WordPress pārskats (2020): Obligāti jāizlasa pirms vietnes palaišanas

WordPress pārskats


Vai jums rodas jautājums, vai jums vajadzētu izveidot savu vietni, izmantojot WordPress? Jūs, iespējams, esat daudz dzirdējis par WordPress; tā ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma. Bet jums joprojām var rasties jautājums, vai tā ir labākā izvēle tīmekļa vietnes izveidošanai.

Šajā WordPress pārskatā mēs apskatīsim, kas ir WordPress, dalīsim plusus un mīnusus, izmantojot WordPress, lai izveidotu vietni, WordPress izmaksas un citu..

Sāksim.

Kas ir WordPress?

WordPress pārskats

WordPress ir satura pārvaldības sistēma (CMS), kas ļauj ērti izveidot un pārvaldīt svarīgas vietnes funkcijas, neko nezinot par kodēšanu vai programmēšanu. Vienkāršāk sakot, WordPress ir vietņu veidotājs, kas iesācējiem ļauj ērti izveidot vietni.

WordPress ir bezmaksas un atvērtā pirmkoda programmatūra, kas nozīmē, ka ikviens to var bez maksas lejupielādēt, un jūs varat izmantot programmatūru jebkuram vēlamam mērķim. Vai tas nozīmē, ka ir pilnīgi brīvi izveidot vietni, izmantojot WordPress? Nu, ne tieši, lai izveidotu WordPress vietni, jums joprojām ir jāreģistrē domēna vārds un tīmekļa mitināšana. Bet mēs to nonāksim vēlāk.

Svarīgi ir arī zināt, ka WordPress.org un WordPress.com atšķiras. Kamēr WordPress.org ir pašu mitināta programmatūra, WordPress.com ir freemium vietņu mitināšanas pakalpojums. Izmantojot WordPress.org, jums ir pilnīga vietnes kontrole un īpašumtiesības. Turklāt jūs piekļūstat visām WordPress funkcijām uzreiz. Bet, izmantojot WordPress.com, ir daudz ierobežojumu un ierobežojumu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu rakstu vietnē WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org – tas ir tiešām viens par otru?

Šajā rakstā mēs pārskatīsim WordPress.org, kuru vietnes izveidei iesakām izvēlēties WordPress.com. Tāpēc jebkurā laikā, kad mēs pieminam WordPress, mēs atsaucamies uz WordPress.org.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir WordPress, apskatīsim, cik tas ir populārs.

Cik populārs ir WordPress?

WordPress ir populārākā CMS pasaulē. Faktiski tas pārvalda 34% no visa interneta. Šis procents ir lēciens, kas pārsniedz citas satura pārvaldības sistēmas, piemēram, Joomla, Drupal, Shopify un Squarespace.

WordPress-popularitāte

Ar šo statistiku vien ir pietiekami, lai parādītu, cik daudz cilvēku izmanto un uzticas WordPress, lai izveidotu savas vietnes.

Vai neesat pārliecināts par WordPress popularitāti? Pārbaudiet šo citu interesanto WordPress statistiku:

 • 14,7% no 100 labākajām vietnēm nodrošina WordPress.
 • WordPress daļa pasaules satura pārvaldības tirgū ir 60,2%.
 • Vairāk nekā 60 miljoni cilvēku izvēlas WordPress, lai darbinātu viņu vietni vai emuāru.
 • Kopš 2014. gada katru dienu tiek izveidoti desmitiem tūkstošu jaunu WordPress.com vietņu.

Parasti skaitļos ir drošība. Ja WordPress izmanto tik daudz cilvēku, tas ir droši, ka WordPress ir laba izvēle arī jums.

Kādus vietņu veidus jūs varat izveidot, izmantojot WordPress?

WordPress sāka darboties kā vienkārša emuāru veidošanas platforma jau 2003. gadā. Bet, lai arī WordPress, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar emuāriem, kopš tā laika tā ir attīstījusies. Vietņu veidi, ko varat izveidot, izmantojot WordPress, ir bezgalīgi.

WordPress piedāvā tūkstošiem bezmaksas un apmaksātu motīvu un spraudņu, kas ļauj pilnībā pielāgot vietni tieši jūsu vajadzībām. Tas ļauj dažādiem uzņēmējdarbības veidiem izmantot WordPress, lai izveidotu viņu vietnes. Piemēram, populārā restorānu grupa Momofuku savā vietnē izmanto WordPress.

WordPress-restorāns-vietne

Kā redzat, WordPress nav paredzēts tikai vienkāršu emuāru izveidošanai. Patiesībā pārbaudiet visus dažāda veida vietnes, kuras varat izveidot, izmantojot WordPress:

 • Emuārs vai personīgā vietne
 • Uzņēmējdarbības vietne
 • e-komercijas vietne
 • Bezpeļņas vietne
 • Tiešsaistes kopienas
 • Portfeļa vietnes
 • Vakances
 • Un daudz vairāk

Tātad, WordPress ir pietiekami spēcīgs, lai izveidotu jebkura veida vietni, kuru vēlaties.

Kādi ir WordPress plusi un mīnusi?

Tāpat kā jebkuram vietņu veidotājam, ir plusi un mīnusi, kas jums rūpīgi jāizvērtē, lai palīdzētu noteikt, vai tas jums ir piemērots.

Apskatīsim plusus un mīnusus, izmantojot WordPress tīmekļa vietnes izveidošanai.

Plusi, izmantojot WordPress:

 • Bezmaksas – WordPress programmatūru var bez maksas lejupielādēt un lietot. Viss, kas jums jāmaksā, ir domēna vārds un tīmekļa mitināšana.
 • Brīvība un īpašumtiesības – WIth WordPress, jums pilnībā pieder 100% savas vietnes. Turklāt jūs varat izvēlēties savu tīmekļa mitināšanu un pārvietot savu vietni, kad vien vēlaties.
 • Pilnīga pielāgošana – WordPress piedāvā tūkstošiem bezmaksas, skaisti noformētu WordPress motīvu. Tas nozīmē, ka jūs varat pielāgot savas vietnes izskatu tieši savām vajadzībām un vēlmēm.
 • Neierobežots spraudnis – WordPress piedāvā arī tūkstošiem spraudņu, papildinājumu un paplašinājumu, lai jūsu vietnei pievienotu papildu jaudu un funkcijas.
 • Viegla integrācija – Tā kā WordPress ir tik populārs, varat turpināt izmantot savus iecienītos rīkus savā WordPress vietnē. Lielākā daļa rīku un lietotņu ir viegli integrējami WordPress, piemēram, e-pasta mārketinga rīki, klientu attiecību pārvaldības programmatūra, maksājumu vārti, piemēram, PayPal, un vēl daudz vairāk.
 • Kopiena – Vēl viens WordPress popularitātes ieguvums ir kopiena. WordPress kopiena ir tik milzīga, ka tiešsaistē ir ļoti daudz forumu, konsultāciju un vietņu (piemēram, IsItWP), kurās varat uzzināt visu nepieciešamo par programmatūru.

Mīnusi, izmantojot WordPress:

 • Nav tieša atbalsta – Lai gan tiešsaistē ir daudz resursu, kas palīdzēs jums atrisināt jūsu WordPress problēmas, tie nepiedāvā tiešu atbalstu, piemēram, e-pastu, tālruni vai tiešsaistes tērzēšanas atbalstu.
 • Nedaudz mācīšanās līkne – WordPress kopumā ir diezgan viegli izmantot. Programmatūras iepazīšanai un ērtībai ir neliela mācīšanās līkne, jo trūkst vilkšanas un nomešanas veidotāja. Par laimi, lai padarītu to vieglāku, varat izmantot WordPress lapu veidotājus.
 • Apkope un drošība – Lietojot WordPress, jūs esat atbildīgs par savas vietnes uzturēšanu un drošību, savukārt citi vietņu veidotāji par jums atbild. Tas nozīmē, ka jums regulāri jāatjaunina WordPress un jāizmanto WordPress drošības spraudņi, lai jūsu vietne būtu droša.

Kā izmantot WordPress, lai izveidotu vietni

Tagad, kad jūs mazliet vairāk zināt par WordPress, apskatīsim sīkāk dažas WordPress funkcijas, kas ļauj jums viegli izveidot vietni.

Ir 3 galvenie WordPress elementi:

 • Dizains
 • Saturs
 • Spraudņi

WordPress ir izveidots tā, lai jūs varētu izveidot, pārvaldīt un rediģēt katru elementu atsevišķi, neietekmējot pārējo jūsu vietni. Piemēram, ja maināt savas vietnes dizainu, viss jūsu saturs nemainīsies, un spraudņi joprojām darbosies.

Apskatīsim katru no šiem elementiem WordPress vietnes izveidošanai.

1. Vietnes izskata pielāgošana, izmantojot WordPress

Izveidojot vietni ar WordPress, jūs piekļūstat tūkstošiem bezmaksas WordPress motīvu, kas vienā mirklī spēj jūsu vietnei sniegt profesionālu izskatu. Vienkārši pārlūkojiet WordPress motīvus, lai atrastu tādu, kas atbilst jūsu zīmolam, un ar vienu klikšķi jūsu vietne tiek pārveidota.

WordPress-tēmas-WordPress-pārskats

Arī lielāko daļu WordPress motīvu var viegli pielāgot. Protams, jūs varat rediģēt motīva tekstu un pievienot savus attēlus un logotipu. Bet daudzas motīvi ļauj mainīt arī motīvu krāsas, izkārtojumus, fontus un daudz ko citu.

pielāgot-WordPress-tēmas

Tirgū ir pieejamas arī daudzas trešo personu premium WordPress tēmas. Tātad, ja vēlaties augstākas kvalitātes motīvu, ko ne visi var iegūt, jums ir arī šī iespēja.

Varat arī izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, piemēram, Beaver Builder, lai izveidotu pielāgotu motīvu, kas ir jūsu pašu.

2. Satura pievienošana savai WordPress vietnei

Pēc tam, izmantojot WordPress ziņu redaktoru, varat viegli pievienot saturu savai WordPress vietnei, piemēram, tīmekļa lapām un emuāra ziņām.

WordPress Gutenberg redaktors

Neatkarīgi no tā, vai veidojat lapu vai ziņu, WordPress redaktors izskatās tieši tāds pats. Varat izmantot WordPress ziņu un lapu redaktoru, tāpat kā attēlā zemāk, ko sauc arī par Gūtenberga redaktors vai Bloķēt redaktoru. Šeit jūs pievienojat satura elementu blokus, lai izveidotu satura izkārtojumu.

Šādi izskatās jaunais bloka redaktors:

veidošana-saturs-gutenberg-WordPress

Piemēram, varat pievienot blokus virsrakstiem, rindkopām, attēliem, sarakstiem, kolonnām, pogām un daudz ko citu.

papildbloki

Pēc noklusējuma Gūtenbergs sāk jūs ar virsraksta un rindkopas bloku. Bet, lai pievienotu jaunu bloku, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu bloku. Jaunu bloku pievienošanas pogas parādās redaktora augšējā kreisajā stūrī, bloka kreisajā pusē vai zem esoša bloka.

pievienošana-saturs-bloki-gūtenbergs-WordPress

Katram blokam ir arī sava rīkjosla un formatēšanas iestatījumi. Piemēram, ar rindkopu bloku jums ir tādas iespējas kā treknraksts, slīpraksts, teksta izlīdzināšana un citas.

gutenberg-block-toolbar

Ja vēlaties izmantot mantoto WordPress klasisko redaktoru, nevis Gūtenbergu, pārbaudiet šo apmācību vietnē kā atspējot Gūtenbergu un saglabāt klasisko redaktoru WordPress.

Mantotajam klasiskajam redaktoram ir 2 dažādi rediģēšanas ekrāni: vizuālais redaktors vai teksta redaktors, kas ļauj formatēt savas ziņas, pievienojot HTML.

WordPress-izveidot-saturs

Tātad, vai WordPress ir vilkšanas un nomešanas veidotājs? Kā mēs jau minējām iepriekš, WordPress nav vilkšanas un nomešanas veidotāja. Bet attēlu, video, aizzīmju sarakstu un citu elementu pievienošana ir tikpat vienkārša kā 1 pogas noklikšķināšana.

Ja jūs joprojām izvēlaties satura vilkšanai izmantot vilkšanas un noņemšanas veidotāju, varat instalēt spraudņa izveides spraudni, piemēram, Beaver Builder, Divi vai Elementor.

3. WordPress spraudņu izmantošana

Visbeidzot, izmantojot WordPress spraudņus, jūs varat pārvietot savu vietni uz nākamo līmeni. WordPress piedāvā tūkstošiem bezmaksas spraudņu, kurus varat izmantot, lai savai vietnei pievienotu papildu funkcijas. Un šī raksta tapšanas laikā ar vairāk nekā 55 000 spraudņiem gandrīz viss, ko jūs varat iedomāties, būs pieejams spraudņa veidā..

WordPress-plugins-WordPress-pārskats

Turklāt spraudņus ir ļoti viegli lejupielādēt un lietot. Tās ir gluži kā lietotnes, kuras pievienojat savam mobilajam tālrunim. Vienkārši lejupielādējiet spraudni un voila, jūs esat ieguvis kaut ko jaunu savai vietnei.

Ir vairāki WordPress spraudņi, kas ir obligāti nepieciešami jebkura veida vietnēm, tostarp:

 • Rauga SEO – Palieliniet savas vietnes klātbūtni tiešsaistē un palieliniet trafiku.
 • WPForms – Ģenerējiet potenciālos klientus un sazinieties ar klientiem, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu jūsu vietnē.
 • OptinMonster – Paplašiniet savu e-pasta sarakstu un ģenerējiet vairāk potenciālo pirkumu, izmantojot uznirstošos logus.
 • MonsterInsights – Izsekojiet savas vietnes trafiku un citu analītiku tieši no WordPress informācijas paneļa.
 • Kopīgais skaits – Palielināt iesaistīšanos un dalīšanos sociālajos medijos.
 • WP Rocket – paātriniet savas vietnes izveidi.
 • UpdraftPlus – dublē savu vietni.

WordPress ir arī spraudņi, kas ļauj pārveidot parastu vietni par jaudīgu vietni. Piemēram, ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, varat izmantot e-komercijas spraudni, piemēram, WooCommerce, kas ir vispopulārākais WordPress e-komercijas risinājums. Vai arī varat izveidot dalības vietni, kurā lietotājiem katru mēnesi ir jāmaksā par piekļuvi, izmantojot spraudni, piemēram, MemberPress.

Debesīs ir robeža, kad runa ir par WordPress spraudņiem.

Vai WordPress ir bezmaksas?

Kā mēs jau iepriekš minējām, WordPress var bez maksas lejupielādēt un lietot. Bet, lai izveidotu tīmekļa vietni, kas tiešsaistē ir pieejama citiem lietotājiem, jums jāreģistrē domēna vārds un jāizvēlas tīmekļa mitināšana.

Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese (URL) internetā. Piemēram, mūsu domēna vārds ir www.IsItWP.com. Lietotāji ievada pārlūkprogrammās, lai apmeklētu jūsu vietni.

Tīmekļa mitināšana ir vieta, kur jūsu vietne dzīvo internetā. Šajā telpā internetā tiek glabāti jūsu vietnes faili un saturs. Kad lietotājs pārlūkprogrammā ierakstīs jūsu vietnes adresi, viņš tiks novirzīts uz jūsu vietni, kuru esat izveidojis ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

Parasti domēna vārds maksā apmēram 14,99 USD / gadā, un tīmekļa mitināšana maksā apmēram 7,99 USD / mēnesī. Dažiem cilvēkiem tas var būt dārgi, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu.

Tāpēc mēs iesakām Bluehost. Mēs esam izstrādājuši satriecošu Bluehost darījumu IsItWP lasītājiem. Jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārdu un vairāk nekā 60% atlaidi tīmekļa mitināšanai. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot vietni par tik zemu kā USD 2,75 mēnesī!

vietne bluehost

Plus, Bluehost ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem. Viņi pārvalda vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē, un to oficiāli iesaka WordPress.org. Bluehost piedāvā arī viena klikšķa WordPress instalēšanu, tāpēc ir ļoti ērti instalēt un sākt veidot savu vietni uzreiz.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

WordPress un Bluehost izmantošana ir viens no pieejamākajiem tīmekļa vietnes veidošanas veidiem.

WordPress apskats: vai tas ir labākais vietņu veidotājs jums?

WordPress ir vispopulārākais vietņu veidotājs tirgū kāda iemesla dēļ. Izmantojot WordPress, jūs pilnībā kontrolējat savu vietni, un jūs to varat pielāgot jebkurā izvēlētā veidā.

Apsveriet iespēju izmantot WordPress, ja vēlaties izveidot profesionāla izskata vietni, netērējot daudz naudas, vai arī vēlaties izveidot emuāru un pelnīt naudu tiešsaistē ar to. Ja vēlaties tikai izveidot vietni izklaidei un nevis no tās gūt peļņu, varat izvēlēties bezmaksas vietņu veidotāju vai emuāru veidošanas platformu.

Pirms lēmuma pieņemšanas apsveriet arī lietošanas ērtumu. Ja jūs varat sekot tiešsaistes pamācībām, lai apgūtu pamatus, dodieties uz WordPress. Kad esat to pakavējis, vietnes izveidošana ir vienkārša. Bet, ja jums nav interese sekot pamācībām un mācīties, jums varētu būt labāk izvēlēties citu vietņu veidotāju.

Saistīts: Kā migrēt no vidēja uz WordPress (bez dīkstāves)

Mēs ceram, ka šis WordPress pārskats palīdzēja jums izlemt, vai WordPress ir labākā izvēle jums. Lai gan WordPress ir mūsu galvenais ieteikums tīmekļa vietnes vai emuāra izveidošanai, mēs saprotam, ka tas nav piemērots visiem. Ja jums patika šis raksts, pārbaudiet mūsu citu ziņu par to, kā instalēt WordPress (soli pa solim).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map