Salīdzināti 10 labākie logotipu veidotāji un logotipu ģeneratori

Labākie logotipu veidotāji


Vai jūs meklējat labāko sava uzņēmuma logotipa veidotāju?

Ja esat vietnes īpašnieks, iesācējs vai mazs uzņēmums ar ierobežotu budžetu, iespējams, jūs nevēlaties tērēt dūšīgu naudas summu savam logotipam.

Par laimi ir vairāki tiešsaistes logotipu veidotāji, kas ļauj jums izveidot sava uzņēmuma profesionālu logotipu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies mūsu izvēlētajā labāko logotipu veidotāju sarakstā, kas ļauj jums viegli noformēt profesionālus biznesa logotipus.

Kā izvēlēties labāko lietotni Logo Maker

Kad esat nolēmis, ka pats veidojat savu logotipu, nākamais solis ir izvēlēties vislabāko jūsu vajadzībām atbilstošo logotipu veidotāju. Tā kā jūs varat atrast desmitiem tiešsaistes logotipu veidotāju, pareizā izvēle var būt iebiedējoša.

Šis ir tas, kas jums jāmeklē logotipu veidotāju programmatūrā.

 • Teksta logotips: Spēja izveidot unikālu uz tekstu balstītu logotipu. Logotipa veidotājam jums ir jāsniedz visdažādākie tekstu noformējumi, stili un fonti.
 • Iebūvētās veidnes: Ja vien jūs neesat dizainers, jūs, iespējams, nevēlaties sākt veidot savu logo no nulles. Pārliecinieties, vai logotipa dizaineru lietotnei ir vairākas iebūvētas veidnes.
 • Augstas izšķirtspējas lejupielāde: Logotipa veidotājas programmatūrai jāļauj lejupielādēt augstas izšķirtspējas logotipu jebkurā formātā (jpg, png utt.). Tas noder logotipa izmantošanai mārketinga materiālos..

Apskatīsim labākos logotipu veidotājus, kurus varat izmantot.

1. Pastāvīga kontaktinformācija LogoMaker: bezmaksas lietotne Logo Maker

Pastāvīga kontaktinformācija LogoMaker

Constant Contact LogoMaker ir bezmaksas logo izveides programmatūra, kas ir komplektā ar A.I. darbina vietņu veidotājs.

Tas ļauj jums pielāgot katru logotipa aspektu, kas ietver krāsu, fontu, izmēru un ikonu. LogoMaker ir elastīgs pakalpojums, kas darbojas kā šarms iesācējiem, kuri nevēlas ieguldīt profesionāla logotipa noformēšanā..

Lai arī LogoMaker pakalpojums tiek piedāvāts kā viņu vietņu veidotāja daļa, tie ļauj lejupielādēt logotipu ar augstu izšķirtspēju, lai to izmantotu jebkur, piemēram, jūsu vietnē, mārketinga materiālos, T-kreklos, drukāšanas materiālos utt. Pastāvīgā kontaktinformācija LogoMaker atbalsta vairākus failus tipi, kas nozīmē, ka jūs iegūsit vēlamo logotipa attēla formātu.

2. neķītrs

Nekaunīgs

Hatchful ir vēl viens bezmaksas logo veidotājs, kuru būvējusi Shopify. Tas ļauj jums izveidot profesionālus un satriecošus biznesa logotipus bez iepriekšējas grafikas projektēšanas pieredzes.

Tam ir arī 100 iebūvētas logotipu veidnes, kuras varat pielāgot tekstam, fontam, ikonai, krāsām un izmēriem, izmantojot viņu dizaina studiju. Hatchful arī ļauj lejupielādēt logotipu dažādos izmēros sociālajiem saziņas līdzekļiem, vizītkartēm un precēm.

3. Canva’s Pro logo veidotājs: labākais tiešsaistes logo veidotājs

Canva logo veidotājs

Canva’s Pro Logo Maker ir lieliska logotipa izveides programmatūra biznesa un e-komercijas vietnēm. Tas nāk ar tūkstošiem profesionālu logo veidņu, neierobežotu ikonu, ilustrāciju un daudz ko citu.

Izmantojot Canva Logo Maker, varat ģenerēt stilīgus pielāgotos logotipus, kurus rediģēt un lejupielādēt ar augstu izšķirtspēju. Canva arī ļauj koplietot logotipu ar savu komandu, lai to apskatītu un rediģētu no jebkuras vietas pasaulē.

4. Drēbnieku zīmoli: labākais mazo uzņēmumu logotipu veidotājs

Drēbnieku zīmolu logotips

Tailor Brands ir profesionāls logo veidošanas pakalpojums zīmoliem un uzņēmumiem. Tas ļauj jums izveidot pielāgotu un augstas izšķirtspējas logotipu savai vietnei vai sociālajiem saziņas līdzekļiem.

Turklāt viņi piedāvā arī reklāmas dizaina pakalpojumus, kas ļauj jums izveidot saistošas ​​reklāmas, lai reklamētu savu darbu.

5. Looka logotipa dizains

Looka logotipa dizains

Looka ir vēl viens A.I. darbināma tiešsaistes logo dizaina programmatūra, lai izveidotu savu zīmola identitāti. Tam ir fasādes logotipa redaktors, kurā varat izvēlēties logotipa veidni un mainīt krāsas, fontus un tekstu.

Tas ļauj lejupielādēt pilnu logotipu komplektu sociālajiem saziņas līdzekļiem, vizītkartēm utt. Looka piedāvā arī dažādus papildinājumus, lai uzlabotu savu zīmolrades pieredzi..

6. Designhill: uzticams logotipu veidotāju pakalpojums

Designhill

Designhill ir populārs logotipu veidotāju pakalpojums, lai dažu klikšķu laikā izveidotu jūsu pielāgoto logotipu. Tam uzticas vairāk nekā 1 miljons klientu, un tam ir 98,78% klientu apmierinātības līmeņa, padarot tos par uzticamu iespēju izveidot logotipu.

Sākumā ievadiet sava uzņēmuma nosaukumu un atlasiet logotipa stilus, krāsas un ikonas. Tālāk tas ļaus pārlūkot 100 veidnes, no kurām izvēlēties, veikt izmaiņas un priekšskatīt galīgo logotipu.

7. Ucraft Logo Maker: logotipa dizaina lietotne ar bezmaksas ikonas

Ucraft

Ucraft ir spēcīgs tiešsaistes logotipu veidotājs, lai izstrādātu jūsu uzņēmuma logotipu. To var izmantot bez maksas, un tam ir 2M + bezmaksas ikonas, lai ar dažiem klikšķiem izveidotu unikālu logotipu.

Tas ir ļoti elastīgs un ļauj ērti pielāgot formas, tekstu, ikonas un krāsas. Jūs varat lejupielādēt tā augstas kvalitātes logotipu SVG un PNG formātos.

8. LogotypeMaker

LogoTypeMaker

Logotypemaker ir tiešsaistes logotipu veidotājs un logotipu ģenerators mazo uzņēmumu īpašniekiem un uzņēmējiem. Izmantojot Logotypemaker, jums nav jāalgo profesionāls dizainers, un tas ļauj jums nekavējoties izveidot savu unikālo logotipu.

Tam ir dažādas logotipu veidnes un A.I. balstīts logo redaktors. Izmantojot Logotypemaker, varat izmantot ēnu efektus, fontus, izgriezumkopas un augšupielādēt arī savus pielāgotos attēlus.

9. Logogenie: Logo dizaina programmatūra ar vislabāko klientu aprūpi

Logogenie

Logogenie ir augstākās klases logo dizaina programmatūra, kas nāk ar vairākiem logotipa dizaina rīkiem un vairāk nekā 1000 profesionālām logo veidnēm. Tas nodrošina tūlītēju klientu atbalstu ar tiešsaistes tērzēšanu un e-pastu.

Tas ļauj jums izveidot pilnībā unikālu logotipu trīs vienkāršās darbībās. Ievadiet savu firmas vārdu, atlasiet ikonu un pielāgojiet logotipu krāsām un stila efektiem.

10. GraphicSprings logotipu veidotājs: Premium logo veidotājs

GraphicSprings logo veidotājs

GraphicSprings ir vēl viens premium klases logo veidotājs maziem uzņēmumiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un tiešsaistes veikaliem. Tas ļauj jums izveidot profesionālu logotipu pat iesācējiem, kuriem nav grafikas dizaina pieredzes.

Jūs varat ģenerēt logotipu bez maksas, taču, lai lejupielādētu augstas izšķirtspējas attēlus, jums būs jāmaksā 19,99 USD. Maksas logotips ir lieliski piemērots jūsu vizītkartēm, sociālajiem tīkliem un vietnei.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos logotipu veidotājus, kuri palīdz jums izveidot uzņēmuma logotipu. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labāko tīmekļa dizaina programmatūru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map