BackupBuddy apskats 2020: vai tas ir labākais Premium rezerves spraudnis?

Vai meklējat savas WordPress vietnes rezerves spraudni? BackupBuddy ir viens no populārākajiem WordPress rezerves spraudņiem tirgū. Šajā BackupBuddy pārskatā mēs apskatīsim, kas padara to par galveno WordPress rezerves spraudni.


Pilnīga BackupBuddy pārskatīšana

Kāpēc jums ir nepieciešams WordPress rezerves spraudnis?

Internets nav tik drošs, kā mēs to vēlētos. Katru dienu tūkstošiem vietņu samazinās DDOS uzbrukumu, hakeru mēģinājumu un datu zādzību dēļ.

Daudzi vietņu īpašnieki neapzinās dublēšanas nozīmi, kamēr nav pazaudējuši savus datus. Pazaudētu datu atkopšana ir ļoti dārga, sāpīga un ar pareizu dublēšanu ir pilnīgi neiespējama.

Tirgū ir vairāki WordPress rezerves risinājumi. Šeit ir tas, ko mēs meklējam, lai izveidotu ideālu rezerves risinājumu vietnei, kas darbināma ar WordPress.

 • Automātiski izveido dublējumus regulārā grafikā
 • Saglabā dublējumus uz mākoņa
 • Piedāvā nesāpīgu atjaunošanu un migrēšanu no dublējumiem

Apskatīsim BackupBuddy un redzēsim, cik labi tas viss notiek, un pēc tam vēl dažus.

Ātra un ērta pilnīgas dublēšanas iestatīšana

Daudzi iesācēju līmeņa lietotāji nav pazīstami ar terminoloģiju, ko izmanto rezerves programmatūra. Tas viņiem nedaudz apgrūtina lēmumu pieņemšanu, izveidojot rezerves risinājumu.

BackupBuddy iesācējiem ir ļoti vienkārši un ērti iestatīt rezerves risinājumu, tiklīdz tie aktivizē spraudni.

Tas viņiem parāda vienkāršu formu ar ļoti viegli saprotamām iespējām. Vienkārši aizpildot un saglabājot, ne tikai tiks iestatīts rezerves risinājums, bet arī tiks sākts pirmais pilnīga dublēšana.

Tas ietaupa lietotājus no ļoti daudziem lēmumiem un iespējām. Tas sāk darboties dažās sekundēs, un jums nav jācīnās ar programmatūru, lai tā darbotos.

Automātiski plānotas dublējumkopijas

Lielākajai daļai lietotāju nav laika manuāli dublēt, kad viņi atjaunina savu vietni. BackupBuddy ļauj ātri iestatīt automātisku grafiku un pēc tam aizmirst par to.

Tas automātiski izveidos dublējumus jūsu noteiktajā grafikā. Atkarībā no tā, cik bieži savā vietnē ievietojat jaunu saturu, varat pielāgot šo grafiku savām vajadzībām.

BackupBuddy grafiki

Vēl viena lieliska BackupBuddy īpašība ir tā, ka tā ļauj iestatīt vairākus grafikus. Piemēram, jūs varat iestatīt grafiku ikdienas dublējumam no jūsu datu bāze, un pēc tam vēl viens, lai katru nedēļu izveidotu pilnīgus dublējumus.

Saglabājiet savus dublējumus mākonī, izmantojot BackupBuddy

Viena no vissvarīgākajām jebkura vietnes dublējuma risinājuma funkcijām ir spēja saglabāt dublējumus vairākās vietās. BackupBuddy nodrošina vairākas iespējas, kā droši saglabāt jūsu dublējumus.

Katrs BackupBuddy spraudnis ļauj piekļūt 1 GB krātuvei BackupBuddy Stash mākoņa krātuvē. Spraudnis ļauj arī automātiski izdzēst vecos dublējumus no mākoņa krātuves. Tas nozīmē, ka 1 GB ir pietiekami 95% vietņu. Tomēr vairāk vietas ir pieejams, ja jums tas ir nepieciešams. Sākot ar tikai USD 35 gadā par 5 GB.

Saglabājiet dublējumu attālās mākoņa vietās, izmantojot BackupBuddy

BackupBuddy arī ļauj saglabāt dublējumus populāros mākoņu krātuves pakalpojumos, piemēram, Google diskā un Dropbox.

Tas atbalsta arī lētus mākoņu glabāšanas pakalpojumus, piemēram, Amazon S3 un Rackspace.

Papildus mākoņa krātuvei varat arī saglabāt dublējumus uz sava servera, nosūtīt tos uz citu serveri, izmantojot FTP, vai arī pa e-pastu izveidot dublējumus sev..

Izmantojot BackupBuddy, viegli atjaunojiet un migrējiet vietnes

Daudzi rezerves risinājumi ļauj ērti izveidot dublējumus. Bet vietņu atjaunošana ar tām nav tik vienkārša. Turpretī BackupBuddy padara jūsu vietnes atjaunošanu no dublējuma ārkārtīgi vienkāršu.

Jūs visus failus atjaunojat ar dubultklikšķi. BackupBuddy arī ļauj nomainīt atlasītos failus no vecās dublējuma. Tas ir īpaši noderīgi, strādājot ar tēmām vai rediģējot failus aktīvā vietnē.

BackupBuddy piedāvā arī vieglu datu bāzes atcelšanas iespēju. Varat izvēlēties dublējumu un atgriešanos datu bāzē, kas glabājas kopā ar šo konkrēto dublējumu, neaizstājot failus.

Ja vietni migrējat no servera uz citu vai uz jaunu domēna vārdu. Tad BackupBuddy tam nodrošina ārkārtīgi viegli lietojamu migrācijas vedni. Vienkārši augšupielādējiet dublējumu un importbuddy.php failu uz jauno serveri. Pēc tam palaidiet importbuddy skriptu, lai ērti migrētu savu vietni.

Veiciet ātru ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, izmantojot BackupBuddy

Ļaunprātīga programmatūra ir izplatīta problēma ar vietnēm. Parasti ļaunprātīga programmatūra tiek ievietota vietnē bez vietnes īpašnieka ziņas. Parasti tas ir skripts, kas apmeklētāja datorā lejupielādē ļaunprātīgu programmatūru vai Trojas zirgus.

Ļaunprātīga programmatūra var iznīcināt jūsu vietnes meklētājprogrammu klasifikāciju. BackupBuddy ir aprīkots ar ātru ļaunprātīgas programmatūras skeneri. To varat izmantot, lai pārbaudītu savu vietni pret izplatītajiem ļaunprātīgas programmatūras draudiem. Tas pārbauda jūsu vietni, izmantojot Google drošu pārlūkošanu, Norton drošu tīmekli, PhishTank, SiteAdvisor un vairākus citus tiešsaistes rīkus.

Ja jūsu vietnē tiek atklāta ļaunprātīga programmatūra, tad ātrai labošanai varat vienkārši atjaunot vietnes agrāko dublējumu. Tomēr jums joprojām būs jāuzlabo vietnes vispārējā drošība, lai nodrošinātu, ka tas neatkārtojas.

Cenu un atbalsta iespējas vietnei BackupBuddy

Cena par BackupBuddy sākas ar USD 80 gadā par 2 vietnes licencēm. Jūs varat iegādāties zelta licenci par USD 297, kas dod tiesības izmantot BackupBuddy neierobežotās vietnēs ar mūža atbalstu un jauninājumiem.

Atbalsts uz biļetēm tiek nodrošināts visiem abonentiem no spraudņa oficiālajiem atbalsta forumiem. Uz jautājumiem parasti tiek atbildēts mazāk nekā dažās stundās.

Lietotāji, kuri dod priekšroku darīt lietas paši, tiešsaistes dokumentāciju atradīs diezgan plašu un apmierinošu. Jūs arī saņemat piekļuvi oficiālajam kodeksam, pamācībām, video pamācībām, instrukcijām un atbalsta forumiem.

Mūsu spriedums par BackupBuddy kā labāko WordPress rezerves spraudni

BackupBuddy piedāvā visaptverošu funkciju komplektu, kas jums būs nepieciešams no WordPress rezerves spraudņa. Tam ir ļoti noslīpēts lietotāja interfeiss ar palīdzību ekrānā, kad vien tas nepieciešams. Lietotāja pieredze ir gluda, un pat iesācējiem to būtu diezgan viegli izmantot.

Spraudņa kods ir uzticams, un aiz tā ir viens no WordPress kopienas labākajiem prātiem. Tas ir ļoti uzticams un ļoti uzticams. Tas tiek regulāri uzturēts un tiek regulāri atjaunināts, lai tas būtu drošs.

Tas ir visrentablākais veids, kā iestatīt dublējumus WordPress vietnei ar labu profesionālo atbalstu.

Mēs jūtamies pārliecināti, ka BackupBuddy ir labāko WordPress rezerves spraudņu augšgalā tirgū. Mēs piešķiram ideālas 5 no 5 zvaigznēm.

Šeit ir mūsu atsauksmes punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet BackupBuddy tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map