AffiliateWP apskats – WordPress filiāļu programma

Vai vēlaties izveidot sava produkta filiāles programmu? Filiāļu programma ir novirzīšanas sistēma, kurā jūs stimulējat citus atsaukties uz jūsu produktu, piedāvājot viņiem komisiju par katru pārdošanu, kuru viņi atsaucas.


Kā jūs izveidojat filiāļu sistēmu WordPress? Tieši tam tika izveidots AffiliateWP spraudnis. Tas ļauj jums ar WordPress viegli izveidot pilnvērtīgu filiāļu sistēmu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par tā funkcijām, funkcionalitāti, cenu noteikšanu utt., Turpiniet lasīt visu mūsu AffiliateWP pārskatu zemāk.

Par AffiliateWP spraudni

affiliatewp-best-affiliate-management-system-for-wordpress

AffiliateWP ir nozīmīgākais WordPress filiāļu pārvaldības sistēmas spraudnis. Tas ļauj jums izveidot pilnīgu filiāļu sistēmu WordPress un palīdz pārvaldīt filiāles, nodošanu, maksājumus utt. No jūsu vietnes. Tas nāk ar visiem saistītajiem mārketinga instrumentiem, kas jums nepieciešami, lai attīstītu savu biznesu un nopelnītu naudu.

Tas ir spraudnis, kas izveidots WordPress, izskatās un jūtas kā pats WordPress. Visas tā funkcijas ir rūpīgi izstrādātas, lai pielāgotos WordPress un sniegtu jums pazīstamu pieredzi. Turklāt tam ir uzlabotas filiāļu un novirzīšanas izsekošanas funkcijas, kas nodrošina ticamus un precīzus datus.

AffiliateWP izstrādāja tā pati komanda, kas izveidoja spraudni Easy Digital Downloads eCoommerce. Tāpēc spraudnis ir bez traucējumiem integrēts ar vienkāršām digitālajām lejupielādēm. Nemaz nerunājot par to, tas arī pilnībā atbalsta WooCommerce un citus populārus dalības, veidlapu un rēķinu spraudņus.

Kā darbojas filiāļu mārketings?

Affiliate marketing ir viens no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Affiliate mārketings rada abpusēji izdevīgu situāciju abām iesaistītajām pusēm; uzņēmumu īpašnieki un saistītie uzņēmumi. Tā ir sadarbība, kurā filiāles palīdz pārdot vairāk produktu, un uzņēmumu īpašnieki piedāvā komisiju filiālēm par katru pārdošanu, uz kuru viņi atsaucas.

Piemēram, ja esat uzņēmuma īpašnieks un mēģināt pārdot produktus, savā vietnē varat izveidot filiāļu sistēmu un aicināt filiāles pievienoties. Kad viņi kļūst par jūsu vietnes filiāli, viņi izvēlas produktus no jūsu veikala un reklamē tos savā emuārā un dažādās citās platformās. Tagad, ja cilvēki apmeklē jūsu veikalu, izmantojot saistītās saites, un pērk produktu, filiāle, kas atsauca klientu, saņem noteiktu procentu komisiju.

Kā uzņēmuma īpašnieks jūsu veikals iegūs lielāku redzamību, lielāku trafiku un vairāk pārdošanas. No otras puses, filiāles nopelnīs naudu par katru pārdošanu, kuru viņi atsaukušies uz jūsu veikalu. Tāpēc tas ir izdevīgi gan uzņēmumiem, gan saistītajiem tirgotājiem.

Tātad, ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, bet jums nav saistīta uzņēmuma programmas, noteikti apsveriet iespēju to izveidot.

AffiliateWP apskats – darba sākšana ar AffiliateWP

AffiliateWP ir spraudnis, kas paredzēts tikai WordPress, ar saskarni tāpat kā vietējā WordPress saskarne. Tāpēc to ir viegli konfigurēt un lietot.

Vispirms lejupielādējiet spraudņa failu no oficiālās AffiliateWP vietnes un instalējiet to savā vietnē. Ja jums nepieciešami sīki norādījumi, šeit ir mūsu detalizēts ceļvedis par spraudņa instalēšanu.

1. Vispārējie iestatījumi

Kad spraudnis ir aktivizēts, dodieties uz Filiāles »Iestatījumi lai aktivizētu spraudņa licenci. Licences atslēgu savā kontā varat atrast AffiliteWP vietnē.

affiliatewp-general-setting

Papildus licences aktivizēšanai Vispārīgi cilnei ir vairāki saistīto uzņēmumu iestatījumi. Jūs varat izvēlēties filiāles lapu vai filiāles līguma lapu; tomēr nekautrējieties tās atstāt tādas, kādas tās ir, jo spraudnis šīs lapas automātiski izveido, lai apmierinātu ar filiāli saistītās vajadzības.

Pēc tam jūs varat konfigurēt novirzīšanas iestatījumus. Pēc noklusējuma novirzošais mainīgais ir atsauce un noklusējuma novirzīšanas formāts izskatās šādi: https://yoursite.com/?ref=1.

nosūtīšanas iestatījumi

Ja vēlaties mainīt novirzošo mainīgo, varat to izmantot af, atsaukties, partneris, utt.

Pēc tam jūs varat iespējot Diezgan filiāļu vietrāži URL kas aizstās vaicājuma virknes (t.i.? ref =) un mainīs jūsu URL formātu uz https://yoursite.com/ref/1.

Novirzīšanas likmes veidu var izvēlēties no procentiem vai no fiksētas summas. Pēc tam jūs varat pievienot novirzīšanas likmi. Pārskatiet arī Izslēgt piegādi un Izslēgt nodokli iespējas. Pēc tam varat pievienot arī sīkfaila derīguma termiņu; piemēram, 30 dienas (tas nozīmē, ka pirkums 30 dienu laikā pēc lietotāja apmeklējuma, izmantojot novirzīšanas saiti, būs derīgs komisijai).

nodošanas likmes iestatījumi-filiāles pārskatīšana

Kad esat pārskatījis visas iespējas, neaizmirstiet noklikšķināt Saglabāt izmaiņas.

2. Integrācijas

Spraudnis ir iebūvēts daudzu e-komercijas, dalības, formas un rēķinu spraudņu un sistēmu integrācijā. Varat ērti iespējot nepieciešamos Filiāles »Iestatījumi» Integrācijas.

integrācijas-affiliatewp-iestatījumi

3. E-pasta iestatījumi

Visus e-pasta iestatījumus var konfigurēt, izmantojot E-pasts cilni AffiliateWP iestatījumos.

e-pasts-settings-affiliatewp

Jūs varat augšupielādēt logotipu, izvēlēties e-pasta veidni, izmantojot vārdu un e-pastu, utt. Pēc tam jūs varat konfigurēt paziņojumu e-pastus par jaunām filiāļu reģistrācijām, apstiprināt filiāles pieteikumu, piešķirto nodošanu, filiāles pieteikumu pārskatīt un pieteikumu noraidīt..

4. Dažādi iestatījumi

Dažādi cilne AffiliateWP iestatījumos ļauj konfigurēt dažādas opcijas, kas noderīgas jūsu filiāles sistēmai.

misc-settings-affiliatewp

Jūs varat iespējot vai atspējot filiāles reģistrāciju, ko veic pats lietotājs, nepieciešams filiāles apstiprinājums, reCAPTCHA un vēl daudz ko citu..

Pārskatiet visus iestatījumus un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas lai saglabātu iestatījumus.

Filiāles apgabala izveidošana

Affiliate Area ir vieta, kur jūsu lietotāji var redzēt filiāles reģistrācijas un pieteikšanās formu. Šajā lapā jauni filiāļu tirgotāji piesakās jūsu filiāles programmā, turpretī jau reģistrētie filiāles var pieteikties savos kontos, ģenerēt novirzīšanas saites, skatīt statistiku un redzēt savus ieņēmumus.

AffiliateWP spraudnis automātiski izveido Filiāļu zona labajā pusē, kad instalējat spraudni WordPress. Ja neatrodat šo lapu, varat pats izveidot jaunu lapu un pievienot īso kodu [filiāles_area] galvenajā satura apgabalā, tad tā jums izveidos filiāles apgabala lapu.

Apskatiet zemāk esošo ekrānuzņēmumu, lai redzētu, kā izskatīsies jūsu filiāles apgabals:

filiāles zona

Kad lietotājs piesakās savā kontā, viņš redzēs citu filiāļu apgabalu. Affiliate Area reģistrētiem lietotājiem izskatās kā šāds ekrānuzņēmums:

aff-area-url-generator-affiliatewp

Filiāles var ģenerēt filiāļu URL, ievadot lapas URL laukā un noklikšķinot uz Ģenerēt URL pogu.

Tālāk Statistika opcija parāda apmaksātu un neapmaksātu novirzīšanu, apmeklējumu, reklāmguvumu līmeni, ieņēmumus un komisijas maksas kopsavilkumu.

saistīto apgabalu statistika

Noklikšķinot uz nākamās opcijas, Grafiki, filiāles var redzēt filiāles statistikas grafiku.

filiāles apgabala diagrammas

Nodošana sniedz ieskatu filiāles novirzīšanās ar nopelnīto summu, produkta aprakstu un apmaksātu vai neapmaksātu statusu.

filiāles apgabala nodošana

Apmeklējumi opcija parāda lapas, kuras ir apmeklējušas saistītās saites.

Jaunrades opcija ietver reklāmas banerus, kurus saistītie uzņēmumi var izmantot savos emuāros un vairākās citās platformās, lai reklamētu jūsu produktus.

filiāles apgabala reklāmas

Un, visbeidzot, Iestatījumi cilne ļauj jūsu filiālēm pievienot maksājuma e-pastu, kur varat nosūtīt nopelnītās komisijas.

filiāles apgabala iestatījumi

Filiāļu zona izskatās ļoti tīra un vienkārša. Filiāļu tirgotājiem patiks jūsu saistīto programmu saskarne.

Savas partnerprogrammas vadīšana

AffiliateWP piedāvā vienkāršas, taču jaudīgas opcijas, lai pārvaldītu savu filiāles programmu. Jūs varat pievienot, rediģēt un pārskatīt filiāles; skatīt individuālo un kopējo filiāļu pārskatus; pārvaldīt nosūtījumus, apmeklējumus un radošos aspektus; un skatiet pilnus pārskatus par visu.

Ar AffiliateWP ir viegli konfigurēt un pārvaldīt administratora opcijas. Lai sāktu, dodieties uz savas saistītās sistēmas pārskatu Filiāles »Pārskats.

administrators-pārskats-filiāle

Pārskatā varat redzēt izmaksāto ieņēmumu, neapmaksātu nosūtījumu, visvērtīgāko filiāļu, jaunāko filiāļu reģistrāciju, neseno nosūtījumu utt. Kopsummas.

Tālāk jūs varat doties uz Filiāles »Filiāle lai apskatītu visu filiāļu sarakstu, pievienotu jaunus filiāles, rediģētu utt.

filiāles-affiliatewp-spraudnis

Visa filiāļu vadība darbojas tāpat kā standarta ziņas WordPress.

AffiliateWP papildinājumi

AffiliateWP spraudnis nāk ar jaudīgiem bezmaksas un premium papildinājumiem, kurus varat izmantot, lai padarītu jūsu filiāles programmu efektīvāku. Turklāt tas atbalsta arī vairākus trešo pušu papildinājumus.

Ir 15 oficiāli bezmaksas papildinājumi un 14 profesionāli papildinājumi. Pro papildinājumos ietilpst PayPal izmaksas, periodiski novirzījumi, mūža komisijas, filiāļu galvenās lapas utt. Bezmaksas papildinājumi ļauj jums pievienot tādas funkcijas kā reklāmkarogu parādīšana, parādot piedēvētos filiāļu kuponus, maksāt filiālēm ar veikala kredītu utt..

Papildinājumiem varat piekļūt no sava WordPress informācijas paneļa, apmeklējot vietni Filiāles »Papildinājumi.

affiliatewp-addons

AffiliateWP spraudnis: cenu noteikšana un atbalsts

AffiliateWP ir premium spraudnis, kas piedāvā 4 cenu plānus.

affiliatewp cenu noteikšana

1. Personīgais: Tas maksā USD 99 gadā. Jūs to varat izmantot tikai 1 vietnē. Ietver 15 oficiālus bezmaksas papildinājumus un visas AffiliateWP galvenās funkcijas.

2. Plus: Tas maksā 149 USD gadā. Tas nodrošina 3 vietņu licences. Tas ietver arī visus bezmaksas papildinājumus un spraudņa galvenās funkcijas.

3. Profesionāls: Tas maksā 249 USD gadā. Izmantojot šo plānu, jūs varat izmantot AffiliateWP neierobežotās vietnēs. Tas ietver visus 15 pro papildinājumus, kā arī visus bezmaksas oficiālos papildinājumus.

4. Galīgais: Tā cena ir 499 USD un tas ir vienreizējs maksājumu plāns. Izmantojot šo plānu, jūs varat izmantot AffiliateWP neierobežotās vietnēs. Tas ietver arī visus papildinošos un bezmaksas papildinājumus, kā arī nākamos papildinājumus.

Izmantojot 3 gadu abonēšanas plānus, jūs saņemsit e-pasta atbalstu un atjauninājumus uz pašreizējā abonementa laiku, turpretī jūs saņemsit mūža atbalstu un atjauninājumus kopā ar Galīgais plāns.

Ja jums ir kādi jautājumi, tūlītēju atbildi varat izmantot viņu tiešraidē. Varat arī iesniegt biļeti atbalsta pieprasījumiem, taču jums, iespējams, nav jāsazinās ar atbalsta dienestu, jo viņiem ir detalizēta dokumentācija ar patiešām visaptverošiem rakstiem, kas jums palīdzēs.

Mūsu verdikts par AffiliateWP izmantošanu filiāļu sistēmas izveidošanai WordPress

AffiliateWP neapšaubāmi ir labākais vietņu pārvaldības sistēmas spraudnis WordPress numur 1. Tam ir pilns funkciju un funkcionalitātes komplekts, kas ļauj WordPress izveidot jaudīgu filiāļu sistēmu. Tā integrācija ar e-komerciju, dalību, veidlapām un rēķinu spraudņiem padara to par visu vienā filiāļu programmu risinājumu..

Spraudnis tika izveidots tikai WordPress, kas padara to par ļoti īpašu produktu. Tās saskarne ir ļoti līdzīga WordPress saskarnei, tāpēc ikviens, kas izmanto WordPress, atpazīs pazīstamās sajūtas un visu konfigurēs ļoti viegli. Tas ir vienkāršs WordPress filiāles spraudnis, kuru varat izmantot, nepieskaroties nevienam kodam.

Mēs uzskatām, ka AffiliateWP ir labākais filiāļu pārvaldības spraudnis, lai izveidotu un palaistu filiāles programmu WordPress vietnēs. Tas ir lielisks rīks, kuru varat izmantot, lai palielinātu pārdošanas apjomus, uzlabotu SEO un paplašinātu savu biznesu.

Mēs piešķiram 4,5 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Saņemt AffiliateWP tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map