WordPress alternatīvas – 18 populāri WordPress konkurenti

Populārie WordPress konkurenti


Vai jūs meklējat alternatīvu WordPress? Tirgū ir daudz vietņu veidošanas risinājumu. Un, lai arī WordPress ir vispopulārākais risinājums, un to ir visvienkāršāk izmantot, mēs saprotam, ka pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir jāpārbauda visas iespējas..

Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar populārākajiem WordPress konkurentiem, kurus varat izmantot kā alternatīvu WordPress.

Kāpēc jums vajadzētu pārbaudīt WordPress konkurentus / alternatīvas

Daudzi populārākie zīmoli aktīvi izmanto WordPress savās vietnēs. Tai ir 32% tirgus daļas, kas nozīmē, ka katra trešā vietne pasaulē ir veidota uz WordPress.

Ar WordPress mēs domājam WordPress.org, kas ir pats mitināts risinājums. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu rakstu par atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org.

Ātri sāciet darbu ar šiem labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem.

Tātad, kāpēc jums vajadzētu meklēt alternatīvu? Nu, tirgū joprojām ir daudz citu risinājumu, kurus varat izmantot, lai izveidotu vietni vai emuāru. Šīs platformas nav tik populāras kā WordPress, taču tām katrai ir savas unikālas funkcijas un funkcionalitāte, kas varētu patikt jūsu īpašajām vajadzībām.

Saistīts: WordPress pārskats: Obligāti jāizlasa pirms vietnes palaišanas.

Ja jūs savu vietni sākāt ar WordPress un nekad neizmantojāt nevienu citu risinājumu, jums vajadzētu arī pārbaudīt šos risinājumus, lai redzētu, kā tie atšķiras no WordPress. Mēs neieteiktu jums migrēt savas vietnes, taču vienmēr ir labi, ja jūsu rīcībā ir papildu zināšanas. Vai nu šis raksts apstiprinās jūsu lēmumu izmantot WordPress, vai arī jūs atradīsit kaut ko piemērotāku: jebkurā gadījumā jūs uzvarējat!

Apskatīsim populāros WordPress konkurentus.

1. Weebly: velciet & Pamest WordPress alternatīvu

Weebly

Weebly ir mitināta platforma. Tam ir vienkāršs velciet un nometiet veidotājs iesācējiem, lai ātri izveidotu vietni. Weebly ir interaktīvas tēmas, pielāgoti fonti, parallax foni, attēlu redaktors un daudz kas cits.

Varat arī izmantot Weebly, lai izveidotu tiešsaistes veikalu. Tam ir e-komercijas veidotājs, kuru var izmantot, lai ērti atvērtu savu veikalu. Weebly pamata plānu var sākt bez maksas, taču, lai iegūtu vairāk funkciju, jums būs jājaunina uz viņu premium plānu.

Ja jūs jau izmantojat Weebly un meklējat citas funkcijas, skatiet šo rakstu par to, kā pārvietot savu vietni no Weebly uz WordPress.

2. Shopify: labākā WooCommerce alternatīva

Shopify

Kā norāda nosaukums, Shopify ir e-komercijas risinājums. Tas ir salīdzināms ar WooCommerce, vispopulārāko uz WordPress balstīto platformu, ko izmanto tiešsaistes veikala izveidošanai. Shopify ir vienkāršs, ērts risinājums sava biznesa uzsākšanai internetā.

Tas darbojas ar visiem populārajiem maksājumu risinājumiem, lai pieņemtu maksājumus tiešsaistē. Izmantojot Shopify, varat pievienot savus produktus un tos viegli pārdot tiešsaistē. Tam ir iebūvētas motīvi, apmaksāti paplašinājumi, integrācijas un lietotnes.

Mēs iesakām jums izlasīt šo rakstu par Shopify vs WooCommerce, lai iegūtu ekspertu ieskatu par labāko e-komercijas risinājumu tirgū.

Varat arī apskatīt mūsu pilnu Shopify alternatīvu un konkurentu sarakstu.

Izlasiet mūsu pilnīgo Shopify pārskatu.

3. Vidējs: viegli lietojama WordPress alternatīva

Vidēja

Medijs ir plaši pazīstams starp stāstu autoriem un emuāru autoriem. Tas var arī darboties kā sekundāra platforma tiem emuāru autoriem, kuri savus emuārus darbojas citās platformās vai raksta vairākiem emuāriem. Medium galvenais mērķis ir veidot rakstnieku kopienu un dalīties ar viņu apbrīnojamo saturu ar lasītājiem.

Tā ir moderna, atsaucīga publicēšanas platforma. Nav veidņu vai paplašinājumu, kas nozīmē, ka jūs būsit spiests izmantot doto dizainu tā, kā tas ir. Tomēr Medium ir pilnībā optimizēts un lieliski darbojas pie jebkura ekrāna izmēra. Komentāru vietā viņi piedāvā iekļautas piezīmes un atbildes.

Vide ir pilnībā mitināts risinājums, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par tīmekļa mitināšanu un joslas platumu. Izdevējiem piedāvājiet pielāgotus domēna vārdus, lai lietotāji varētu izvēlēties savu domēnu savam emuāram.

Ja jūs jau izmantojat vidēju un vēlaties pāriet uz labāku platformu, skatiet mūsu ceļvedi par pāreju no vidēja uz WordPress.

4. Emuārs: # 1 WordPress.com alternatīva, ko piedāvā Google

Emuāru autors

Nosaukums stāsta jums visu, ko varat sagaidīt no šīs platformas. Daudzi emuāru autori visā pasaulē sāka savu rakstīšanas karjeru, izmantojot Blogger. Tas ir bezmaksas risinājums, kuru darbina Google.

Lai uzzinātu galvenās atšķirības starp 2 populārākajām emuāru veidošanas platformām, apskatiet mūsu rakstu par Blogger vs WordPress.

Tomēr, ja jūs jau izmantojat Blogger un esat noguris no tā redaktora, tad varat ērti pārvietot savu emuāru no Blogger uz WordPress.

5. Google vietnes: Google bezmaksas vietņu veidotājs

Google vietnes

Google vietnes ir Google produkts. Tas ir vienkāršs risinājums ar mazākām iespējām. Tas nav tiešs WordPress vai citu satura pārvaldības sistēmu konkurents, bet to var uzskatīt par alternatīvu Weebly, Squarespace, Wix utt..

Tas ļauj jūsu vietnei izmantot pielāgotu domēna vārdu. Ar to nav jāpievieno neviens mitināšanas risinājums. Google vietnes ir lieliski piemērotas maza mēroga vietnēm un emuāriem.

6. Typepad: Vintage WordPress konkurents

TypePad

Typepad ir premium blogošanas un publicēšanas platforma. To var izmantot, lai izveidotu savu personīgo vai profesionālo emuāru, izmantojot Typepad klientu atbalsta locekļa palīdzību. Tas ir optimizēts risinājums, un to var izmantot, lai nopelnītu naudu tiešsaistē.

Typepad piedāvā augstākās kvalitātes vietņu dizainus. Ir viegli sākt savu emuāru vai vietni un koplietot saturu tiešsaistē.

7. Spoks: emuāru veidošanas nākotne

Spoks

Ghost ir vienkārša emuāru veidošanas platforma, kas galvenokārt koncentrējas uz palīdzību emuāru autoriem, nodrošinot viņiem viegli lietojamu risinājumu. Ghost, tāpat kā daudzas citas emuāru veidošanas vietnes, nepiedāvā lielu funkciju sarakstu. Tā pamatā ir NodeJS, un viņi pastāvīgi cenšas uzlabot savu redaktoru rakstniekiem, izmantojot viņu platformu.

8. Tumblr: Tumblr: labākais sociālais emuārs

Tumblr

Tumblr ir lieliska platforma sociāli motivētiem emuāru autoriem. Tas piedāvā motīvus un veidnes pielāgošanai. Tā kā tas ir mitināts risinājums, tas ļauj jums koncentrēties uz jūsu emuāra rakstīšanu un noformējumu. Tumblr ļauj pielāgot domēna vārdus, un to var izmantot lapu izveidošanai. Sociālo mediju un emuāru apvienošana padara to unikālu, salīdzinot ar citiem risinājumiem.

9. Joomla

Joomla

Joomla ir viens no vecākajiem un populārākajiem vietņu veidotājiem tirgū. Tā ir atvērtā pirmkoda programmatūra, un tā darbojas, izmantojot tās kopienas atbalstu. Daudzi izstrādātāji un pieredzējuši tīmekļa lietotāji vietņu ražošanai dod priekšroku Joomla. To var izmantot jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai un lietotājiem piedāvā modernu administrēšanas paneli.

Jūs varat pilnībā pielāgot Joomla, izmantojot to premium paplašinājumus un tīmekļa motīvus. Šai CMS programmatūrai ir vairāk funkciju nekā jebkurai citai satura pārvaldības sistēmai. Joomla ir pieejams daudzos tīmekļa mitināšanas paneļos ar viena klikšķa instalēšanas iespēju.

10. Drupal

Drupal

Drupal ir viens no populārākajiem satura pārvaldības sistēmas un vietņu veidošanas risinājumiem. Drupal tirgus daļa ir 2,1% no visām vietnēm pasaulē. Tam ir spēcīgs pamats, un to savā tīmekļa vietnē izmanto daudzas augstākās valdības un privātās aģentūras.

Tāpat kā WordPress, Drupal palaišanai jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana. Lai arī iesācējiem tas nav tik vienkārši kā WordPress. Pārvaldīšanas paneli ir grūti pārvaldīt, un tam ir strauja mācīšanās līkne. Jums būs nepieciešama apmācība un palīdzība, lai iemācītos Drupal, un tas padara to par nepievilcīgu lielākajai daļai jaunizveidotu uzņēmumu.

11. Jekyll

Džekils

Jekyll ir Ruby un NodeJS vietņu veidotājs. Tā kā šī tehnoloģija ir atšķirīga un piemērota pieredzējušākiem lietotājiem, jums būs jāizpēta, pirms varat izveidot lapas un pievienot saturu. Tam nav datu bāzes, un tīmekļa lapas ir veidotas uz statiska HTML.

Ja jums ir zināšanas par modernām programmēšanas valodām un programmatūras sistēmām, piemēram, Markdown, Git, Ruby utt., Tad šī platforma ir paredzēta jums. Tam ir bezmaksas mitināšana, ko piedāvā GitHub Pages. Jekyll ir izvēles risinājums pieredzējušiem izstrādātājiem un programmētājiem.

12. CMS ir izgatavots vienkārši

CMS ir izgatavots vienkārši

CMS Made Simple dzīvo līdz viņu vārdam. Šī satura pārvaldības sistēma ir pilnībā atvērta koda (izmantojot PHP un MySQL) un ir līdzīga citām populārajām emuāru veidošanas platformām, piemēram, WordPress.

Tas piedāvā visus pielāgošanas rīkus, motīvus, paplašinājumus un dokumentāciju, lai sāktu nepieciešamo emuāru. Emuāru vietņu vadlīnijas iesācējiem vēl vienkāršāk ļauj ātri izveidot savu emuāru.

13. SquareSpace

Kvadrāts

Squarespace ir mitināta platforma. Tas ir populārs tādu vietņu veidošanas risinājumu vidū kā WordPress, Joomla un citi. Squarespace ir premium risinājums, un tam ir iebūvētas tīmekļa veidnes jūsu emuāra pielāgošanai.

Lai iegūtu padziļinātu divu platformu salīdzinājumu, skatiet mūsu rakstu par Squarespace vs WordPress. Ja izmantojat laukumu Squarespace un vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu, sekojiet mūsu ceļvedim, lai viegli pārslēgtos no Squarespace uz WordPress. Mēs derējam, ka tas ir pārceļošanas vērts!

Nepalaidiet garām iespēju pārbaudīt šīs labākās Squarespace alternatīvas.

14. Teksta kanāls

Teksta kanāls

Textpattern ir vienkāršs emuāru veidošanas risinājums. Tas nav tik populārs kā WordPress vai Joomla, taču lietojums ir līdzīgs jebkurai citai vietņu veidošanas platformai. Textpattern ir viegli lietojams un pārvaldāms iesācējiem.

Kopā ar citām standarta funkcijām tam ir gatavs lietošanai komentāru risinājums un tā parāda statistiku informācijas panelī. Jūsu teksta parādīšanai tiek izmantotas HTML lapas.

15. Izteiksmes motors

Izteiksmes dzinējs

Expression Engine ir premium vietņu veidotājs. Šī platforma darbojas ar PHP un MySQL kombināciju. Jūsu vietnei ir bezmaksas plāns, taču visi papildinājumi un paplašinājumi tiek apmaksāti. Jums būs jāiegulda laiks un nauda, ​​lai izveidotu pareizu vietni ar Expression Engine. Tam ir arī licences maksa, lai atvērtu vietni vai emuāru.

16. Statamic

Statamic

Statamic ir spēcīgs vietņu veidotājs ar progresīvām tehnoloģijām, kas darbojas fonā. To parasti izvēlas tehniski lietotāji, kuri pārzina procesus un vēlas izpētīt visas CMS programmatūras iespējas. Statamic izveido lapas lietotājiem ar PHP, Markdown un YAML palīdzību, tāpēc tas atšķiras no citiem risinājumiem.

17. Tīmekļa vietne

Web

Vietne.com ir freemium risinājums vietņu izveidošanai. Tas nāk ar vietņu veidotāju vilkšanu un nomešanu, sociālo tīklu integrāciju, adaptīvu dizainu un pielāgotu domēna vārdu. Vietne.com ir mitināts risinājums, un jūs varat pārbaudīt viņu prēmiju plānus par papildu funkcijām.

Tas ir aprīkots ar interaktīvām tēmām un veidnēm, lai pielāgotu jūsu vietnes izskatu. Izmantojot premium risinājumu, izveidojot nepieciešamo vietni, jūs saņemsit atbalstu no viņu izstrādātājiem un dizaineriem.

18. Wix

Wix

Wix ir vienkāršs vietņu veidotājs un mitināts risinājums. To izmanto daudzi iesācēji, kuri vēlas ātri izveidot savu vietni. Varat izmantot viņu vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai savai vietnei pievienotu funkcijas, attēlus un saturu.

Papildus tradicionālajai vietnei, izmantojot Wix, varat arī izveidot emuāru vai tiešsaistes veikalu. Interneta veikalā jums būs jāiegādājas to premium versija. Piemaksu plāni ļauj integrēt tiešsaistes maksājumu risinājumus, piemēram, PayPal, autorize.net utt.

Jums vajadzētu izlasīt mūsu rakstu par Wix vs WordPress, lai izlasītu pilnu salīdzinājumu. Turklāt varat ieskatīties šajā Wix pārskatā, lai padziļināti uzzinātu vairāk par šīs platformas funkcijām un funkcionalitāti.

Ja esat Wix lietotājs un neesat apmierināts ar ierobežojumiem, tad iesakām pārslēgties no Wix uz WordPress. Lai iegūtu vairāk iespēju, skatiet mūsu rakstu par Wix alternatīvām un konkurentiem.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt par WordPress konkurentiem. Ja jums patika šis raksts, tad iesakām arī izlasīt šo rokasgrāmatu par vairāk nekā 100 interesantiem WordPress statistikas un faktiem un dažiem no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map