā labākos WordPress Gūtenberga blokus, lai pilnībā pielāgotu jūsu vietni, izmantojot jaunāko redaktoru.

Kupona Kods:

 • LAUNCH20: 20% atlaide sakraujamam V2
 • LTD30: 30% atlaide mūža darījumiem

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Iegūstiet pat 30% atlaidi sakraujamam »

Ietaupiet 20% vietnē BuddyBoss

BuddyBoss

BuddyBoss ir populāra WordPress platforma tiešsaistes kopienu veidošanai. Tas arī ļauj jums izveidot un pārdot tiešsaistes kursus.

Kupona Kods: CYBERMONDAY2019

Darījuma derīgums: 2. – 3. decembris

Saņemiet 20% atlaidi BuddyBoss »

Ietaupiet 50% vietnē FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks ir jaudīga grāmatvedības un rēķinu izrakstīšanas programmatūra maziem uzņēmumiem. Šajā svētku sezonā jūs varat saņemt 50% atlaidi par visiem viņu plāniem 3 mēnešiem, ja izlaižat izmēģinājuma periodu un izvēlaties iegādāties tieši tagad.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 13. novembris – 18. decembris

Saņemiet 50% atlaidi FreshBooks »

Ietaupiet 50% no drošības Ninja Pro

Drošības Ninja Pro

Drošības Ninja Pro nodrošina vietņu drošību jūsu un klientu vietnēs. To ir viegli iestatīt, un tas palīdz aizsargāt jūsu vietnes no ļaunprātīgas programmatūras un hakeriem.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 15. novembris – 5. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Drošības Ninja Pro »

Ietaupiet 30% no Smartmockups

Smartmockups

Smartmockups ir jūsu vietnes maketu ģenerēšanas pakalpojums. Tas nāk ar simtiem maketu veidņu un gatavu dizainu.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY30

Darījuma derīgums: 20. novembris – 29. novembris

Saņemiet 30% atlaidi viedmodeļiem »

Ietaupiet līdz 98% WP Compress

WP saspiest

WP Compress ir populārs WordPress attēlu optimizācijas pakalpojums. Jūs varat saistīt savu vietni ar viņu platformu, un viņi parūpēsies par pārējo.

Kupona Kods: CLICKHERE

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 98% atlaidi WP Compress »

Ietaupiet 79% no CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN ir ātrs un drošs VPN pakalpojums, kas bez ierobežojumiem palīdz straumēt un pārlūkprogrammās bloķēt vietnes.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 79% atlaidi CyberGhost VPN »

Ietaupiet 40% no vietnes CodeVibrant

CodeVibrant

CodeVibrant piedāvā vietņu izstrādi, SEO, tīmekļa mitināšanu un sociālo mediju mārketinga pakalpojumus.

Kupona Kods: CV40OFF

Darījuma derīgums: 20. novembris – 10. decembris

Saņemiet 40% atlaidi CodeVibrant »

Ietaupiet 50% no WP101

WP101

WP101 piedāvā vienkāršas WordPress video apmācības iesācējiem. Tas aptver vairākas tēmas no tēmām līdz spraudņiem50. Šajā svētku sezonā no WP101 jūs varat ietaupīt 50% no jebkura dalības līmeņa.

Kupona Kods: SAVE50

Koda derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi WP101

Ietaupiet 10% no WP EasyCart

WP EasyCart

WP EasyCart piedāvā klientu atbalstu jūsu WordPress iepirkumu grozam un e-komercijas veikalam. Tas lieliski darbojas ar jebkuru WordPress motīvu.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY19

Koda derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 10% atlaidi WP EasyCart

Ietaupiet 25% vietnē eLearnCommerce

eLearnCommerce

eLearnCommerce ir WordPress e-apmācības platforma. Tas palīdz jums uzzināt, kā izveidot dalības vietnes, tiešsaistes kursus, apmācības un apmācības platformas un daudz ko citu.

Kupona Kods: BFRIDAY25

Koda derīgums: Līdz 4th Decembris

Saņemiet 25% atlaidi eLearnCommerce

Ietaupiet 50% no WP 301 novirzīšanas

WP 301 novirzīšana

WP 301 novirzīšana palīdz uzreiz novērst novirzīšanu un 404 kļūdas. Tas palielina trafiku, izmantojot lietotājam draudzīgus novirzījumus, un ignorē slikto trafiku vai robotprogrammatūras.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 15. novembris – 5. decembris

Saņemiet 50% atlaidi WP 301 novirzīšanai

Ietaupiet 50% no WP Reset

WP atiestatīšana

WP atiestatīšana ir WordPress izstrādes rīks iesācējiem un ne-izstrādātājiem. Tas nāk ar viena klikšķa atiestatīšanas iespēju, lai instalētu jaunu WordPress vietni ikreiz, kad iestrēdzat savas vietnes attīstību. Atiestatīšana neietekmē jūsu motīvu vai spraudņus un atjauno tikai WordPress pamata failus.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Koda derīgums: 15. novembris – 5. decembris

Saņemiet 50% atlaidi WP atiestatīšanai

Ietaupiet 90% no WP Health

WP veselība

WP veselība piedāvā WordPress uzraudzības pakalpojumu, lai palīdzētu pārliecināties, vai jūsu vietne darbojas nevainojami. Šajā svētku sezonā pirmajā pirkuma mēnesī jūs varat saņemt 90% atlaidi.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 90% atlaidi WP veselībai »

Ietaupiet 30% no WP Fusion

WP saplūšana

WP saplūšana piedāvā jaudīgus WordPress mārketinga automatizācijas rīkus, lai viegli savienotu jūsu vietni ar iecienītākajiem rīkiem.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY19

Darījuma derīgums: 28. novembris – 3. decembris

Saņemiet 30% atlaidi WP Fusion »

Ietaupiet 30% no CheckoutWC

CheckoutWC

CheckoutWC ir pilnībā pielāgojama WooCommerce veikalu izrakstīšanās lapa. Tas palīdz slēpt vairāk lietotāju ar pielāgotu un skaistu veidņu dizainu.

Kupona Kods: MELNĀ PIEKTDIENA

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi CheckoutWC »

Ietaupiet 30% no vietnes ForumWP

ForumWP

ForumWP ir moderna WordPress programmatūra, lai ērti izveidotu tiešsaistes forumu. Tas tiek integrēts ar jūsu motīva stilu, lai tas atbilstu pogām, fontam, krāsām un citiem iestatījumiem. Spraudnis lietotājiem un foruma moderatoriem piedāvā e-pasta paziņojumus.

Kupona Kods: WPB2019BF

Koda derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi ForumWP

Ietaupiet 30% no vietnes ServerPress

ServerPress

ServerPress nodrošina vietējo WordPress instalācijas evnironment testēšanai un izstrādei. Šajā svētku sezonā par viņu prēmiju plānu jūs varat saņemt 30% atlaidi.

Kupona Kods: 2019. gada BLACKFRIDAY

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Saņemiet 30% atlaidi ServerPress »

Ietaupiet 20% no Elementor rīkkopa

Rīkkopa Elementor

Rīkkopa Elementor ir sistēma, kuru varat izmantot, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, darba plūsmas produktivitāti un daudz ko citu.

Kupona Kods: ElementorBF19

Darījuma derīgums: Tagad – 30. novembrī

Saņemiet 20% atlaidi Elementor instrumentu komplektam »

Ietaupiet 50% no WPDandy

WPDandy

WPDandy nodrošina WordPress uzturēšanas, pārvaldības un portāla pakalpojumus.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 3. decembrī

Saņemiet 50% atlaidi WPDandy »

Ietaupiet USD 5000 vietnē VidApp

VidApp

VidApp ir paredzēta dalības vietnēm, lai pievienotu video atbalstu. Tas savienojas ar WordPress saturu, lai viegli izstrādātu un pielāgotu jūsu lietotnes struktūru.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: Tagad – 2. decembrī

Saņemiet 5000 ASV dolāru lielu VidApp cenu »

Ietaupiet 40% par WP vietnes auditoru

WP vietnes revidents

WP vietnes revidents nodrošina vairākus rīkus, lai auditētu jūsu vietni un ģenerētu SEO audita ziņojumu.

Kupona Kods: melnā diena

Darījuma derīgums: Tagad – 30. novembrī

Saņemiet 40% atlaidi WP vietnes auditoram »

Ietaupiet 25% no vietnes SatelliteWP

SatelliteWP

SatelliteWP ir WordPress uzturēšanas risinājums. Funkcijas ietver jūsu vietnes veselības novērtējumu, automatizētas dublējumkopijas, regulārus atjauninājumus, drošības skenēšanu, veiktspējas skenēšanu un daudz ko citu.

Kupona Kods: BF25ANNUEL

Darījuma derīgums: 29. novembris – 2. decembris

Saņemiet 25% atlaidi SatelliteWP »

Ietaupiet 30% no maksas par Fotor

Fotor

Fotor ir tiešsaistes fotoattēlu redaktors un dizaina veidotājs. Tas palīdz radīt skaistus dizainus ar mākslinieciskām uzlīmēm.

Kupona Kods: Paldies

Darījuma derīgums: 25. novembris – 1. decembris

Saņemiet 30% atlaidi Rotoram »

Ietaupiet 50%, salīdzinot ar lietotāju

Lietotājam līdzīgs

Lietotājam patīk ir tiešsaistes tērzēšanas programmatūra klientu atbalsta nodrošināšanai. Šajā brīvdienu sezonā jūs varat saņemt 6 mēnešus bezmaksas servisu uz viņu komandas vai korporatīvās paketes.

Kupona Kods: Userl1keBl4ck2019

Darījuma derīgums: Tagad – 31. decembrī

Iegūstiet 50% atlaidi lietotājam »

Ietaupiet 50% no maksas par Chaport

Čaports

Chaport ir bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas programmatūra, kas palīdz jūsu vietnē instalēt tiešsaistes tērzēšanas pogu. Šajā svētku sezonā par viņu profesionālo plānu var saņemt 50% atlaidi.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Chaport »

Ietaupiet 50% no maksas par Formilla

Formula

Formula ir jaudīga klientu ziņojumapmaiņas programmatūra, lai uzlabotu saziņu ar klientiem.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 29. novembris – 6. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Formilla »

Ietaupiet 40% no MintWP

MintWP

MintWP nodrošina baltu marķējumu WordPress atbalsta pakalpojumus aģentūrām un vietņu īpašniekiem. Varat koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi un ļaut MintWP veikt klientu atbalstu.

Kupona Kods: BF2019

Darījuma derīgums: 25. novembris – 2. decembris

Saņemiet 40% atlaidi MintWP »

Ietaupiet 40% no maksas Missinglettr

Missinglettr

Missinglettr ir WordPress sociālās automatizācijas pakalpojums. Tas automātiski pārvērš jūsu emuāra ziņas sociālajās kampaņās un palīdz palielināt vietnes trafiku.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Saņemiet 40% atlaidi Missinglettr »

Ietaupiet 80% no vietas Termageddon

Termgeddons

Termagedona ir privātuma politikas ģenerators, kas palīdz atjaunināt jūsu vietni ar jaunākajām politikām ikreiz, kad vietnē tiek mainīti kādi vietņu likumi.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: Tagad – 6. decembrī

Saņemiet 80% atlaidi Termagedona »

Ietaupiet 30% no vietnes WisdmLabs

WisdmLabs

WisdmLabs nodrošina atvērtā koda risinājumu izstrādātājus, kas palīdzēs iestatīt jūsu uzņēmuma vietni. Varat koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi, kamēr WisdmLabs parūpēsies par jūsu vietni.

Kupona Kods: BFCM30

Darījuma derīgums: 28. novembris – 2. decembris

Saņemiet 30% atlaidi WisdmLabs »

Ietaupiet 30% no WP Super Admins

WP superministri

WP superministri piedāvā WordPress pakalpojumus, piemēram, spraudņu izstrādi, vietņu uzturēšanu un daudz ko citu.

Kupona Kods: BLACKFRIDAY998723

Darījuma derīgums: 21. novembris – 6. decembris

Saņemiet 30% atlaidi WP superpārvaldniekiem »

Ietaupiet 50% no vietnes Solwin Infotech

Solvins Infotech

Solvins Infotech nodrošina WordPress pakalpojumus, ieskaitot tīmekļa dizainu, tīmekļa attīstību, SEO, vietnes uzturēšanu un daudz ko citu.

Kupona Kods: Automātiski piemērots

Darījuma derīgums: 18. novembris – 5. decembris

Saņemiet 50% atlaidi Solwin Infotech »

Mēs ceram, ka mūsu piedāvājumi būs noderīgi. Neaizmirstiet satvert savu darījumu pirms tā termiņa beigām.

Ja šis saraksts jums šķita noderīgs, iespējams, vēlēsities arī apskatīt mūsu ziņu par WordPress mitināšanas pakalpojumiem.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map