SendinBlue apskats: e-pasta mārketinga pakalpojums par budžetu

sendinblue-review


Vai jums rodas jautājums, vai SendinBlue ir labākais bezmaksas e-pasta mārketinga pakalpojums? Ja jūs tikko sākat veidot vietni vai emuāru, vēlaties saņemt pieejamu e-pasta mārketinga pakalpojumu. Tātad, jums varētu rasties jautājums, vai SendinBlue ir laba izvēle jums.

Šajā SendinBlue pārskatā mēs apskatīsim funkcijas, cenu noteikšanu un atbalstu, lai noteiktu, vai SendinBlue piedāvā visu nepieciešamo, lai klientiem un abonentiem izveidotu satriecošas e-pasta mārketinga kampaņas..

Sāksim.

Par SendinBlue

about-sendinblue-review
SendinBlue ir viens no populārākajiem pieejamajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem. Tas ir paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem, un viss, kas attiecas uz to funkcijām, atbalstu un cenu veidošanu, tiek veidots, ņemot vērā tos. Tā kā SendinBlue ir paredzēts vienkāršībai, pat e-pasta mārketinga iesācēji var izmantot šo programmatūru, lai viegli izveidotu pārsteidzošas e-pasta mārketinga kampaņas.

Kā mēs minējām, SendinBlue cenas ir lieliskas maziem uzņēmumiem un vietņu īpašniekiem, kuri tikai sāk savu darbību, un tas ir tas, kas viņus patiesībā atšķir no konkurences. Viņi piedāvā pilnīgi bezmaksas plānu, kas ir ideāli piemērots iesācējiem, kuri vēlas attīstīt savu biznesu un ietaupīt naudu.

Bez e-pasta mārketinga, SendinBlue piedāvā arī SMS mārketingu. SMS kredītus var iegādāties atsevišķi, bez derīguma termiņa beigām.

Izmantojot SendinBlue, varat sūtīt izveidot un sūtīt personalizētas e-pasta kampaņas, pārvaldīt kontaktpersonas, pārliecināties, vai e-pasti sasniedz iesūtnes ar to piegādes pārbaudi, iegūt reāllaika statistiku un daudz ko citu.

SendInBlue apskats: labākās iespējas

SendinBlue piedāvā vairākas lieliskas funkcijas, kas palīdzēs izveidot efektīvas e-pasta mārketinga kampaņas. Mēs apskatīsim dažas galvenās funkcijas, kuras jūs iegūstat, reģistrējoties SendinBlue.

1. Velciet un nometiet e-pasta dizaineri

Izmantojot SendinBlue vilkšanas un nomešanas e-pasta dizaineri, ikvienam, pat iesācējiem, ir ļoti viegli izveidot skaistus e-pasta biļetenus, nezinot neko par kodu.

Jūs varat izvēlēties izveidot savu e-pastu ar viņu vilkšanas un nomešanas redaktoru, bagātinātā teksta redaktoru vai kopējot un ielīmējot savu HTML kodu. Izmantojot viņu vilkšanas un nomešanas redaktoru, veicot tikai dažas vienkāršas darbības, varat izveidot lieliska izskata e-pastu.

SendinBlue e-pasta dizaineris nodrošina iepriekš izstrādātu e-pasta izkārtojumu, ar kuru jūs varat sākt. Vienkārši velciet un nometiet e-pasta elementus, lai tos pārkārtotu, vai arī varat izdzēst elementus un pievienot savus no kreisajā pusē esošajām opcijām. Varat viegli pielāgot savus e-pastus savam zīmolam, ar pogas noklikšķināšanu pievienojot savus fotoattēlus, logotipu un tekstu.

sendinblue-email-designer

SendinBlue piedāvā arī vairākas krāšņas veidnes, no kurām izvēlēties, kas palīdzēs vēl ātrāk izveidot satriecošu e-pastu.

sendinblue-pārskatīšana-e-pasts-veidnes

Jūs varat izvēlēties veidnes, kas īpaši izstrādātas e-pasta biļeteniem, konkursiem, brīvdienām, nosūtīšanas termiņiem, pārdošanai un citam.

2. Mārketinga automatizācija

Izmantojot SendinBlue, jūs varat arī piekļūt dažām satriecošām mārketinga automatizācijas funkcijām, pat izmantojot bezmaksas kontu. Mārketinga automatizācija palīdz jums nosūtīt gudrākus e-pastus, ar nelielu piepūli no jūsu puses. Jūs varat uzņemt jaunus abonentus ar virkni ziņojumu, atkārtoti atlasīt lietotājus, kuri atver noteiktus e-pastus vai noklikšķina uz tiem, un daudz ko citu. Jūs pat varat izsekot konkrētas darbības savā vietnē. Piemēram, ja lietotājs apmeklē noteiktu jūsu vietnes lapu, mērķtiecīgu e-pastu var automātiski nosūtīt viņam.

Izmantojot SendinBlue darbplūsmas, varat viegli iestatīt jaudīgu mārketinga automatizāciju. Jūs varat izvēlēties iepriekš sagatavotu automatizāciju, piemēram, gadadienas datumu vai produkta iegādi, vai arī varat izveidot pats pielāgotu darbplūsmu atkarībā no jūsu vajadzībām.

sendinblue-review-workflow

Arī mārketinga automatizācijas darbplūsmas izveidošana nav grūta. SendinBlue lietotāja saskarne to padara vienkāršu, izmantojot pakāpenisko procesu.

sendinblue-workflow-review

Šīs mārketinga automatizācijas funkcijas no SendinBlue var ietaupīt daudz laika, palīdzēt jums izveidot personalizētākus ziņojumus, kas abonentiem patiks, un palielināt reklāmguvumus..

3. Darījuma e-pasta iespējas

Vēl viena aizraujoša funkcija, ko piedāvā SendinBlue, ir to darījuma e-pasta funkcijas. Izmantojot SendinBlue, jūs varat viegli izveidot vairākus dažādu veidu darījumu e-pastus savai vietnei. Piemēram, katru reizi, kad kāds iegādājas produktu, viņš tūlīt var saņemt pasūtījuma apstiprināšanas e-pastu. Kad pasūtījums tiek piegādāts, viņi var saņemt e-pastu, kurā arī tiek informēts.

sendinblue-transakcionāls

Iespēja automātiski nosūtīt darījuma e-pastus ļaus jums klientiem sniegt tieši to, kas viņiem vajadzīgs īstajā laikā, kas ir ļoti daudz, lai izveidotu uzticēšanos jūsu vietnei. Turklāt darījumu e-pastiem ir daudz augstāka atvērtā likme nekā jebkuram citam e-pasta veidam, padarot tos par galvenajiem e-pastiem jūsu e-pasta mārketinga kampaņā..

Šīs ir tikai 3 no galvenajām funkcijām, kuras iegūstat no SendinBlue. Viņiem ir arī lieliskas kontaktu pārvaldības funkcijas, kontaktu segmentēšana, A / B testēšana, atvērtie un klikšķu pārskati un vēl daudz vairāk. Funkcijas, kurām jums ir pieejams bezmaksas plāns, ir sakrautas, salīdzinot ar citiem bezmaksas e-pasta mārketinga pakalpojumiem.

Cenu noteikšana uzņēmumam SendinBlue

SendinBlue piedāvā 5 dažādus cenu plānus. Jūs varat izvēlēties no šādiem plāniem: Bezmaksas, Lite, Essential, Premium un Enterprise. Cenas svārstās no USD 0 mēnesī – 66 USD mēnesī, uzņēmuma plāna cena ir pielāgota un nav norādīta.

sendinblue-review-cenu noteikšana

Kā jau minēts iepriekš, SendinBlue bezmaksas versijā ir diezgan daudz iespēju, un jūs varat saglabāt neierobežotu skaitu kontaktu. Lai reģistrētos bezmaksas kontam, jums pat nav jāsniedz kredītkartes informācija, atšķirībā no daudziem citiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem. Tas noteikti ir piemērots plāns uzņēmumiem un vietņu īpašniekiem, kuri tikai sāk veidot vietni.

Tomēr jums ir jānosūta tikai 300 e-pastus dienā. Bet tas ir pietiekami daudz lietotājiem, kuri ir jauni e-pasta mārketinga jomā. Turklāt, ja nevēlaties nosūtīt ikdienas ierobežojumus, jums ir jāveic jaunināšana tikai uz Lite plānu. Tā kā pieaug jūsu e-pasta mārketinga vajadzības, jūs varat viegli jaunināt kontu atkarībā no tā, cik e-pastus vēlaties nosūtīt.

Izmantojot bezmaksas un Lite plānu, jūsu e-pastos tiks iekļauts arī SendinBlue zīmols. Ja vēlaties noņemt SendinBlue zīmolu, jums jāveic jaunināšana uz Bronzas plānu.

Ja vēlaties piekļūt visspēcīgākajām SendinBlue funkcijām, piemēram, nosūtīšanas laika optimizēšanai, galvenās lapas veidotājam un neierobežotām automatizācijas darbplūsmām, jums jāizvēlas viens no dārgākajiem plāniem, piemēram, Premium vai Enterprise.

Atbalsts uzņēmumam SendinBlue

Reģistrējoties SendinBlue, jūs saņemat daudz atbalsta. Pirmkārt, viņi piedāvā e-pasta atbalstu ar visiem plāniem. Jūs saņemat atbalstu pa tālruni un tērzēšanu, izmantojot programmu Free and Lite pirmajām 60 dienām, bet pārējiem 3 plāniem tālrunis un tērzēšanas atbalsts ir neierobežots..

Viņi piedāvā arī ielādētu Resursu lapu ar informāciju, kas jums palīdzēs tādās problēmās kā e-pasta kampaņas, SMS kampaņas, darījumu e-pasta ziņojumi un daudz kas cits. Kopā ar lapu Resursi viņiem ir arī noderīgs emuārs un konsultāciju sadaļa, kurā varat atrast daudz noderīgu padomu un triku..

sendinblue-support

SendinBlue ir arī ērta tērzēšanas funkcija, kas palīdzēs jums izveidot pirmās e-pasta kampaņas.

sendinblue-support-chat

Turklāt, ja jūs reģistrējaties visdārgākajam uzņēmumam Enterprise, jūs saņemat īpašu kontu pārzini, kurš var jums palīdzēt izveidot kampaņas, analizēt kampaņas metriku un daudz ko citu..

Audzējiet savu e-pasta sarakstu, izmantojot SendinBlue + OptinMonster

SendinBlue piedāvā arī iespēju izveidot veidlapas, lai palielinātu jūsu e-pasta sarakstu un palielinātu potenciālo pirkumu skaitu.

SendinBlue ir pamata uznirstošo formu veidotājs. Jūs varat pielāgot tekstu, pievienot savu fotoattēlu, kā arī citus elementus.

nosūtīt zilās formas

Bet, ja jūs patiešām vēlaties strauji palielināt reklāmguvumus, mēs iesakām izmantot SendinBlue ar OptinMonster.

optinmonster-popups

OptinMonster ir jaudīgs un ērti lietojams svina ģenerēšanas rīks jūsu vietnei, un tam ir vairākas efektīvas uznirstošās funkcijas, kuras SendinBlue nesniedz. Pirmkārt, ar OptinMonster jūs varat izvēlēties no vairākām dažādām uznirstošajām veidnēm atkarībā no jūsu vajadzībām. Viņiem ir veidnes, kas īpaši izstrādātas, lai atteiktos no kasēm, kuponiem, gadījumu izpētes, brīvdienām un daudz ko citu.

optinmonster-uznirstošās veidnes

Turklāt, izmantojot OptinMonster, jums ir vairākas iespējas, kā uznirstošais logs parādīsies jūsu vietnē, ieskaitot aiziešanas nodomu. Vai zinājāt, ka vairāk nekā 70% no vietnes apmeklētājiem nekad neatgriezīsies? Izejošie uznirstošie logi var apturēt šos lietotājus viņu ierakstos un likt viņiem konvertēt, pirms jūs tos pazaudējat. Izejošie uznirstošie logi izseko, kad lietotājs gatavojas pamest jūsu vietni un precīzi īstajā laikā nosūtīt mērķtiecīgu uznirstošo logu.

optinmonster-display-rules

Varat arī izvēlēties no vairākiem citiem displeja noteikumiem, piemēram, laika daudzumu lapā vai vietnē, ritināto attālumu, apmeklētāja neaktīvo laiku un daudz ko citu. Izmantojot SendinBlue kopā ar OptinMonster ļaus jums gūt maksimālu labumu no svina paaudzes centieniem.

Pārbaudiet mūsu citu ziņu, lai iegūtu detalizētus norādījumus par uznirstošās veidlapas izveidi WordPress.

Mūsu spriedums par SendInBlue izmantošanu e-pasta mārketingā

SendinBlue ir lielisks e-pasta mārketinga pakalpojums iesācējiem. Bezmaksas SendinBlue plāns ļaus jums sākt strādāt ar e-pasta mārketingu un nodrošinās jums pietiekami daudz iespēju, lai jūs varētu turpināt, līdz jūsu bizness sāks augt. Turklāt, kad esat gatavs, varat viegli jaunināt kontu, lai piekļūtu sarežģītākām funkcijām.

Jūs nekavējoties darbosities e-pasta mārketingā, izmantojot SendinBlue, un jums tas nav jālauž banka, lai to izdarītu.

Mēs ceram, ka šis raksts bija noderīgs un ka jūs tagad zināt, vai SendinBlue ir jums piemērotākais variants. Ja jums patika šī ziņa vai joprojām vēlaties apskatīt dažus citus e-pasta mārketinga pakalpojumus, apsveriet iespēju izlasīt mūsu rakstu par MailChimp konkurentiem – 7 populāras Mailchimp alternatīvas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map