Salīdzinātas 23 labākās restorānu WordPress motīvi (2020. gads)

Labākās WordPress restorāna tēmas


Vai jūs meklējat labākās WordPress tēmas savai restorāna vietnei?

Restorāna vietnē parasti ir ēdienkarte, attēli un citas svarīgas funkcijas, lai vilinātu izsalkušos klientus. Tomēr profesionāla vietnes izveidošana jūsu restorānam sākas ar pievilcīgas, funkcionālas tēmas izvēli.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar mūsu izvēlēto labāko WordPress restorānu tēmu sarakstu, kas pašlaik ir tirgū.

1. Foodica

Foodica

Foodica ir WordPress tēma restorāniem, recepšu vietnēm, ēdienu emuāru autoriem un žurnāliem. Tam ir vairākas krāsu shēmas, recepšu indekss vilinošu recepšu ievietošanai un reklāmas vieta, lai nopelnītu naudu no savas vietnes. Foodica atbalsta WooCommerce, un tam ir attēla slīdnis, lai parādītu mutes dzirdinošu ēdienu fotogrāfijas.

2. Belise

Belise

Belise ir daudzfunkcionāla WordPress restorāna tēma. Lai atvērtu jūsu restorāna vietni, tam ir pievienots 1 klikšķa demonstrācijas uzstādītājs. Belise ir optimizēts SEO un ātrumam. Tam ir pielāgots fons, mega izvēlnes un jaudīgs tiešsaistes pielāgošanas rīks. Tam ir WooCommerce integrācija, lai tiešsaistē pārdotu pārtiku. Motīvs ir gatavs tulkošanai, lai jūs varētu izveidot daudzvalodu vietni.

3. Divi tēma

Divi

Divi piedāvā gaumīgu tēmu restorāna vietnes izveidošanai. Divi komplektā ir restorāns Divi restorāna izkārtojuma komplekts, vietņu receptes un ēdienu emuāru autori.

Divi ir 2 aromāti: Divi tēma un Divi veidotājs (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100 vai vairāk vietņu pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Spraudnis Divi Builder darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdztekus citām tēmām. Ar Divi jūs varat izveidot skaistu un restaurētu vietni tikai dažiem klikšķiem, izmantojot WordPress veidotāju Divi..

4. Hestia kafija

Hestia kafija

Hestia Coffee ir veidne, kuru Hestia Pro tēma izmanto WordPress. Tā ir ideāla tēma jūsu restorāna vietnei. Izmantojot visas Hestia Pro funkcijas, jūs viegli varat izveidot daudzfunkcionālu vietni vai kafijas emuāru. Tam ir ritināšana parallaksā, elegantas mājaslapu sadaļas, e-komercijas atbalsts un daudz kas cits.

5. Kafejnīca Pro

Kafejnīca Pro

Kafejnīca Pro ir WordPress Genesis tēma. To var izmantot, lai izveidotu skaistu un modernu kafejnīcas vietni. Tēma ir lieliski piemērota pilnvērtīgam restorānam vai ēdienu emuāram. Tam ir parallaksa dizains, mājas lapas logrīki, izvēlņu sistēma, tiešsaistes rezervācija, atrašanās vietas atbalsts un daudz kas cits. Kafejnīcā Pro ir pielāgotas lapu veidnes un motīvu iespējas, lai izstrādātu savas galvenās lapas.

BEZMAKSAS Piekļuve: Cafe Pro + 35 citas StudioPress motīvi!

Vēlaties BEZMAKSAS izmēģināt visas labākās StudioPress tēmas, ieskaitot Cafe Pro?

Reģistrējoties WP Engine, vislabāk pārvaldītajā WordPress mitināšanas pakalpojumā, jūs bez maksas saņemat Genesis ietvaru un VISAS StudioPress tēmas (vērtība pārsniedz 2000 USD!)

Iegūstiet BEZMAKSAS visas 35+ motīvus, izmantojot WP Engine »

6. Centrs

Centrs

Downtown ir WordPress restorāna tēma, kas īpaši veidota, lai izveidotu skaistas restorānu vietnes, ēdienu emuārus un tiešsaistes recepšu žurnālus. Pavāriem tā ir gudra izvēle, lai viņi dalītos savās receptēs profesionālā un modernā stilā. Tam ir pielāgots logotips, sociālo akciju ikonas, logrīki un Google Maps, lai parādītu jūsu atrašanās vietu. Downtown ir satriecošs mājas lapas slīdnis, lai parādītu jūsu ēdienu fotogrāfijas.

7. Restorāns un kafejnīca

Restorāns un kafejnīca

Ja jūs sākat savu restorānu biznesu un meklējat WordPress tēmu par pieņemamu cenu, dodieties uz restorānu un kafejnīcu. Tā ir bezmaksas WordPress restorāna tēma ar pamatfunkcijām, lai izveidotu skaistu vietni ēdienu vai maizes ceptuvei. Tam ir restorāna izvēlnes sadaļa, atsauksmes sadaļa, tiešsaistes rezervēšanas sistēma un attēlu slīdnis. Varat izmantot šo motīvu, lai izveidotu tiešsaistes pārtikas veikalu.

8. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro ir moderna WordPress tēma restorānu vietnēm. Tas ir veidots uz Genesis motīvu ietvara, kas padara to par jaudīgu tēmu. Tas ļauj mājas lapā parādīt attēlus un piedāvātās ziņas. Ambiance Pro ir pielāgojama galvene, logrīki, motīvu opcijas un lapu veidnes.

9. Delicio

Delicio

Delicio ir stilīga WordPress tēma, lai izveidotu restorānu, kafejnīcu vai maizes ceptuvi. Tam ir velciet un nometiet lapu veidotāju, bīdāmo sānjoslu, sveiciena ziņojumu apgabalu, ēdienu izvēlni, Google Maps atbalstu un atsaucīgu dizainu. Delicio piedāvā WooCommerce atbalstu pārdošanai tiešsaistē. Tajā ir komandas sadaļa, kurā var aplūkot jūsu restorāna darbinieku un šefpavāru fotoattēlus.

10. Karbons

Karbons

Carbone ir eleganta WordPress restorāna un kafejnīcas tēma. Tajā ir izvēlņu pārvaldības sistēma, tiešsaistes rezervācijas veidlapa, lapu veidotāju atbalsts un reāllaika motīvu pielāgošanas rīks. Carbone ir pilnībā optimizēts SEO un ātruma veiktspējai. Tas ir gatavs tulkošanai, un to var izmantot, lai izveidotu daudzvalodu restorānu emuāru vai vietni.

11. Restorāns

Restorāns

Restaurante ir bezmaksas WordPress tēma jūsu restorānam, bārbekjū, grila mājai, ātrajam ēdienam, picērijām vai citai vietnei, kas saistīta ar pārtiku. Tam ir pielāgojams fons, galvene un izvēlne. Restaurante atbalsta atvērtās diagrammas un Twitter kartes, lai iegūtu popularitāti sociālo mediju kanālos. Tam ir gan vairāku kolonnu, gan pilna platuma veidnes.

12. Igloo

Igloo

Igloo ir unikāla un spēcīga WordPress restorāna tēma. Tas ļauj profesionāli izlikt ēdiena fotogrāfijas, izmantojot iebūvētu attēlu galeriju. Tam ir pārsteidzoša izvēlņu pārvaldības sistēma, lai parādītu iesācējus, pamatēdienus un desertus ar cenām. Igloo ir vairākas krāsu shēmas un 4 satura veidi. Tam ir pielāgoti logrīki un tas ir optimizēts ātrumam.

13. Laurent

laurent

Laurent ir eleganta restorāna tēma, ko izstrādājusi Qode Interactive. Motīvs ir estētiski tik pievilcīgs, ka tas palīdzēs jums pārvērst jūsu logu smalcinātājus pircējiem. Tā ir grezna stila tēma ar mūsdienīgiem izkārtojumiem, slīdņiem un galerijām, lai palīdzētu jums izcelties no pūļa. Tas ir ideāli paredzēts bāriem, restorāniem Fine Dining, pārtikas blogeriem un vēl dažiem citiem.

14. Gadalaiki

Gadalaiki

Gadalaiki ir profesionāla restorāna WordPress tēma. Tas ietver vairākus kafejnīcu, bāru, restorānu vai citu vietņu, kas balstītas uz pārtiku, izkārtojumus. Tāpat kā visās restorānu tēmās, tajā ir ēdienu izvēlņu sistēma un tā ļauj veikt tiešsaistes rezervācijas. Tas nāk ar unikālu slaidrādi, ko var izmantot, lai parādītu pasākumus, ēdienu fotoattēlus, izvēlnes un daudz ko citu. Gadalaiki atbalsta emuāru veidotāju emuāru veidni.

15. Listee

Listee

Listee ir WordPress biznesa direktorija un ierakstu tēma. Ja vēlaties izveidot vietējo restorānu sarakstu, tad Listee ir lieliska izvēle. Tam ir adaptīvs izkārtojums, elastīga meklēšanas sistēma, priekšapmaiņas saraksta iesniegšana un reāllaika motīvu pielāgošanas rīks. Komplektā ietilpst vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs, lai izveidotu galvenās lapas un biznesa direktorijus.

16. Petit

Petit

Petit ir ēdienu receptes tēma WordPress vietnēm. Mājas lapā ir pieejams apgabals un karuseļa slīdnis, lai ievietotu jūsu receptes. Tam ir vērtēšanas sistēma, kas lietotājiem ļauj novērtēt receptes un pieprasīt vairāk virtuves. Petit piedāvā pielāgotus preces, recepšu īskodus, motīvu opciju paneli un Instagram logrīku. Izmantojot pielāgoto ziņu funkciju, jūs varat viegli atdalīt receptes ziņu un parādīt to mājas lapā.

17. Mise En Place

Mise En Place

Mise En Place ir WordPress tēma pavāriem un restorāniem. Tas atbalsta pielāgotus logotipus, Google fontus, neierobežotas krāsas un tiešsaistes pielāgošanas rīku tiešsaistē. Tam ir lapu veidotājs, lai vilktu un nomettu funkcijas un saturu. Izvēlni var pievienot ar sīktēliem, un jūs varat to parādīt sānjoslā, izmantojot logrīku. Mise En Place ir integrēta WooCommerce.

18. Lzrestaurant

Lzrestaurant

Lzrestaurant ir vēl viena bezmaksas WordPress restorāna tēma. Tas ir paredzēts pārtikas kritiķiem un emuāru autoriem, lai rakstītu par kafejnīcām, restorāniem, bāriem un pārtikas uzņēmumiem. To var izmantot arī, lai pārdotu atsauksmes par pārtiku. Atsauksmju sadaļa ļauj jums apkopot lietotāju atsauksmes par kritiķiem. Lzrestaurant ir sociālo mediju integrācija, SEO draudzīgs dizains un viegls izkārtojums.

19. Quna

Kuna

Quna ir minimāla WordPress tēma restorānu un kafejnīcu vietnēm. Tam ir pasta arhīva lapa, lai saglabātu jūsu pārtikas emuārus un receptes lietotājiem. Tas nāk ar sociālo mediju atbalstu, un jūs varat parādīt ēdienu fotoattēlus no savas Instagram barības. Tas ļauj jums importēt demonstrācijas datus un mainīt saturu. Izmantojot Quna tēmu, jūs varat atvērt savu restorāna vietni un ātri nopelnīt naudu.

20. Umami

Umami

Umami ir moderna restorāna tēma WordPress. Tam ir WooCommerce atbalsts, lai izveidotu tiešsaistes veikalu un pārdotu jūsu pārtikas produktus. Tam ir pilna ekrāna fona slaidrāde, lai parādītu ēdienu fotogrāfijas. Navigācijas izvēlne atrodas sānjoslā ar jūsu restorāna darba laiku, adresi un sociālajām ikonām. Umami ir jaudīga sistēma, lai jūsu lapu, logrīku apgabalos un ziņās parādītu jūsu restorāna izvēlni.

21. Mēness celšanās

Mēness celšanās

Moonrise ir WordPress tēma restorāniem, kafejnīcām, bāriem, pasākumiem un konferencēm, kā arī krodziņiem. Tam ir vairākas veidnes, ieskaitot vienas lapas veidni, emuāra veidni, iekšējo lapu veidnes un daudz ko citu. Moonrise ir gara mājas lapa ar līdz 7 sadaļām, lai parādītu jūsu ēdienkartes izvēlni, pakalpojumus, slaidrādi, kontaktinformāciju, logrīkus un saturu. Tas piedāvā vieglu pielāgošanu, lai pievienotu savu logotipu, mainītu fontus, izveidotu attēlu galerijas un pārvaldītu motīvu krāsas.

22. Sāls un pipari

Sāls un pipari

Sāls un pipari ir WordPress receptes tēma, ko izmanto, lai dalītos ar lietotājiem kārdinošās receptēs un gatavošanas padomos. Tam ir visas standarta vietņu lapas, ieskaitot informāciju par kontaktpersonām, emuāru un citu. Motīva komplektācijā ietilpst vilkšanas un nomešanas izkārtojums, lai jūsu vietnei ērti pievienotu funkcijas un saturu. Tam ir WPML atbalsts, lai izveidotu tulkošanai sagatavotu vietni vai emuāru.

23. Rosa 2

Rosa

Rosa 2 ir skaista WordPress restorāna tēma. Tas nāk ar vairākiem varoņu blokiem un parallakss ritināšanu. Motīvs piedāvā iebūvētus animācijas efektus lapas ielādei. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt krāsas un fontus. Izmantojot pielāgotus blokus, ir vieglāk izveidot ēdiena izvēlni, pievienot saistošu saturu un daudz ko citu. Rosa 2 ir viegli uzstādīt, un tas ļauj jums izveidot satriecošu restorāna vietni.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress restorāna tēmas. Varat arī apskatīt mūsu labāko WordPress nekustamā īpašuma tēmu un lēto premium WordPress motīvu sarakstus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map