Salīdzināta 10 labākā CRM programmatūra maziem uzņēmumiem (2020. gads)

labākā CRM programmatūra biznesam


Vai jūs meklējat vislabāko CRM programmatūru savam biznesam? CRM programmatūra, kas apzīmē klientu attiecību pārvaldību, ir viss vienā programmatūras risinājums, kas ļauj ērti pārvaldīt sava uzņēmuma izredzes, potenciālos klientus un klientus.

Jūs varat saglabāt visu savu potenciālo klientu, potenciālo pircēju un klientu kontaktinformāciju, pievienot piezīmes, veikt zvanus, sūtīt e-pastus, plānot tikšanās, pārvaldīt cauruļvadu, izveidot pārskatus un vēl daudz ko citu – tas viss jāpamet CRM programmatūrai. Ja ir ieviesta CRM sistēma, kļūdaino kļūdu iespējamība tiek kompensēta. Tas novērš izklājlapu un manuālo uzdevumu izmantošanu.

Tur ir daudz izcilu CRM programmatūru, kā arī daudz CRM programmatūru, kurai trūkst funkciju, kas jums nepieciešama biznesa kontaktu pārvaldīšanai. Tātad, kā jūs zināt, kura CRM programmatūra ir vislabākā jūsu biznesam?

Šajā rakstā mēs salīdzināsim labāko un populārāko CRM programmatūru uzņēmējdarbībai, lai jūs varētu atrast to, kas darbojas jūsu labā.

Sāksim.

Kāda ir labākā CRM programmatūra

 1. HubSpot – labākā CRM programmatūra iesācējiem
 2. Pastāvīgs kontakts – labākais CRM e-pasta mārketingā
 3. PipeDrive – lēts pārdošanas CRM
 4. GreenRope – visaptverošs CRM
 5. Zoho – labākā CRM programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem un uzņēmumiem
 6. Saldētavas – CRM mazajiem uzņēmumiem
 7. Pilieni – labākais e-komercijas CRM
 8. SalesForce – labākais pārdošanas CRM
 9. Streak – bezmaksas CRM iesūtnē
 10. Veikls CRM – vēl viens pārdošanas CRM

1. HubSpot – labākā CRM programmatūra iesācējiem

hubspot-crm-best-crm-programmatūra

 • Cenu noteikšana: Bezmaksas
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Iesācēji & Mazie uzņēmumi
 • Vietne: HubSpot.com

Neapšaubāmi viena no populārākajām CRM programmatūrām ir HubSpot. HubSpot CRM ir vienkārša, ērti lietojama CRM programmatūra, kas ir ideāli piemērota iesācējiem, solopreneuriem un jaunizveidotiem uzņēmumiem. Tīmekļa CRM mazajiem uzņēmumiem ļauj ērti pārvaldīt savus kontaktus un nesenās kontaktu aktivitātes.

Izmantojot HubSpot, jūs varat sakārtot kontaktpersonas un iegūt atjauninātu visas pārdošanas piltuves skatu ar tīru, vizuālu informācijas paneli. Jūs varat viegli kārtot savus kontaktus pēc laimētajiem un zaudētajiem darījumiem, ieplānotajām tikšanās reizēm, noteikta laika perioda un cita veida. Jūs pat varat izveidot savus pielāgotus filtrus, lai kārtotu kontaktus precīzi atbilstoši jūsu vajadzībām.

Filtrēšanas mehānisms HubSpot CRM ļauj diezgan viegli sagriezt kauliņus un kauliņus. Tas ir parocīgi, strādājot ar lielām potenciālo pircēju datu bāzēm.

Hubspot-crm-paneļa

HubSpot CRM ir arī vairākas funkcijas, kas atrodas tieši ārpus karkasa. Papildus kontaktu pārvaldībai HubSpot CRM piedāvā e-pasta plānošanu, uzdevumus, darījumus, biļešu iegādi, komandas e-pastu, tiešraides tērzēšanu un daudz ko citu. Varat arī savienot HubSpot ar Gmail vai Outlook, lai automātiski reģistrētu katru darbību. Tas nozīmē, ka HubSpot CRM var uztvert katru e-pastu, kad tas notiek.

HubSpot ir 100% bezmaksas klientu pārvaldības programmatūra bez laika ierobežojuma, kas ir lieliski piemērota maziem uzņēmumiem, kas cenšas saglabāt budžetu. Šis CRM rīks ir bez maksas, pat ja jums ir neierobežots skaits lietotāju un jūs varat uzglabāt pat 1 miljonu kontaktu un uzņēmumu.

Bet, ja vēlaties modernākas CRM funkcijas, piemēram, sarunas, sapulces, e-pasta izsekošanas paziņojumus, kontaktu aktivitātes un sarunu botus, jums būs jājaunina uz vienu no HubSpot apmaksātajiem plāniem, sākot no USD 50 mēnesī. HubSpot CRM ir viegli integrējams lielākajā daļā populāro pakalpojumu, piemēram, Constant Contact, ActiveCampaign, Gmail, RingCentral un citos..

Vienīgā Hubspot problēma ir tā, ka, jūsu uzņēmumam pieaugot, jūs varētu pakāpeniski vēlēties atteikties, jo tā ir ierobežota, lielākām organizācijām. Vēl viens Hubspot trūkums ir tas, ka viņu piedāvātais tehniskais atbalsts ir maksas. Bet šai vadošajai programmatūras programmatūrai ir viens no labākajiem klientu atbalsta pakalpojumiem. Turklāt daudzas no tā apmaksātajām funkcijām ir pieejamas citur, nemaksājot ne santīma. Un daudzi no viņiem nav tik attīstīti, kā to piedāvā daži konkurenti.

Sāciet darbu ar HubSpot CRM šodien »

2. Pastāvīgs kontakts – labākais CRM e-pasta mārketingā

pastāvīga kontakta-CRM

 • Cenu noteikšana: No 20 līdz 335 USD / mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Jebkura izmēra
 • Vietne: ConstantContact.com

Jūs varētu zināt pastāvīgo kontaktu kā e-pasta mārketinga pakalpojumu, taču šo programmatūru var izmantot arī kā CRM. Izmantojot pastāvīgo kontaktu, jūs varat ne tikai ērti nosūtīt abonentiem lieliskas e-pasta kampaņas, bet arī pārvaldīt visus kontaktus..

pastāvīga kontakta-kontakta-pārvaldība

Izmantojot pastāvīgo kontaktu, jūs varat viegli augšupielādēt savus pašreizējos kontaktpersonu sarakstus un izmantot tagus, lai klasificētu kontaktus. Piemēram, jūs varat izveidot adresātu saraksta kategorijas kontaktpersonām, kas ir “VIP klienti”, “potenciālie klienti” vai “Twitter sekotāji”. Viņi arī piedāvā segmentēšanas rīkus, sarakstu tīrīšanu, e-pasta sarakstu veidošanas rīkus un daudz ko citu. Plus, Constant Contact nemanāmi integrējas ar daudzām citām populārām CRM programmatūrām.

Pastāvīgais kontakts piedāvā vairākus dažādus cenu plānus atkarībā no tā, cik daudz e-pasta abonentu jums ir, kā arī no tā, kādām funkcijām vēlaties piekļūt. Šie plāni svārstās no USD 20 / mēnesī līdz USD 335 / mēnesī, un jūs varat sākt ar bezmaksas izmēģinājumu.

Pastāvīgi kontakti ir lielisks resurss uzņēmumu īpašniekiem. Bet tam ir arī savi ierobežojumi. Piemēram, ja jums nepieciešama uzlabota automatizācija, tā, iespējams, nav labākā izvēle. Tas neļauj identificēt dublētos indivīdus, tāpēc, ja vēlaties tos notīrīt, tie ir jāpārmeklē manuāli. Turklāt, ja vēlaties iegult videoklipus savos e-pasta ziņojumos, tā var būt tikai YouTube saite. Tas neatbalsta citas video saites.

Sāciet ar pastāvīgu kontaktu jau šodien »

3. PipeDrive – lēts pārdošanas CRM

pipedrive-best-crm-programmatūra

 • Cenu noteikšana: USD 12,50 vienam lietotājam mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Maziem un vidējiem uzņēmumiem
 • Vietne: Pipedrive.com

PipeDrive ir CRM programmatūra, kas izstrādāta, ņemot vērā vienkāršību. Viņi vēlas vienkāršot pārdošanas procesu, lai jūs varētu veikt nulles likmi un dubultot darbības, kas jums nopelnīs vairāk pārdošanas. Šī CRM programmatūra ir ērti lietojama – vienkārši piesakieties, aizpildiet cauruļvadu un sāciet pārdot.

PipeDrive ietver tādas funkcijas kā cauruļvada pārvaldība ar skaidru, vizuālu saskarni, e-pasta integrācija, aktivitātes un mērķi, pārdošanas pārskati un pārdošanas prognozēšana. Viņi piedāvā arī mobilās lietotnes, lai jūs varētu piekļūt CRM no jebkuras vietas.

pipedrive-crm-panelis

Salīdzinot ar citu CRM programmatūru šajā sarakstā, PipeDrive nav tik bagātīgs ar iespējām. Piemēram, tas nepiedāvā atšķirību starp jauno potenciālo pircēju sarakstiem un kontaktpersonām. Bet tā vienkāršība ļauj viegli noteikt daudzsološos potenciālos klientus un uzturēt attiecības.

PipeDrive piedāvā 3 dažādus cenu plānus: sudraba, zelta un platīna. Sudraba plāns ir vislētākais plāns – USD 12,50 vienam lietotājam mēnesī, par kuru jāmaksā katru gadu. Šajā plānā ietilpst tādas pamatfunkcijas kā, piemēram, velciet un nometiet kalendāra skatu, mērķus, viedo e-pastu BBC, pielāgojamu informācijas paneli, kā arī tērzēšanas un e-pasta atbalstu. Ja vēlaties modernākas funkcijas, piemēram, darbplūsmas automatizāciju, viedajiem kontaktinformāciju un plānotāju, jums būs jājaunina uz zelta plānu par USD 24,20 mēnesī. Visbeidzot, Platinum plāns, kas ietver vairākus informācijas paneļus, komandas un ieņēmumu prognožu pārskatus, jums izmaksās 49,17 USD / mēnesī.

Tomēr PipeDrive piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc jūs varat pārbaudīt CRM pirms pirkšanas. Kopumā tā ir laba izvēle. Bet, ja esat iesācējs, tā plašais funkciju saraksts jums varētu būt nedaudz satriecošs. Jums var rasties problēmas arī tad, ja mēģināt to integrēt ar Outlook. Bet tā ir tikai gadījuma rakstura lieta, tāpēc varat izmantot izdevību.

Sāciet darbu ar PipeDrive šodien »

4. GreenRope – visaptverošs CRM

Greenrope-CRM

 • Cenu noteikšana: 149 USD / mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: No maziem līdz lieliem uzņēmumiem
 • Vietne: Greenrope.com

GreenRope ir pilnīga CRM programmatūra, kas ietver mārketinga automatizāciju, pārdošanas cauruļvadus un klientu apkalpošanu. Šī CRM programmatūra ļauj no šī brīža pārvaldīt e-pasta mārketingu, sociālos medijus, pārdošanu, pasākumus un projektu vadību mākoņa līmeņa CRM platforma. GreenRope ietver arī mārketinga automatizāciju, kas palīdz 6-10 reizes vairāk iesaistīties. Tas ļauj pat izveidot pārdošanas pārraudzību, lai nodrošinātu konsekventu saistību plūsmu.

GreenRope ir sadalīts 3 galvenajās sadaļās: pārdošana, mārketings un operācijas. Pārdošanas funkcijas ietver pilnu CRM, darbplūsmas pārvaldnieku, rezervācijas kalendāra sistēmu, potenciālo pirkumu vērtēšanas rīku, jutīgo analītiku un daudz ko citu..

greenrope-crm-paneļa

Izmantojot viņu mārketinga komplektu, jūs piekļūstat tādām funkcijām kā e-pasta mārketinga programmatūra, klientu braucienu kartēšana, galvenās lapas veidotājs, e-pasta izsekotājs un citas. Visbeidzot, viņu operāciju komplekts lepojas ar tādām funkcijām kā projektu, notikumu un kontaktu pārvaldība, biļešu pārdošanas sistēma, tiešraides tērzēšana un citas.

Tā kā GreenRope ir tik daudz funkciju un iespēju, tā ir saistīta ar nelielu mācīšanās līkni. Kad esat atradis ceļu, šī CRM programmatūra var tikt galā ar visām jūsu biznesa vajadzībām.

GreenRope ir pieejami 7 cenu plāni, kas svārstās no USD 149 mēnesī līdz USD 699 mēnesī. Jūsu izvēlētais cenu plāns ir atkarīgs no tā, cik daudz kontaktu jums ir. Piemēram, vislētākais plāns ir paredzēts tikai 1000 kontaktpersonām, bet visdārgākais plāns ir 50 000 kontaktpersonām. Tātad, tā kā jūsu bizness aug, jums būs jājaunina savs plāns. Šī ir visdārgākā CRM programmatūra sarakstā, bet jūs maksājat ne tikai par CRM, bet arī par all-in-one risinājumu..

Bet pirms GreenRope iegādes jums jāzina, ka tas ietver mācīšanās līkni. Programmatūra nav īpaši draudzīga lietotājam, lai to apstrādātu. Tas piedāvā arī daudz vairāk nekā tikai pamata funkcijas. Tāpēc dažreiz jūs pat nezināt, ka kāda funkcija pastāv.

Sāciet darbu ar GreenRope šodien »

5. Zoho CRM – labākā CRM programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem un uzņēmumiem

bez zoofrāmiem

 • Cenu noteikšana: 20 USD vienam lietotājam mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Mazie uzņēmumi un uzņēmumi
 • Vietne: Vietne Zoho.com

Zoho CRM platforma ir starp nozarē plaši izmantotajām sistēmām. Šī tīmekļa klientu attiecību pārvaldības programmatūra ir ideāli piemērota gan maziem, gan uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem. Zoho CRM piedāvā potenciālo pirkumu vērtēšanu, potenciālo pircēju segmentēšanu, pārdošanas reāllaika brīdinājumus, sociālo CRM, pārdošanas pārskatus un daudz ko citu..

Izmantojot Zoho Social CRM, jūs varat uzraudzīt klientu atsauksmes par sociālajiem medijiem, sekot klienta sociālo mediju mijiedarbībai un daudz ko citu. Sociālais CRM rīks palīdz iegūt ieskaujošus datus par jūsu auditoriju. Zoho viegli integrējas ar G-Suite, Slack, MailChimp, Facebook, GetResponse un citām.

zoho-crm-system-panelis

Zoho piedāvā dažādas cenu iespējas, kas ir piemērotas jebkura lieluma uzņēmumu vajadzībām. Jūs varat izvēlēties no 4 cenu plāniem: Starter, Standard, Professional un Enterprise. Sākuma plāns, kura cena ir USD 8 / lietotājs mēnesī, ietver pamata un dažas uzlabotas funkcijas, piemēram, Social CRM, Slack integrāciju, 10 000 ierakstus, pielāgotos laukus un daudz ko citu. Izmantojot standarta plānu, kura cena ir USD 12 / lietotājs mēnesī, jūs iegūstat piekļuvi sākuma funkcijām, kā arī 100 000 ierakstus, pielāgotus pārskatus un informācijas paneļus, darbplūsmas pārveidi un daudz ko citu..

Profesionālā plāna cena ir 20 USD / lietotājs mēnesī, un tajā ir iekļauts viss, sākot no diviem iepriekšējiem plāniem, kā arī automātiskie lauka atjauninājumi, Google reklāmu integrācija, 2 500 000 ierakstu, makro, reālā laika brīdinājumi par pārdošanu, krājumu pārvaldība un daudz kas cits. Visspēcīgākais plāns – uzņēmuma plāns – sākot no 35 USD / lietotājs mēnesī, un tajā ir 5 000 000 ierakstu, mobilais SDK un lietotņu izplatīšana, e-pasts pārdevējiem un vēl daudz vairāk..

Zoho CRM pat piedāvā savas iespējas līdz pat 3 lietotājiem bez maksas, taču tas ne tuvu ne tuvu nav labākajai tirgū pieejamai bezmaksas CRM programmatūrai..

Sāciet darbu ar Zoho CRM šodien »

6. Saldētavas – CRM mazajiem uzņēmumiem

svaigu preču-crm-programmatūra

 • Cenu noteikšana: 12 USD vienam lietotājam mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: No maziem līdz lieliem uzņēmumiem
 • Vietne: Freshworks.com

Freshworks veikals Freshworks ir viegli lietojama CRM programmatūra, kas paredzēta galvenokārt maziem uzņēmumiem. Šis CRM risinājums ļauj automātiski notvert vietnes apmeklētājus kā pārdošanas potenciālos klientus un sagrupēt tos, pamatojoties uz viņu saistību ar jūsu vietni. Turklāt viņu 360 grādu klientu skats ļauj no viena ekrāna piekļūt klientu sociālajiem profiliem, identificēt klientu saskares punktus un daudz ko citu..

svaigo preču, CRM-paneļa

Dažas no viņu atšķirīgajām funkcijām ietver potenciālo pirkumu vērtēšanu, automātisko profila bagātināšanu, automātisko potenciālo pirkumu piešķiršanu, tikšanās rezervāciju, viedās veidlapas un daudz ko citu. Freshsales piedāvā arī vairākas notikumu izsekošanas funkcijas, iebūvētas tiešsaistes tālruņa pakalpojumu funkcijas, e-pasta funkcijas utt., Lai jūs varētu pārvaldīt un iepazīt klientus dažādos veidos..

Viņi piedāvā 4 dažādus cenu plānus: Zieds, Dārzs, Īpašums un Mežs. Šie plāni svārstās no USD 12 mēnesī līdz USD 79 mēnesī par lietotāju, un rēķins tiek aprēķināts katru gadu. Turklāt viņi piedāvā arī bezmaksas mūžīgu plānu ar nosaukumu Sprout. Izmantojot bezmaksas Sprout plānu, jūs iegūsit potenciālos klientus, kontaktpersonas, darījumus, e-pastu, iebūvētu tālruni, kontus, integrācijas, mobilās lietotnes un daudz ko citu. Turklāt tas viss ir paredzēts neierobežotiem lietotājiem, kontaktpersonām un atbalstam. Ja vēlaties piekļūt viņu sarežģītākajām funkcijām, jums būs jāizvēlas viens no viņu apmaksātajiem plāniem.

Bet, ja jūsu datu bāze ir smagi ielādēta, programmatūras ielādei var būt nepieciešams zināms laiks. Tajā nav ievērotas arī dažas galvenās funkcijas, piemēram, automātisko trauksmju iestatīšana. Tā uzlabotās saskarnes dēļ jums, iespējams, būs jāpavada laiks, lai iemācītos to izmantot.

Sāciet darbu ar svaigo veikalu jau šodien »

7. Pilieni – labākais e-komercijas CRM

pilienu-CRM-populārs-CRM-programmatūra

 • Cenu noteikšana: 49 USD / mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Uzņēmumi, kas pārdod tiešsaistes kursus & info produkti
 • Vietne: Drip.com

Drip ir vēl viens uzņēmums, kas pazīstams ar savu e-pasta mārketinga pakalpojumu, taču Drip ir arī jaudīgs CRM rīks, kuru varat izmantot, lai pārvaldītu savus kontaktus un uzzinātu vairāk par klientiem. Drip CRM ir veidots, paturot prātā e-komercijas vietnes, taču daudzu veidu uzņēmumi, kuriem ir vietne, var izmantot šos rīkus.

Šī CRM programmatūra piedāvā automatizācijas darbplūsmas, e-pasta veidotājus, e-pasta kampaņas, segmentēšanu, satura pielāgošanu, pielāgotu reklāmguvumu uzskaiti, pirkšanas nodomu mārketingu un daudz ko citu. Turklāt ar tagiem, pielāgotajiem laukiem un notikumiem varat uzzināt katra klienta personiskos stāstus. Klientiem varat lietot pielāgotas atzīmes, lai sekotu visām viņu darbībām, lai jūs pēc iespējas ātrāk varētu rīkoties ar tām.

pilēšanas-crm-tagi

Drip piedāvā 3 dažādus cenu plānus: pamata, pro un uzņēmuma. Pamata plāns ir USD 49 mēnesī līdz 2500 kontaktpersonām un neierobežotiem e-pasta sūtījumiem. Pro plāns maksā USD 122 mēnesī līdz 5000 kontaktpersonām, un, ja jums ir vairāk nekā 5000 kontaktu, jums būs nepieciešams uzņēmuma plāns, kura cena atšķiras. Jūs varat izmēģināt pilienu bez maksas 14 dienas.

Bet tikai tāpēc, lai jūs zināt, ka Drip e-pasta veidnes ir nedaudz pamata. Tātad, ja vēlaties izmantot dažas uzlabotas veidnes, jūs varētu būt vīlušies. Jūs varat ienest savas pielāgotas HTML reaģējošas e-pasta veidnes. Izmantojot Drip, strādāt ar saviem HTML kodiem ir nedaudz grūti, ja neesat programmēšanas eksperts.

Sāciet darbu ar pilienu šodien »

8. SalesForce – labākais pārdošanas CRM

pārdošanas spēks

 • Cenu noteikšana: 25 USD vienam lietotājam mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Vidēja lieluma uzņēmumi lieliem uzņēmumiem
 • Vietne: Saleforce.com

SalesForce ir ļoti populāra CRM programmatūra tirgū, patiesībā tā ir # 1 CRM platforma visā pasaulē. Tā kā šī CRM programmatūra ir bijusi tik ilgu laiku, tajā ir iekļauts ļoti daudz modernu funkciju un tiek piedāvāti risinājumi, lai pārvaldītu visu, sākot no pārdošanas, klientu apkalpošanas, mārketinga, komercijas, produktivitātes, iesaistes utt..

Īpaši koncentrējoties uz pārdošanas mākoni, tas piedāvā tādas funkcijas kā kontu un kontaktu pārvaldība, iespēju pārvaldība, potenciālo pirkumu pārvaldība, pārdošanas dati, mobilie un citas. Šīs funkcijas palīdzēs jums ātrāk izveidot kontus, ātrāk atrast jaunus klientus un ātrāk noslēgt darījumus.

SalesForce piedāvā 4 dažādus cenu plānus, kuru cena svārstās no USD 25 mēnesī līdz USD 300 mēnesī par lietotāju un par kuru rēķinu izraksta katru gadu. Plāns ar viszemākajām cenām ir ļoti ierobežots. Tātad, ja vēlaties piekļūt uzlabotajām funkcijām, piemēram, Einšteina mākslīgajam intelektam, jums būs jājaunina uz daudz dārgāku plānu. SalesForce piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu, lai jūs varētu to pārbaudīt pirms saistību uzņemšanās.

Vienīgais šīs programmatūras trūkums ir tas, ka, ja jūs patiešām vēlaties iegūt vislabāko no tā, jums jāiegādājas papildinājumi. Tādā veidā tas kļūst mazliet par dārgu. Arī konfigurācija un iestatīšana ir nedaudz sarežģīta un laikietilpīga. Droši vien tā pārblīvētās saskarnes dēļ nevajadzīgi sarežģī lietas. Arī klientu atbalsta dienestam nav ļoti laba reputācija, tāpēc, ja jūs kaut kur esat iestrēdzis, tā varētu būt problēma.

Sāciet darbu ar SalesForce jau šodien »

9. Svītrojums – bezmaksas CRM iesūtnē

svītra-crm

 • Cenu noteikšana: Bezmaksas līdz USD 49 mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Mazie uzņēmumi
 • Vietne: Saleforce.com

Streak ir CRM programmatūra, kas ir iebūvēta tieši pakalpojumā Gmail, padarot to ērti lietojamu pat pilnīgiem iesācējiem. Šis rīks ļauj automātiski tvert datus no kontaktiem un e-pastiem, saņemt paziņojumus, kad lietas virzās uz priekšu, un iestatīt papildu uzdevumus un atgādinājumus. Varat arī automātiski koplietot e-pastus, piezīmes un daudz ko citu ar savu komandu, lai visi būtu vienā lapā.

svītru-crm-informācijas panelis

Streak ir aprīkots ar funkcijām, kas ļauj pārvaldīt darbplūsmas, piemēram, pārdošanu, biznesa attīstību, nomu, atbalstu, projektu vadību un daudz ko citu – vai arī jūs varat pilnībā pielāgot savas precīzās vajadzības. Viņi arī piedāvā funkcijas, lai uzlādētu iesūtni, ieskaitot skata izsekošanu, pasta sapludināšanu, nosūtīšanu vēlāk, fragmentus un citu.

Izmantojot šo CRM programmatūru, jūs varat izvēlēties no 3 cenu plāniem: personīgā, profesionālā un uzņēmuma. Personīgais plāns ir bezmaksas, un tam ir pamata CRM funkcijas, neierobežots personīgais cauruļvads un e-pasta darbarīki. Izmantojot profesionālo plānu, kas maksā 49 USD / mēnesī, jūs iegūstat piekļuvi neierobežotiem koplietotiem cauruļvadiem, izvērstiem pārskatiem, integrācijām, pielāgotiem skatiem un daudz ko citu. Uzņēmējdarbības plāna cena ir USD 129 mēnesī ar uzlabotajām funkcijām, piemēram, pielāgotajām atļaujām, nepieciešamajiem laukiem, kā arī ar īpašu veiksmes pārvaldnieku un premium tālruņa atbalstu.

Streak kopumā nav daudz no negatīvās puses. Bet vienīgais, kas mums par to nepatīk, ir tas, ka jums nevar būt e-pasts vairākās rūtiņās. Jums arī nav iespēju apvienot rūtiņas. Ja vēlaties, lai visi jūsu pasti atrastos vienuviet, jums būs jāizdzēš iepriekšējie un pēc tam tie atkal jāizveido.

Sāciet darbu ar Streak šodien »

10. Agile CRM – vēl viens pārdošanas CRM

veikls crm

 • Cenu noteikšana: 14,99 USD / mēnesī
 • Atbalstītās ierīces: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Vislabāk: Mazie uzņēmumi
 • Vietne: Agilecrm.com

Agile CRM ir vēl viena visaptveroša CRM programmatūra, kuru ir viegli iestatīt un izmantot, lai automatizētu pārdošanas, mārketinga un servisa pakalpojumus..

Tie piedāvā vienas lapas kontaktu pārvaldību, darījumu izsekošanu, zvana veikšanu ar vienu klikšķi, balss pasta automātiku, tikšanās plānošanu, projektu vadību un daudz ko citu – un tas ir paredzēts tikai pārdošanai. Viņi piedāvā arī tādas mārketinga funkcijas kā galvenās lapas veidotājs, e-pasta izsekošana un sociālā pakete. Pakalpojuma funkcijas ietver palīdzības dienestu, biļešu pārdošanu un daudz ko citu.

veikls-CRM-paneļa

Agile CRM ir bezmaksas līdz 10 lietotājiem, tas ietver pārdošanas iespējas, piemēram, potenciālo pirkumu vērtēšanu, tikšanās grafiku, e-pasta izsekošanu utt. Lai piekļūtu viņu mārketinga funkcijām, jums ir nepieciešams viņu sākuma cenu plāns, kas nāk par pieejamu cenu USD 14,99 mēnesī. . Viņu parastais plāns, kas maksā 49,99 USD / mēnesī, būs tas, kas nodrošinās jūs ar pakalpojumu funkcijām, un Enterprise plāns par USD 79,99 mēnesī piedāvā uzlabotas funkcijas, piemēram, spraudņus un integrācijas, e-pasta un tālruņa atbalstu, kā arī pamata un e-pasta ziņojumus..

Vienīgais, kas mums nepatīk attiecībā uz Agile CRM, ir klientu atbalsts. Ja viņi mēģinās uzlabot šo jomu, nebūs daudz, ko var sūdzēties par Agile CRM.

Sāciet darbu ar veiklīgu CRM jau šodien »

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko CRM programmatūru jūsu biznesam. Tagad varat sākt pārvaldīt savus potenciālos klientus, potenciālos klientus un klientus, kā arī labāk tos iepazīt, lai veicinātu reklāmguvumus. Ja jums patika šis raksts, apskatiet mūsu citu ziņu par labākajiem biznesa tālruņa pakalpojumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map