Apmaksāts biedru abonementu pārskats (2020. gads): labais, sliktais un neglītais

Vai jūs vēlaties izveidot dalības vietni ar WordPress un WooCommerce?


Apmaksāti dalībnieku abonementi lepojas ar to, ka tas ir visintuitīvākais WordPress dalības spraudnis WooCommerce tirgū. Šajā pārskatā mēs aplūkosim spraudni Apmaksāti dalībnieku abonementi un tā funkcijas, lai uzzinātu, vai tas darbojas atbilstoši.

Sāksim.

Par apmaksātu biedru abonementiem

apmaksāti biedru abonementi

Apmaksāti dalībnieku abonementi ir Cozmoslabs ērti lietojams WooCommerce dalības spraudnis, tie paši ļaudis aiz TranslatePress, kas ir viens no vadošajiem WordPress tulkošanas spraudņiem..

Lietošanas ērtums ir viena no lietām, kas apmaksājamo dalībnieku abonementus atšķir no konkurentiem.

Šis WordPress dalības spraudnis neliecina jūs par iepriekš noteiktu struktūru, jo spraudnis nemanāmi integrējas jūsu WordPress vietnē un saturā. Tas nozīmē, ka nav mācīšanās līknes, ar kuru būtu jātiek galā, tāpēc pat ja esat absolūti iesācējs, gandrīz uzreiz varēsit izveidot dalības vietni ar Apmaksātu biedru abonementiem..

Apmaksāts dalībnieku abonementu pārskats: pārdodiet dalības abonementus vietnē WooCommerce

Apmaksāti biedru abonementi ir viens no labākajiem spraudņiem, kas ierobežo produktu apskati, iegādi un piedāvā īpašus produktu produktus saviem biedriem.

Papildus satura ierobežošanai tas ļauj jums pieņemt atkārtotus maksājumus, nodrošināt bezmaksas izmēģinājumus, uzlabot vai pazemināt dalību un vēl daudz vairāk.

Lai iestatītu apmaksātu biedru abonementus, jums tikai jāprecizē sava PayPal adrese, lai pieņemtu maksājumu, iestatītu abonēšanas plānus un aizsargātu savu saturu, izmantojot meta lodziņu, kas parādās katrā atsevišķā ziņojumā, lapā vai pielāgotā ziņojuma tipā..

e-komercijas veikalu lapas satura ierobežojums

Izmantojot apmaksātu biedru abonementus, jūs varat

 • Ierobežojiet produktu apskati un iegādi: Ja jūs izmantojat dalības vietni, produktu piekļuves ierobežošana saviem biedriem mudinās trešās valstis pievienoties jūsu dalības vietnei.
 • Piedāvājiet “Amazon Prime” pārdošanas veidu: Ja esat e-komercijas tirgotājs, saviem maksas abonentiem vai dalībniekiem varat nodrošināt īpašu cenu noteikšanu ar atlaidēm, piemēram, Amazon Prime. Tas mudina jūsu esošos klientus parakstīties uz jūsu apmaksātu dalību.
 • Iestatiet bezmaksas izmēģinājumu savā dalības vietnē: Piedāvājiet bezmaksas izmēģinājumu un ļaujiet lietotājiem ierobežotā laika posmā piekļūt zonai, kas paredzēta tikai dalībniekiem.

Kā izmantot apmaksātu biedru abonementus, lai iestatītu dalības vietni

Apmaksāti biedru abonementi nodrošina lielisku pieredzi klipā, tāpēc neatkarīgi no jūsu prasmju kopas jūs varēsit ātri un ērti izveidot dalības vietni..

Aktivizējot spraudni, jūs tiksit novirzīts uz iestatīšanas lapu. Vislabākais ir tas, ka jūs varat iestatīt spraudni ar 3 vienkāršām darbībām.

maksas biedru abonementu pārskatīšanas iestatījumi

Pirmajā lapā jums tiks jautāts, vai vēlaties automātiski izveidot dalības lapas, piemēram, reģistrāciju, pieteikšanos utt. Ar pogas klikšķi jūs varat iestatīt šīs dalības lapas.

apmaksāts biedru abonementu pārskata maksājums

Pēc vajadzīgo iestatījumu konfigurēšanas pirmajā lapā jums tiks lūgts norādīt PayPal informāciju. Spraudnis arī piedāvā Stripe un PayPal Express atbalstu ar papildinājumu palīdzību.

Pēc tam jums tiks lūgts pievienot jaunus abonēšanas plānus.

pievienot jaunu abonēšanas plānu

Apmaksāti dalībnieku abonēšanas papildinājumi

Apmaksātā biedra abonementa spraudnis nāk ar 9 pamata un 7 papildu papildinājumiem. Pamata papildinājumi ir pieejami ar visiem plāniem, bet papildu pievienojumi ir pieejami tikai kopā ar Pro plānu.

Pamata papildinājumi:

 • Globāls satura ierobežojums: ierobežojiet saturu visā pasaulē, nevis ierobežojiet noteiktas lapas.
 • Atlaižu kodi: ļaujiet lietotājiem reģistrēšanās laikā ievadīt atlaižu kodu.
 • E-pasta atgādinājumi: atgādiniet lietotājiem par svarīgiem konta notikumiem, piemēram, abonementa termiņa beigām.
 • Navigācijas izvēlnes filtrēšana: pielāgojiet navigācijas izvēlnes redzamību, pamatojoties uz lietotāju abonēšanas plānu.
 • bbPress: integrējiet forumu savā dalības vietnē.
 • Fiksēts dalības periods: Beigu dalības abonēšanu noteiktā datumā.
 • Maksājiet to, ko vēlaties: ļauj dalībniekiem maksāt to, ko viņi vēlas, kā abonēšanas maksu.
 • reCaptcha: Izvairieties no robotprogrammatūras reģistrēšanas.
 • Etiķešu rediģēšana: rediģējiet etiķeti, virkni vai ziņojumu, kas nāk no spraudņa Maksas dalībnieku abonementi.

Pro papildinājumi:

 • Dalība grupās: Pārdod grupas locekļus, kurus pārvalda viens konts par cenu ar atlaidi.
 • Atkārtoti maksājumi PayPal standartam: pieņemiet atkārtotus maksājumus, izmantojot PayPal.
 • PayPal Express: pieņemiet maksājumu, izmantojot PayPal Express kasi.
 • Stripe: pieņemiet Stripe maksājumu savā dalības vietnē.
 • Rēķini: dinamiski ģenerējiet rēķinus par abonēšanas maksājumiem.
 • Satura izkrišana: nodrošiniet piekļuvi savam saturam tikai pēc noteikta laika kopš abonēšanas.
 • Vairāki abonementi vienam lietotājam: ļaujiet lietotājiem abonēt vairākus plānus.

Maksas biedru abonēšana: plusi un mīnusi

Apskatīsim plusus un mīnusus, izmantojot spraudni Apmaksāti dalībnieku abonementi dalības vietnes iestatīšanai.

Plusi:

 • Bezmaksas versijaSpraudņa bezmaksas versiju var lejupielādēt vietnē WordPress.org.
 • Viegli izmantot: Apmaksāti dalībnieku abonementi padara to ļoti vienkāršu, lai sāktu darbu ar jaunu dalības vietni, pateicoties tā lieliskajai iekāpšanas pieredzei.
 • Elementu savietojamība: Tā satura ierobežošanas funkcijas varat izmantot tieši no Elementor priekšējā interfeisa.
 • Der katram budžetam: Apmaksāti dalībnieku abonementi, iespējams, ir vispieejamākais WooCommerce dalības spraudnis, ko piedāvā tās piedāvātās funkcijas.

Mīnusi:

 • Ierobežotas integrācijas iespējas: Kaut arī apmaksātajiem biedru abonementiem ir visas būtiskās funkcijas, tam nav iebūvētas integrācijas ar trešo personu pakalpojumiem, piemēram, Zapier un Authorize.net.
 • Nav starpposma cenu plānuSpraudnis piedāvā tikai 2 plānus, Hobbyist vienas vietnes licencei un Pro versija neierobežotām vietņu licencēm. Citu starpposma plānu nav.
 • Atmaksas politika: Lai gan viņiem ir 15 dienu atmaksas politika, jums ieteicams atvērt atbalsta biļeti, kurā izskaidrotas jūsu neērtības, lai viņi varētu labāk jums palīdzēt pirms atmaksas pieprasīšanas..

Cenu noteikšana: Apmaksāti dalībnieku abonementi salīdzinājumā ar WooCommerce dalību salīdzinājumā ar MemberPress

Apmaksāti dalībnieku abonementi, iespējams, ir vispieejamākais premium dalības spraudnis, ko piedāvā tās piedāvātās funkcijas.

Piemēram, cena par citu populāru spraudni – WooCommerce Membership – sākas ar 149 USD par vienas vietnes licenci, bet tas nepiedāvā abonementus. Abonēšanai jums jāinstalē vēl viens spraudnis ar nosaukumu WooCommerce Subscriptions, kurš par papildu vietnes licenci maksā papildu 199 USD..

Tāpat arī MemberPress cenu noteikšana sākas ar 149 USD par vienas vietnes licenci.

No otras puses, no maksas vietnes abonēšanas jums jāmaksā tikai USD 69 par vienas vietnes licenci.

Maksas dalībnieku abonementi piedāvā 2 plānus:

 • Hobists: 69 USD par vienas vietnes licenci ar 9 pamata papildinājumiem.
 • Pro versija: $ 149 neierobežotām vietnēm ar 9 pamata papildinājumiem + 7 pro papildinājumiem.

Mūsu verdikts par apmaksātu biedru abonementiem par dalības pārdošanu

Apmaksāti dalībnieku abonementi ir viens no intuitīvākajiem WordPress un WooCommerce dalības spraudņiem. Tas neliecina jūs par iepriekš noteiktu struktūru un integrējas jūsu esošajā WordPress vietnē un saturā.

Tikai ar dažiem klikšķiem jūs varat izveidot dalības vietni, pateicoties tās piedāvātajai lieliskajai iekāpšanas pieredzei. Varat ierobežot saturu visā pasaulē vai atsevišķi, izmantojot meta lodziņu, ko varat redzēt savā lapā, ziņās vai pielāgotos ziņu veidos.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu ceļvedi par labākajiem WooCommerce spraudņiem, lai strauji palielinātu pārdošanas apjomus.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet apmaksātu biedru abonementus tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map