Salīdzināti 10 labākie vietņu veidotāji maziem uzņēmumiem (2020. gads)

labākie vietņu veidotāji


Vai vēlaties pats izveidot vietni, nenoalgojot izstrādātāju? Tad jums jāizvēlas labākais vietņu veidotājs, kas ļauj jums pats viegli izveidot satriecošu vietni.

Jūs varat atrast desmitiem vietņu veidotāju, kas palīdz jums ērti izveidot vietni neatkarīgi no jūsu prasmes. Diemžēl ar izvēli rodas neskaidrības, tāpēc šajā rakstā mēs palīdzēsim jums tuvāk apskatīt dažus no labākajiem vietņu veidotājiem iesācējiem. Mēs arī iepazīstināsim jūs ar to, kā izvēlēties pareizo vietņu veidotāju, ņemot vērā jūsu unikālās vajadzības.

Vietņu veidotāji salīdzinājumā ar izstrādātāju algošanu

Lai izveidotu profesionālu vietni, jūs varētu domāt, ka jums ir jāalgo profesionāls izstrādātājs, lai to izdarītu jūsu vietā. Bet tas nemaz nav vajadzīgs. Izmantojot mūsdienās pieejamo vietņu veidotājus, ikviens – pat pilnīgs iesācējs – var viegli izveidot lieliski funkcionējošu vietni, nepieskaroties koda rindiņai..

Ja sākat savu vietni, varat to izdarīt pats ar vietnes veidotāja palīdzību. Vietņu veidotāji ir lieliski piemēroti emuāru autoriem, nefondētiem jaunizveidotiem uzņēmumiem, vientuļniekiem, hobijiem, jauniem uzņēmumiem un bezpeļņas.

Apskatīsim vietņu veidotāju plusus un mīnusus:

Vietņu veidotāju plusi

 • Pieejams: Jūs pamatā varat izveidot vietni bez maksas un mitināt to tikai par USD 2–5 USD mēnesī.
 • Lielisks dizains: Izmantojot vietņu veidotājus, dažu minūšu laikā varat izveidot lielisku vietni, pateicoties iepriekš izstrādātām veidnēm un velciet un nometiet veidotājus.
 • Ātri: Varat izveidot savu vietni un darboties tajā pašā dienā, kad to izveidojat.
 • Viegli izmantot: Lielākā daļa vietņu veidotāju ir draudzīgi lietotājam. Jūs varat izveidot savu vietni, zinot par vietnes veidošanu tikai nedaudz vai nemaz.

Vietņu veidotāju mīnusi

 • Centieni: Ar vietnes veidotāju jums tas darbs jāveic pats.
 • Nav unikāls: Tā kā jūs izmantojat veidnes ar vietņu veidotājiem, kādam citam varētu būt vietne, kas izskatās diezgan līdzīga jūsu vietnei. Tomēr jūs varat to pielāgot unikālam izskatam.

Tagad tas nenozīmē, ka jums nekad nevajadzētu algot vietnes dizaineru. Ja jums jau ir veiksmīgs uzņēmums, kas gadā gūst vairāk nekā USD 250 000 ienākumus, darbojas ļoti konkurētspējīgā nozarē vai bizness ar augstu darījumu vērtību, kas nopelna vairāk nekā USD 5000 par darījumu, profesionāla nolīgšana jūsu labā būtu labāka izvēle jūsu īpašās specifikas dēļ. un uzlabotas vajadzības.

Šie ir daži no izstrādātāja algošanas plusiem un mīnusiem:

Izstrādātāja algošana

 • Unikāls dizains: Ja jūs nolīgt profesionālu izstrādātāju, jūs iegūstat vietnes dizainu, kas jums ir 100% unikāls un piemērots tieši jūsu vajadzībām.
 • Ietaupīts laiks: Visu darbu jūsu vietā veiks izstrādātājs.

Izstrādātāja mīnusu pieņemšana darbā

 • Augstas sākotnējās izmaksas: Kvalificēts vietņu izstrādātājs var maksāt vairāk par USD 10 000.
 • Ilgāks process: Jūsu vietne, iespējams, nebūs gatava mēnešiem ilgi, kad nolīgsit izstrādātāju.
 • Kontroles trūkums: Vietņu izstrādātājs varētu izveidot vietni, kas jums nav iemīlēta.
 • Nav īpašumtiesību: Daži izstrādātāji vai dizaina firmas nedod jums īpašuma tiesības uz vietni

Kā redzat, vietņu veidotājam var būt pieejama pieejamu, profesionāla izskata vietne, kas visas jūsu vajadzības tiek apstrādāta vienas dienas laikā..

Labākā vietņu veidotāja izvēle – ko meklēt?

Ir dažas lietas, kas jums jāapsver, izvēloties vislabāko vietņu veidotāju savām vajadzībām. Daži no tiem ir:

Skillset:

Jūsu prasmju kopa ir viens no svarīgiem faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties vietnes veidotāju.

Ja esat absolūts iesācējs, varat apsvērt risinājumu, kas nāk ar ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas veidotāju. Izmantojot velciet un nometiet, jūs varat ātri izveidot un palaist savu vietni.

No otras puses, ja jūs varat ērti rīkoties ar mitināšanu, dublēšanu un drošību, iespējams, vēlēsities izvēlēties drošu vietņu veidotāju, vēlams tādu pašu mitinātu risinājumu kā WordPress.org. Kaut arī vilkšanas un nomešanas veidotājs tīmekļa vietnes izveidošanu padara ļoti vienkāršu, negatīvie ir lielākie, kas lielāko daļu veidotāju nodrošina ar ierobežotu funkcionalitāti, kas kavē jūsu vietnes izaugsmi..

Iespējas:

No vietnes veidotāja pierakstiet vēlamo funkciju sarakstu. Lai iegūtu priekšstatu par funkcijām, uzdodiet sev dažus jautājumus:

 • Kāds ir jūsu vietnes mērķis?
 • Kādas trešo personu integrācijas jums būs nepieciešamas jūsu vietnē?
 • Cik lielu budžetu varat atļauties vietnes izveidošanai?
 • Vai jums būs nepieciešama pilnīga e-komercijas veikals?

Tagad mēs dalīsimies ar jums labāko vietņu veidotāju sarakstā. Šeit ir pārskats par katru vietnes veidotāju:

Galvenie vietņu veidotāji

Vietņu veidotājsRatingPricingCustomization Features
1. WordPressLabākais vietņu veidotājs2,75 USD / mēnesī ar Bluehost5/5
2. Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājsVienkāršākais vietņu veidotājs0 – 20 USD mēnesī3/5
3. GatorLētākais vietnes celtnieks3,46 USD – 8,30 USD mēnesī4/5
4. VietneBuilder.comVienas pieturas vietņu veidotājsUSD 5,50 – USD 10 mēnesī4/5
5. VeikalsLabākais tiešsaistes veikalu veidotājs29 USD – 299 USD mēnesī5/5
6. BigCommerceFunkcijām bagāts tiešsaistes veikalu veidotājsUSD 29,95 – USD 249,95 mēnesī4/5
7. WeeblyBezmaksas vietņu veidotājs velciet un nometiet0 USD – 25 USD mēnesī4/5
8. KvadrātsAll-in-one vietņu veidotājs velciet un nometiet12 USD – 26 USD mēnesī4/5
9. WordPress.comBezmaksas emuāru veidošanas platforma48 USD – 300 USD gadā4/5
10. WixVienkāršs vietņu veidotājs5 USD – 17 USD mēnesī4/5

1. WordPress: labākais & Vispopulārākais vietņu veidotājs

WordPress.org

WordPress.org, kas pazīstams arī kā pats mitināts WordPress, ir vispopulārākais esošo vietņu veidotājs. Sākot ar hobiju emuāriem, beidzot ar ziņu publikācijām un mazām vietnēm, beidzot ar uzņēmējdarbību, gandrīz 30% interneta izmanto WordPress.

WordPress ir pieejams divās dažādās versijās: WordPress.com un pašu mitinātajā WordPress. Starp diviem ir viegli sajaukt. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat apskatīt atšķirības starp WordPress.com un pašu mitinātu WordPress.

Izmantojot WordPress, varat atrast desmitiem vietņu veidotāju spraudņu, kas palīdz izveidot vietni, izmantojot vilkšanu un nomaiņu, piemēram, Beaver Builder un Divi.

Plusi:

WordPress sniedz jums bezgalīgas iespējas izveidot vietni tā, kā vēlaties. Izmantojot WordPress motīvus un spraudņus, varat viegli paplašināt vietnes izskatu un funkcijas. Jūs arī pilnībā kontrolējat savu vietni.

Mīnusi:

 • Vietnes iestatīšana nav tik vienkārša kā citu mitinātu risinājumu gadījumā.
 • Jūs nevarat izveidot vietni bez maksas (jums būs jāpiešķir budžets domēna vārdam un tīmekļa mitināšanai).
 • Dublēšana un drošība jums būs jāpārvalda pašam.

Kam tas domāts?

WordPress ir vislabāk piemērots ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni neatkarīgi no viņu prasmju kopas. Tas ir lētākais vietņu veidotājs iesācējiem, tomēr tas nodrošina citas funkcijas un pilnīgu vietnes kontroli. Iepazīstieties ar šo WordPress pārskatu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Cenu noteikšana:

WordPress ir bezmaksas tīmekļa dizaina programmatūra, taču, lai sāktu WordPress vietnes izveidošanu, jums būs jāiegādājas domēna vārds (USD 14,99 gadā) un tīmekļa mitināšana (7,99 USD mēnesī). Ja vietnes izveidošanai ir nepieciešams vilkšanas un nomešanas risinājums, jums atliek tikai instalēt lapu veidotāja spraudni.

Tā kā gan domēna, gan mitināšanas kopējās izmaksas var šķist diezgan lielas, mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost IsItWP lietotājiem. Par WordPress mitināšanu jūs saņemsit bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un vairāk nekā 60% atlaidi. Jums jāmaksā tikai USD 2,75 mēnesī.

Jūs vienmēr varat viegli pārslēgties no citām platformām uz WordPress. Piemēram, skatiet šo rokasgrāmatu par to, kā migrēt no vidēja uz WordPress.

Vai jūsu uzņēmumam ir Facebook lapa, bet jums vēl nav bijusi iespēja izveidot sava biznesa vietni? Ja tas izklausās pazīstams, iespējams, vēlēsities izlasīt pastāvīgās saziņas vietņu veidotāju.

2. Pastāvīgs kontaktu veidotājs: vietņu veidotājs ar AI

pastāvīgs kontaktu vietnes veidotājs

Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs ļauj izveidot gatavu publicēšanai vietni pat bez jūsu ieguldījuma. Viss, kas jums jādara, ir sinhronizēt vietņu veidotāju ar savu Facebook lapu. Pēc dažām minūtēm celtnieks no Facebook ielādēs kontaktinformāciju, attēlus un tekstu un aizpildīs jūsu uzņēmuma vietni.

Protams, jūs varat pielāgot sava uzņēmuma vietni vēlāk vai pat izveidot pavisam jaunu personalizētu vietni jau sākotnēji.

Plusi:

 • Ātri un vienkārši: Vietnes izveide nekad nav bijusi tik vienkārša.
 • Bezmaksas: Ir bezmaksas ierobežots plāns. Piemaksu plāns sākas ar USD 10 mēnesī.
 • Būtiskās funkcijasSākot ar analītiku un emuāru integrāciju līdz e-komercijas veikalu integrācijai, vietņu veidotājam ir visas būtiskās funkcijas.

Mīnusi:

 • Nav bagātīgs: Ja jūs meklējat pilntiesīgu vietņu veidotāju, pastāvīgās kontaktpersonas veidotājs nav jums.
 • Paplašinājumi: Ar šo veidotāju nevar integrēt trešo pušu paplašinājumus.
 • Domēna savienošana: Tāpat kā jebkuram citam bezmaksas vietņu veidotājam, jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu, ja vēlaties ar savu vietni saistīt domēna vārdu..

Kam tas domāts?

Ja jums jau ir Facebook lapa, bet jums nav bijusi iespēja izveidot vietni vai ja jūs domājāt, ka vietnes izveidošana ir raķešu zinātne, tad jums vislabāk derēt Constant Contact Website Builder..

Cenu noteikšana

Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs piedāvā bezmaksas ierobežotu plānu. Lai savienotu domēna vārdu ar savu vietni, jums būs jājaunina uz sākuma plānu.

Izmantojot jebkuru plānu, varat savai vietnei pievienot e-komercijas veikalu. Neierobežotam produktu apjomam un atteikties no darījuma maksas varat jaunināt viņu biznesa plus plānu par USD 20 mēnesī.

3. Gator: HostGator viegli lietojams vietņu veidotājs

Gator

Gator ir pavisam jauns vietņu veidotājs, kuru izveidojis slavens tīmekļa mitināšanas uzņēmums HostGator. Gator, iespējams, ir viens no funkcijām bagātākajiem vietņu veidotājiem, ko piedāvā tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

Pats labākais ir tas, ka Gator ir izstrādāts uzņēmuma iekšienē, lai apmeklētājiem nodrošinātu īpaši ātru tīmekļa pieredzi.

Plusi:

 • Lēta ievadcena
 • Vietņu analītika ir iekļauta visos plānos
 • Pieejama plaša veidņu kolekcija

Mīnusi:

 • Pakalpojuma izmēģināšanai nav pieejams neviens bezmaksas plāns
 • Prioritārais atbalsts tiek piedāvāts tikai Premium vai augstākā plānā
 • e-komercijas integrācija ir pieejama tikai ar e-komercijas plānu

Kam tas domāts?

Ja jūs meklējat vietnes veidotāju no uzticama tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, Gator ir labākā izvēle jums.

Cenu noteikšana

Ir 3 plāni: Starter, Premium un e-komercija. Mēs esam veduši sarunas par darījumu ar HostGator, tāpēc kā IsItWP lietotājs saņemsit īpašu atlaidi viņu ievada cenām. Zemāk apskatiet viņu ievada cenu.

Starteris: sākot no USD 3,46 mēnesī (iekļautas visas funkcijas)

Piemaksa: Sākot no USD 5,39 mēnesī (ar prioritāru atbalstu)

e-komercija: Sākot no USD 8.30 mēnesī (e-komercijas integrācija)

4. SiteBuilder: mazo uzņēmumu vietņu veidotājs

VietneBuilder.com

SiteBuilder ir spēcīgs vietņu veidotājs, kuru varat izmantot, lai izveidotu savu vietni. Tas ļauj jums izveidot vietni trīs vienkāršos soļos. Tā norādīšanas un klikšķināšanas rīks palīdz ātri un viegli pievienot vietnei tekstu, multivides failus un citus moduļus.

Plusi:

 • Pielāgotas veidnes: Tas tiek piegādāts ar simtiem iepriekš izveidotu veidņu, lai ātri atvērtu vietni.
 • Bezmaksas mitināšana: Tīmekļa mitināšana tiek piedāvāta bez maksas kopā ar katru viņu plānu.
 • Budžeta plāni: Viņu cenu noteikšanas plāni ir pieņemami jebkuram budžetam.

Mīnusi:

 • Domēna vārds: Vietnē SiteBuilder tiek piedāvāts bezmaksas domēna vārds, taču tā domēna atjaunošanas cena ir dārga.
 • E-pasts: Par visām e-pasta adresēm, kuras izveidojat ar savu domēna vārdu, jums jāmaksā atsevišķi.
 • Ierobežota analītika: Analītikas un lietotāju ieskatu funkciju ir mazāk nekā citās platformās.

Kam tas domāts?

Ja jūs meklējat vienas pieturas risinājumu, lai izveidotu vietni, netērējot laiku, Web Site Builder ir lieliska izvēle ar visu nepieciešamo.

Cenas:

SiteBuilder piedāvā 3 plānus, ieskaitot spektra plānu e-komercijas vietnēm. Viņu sākuma plāns maksā USD 5,50 mēnesī, par kuru katru gadu tiek izrakstīts rēķins.

Tas ietver arī bezmaksas vietņu mitināšanu un domēna vārdu. Pirmo gadu domēna vārds ir bez maksas, un pēc tam par atjaunošanu jums jāmaksā parastās likmes.

5. Shopify: e-komercijas vietņu veidotājs

Shopify ir pilntiesīgs vietņu veidotājs, kas izveidots speciāli e-komercijas uzņēmumiem. Tas ļauj dažu minūšu laikā izveidot tiešsaistes veikalu, nepieskaroties nevienam kodam. Tas pārvalda vairāk nekā pusmiljonu uzņēmumu ar vairāk nekā 1 miljonu aktīvo lietotāju.

Plusi:

Neskatoties uz pilnīgu e-komercijas platformu, Shopify nodrošina tīmekļa vietņu veidotāju un emuāru veidošanas platformu, lai palīdzētu palielināt jūsu e-komercijas biznesu. Visas Shopify motīvi ir pilnībā atsaucīgi, kas nozīmē, ka klienti iegūst pastāvīgu iepirkšanās pieredzi neatkarīgi no viņu ierīces.

Bez trešo personu kontiem jūs varat sākt pieņemt maksājumus vietnē Shopify. Turklāt tas atbalsta vairāk nekā 100 trešo personu maksājumu vārtejas un nodrošina netraucētu integrāciju ar jūsu vietni, Facebook lapu utt.

Mīnusi:

Ja jums jāpievieno vairāku līmeņu kategorijas un sīkāka informācija par produktu, Shopify, iespējams, nav pareizā izvēle. Ja izmantojat ārējo maksājumu vārteju, no jums tiks iekasēta liela maksa par darījumu, sākot no 0,5 līdz 2%..

Kam tas domāts?

Shopify ir viena no labākajām e-komercijas platformām, lai izveidotu tiešsaistes veikalu. Salīdzinot ar citiem tiešsaistes veikalu celtniekiem, Shopify ir caurspīdīga ar to maksas struktūru.

Ja vēlaties vairāk kontrolēt savu e-komercijas veikalu, iespējams, vēlēsities izvēlēties pašpietiekamu e-komercijas platformu, piemēram, WooCommerce. Uzziniet vairāk par tiešsaistes veikala izveidi, izmantojot WooCommerce.

Cenu noteikšana:

Shopify pamatplāns jums mēnesī maksā 29 USD. Turklāt pamatplāns iekasē no jums 2% darījumu maksu. Lai samazinātu maksu par darījumu līdz 1%, jūs varat jaunināt augstāku plānu par USD 79 mēnesī. Īpašajam plānam ir visas nepieciešamās funkcijas, un no jums tiek iekasēta maksa par darījumu ar nodokli 0,5%. Progresīvais plāns mēnesī jums izmaksā 299 USD.

6. BigCommerce: vēl viens e-komercijas vietņu veidotājs

Lieltirdzniecība

BigCommerce ir populārs tiešsaistes veikalu veidotājs, kuram ir ļoti daudz komplektācijā ietilpstošu funkciju. Tāpat kā Shopify, arī BigCommerce ir atsevišķa e-komercijas platforma. Tas nozīmē, ka varat vai nu izveidot veikalu BigCommerce, vai pat integrēt veikalu savā WordPress vietnē.

Plusi:

 • Būtiskas funkcijas tiek piedāvātas kā standarta iespējas, piemēram, SEO iespējas.
 • Piedāvā daudz iebūvētu funkciju nekā to konkurenti.
 • BigCommerce komplektācijā ietilpst ļoti daudz mārketinga funkciju, piemēram, kuponi, produktu ieteikumi un dāvanu sertifikāti.

Mīnusi:

 • Dizaina iespējas nav tik plašas kā viņu sāncenšiem.
 • Rediģēšanas saskarne nav ļoti intuitīva.
 • Nav mobilās lietotnes

Cenu noteikšana

BigCommerce pamatplāns sākas ar USD 29,95 mēnesī, un tam ir visas nepieciešamās funkcijas. Plus plāns maksā 79,95 USD mēnesī, ar kuru jūs iegūstat daudz reklāmguvumu optimizācijas funkciju. Izmantojot viņu Pro plānu, jūs saņemat uzlabotas funkcijas par USD 249,95 mēnesī.

Kam tas domāts?

Ja jūs meklējat pilntiesīgu e-komercijas veikala veidotāju, tad BigCommerce ir pareizā izvēle.

7. Weebly: velciet & Vietņu veidotājs

weebly logotips

Weebly ir vēl viens vietņu veidotājs, kas ļauj izveidot skaistu vietni ar vilkšanu un nomešanu. Weebly padara iekāpšanu vieglu ar pielāgotām, pakāpeniskām norādēm. Izmantojot Weebly, jūs varat viegli pievienot emuāru vai savā vietnē integrēt veikalu.

Plusi:

Weebly nāk ar jaudīgiem rīkiem, lai izveidotu skaistu vietni, ieskaitot vilkšanu un nomešanu, iepriekš izstrādātas izkārtojuma opcijas, vietnes statistiku un citu..

Weebly ir arī bezmaksas plāns, kas ļauj jums izmantot Weebly.com bezmaksas apakšdomēnu. Lietotāji var viegli jaunināt uz premium plānu papildu funkcijām, ieskaitot pielāgotu domēna atbalstu, vietnes statistiku, vietnes meklēšanu utt.

Mīnusi:

 • Iebūvētās funkcijas ir ierobežotas.
 • Tas piedāvā tikai ierobežotu skaitu integrāciju.
 • Vietnes Weebly eksportēšana uz citu platformu var būt diezgan sarežģīta.

Ja esat Weebly lietotājs un vēlaties vairāk funkciju, pēc tam izlasiet šo rakstu par to, kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress.

Kam tas domāts?

Ja jums ir nepieciešams vilkšanas un nomešanas risinājums, lai ātri izveidotu WordPress vietni, iespējams, vēlēsities izmēģināt Weebly.

Cenu noteikšana:

Weebly iesācējiem piedāvā bezmaksas ierobežotu plānu. Varat savienot pielāgotu domēna vārdu ar savu vietni tikai par USD 4 mēnesī. Lai jūsu vietnē noņemtu Weebly zīmola reklāmas, jums būs jājaunina plāns uz Starter, kas mēnesī maksā 8 USD.

Ja vēlaties izveidot pilnvērtīgu e-komercijas veikalu un atteikties no darījuma maksas, tad izvēlieties Biznesa plānu par USD 25 mēnesī.

8. Laukums: Premium vietņu veidotājs mazam biznesam

kvadrātveida logotips

Kvadrāts ir pilnvērtīgs vietņu veidotājs, un tam ir visi nepieciešamie rīki, lai izveidotu skaistu vietni. Jūs varat arī izvēlēties no desmitiem savas vietnes veidņu. Katrā veidnē ir simtiem pielāgojamu funkciju. Izmantojot ikgadējo Squarespace abonementu, jūs varat arī bez maksas reģistrēt domēna vārdu.

Plusi:

 • Izvēlieties no plašās iebūvēto vietņu veidņu kolekcijas.
 • Izmantojot jebkuru plānu, jūs iegūstat neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi.
 • Par e-komercijas darījumiem ar viņu e-komercijas pamata vai uzlabotajiem plāniem maksa netiek iekasēta.

Mīnusi:

 • Atšķirībā no vairuma vietņu veidotāju, Squarespace nepiedāvā bezmaksas plānu.
 • Sākuma plāns ir nedaudz dārgs, salīdzinot ar citiem celtniekiem.
 • Nav atļautas trešo pušu lietotnes vai paplašinājumi.

Kam tas domāts?

Ja jūs esat pēc visaptverošas vietņu veidotājas, kas ļauj ērti izveidot vietni no jauna, nepiesakoties trešās puses pakalpojumam, tad Kvadrāts varētu būt labākā izvēle. Tā kā visi nepieciešamie rīki jums ir pieejami uzreiz, jums nav jāmaksā papildus par veidnēm, papildinājumiem vai citiem pakalpojumiem.

Pārbaudiet arī mūsu soli pa solim pāreju no Squarespace uz WordPress

Cenu noteikšana:

Personīgais plāns maksā 12 USD mēnesī, kas ļauj veidot neierobežotas lapas ar neierobežotu joslas platumu un krātuvi.

Lai savai Squarespace vietnei pievienotu e-komercijas veikalu, jūs varat izvēlēties Biznesa plānu par USD 18 mēnesī.

Lai atteiktos no darījuma maksas savā tiešsaistes veikalā, varat jaunināt uz pamata tiešsaistes veikala plānu, kura izmaksas mēnesī ir 26 USD.

9. WordPress.com: labākais bezmaksas vietņu veidotājs

emuāru veidošanas platforma wordpress.com

WordPress.com ir bezmaksas emuārs un vietņu mitināšanas pakalpojums, kuru vada Automattic, tie paši ļaudis aiz WordPress.org. WordPress.com ļauj koncentrēties uz savu saturu, neuztraucoties par vietnes apstrādes tehniskajām īpašībām, piemēram, mitināšanu, drošību vai dublēšanu. WordPress.com ikvienam ļauj ērti publicēties tiešsaistē neatkarīgi no viņu budžeta.

Plusi:

WordPress.com ir SEO draudzīga izdevējdarbības platforma. Tas ļauj jums izveidot bezmaksas vietni ar apakšdomēnu WordPress.com. Komplektācijā ir visas svarīgākās funkcijas, kas jums būs jāizveido un jāattīsta jūsu vietnē. Ja vēlaties uzlabot savas vietnes funkcijas, piemēram, Google Analytics izsekošanu, pielāgota domēna nosaukuma iestatīšanu, spraudņus, atbalstu utt., Tad varat apsvērt iespēju jaunināt uz premium plānu.

Mīnusi:

Lai gan jūs saņemat daudzus uzlabotus līdzekļus ar viņu premium plāniem, viņiem joprojām trūkst funkcionalitātes, kuras jūs varētu izmantot no pašu mitināta WordPress. Pat ja esat abonējis piemaksu plānu, jums jāievēro WordPress.com pakalpojumu sniegšanas noteikumi, kas cita starpā nozīmē, ka jūs nevarat pieņemt maksājumus, mitināt AdSense reklāmas vai veikt saistīto mārketingu..

Kam tas domāts?

Ja jūs dodat priekšroku vietnes izveidošanai uzticamā publicēšanas platformā, nevis vilkt un nomest, tad WordPress.com ir labākā izvēle. Ja vēlaties iegūt pilnīgu kontroli pār savu vietni, ieteicams izmantot WordPress.org.

Cenu noteikšana:

Pamata plāns ir bezmaksas, un tam ir ierobežotas iespējas. Lai savienotu pielāgotu domēna vārdu un noņemtu WordPress.com reklāmas, jūs varat izvēlēties Personisko plānu par USD 48 gadā. Ja vēlaties pelnīt no savas vietnes, jums būs jāmaksā 96 USD gadā par Premium plānu.

Lai izmantotu uzlabotas funkcijas, piemēram, neierobežotu krātuves vietu, spraudņu instalēšanu, Google Analytics integrāciju, jūs varat izvēlēties biznesa plānu par USD 300 gadā.

10. Wix: vispopulārākais Freemium vietņu veidotājs

Wix logotips

Wix ir vilkšanas un nomešanas veidotājs, kas ļauj ērti izveidot jebkura veida vietnes. Jūs varat izvēlēties no simtiem dizaineru sagatavotu iepriekš izveidotu veidņu jebkura veida biznesam. Varat izveidot satriecošas vietnes ar paralēles, animācijas un video fonu, un tas viss nav jāpieskaras vienai koda rindai..

Plusi:

 • Bezmaksas: Wix nāk ar bezmaksas plānu ar ierobežotām funkcijām, lai izveidotu vietni ar vilkšanu un nomešanu.
 • Papildfunkcijas: Savā vietnē varat viegli integrēt uzlabotas funkcijas, piemēram, e-komercijas veikalu.
 • Mobilam draudzīgs: Wix vietnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm, tas nozīmē, ka jūsu vietne izskatīsies lieliski visās ierīcēs.

Mīnusi:

 • Jūsu vietnē parādīsies Wix zīmolu reklāmas, ja vien jūs jaunināt uz premium versiju.
 • Iespēja pielāgot jūsu vietni ir ierobežota.
 • Ja nolemjat pārcelties uz citu platformu, ir grūti.

Kam tas domāts?

Wix ir vislabāk piemērots iesācēju līmeņa lietotājiem, kuriem vietnes izveidošanai nepieciešams vilkšanas un nomešanas risinājums. Izmantojot premium klases Wix plānu, varat izmantot savu domēna vārdu, noņemt Wix reklāmas un integrēt savu vietni Google Analytics un citur..

Tomēr, ja vēlaties vietņu veidotāju, kas pilnībā kontrolē jūsu vietni, tad tā vietā jūs varētu izmantot vietni, kas ir mitināta WordPress..

Cenu noteikšana

Wix piedāvā ierobežotu bezmaksas plānu ar Wix zīmola apakšdomēnu. Jūs varat savienot domēnu par USD 5 mēnesī. Viņu kombinētais plāns maksā 11 USD mēnesī, kas dod jums bezmaksas domēna vārdu, ļauj to savienot ar savu vietni un noņem Wix zīmola reklāmas.

Varat savai vietnei pievienot e-komercijas veikalu par USD 17 mēnesī.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties labākos vietņu veidotājus savām vajadzībām. Arī mūsu labāko WordPress e-komercijas spraudņu saraksts būs ļoti noderīgs vietnes uzlabošanai.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, pārbaudiet arī, kā izveidot vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map