Weebly pārskats 2020 – vai tā ir labākā izvēle jums?

weebly pārskats


Vai meklējat vienkāršu vietnes platformu, lai sāktu savu jauno vietni? Ja tā, tad Weebly var būt jūsu meklētā platforma. Tas ir vienkāršs vietņu veidotājs, kas ļauj ērti izveidot vietni, neuztraucoties par tehnisko iestatīšanu vai kodēšanu.

Tomēr ir arī citas lietas, kuras jums rūpīgi jāapsver, izvēloties vietnes platformu. Šajā Weebly pārskatā mēs apskatīsim tā vissvarīgākās funkcijas, funkcijas, cenu noteikšanu un daudz ko citu, lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu.

Par Weebly

Weebly ir viens no populārākajiem vietņu veidotājiem, kas pieejams tirgū. Tas ļauj jums viegli izveidot vietni uzņēmējdarbībai, e-komercijai, portfelim, emuāram vai dažādiem citiem mērķiem.

Weebly ir pilnībā mitināta platforma, kas nodrošina gan hostinga vietu, gan domēna vārdu vietnes sākšanai. Tāpēc jums nebūs jāmeklē mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un domēna reģistrators, lai sāktu savu vietni. Tomēr ir daži kompromisi, piemēram, ierobežotas pielāgošanas iespējas, ierobežota jūsu datu kontrole utt.

Tajā ir daudz ērti lietojamu vietņu veidošanas rīku, kas ļauj veidot profesionālas, mobilajām ierīcēm optimizētas vietnes, nepieskaroties vienai koda rindai. Turklāt tam ir arī parocīgi rīki mārketingam, analītikai un meklētājprogrammu optimizēšanai (SEO), lai jūsu bizness varētu augt ātrāk.

Sākot ar 2007. gadu, Weebly šobrīd tiešsaistē pārvalda vairāk nekā 50 miljonus vietņu. 2018. gada maijā to iegādājās tiešsaistes maksājumu uzņēmums Square. Tāpēc tagad tam ir jaudīgākas e-komercijas funkcijas un vairāk maksājumu apstrādes iespēju.

Darba sākšana ar Weebly

Lai sāktu jaunu vietni Weebly, dodieties uz oficiālo Weebly vietni un noklikšķiniet Izveidojiet tiešsaistes veikalu vai veidot profesionālu vietni. Šajā piemērā mēs izvēlēsimies otro iespēju.

veidot vietni ar tīmekli

Pēc tam jūs varat izvēlēties savas vietnes motīvu.

izvēlēties tēmu-weebly

Dažādās kategorijās ir norādītas vairākas tēmas, piemēram, bizness, portfelis, personīgais, notikums, emuārs un citas. Motīvu var priekšskatīt, noklikšķinot uz tā; un, ja dizains patīk, varat to izvēlēties, noklikšķinot uz Sāciet rediģēt pogu.

sākt-rediģēt-weebly

Ja vēlaties pārbaudīt citas viņu tēmas, varat noklikšķināt Aizveriet un priekšskatiet citas tēmas, izmantojot iepriekš minēto metodi.

Kad esat izvēlējies savu motīvu, noklikšķiniet uz Sāciet rediģēt Kad būsit atlasījis savu domēna vārdu, parādīsit jaunu logu. Varat meklēt savas vietnes domēna vārdu, meklēšanas lodziņā ierakstot atslēgvārdu.

izvēlēties profesionālu domēnu-vārdu-weebly

Tur jūs redzēsit pieejamos domēna vārdus, kas atbilst meklēšanas lodziņā ievadītajam atslēgvārdam. Rezultātos redzēsit dažus profesionālus domēna vārdus un bezmaksas apakšdomēnu Weebly. Ja jums patīk kāds no pieejamajiem profesionālajiem domēniem, varat noklikšķināt uz Izvēlieties iespēja turpināt.

Tālāk redzēsit lapu Weebly. Lai izmantotu izvēlēto domēnu, jums būs jāizvēlas viens no pieejamajiem piemaksu plāniem. Ja jūs pērkat jebkuru Weebly 1 gada plānu, domēna vārdu 1 gadu varat izmantot bez maksas.

cenu noteikšana vietnei

Klikšķis Izvēlieties lai turpinātu. Pēc tam izvēlieties Weebly abonementu uz 1 mēnesi, 1 gadu vai 2 gadiem. Pastāv atlaides ilgtermiņa abonementiem.

weebly-plāns-termiņš

Izvēlieties piemērotu abonēšanas plānu un pēc tam noklikšķiniet uz Izrakstīšanās.

Pēc tam jums būs jāievada maksājuma informācija un norēķinu informācija.

maksājuma dati - sīki

Kad esat ievadījis nepieciešamo informāciju, varat noklikšķināt uz Saglabāt pogu. Pēc tam jūs nonāksit pie Weebly rediģēšanas saskarnes.

Bet, ja neesat 100% pārliecināts par profesionālas vietnes izveidi un vispirms vēlaties pārbaudīt Weebly platformu, varat izvēlēties bezmaksas Weebly apakšdomēnu.

izvēlēties brīvu apakšdomēnu-weebly

Kā parādīts iepriekšējā attēlā, bezmaksas apakšdomēns Weebly satur meklēto atslēgvārdu un beigām pievienoto .weebly.com. Šis ir Weebly apakšdomēna piemērs: https://yourbusinesswebsite.weebly.com.

Vienkārši noklikšķiniet uz Izvēlieties poga, lai turpinātu. Tad redzēsit a Iestatīšana pabeigta paziņojums jaunā logā.

apakšdomēns-setup-complete-weebly

Jūs varat noklikšķināt uz Gatavs pogu, lai sāktu rediģēt savu vietni.

Pēc tam redzēsit rediģēšanas saskarni Weebly.

rediģēšanas interfeiss

Kreisajā pusē esošajā panelī redzēsit vilkšanas un nomešanas elementus, kā arī tiešo priekšskatījumu galvenajā apgabalā. Ja vēlaties pievienot elementus, varat tos vienkārši vilkt no kreisā sānu paneļa un nomest tos apgabalā, kuru vēlaties pievienot.

Jebkura esoša elementa vai satura rediģēšana ir ļoti vienkārša. Rediģēšanai varat tieši noklikšķināt uz jebkura fona attēla vai teksta. Noklikšķinot uz jebkura elementa, ekrānā parādīsies rediģēšanas opcijas.

Piemēram, teksta redaktors izskatās šādi:

teksta rediģēšana-weebly

Varat rediģēt katru esošās motīva elementu, pievienot jaunus elementus un pilnībā pielāgot vietni. Kad esat pabeidzis, varat noklikšķināt uz Publicēt pogu, lai jūsu jaunā Weebly vietne būtu aktivizēta.

publicēt jūsu vietni

Pēc tam parādīsies jauns logs, kurā redzēsit paziņojumu par vietnes publicēšanu.

tīmekļa vietnē-publicēts

Lai apmeklētu jūsu vietni, noklikšķiniet uz saites.

Tieši tā! Ar Weebly ir ļoti viegli un ātri sākt jaunu vietni.

Weebly e-komercijas veikalu izveidošanai

Weebly nodrošina tikpat vienkāršu platformu e-komercijas veikala izveidošanai. Sākumā ir vairākas e-komercijas tēmas. Pēc tam, kad esat izveidojis jaunu tiešsaistes veikalu, ir daudz iepriekš sagatavotu funkciju un funkciju, lai jūs varētu maksimāli efektīvi plānot un vadīt savu tiešsaistes veikalu..

interneta veikalu iespējas

Vienā vietā varat pievienot informāciju par veikalu, pievienot produktus, iestatīt maksājuma iespējas, piegādes iespējas, nodokļus, kuponus utt.

Produktu pievienošana jūsu veikalā ir ļoti vienkārša. No vienas vietas varat pievienot produktus, noteikt cenu, pievienot produkta fotoattēlu, definēt tā veidu kā fizisku preci, digitālu produktu vai pakalpojumu, pievienot piegādes informāciju utt..

pievienot jaunu produktu-weebly

Dizaina iespējas Weebly

Weebly dizaina iespējas galvenokārt ir balstītas uz tēmām un elementiem. Jūs varat izvēlēties motīvu no pieejamajiem motīviem un to pielāgot. Varat arī pievienot jaunus elementus vai rediģēt un pielāgot esošos elementus, lai izveidotu savu Weebly vietni.

Daudzfunkcionālām vietnēm ir vairāk nekā 100 profesionāla izskata motīvu. Tam ir liels skaits tēmu, kas īpaši paredzētas uzņēmējdarbībai, portfelim, personīgai vietnei, emuāram, pasākumam un tiešsaistes veikalam.

Sākot jaunu vietni Weebly, jums būs jāizvēlas tēma; tomēr jums būs iespēja to mainīt vēlāk, ja tas jums vairs nepatīk.

mainīt tēmu-weebly

Veeblija dizaina iespējas ir lieliskas; tomēr viņi ir ierobežoti. Jums nav viegli piekļūt trešo pušu tēmām.

Weebly lietotnes funkcionalitātes pievienošanai jūsu Weebly vietnei

Ir vairāk nekā 300 Weebly lietotņu, kuras varat pievienot savai Weebly vietnei, lai pievienotu jaunas funkcijas. Izmantojot lietotnes, jūs varat palielināt trafiku, savienot savus sociālā multivides kontus un uzlabot pārdošanas apjomus.

weebly-progr

Dažas no šīm lietotnēm izveidoja Weebly, savukārt citas izveidoja trešo personu uzņēmumi, lai savienotu savus pakalpojumus ar Weebly.

Cenu noteikšana un atbalsts Weebly

Weebly ir bezmaksas un piemaksu vietņu veidotāju platforma. Tie nodrošina bezmaksas vietnes platformu lietotājiem, kuri labi izmanto Weebly apakšdomēnu, piemēram, https://yourbusinesswebsite.weebly.com.

Ja vēlaties sākt savu vietni ar profesionālu domēna vārdu, jums būs jāabonē viens no viņu premium plāniem. Veeblijā ir 2 dažādas cenu noteikšanas iespējas biznesa vietnēm un e-komercijas vietnēm. Cenu plāni tiešsaistes veikaliem ir nedaudz augstāki nekā viņu vietņu cenu plāni.

Šeit ir e-komercijas veikalu cenu plāni:

weebly-cenas-tiešsaistes veikals

Weebly pamata plāns e-komercijas vietnēm ir Pro. Tas maksā 12 USD mēnesī, ja to maksā katru gadu.

Vidējas cenas plāns ir Bizness kas mēnesī maksā 25 USD mēnesī. Un tiek saukts dārgākais enerģijas pārdevēju plāns Performance kas mēnesī maksā 38 USD.

Weebly ir bagāta zināšanu bāze ar simtiem lietotājiem draudzīgu rakstu. Zināšanu bāzē varat atrast atbildes uz lielāko daļu savu vienkāršo jautājumu. Lai iegūtu vairāk tehnisku jautājumu, varat sazināties ar atbalsta dienestu, izmantojot viņu kopienas forumu, tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Weebly vs WordPress – kuru platformu jums vajadzētu izvēlēties

WordPress ir mūsdienās vispopulārākā vietņu platforma, un tai ir vairāk nekā 28% no visām vietnēm internetā. Tā ir pārsteidzoša alternatīva Weebly vietņu izveidošanai.

WordPress ir 2 aromāti, kas pazīstami kā WordPress.com un WordPress.org. WordPress.com ir pilnībā mitināta platforma, piemēram, Weebly, turpretī WordPress.org ir pašu mitināta platforma. Lai atvērtu jaunu vietni WordPress.org platformā, jums būs jāiegādājas domēna vārds un pats mitināt un jāinstalē WordPress. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu vietnē WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org.

Tomēr pats mitināta WordPress izmantošana ir daudzējādā ziņā izdevīga. Pirmkārt, tas dod jums iespēju pilnībā kontrolēt vietnes datus. Tā kā jūs mitināt savu vietni savā mitināšanas kontā, jums būs pilnīga kontrole pār vietnes resursiem un datiem. Tas neattiecas uz gadījumiem, kad mitināt savu vietni tādu mākoņa vietņu veidotājos kā Weebly.

Otrkārt, jums ir ierobežotas dizaina un pielāgošanas iespējas, izmantojot Weebly, salīdzinot ar WordPress. Izmantojot WordPress, jums būs viegli piekļūt tūkstošiem bezmaksas un premium motīvu oficiālajā WordPress.org direktorijā, tēmu tirgus laukumos un trešo personu motīvu uzņēmumos. Tā kā, izmantojot Weebly, jūs esat ierobežots līdz aptuveni 100 oficiālajām tēmām, kuras izveidojis Weebly.

Turklāt ir tūkstošiem bezmaksas un piemaksu spraudņu, lai paplašinātu jūsu WordPress vietnes funkcionalitāti. Ir desmitiem spraudņu, kas veic līdzīgu darbu, un konkurences dēļ ir pieejami patiešām lieliski produkti. No otras puses, Weebly ir ierobežotas lietotnes.

Runājot par cenu veidošanu, Weebly vietnes pamata plāns maksā 5 USD mēnesī, turpretī WordPress vietni varat sākt tikai par 2,75 USD mēnesī, izmantojot Bluehost.

sākums-vietne-vietne

Ja esat gatavs ieguldīt laiku un pūles, WordPress ir daudz labāka platforma nekā Weebly. Varat izmantot Weebly vienkāršām vietnēm un personīgiem emuāriem, taču, ja jums ir prātā plašāki plāni, tā nav jums paredzēta platforma.

Lai arī WordPress vietnes izveide šķiet nedaudz sarežģīta, tā nav tik sarežģīta. Ja jūs interesē, varat sekot mūsu soli pa solim, kā izveidot WordPress vietni un dažu minūšu laikā ērti nokļūt vietnē.

Pārbaudiet arī šo rokasgrāmatu par to, kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress.

Mūsu verdikts par Weebly izmantošanu jūsu vietnes izveidošanai

Weebly ir patiesi vienkāršs vietņu veidotājs, kas ļauj izveidot vietni ar minimālu piepūli. Viegli lietojams velciet un nometiet veidotājs nodrošina vietņu veidošanas pieredzi bez grūtībām.

Ir simtiem Weebly motīvu, lai personalizētu jūsu vietnes dizainu, un vairāk nekā 300 lietotņu, lai nodrošinātu papildu funkcijas un funkcijas. Tā dizaina un pielāgošanas iespējas ir pietiekamas vidusmēra lietotājiem; tomēr var būt grūti izveidot unikālu dizainu, ja jūsu biznesam ir drosmīgāki plāni.

Noslēgumā mēs uzskatām, ka Weebly ir lieliska platforma iesācējiem, lai sāktu savu klātbūtni tiešsaistē. Tas nodrošina patiešām vienkāršu, lietotājam draudzīgu platformu vietnes izveidošanai. Mēs piešķiram 4 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map