WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org – vai tiešām viens ir labāks par otru?

wordpress.com salīdzinājumā ar wordpress.org


Vai domājat, kāda ir atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org? WordPress.com un WordPress.org ir divas dažādas tiešsaistes publicēšanas platformas. Nosaukumu līdzības dēļ tos ir viegli sajaukt.

Nepareizas platformas izvēle var kavēt jūsu biznesa izaugsmi. Tas var arī novest pie tā, ka jūs tērējat resursus platformā, kas neatbilst jūsu vajadzībām.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim atšķirības starp WordPress.com un WordPress.org. Mēs arī palīdzēsim izvēlēties platformu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Izpratne par WordPress.org

WordPress.org ir populārākais vietņu veidotājs pasaulē.

Tā ir 100% bezmaksas programmatūra, kas ļauj ikvienam viegli izveidot jebkura veida vietnes. Lai varētu izveidot vietni vietnē WordPress, jums būs jābūt domēna vārdam un tīmekļa mitinātājam.

Domēna vārds: Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā, piemēram, Google.com vai IsItWP.com. To apmeklētāji ievada pārlūkprogrammās, lai piekļūtu jūsu vietnei.

Tīmekļa mitināšana: Vislabākā tīmekļa mitināšana ir vieta, kur cilvēki glabā savas vietnes saturu un failus.

Kad apmeklētājs mēģina piekļūt jūsu vietnei, ierakstot jūsu tīmekļa adresi (domēna vārdu), viņš tiks novirzīts uz vietnes failiem, kas tiek glabāti jūsu tīmekļa mitināšanas serverī..

Pēc domēna vārda un tīmekļa mitināšanas iegādājieties WordPress savā mitināšanas serverī. Tad jūs varat sākt veidot savu vietni, izmantojot WordPress.

Saistīts: WordPress pārskats: Obligāti jāizlasa pirms vietnes palaišanas.

WordPress.org plusi

WordPress.org

Apskatīsim dažus WordPress.org lietošanas ieguvumus.

Nav ierobežojumu:

WordPress.org ļauj jums izveidot vietni, kā vēlaties, bez jebkādiem ierobežojumiem. Jebkurā mērā varat pielāgot savu vietni. Tā kā WordPress ir bezmaksas / atvērtā koda programmatūra un jūs mitināt savu vietni nomātā serverī, jūs neievērojat WordPress.com pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot, pielāgot un attīstīt savu vietni bez ierobežojumiem.

Pielāgošana:

Jūs varat atrast tūkstošiem bezmaksas WordPress motīvu, kas ļauj jums viegli pielāgot vietnes izskatu. Jūs pat varat izveidot pielāgotu WordPress motīvu un mainīt izskatu pēc savas patikas.

Vienkārša uzlabošana:

Jūsu vietni ir viegli uzlabot, izmantojot tādas papildu funkcijas kā integrācija veikalos ar spraudņu palīdzību. Viss, kas jums jādara, ir atrast pareizo spraudni un instalēt to savā vietnē.

Monetizācija:

Atšķirībā no WordPress.com, jūs varat savā vietnē rādīt savas reklāmas, nedalot ieņēmumus ar savu publicēšanas / mitināšanas platformu.

Skripti:

Bez ierobežojumiem savā vietnē varat arī pievienot izsekošanas skriptus, piemēram, Google Analytics.

Īsumā WordPress.org sniedz jums bezgalīgas iespējas veidot un paplašināt savu vietni.

WordPress.org mīnusi

Vietnes iestatīšanai ir daži vietņu WordPress platformas izmantošanas trūkumi. Apskatīsim tos zemāk:

 • Jūs nevarat izveidot vietni bez maksas. Lai izveidotu vietni, jums būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana, kas var maksāt līdz 110 USD gadā.
 • Lai varētu sākt pieteikties WordPress informācijas panelī, jums jāiestata WordPress. Lai ietaupītu laiku un ērti iekāptu, varat iegādāties WordPress mitināšanu, kas iepriekš instalēta kopā ar WordPress. Tādā veidā jūs varat uzreiz pieteikties savā WordPress vietnē bez jebkādas iestatīšanas.
 • Jūs esat atbildīgs par WordPress pamata programmatūras, spraudņu un motīvu atjaunināšanu. Tomēr WordPress atjaunināšana ir tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz pogas Atjaunināt, tāpēc tas nav pārāk liels darbs.
 • Jūs esat atbildīgs par dublēšanu un savas WordPress vietnes drošības nodrošināšanu. Par laimi ir daudz WordPress dublējumu un drošības spraudņu, kas ļauj iestatīt automātiskas dublējumkopijas un drošību. Jums vajadzētu arī izlasīt galveno WordPress drošības rokasgrāmatu.

Izpratne par WordPress.com

emuāru veidošanas platforma wordpress.com

WordPress.com ir freemium vietņu mitināšanas pakalpojums, kuru vada tie paši ļaudis aiz WordPress.org.

Tas ļauj jums izveidot vietni bez maksas. Ja jums vajadzīgas citas funkcijas, piemēram, pielāgota domēna vārda atbalsts, paplašināta krātuves telpa vai dizaina pielāgošana, varat jaunināt uz premium WordPress.com plānu.

WordPress.com mitināšanas pakalpojumam ir 5 plāni:

 • Ierobežots bezmaksas plāns
 • Personīgi: 48 USD gadā
 • Piemaksa: USD 96 gadā
 • Uzņēmējdarbība: USD 300 gadā
 • e-komercija: USD 540 gadā
 • VIP: sākot no USD 5000 mēnesī

WordPress.com plusi

Bezmaksas WordPress.com ir laba platforma studentiem un hobiju blogeriem, kuriem jāuzsāk bezmaksas emuārs. Šeit ir dažas WordPress.com lietošanas priekšrocības:

 • Bezmaksas: Jums nav jāiegādājas domēna vārds vai tīmekļa mitināšana, lai sāktu bezmaksas emuāru. Tā vietā varat izmantot bezmaksas apakšdomēnu WordPress.com.
 • Vienkārša iestatīšana: Bezmaksas WordPress emuāra iestatīšana ir tikpat vienkārša kā WordPress.com konta izveidošana un savas vietnes nosaukuma un URL norādīšana.
 • Vienkārša apkope: Jums nav jāatjaunina WordPress vai pašiem jārīkojas ar dublējumiem.

WordPress.com mīnusi

WordPress.com mitināšanai ir daudz ierobežojumu. Viņi ir:

Nav identitātes:

Izmantojot bezmaksas WordPress.com platformu, jums nav atļauts iestatīt pielāgotu domēna vārdu savai vietnei. Lai gan jūs varat savam emuāram iestatīt bezmaksas apakšdomēnu, negatīvie ir tas, ka apakšdomēnus gala lietotājiem nav viegli atcerēties..

Piemēram, šādi izskatās bezmaksas vietnes WordPress.com vietrādis URL: http://yoursite.wordpress.com/

Kā redzat, kā domēna vārdu izmantosit WordPress.com. Tā kā domēna nosaukums neatspoguļo jūsu zīmolu, jūs zaudējat savu identitāti, padarot jūsu vietni neprofesionālu.

Nav monetizācijas:

Jums nav atļauts pelnīt no sava bezmaksas WordPress.com emuāra ar tiešajām reklāmām vai ar citiem reklāmas tīkliem, piemēram, Google AdSense. Jums nav atļauts nopelnīt naudu arī ar filiāļu mārketingu. Ja jums ir vietne ar lielu trafiku, tad varat pieteikties viņu reklāmas programmai ar nosaukumu WordAds, kur jūs dalāties ar ieņēmumiem ar WordPress.com.

Nav spraudņu:

Atšķirībā no pašu mitinātiem WordPress, bezmaksas WordPress.com neļauj savā vietnē instalēt WordPress spraudņus. Ja vēlaties uzlabot savu WordPress vietni ar spraudņiem, iespējams, vēlēsities apsvērt sava plāna jaunināšanu.

Ierobežota pielāgošana:

Bezmaksas WordPress emuārā nevar augšupielādēt pielāgotu WordPress motīvu. Ar bezmaksas plānu ir pieejama tikai ierobežota WordPress motīvu izvēle.

Nav trešo pušu skriptu:

WordPress.com neļauj vietnē instalēt trešo pušu skriptus, piemēram, Google Analytics. Lietotāju izsekošanai jums jāpaļaujas uz ierobežoto WordPress.com statistiku.

Ierobežojumi:

Iestatot bezmaksas emuāru vietnē WordPress.com, jūs ievērojat WordPress.com pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Viņu noteikumiem ir daudz ierobežojumu, kas varētu kavēt jūsu vietnes izaugsmi.

Neuzticami

Bez jūsu piekrišanas WordPress.com jebkurā laikā var izdzēst jūsu emuāru, ja viņi domā, ka esat pārkāpis viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Tas padara bezmaksas WordPress.com mazāk uzticamu. Ar jūsu vietni nevar notikt nekas sliktāks kā zaudēt savu grūti nopelnīto reputāciju un pašu vietni.

WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org (FAQ)

Palīdzot tūkstošiem lietotāju atvērt WordPress vietnes gan WordPress.com, gan WordPress.com, mēs esam secinājuši, ka cilvēki atkal un atkal uzdod tos pašus jautājumus. Tāpēc mēs esam izveidojuši bieži uzdoto jautājumu sarakstu par WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org.

WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org – kuru izvēlēties??

Bezmaksas WordPress.com platforma ir vispiemērotākā hobiju emuāru autoriem, kuriem nav budžeta vietnes izveidošanai. Ja jums nav prātā, ka jūs ierobežojat WordPress.com pakalpojumu sniegšanas noteikumi, neplānojat pelnīt no savas vietnes un jums nav nepieciešams viegli iegaumējams vietnes pielāgotais domēna nosaukums, tad WordPress.com varētu būt labākā izvēle jums.

No otras puses, izmantojot pats mitinātu WordPress, jūs iegūstat pilnīgu kontroli pār savu vietni. Varat arī pielāgot savu vietni jebkurā mērā, pievienot uzlabotās funkcijas, kuras varat iedomāties, un gūt peļņu no vietnes, kā vēlaties..

Vēl viena būtiska atšķirība ir tā, ka pats mitināts WordPress piedāvā to pašu funkciju komplektu, ko piedāvā dārgākais WordPress.com biznesa plāns. Biznesa plāns vietnei maksā 299 USD gadā, turpretī ar pašu mitinātu WordPress jūs saņemat tādu pašu funkciju komplektu pat par 110 USD gadā..

Kā es varu sākt WordPress.org vietni?

Lai izveidotu WordPress.org vietni, jums būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese, piemēram, IsItWP.com vai Google.com, turpretī tīmekļa mitināšana ir vieta, kur tiek glabāti jūsu vietņu faili un datu bāzes.

Lai viegli saprastu, kas ir domēna vārds un tīmekļa mitināšana. Padomājiet par viņiem šādā veidā: ja domēna vārds ir jūsu mājas adrese, tad tīmekļa mitināšana ir faktiskā māja, uz kuru adrese norāda.

Sākot darbu, domēna un mitināšanas kopējās izmaksas var šķist diezgan lielas.

izveidot emuāru par bluehost

Tāpēc mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un vairāk nekā 60% atlaidi WordPress mitināšanai. Tas ir lielisks piedāvājums savas vietnes izveidošanai.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Lai iegūtu sīkāku informāciju, jums vajadzētu izlasīt mūsu pilnīgo Bluehost pārskatu un arī uzzināt, cik daudz jūs varat ietaupīt uz Bluehost.

Ja jums ir nepieciešami norādījumi, kā izveidot Web klātbūtni tiešsaistē, izmantojot WordPress, vienkārši iepazīstieties ar mūsu ceļvežiem zemāk:

 • Kā soli pa solim izveidot vietni
 • Kā soli pa solim izveidot emuāru
 • Kā soli pa solim izveidot tiešsaistes veikalu

Vai es varu pāriet no WordPress.com uz WordPress.org?

Pilnīgi!

Lai izbaudītu bezmaksas mitināšanas pakalpojumu, lietotāji bieži sāk savu vietni vietnē WordPress.com. Attīstoties viņu vajadzībām, viņi saprot, ka WordPress.com ir daudz ierobežojumu, kas kavē viņu vietnes izaugsmi. Tas lietotājiem liek pārvietot savu vietni uz pašu mitinātu WordPress no vietnes WordPress.com.

Ja vēlaties migrēt savu vietni, skatiet mūsu soli pa solim, kā pāriet no WordPress.com uz WordPress.org..

WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org – kopsavilkums

Galvenā atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org ir tā, kas faktiski mitina jūsu vietni. Izmantojot WordPress.org, jūs mitināt savu vietni, lai jūs pilnībā kontrolētu savu vietni.

No otras puses, WordPress.com rūpējas par visu mitināšanu jūsu labā. Jums nav jāinstalē WordPress, jāpārvalda mitināšanas konfigurācijas, jāveido savas vietnes dublējums utt. Lai gan tas sniedz jums lielas ērtības, tas nozīmē arī to, ka jums ir mazāka kontrole pār savu vietni. Jūs nevarat pielāgot savas WordPress.com vietnes izskatu un izskatu, kā jūs varētu darīt ar pašu mitinātu WordPress. Turklāt, reģistrējot kontu WordPress.com, jums jāpiekrīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Izdošanas platformas izvēle – mūsu ieteikums

Mēs vienmēr iesakām mūsu lietotājiem izveidot vietni WordPress.org, jo tā ir elastīgākā publicēšanas platforma pasaulē. Jūs varat viegli izvēlēties WordPress motīvu, kas atbilst jūsu nozarei, kā arī jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām. Pateicoties milzīgajai WordPress.org kopienai, jūs varat arī atrast pareizos spraudņus, lai paplašinātu savas vietnes funkcijas, nealgojot izstrādātāju..

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums saprast atšķirības starp WordPress.com un WordPress.org.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī uzzināt faktiskās vietnes izveides izmaksas un arī to, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress kā vietnes veidotājam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map