Bīdāmās revolūcijas apskats – labais, sliktais un neglītais

Vai jums ir jāizveido uzlaboti slīdņi ar attēliem, video, ziņām, sociālajiem saziņas līdzekļiem un citu saturu? Vai vēlaties konfigurēt katru slīdņa animācijas un izskata detaļu? Tad jums ir nepieciešams spraudnis, piemēram, Slider Revolution. Uzziniet, kā jūs varat iegūt kontroli pār visiem slīdņu aspektiem mūsu Slider Revolution pārskatā.


Pārskats par slīdni Revolution

Par slīdņu revolūciju

Slider Revolution pirmo reizi tika izlaists 2012. gadā, to izstrādāja ThemePunch, kvalificēta tīmekļa entuziastu komanda. Kopš tā laika tā ir nepārtraukti uzlabota, un šobrīd tā nodrošina vairāk nekā 2,5 miljonus vietņu visā pasaulē.

Mūsdienās Slider Revolution tiek piegādāts ar nedaudz slīdni veidņu, bezmaksas papildinājumu un jaudīgu vizuālo redaktoru, kas palīdzēs jums izveidot skaistas prezentācijas savā WordPress vietnē.

Pašlaik Slider Revolution ir viens no populārākajiem slīdņa spraudņiem CodeCanyon tirgū, un tas ir saņēmis milzīgus 85% 5-zvaigžņu novērtējumu.

Kāpēc slīdņa revolūcija?

Ja pamata attēlu slīdņi vienkārši nedarīs triku un jums būs nepieciešams daudz sarežģītāks risinājums, apskatiet spraudni Slider Revolution.

Slider Revolution ir viens no populārākajiem WordPress slīdņa spraudņiem, un tas tiek izmantots vairāk nekā miljonā vietņu.

Izmantojot slīdņa revolūciju, varat izveidot:

 • attēlu slīdņi un karuseļi
 • Featured posts slīdņus
 • sociālo mediju plūsmas
 • mediju galerijas
 • varoņu bloki un sākumlapas
 • …un vēl

Tas ietver jaudīgu vizuālais redaktors ar milzīgu funkciju un iestatījumu daudzumu, tāpēc jums ir kontrole pār katru slīdņu detaļu.

Kā iestatīt savu pirmo slīdni

Pēc spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas jūs tiksit atvērts Slīdņu revolūcija »Slīdņu revolūcija izvēlnes ekrāns.

Lai sāktu veidot savu pirmo slīdni, noklikšķiniet uz Jauns slīdnis saite.

Slīdņu revolūcijas apskats - jauns slīdnis

Tagad atlasiet tāda veida saturu, kādu vēlaties parādīt slīdnī. Jūs varat izvēlēties no ziņām, attēliem, sociālajiem saziņas līdzekļiem utt.

Lai izveidotu attēla slīdni, izvēlieties Noklusējuma slīdnis.

Slīdņa revolūcijas apskats - noklusējums

2. darbībā ievadiet slīdņa nosaukumu un a īsais kods izmantot.

Vispirms jums jāveic 2. Darbība un jānoklikšķina uz saglabāt pirms pievienojat savus attēlus vai darāt kaut ko citu, pretējā gadījumā iestatījumi tiks zaudēti.

Ja noklikšķināsit kaut kur citur, vispirms neievadot virsrakstu un nesaglabājot, visi izvēlētie iestatījumi tiks izdzēsti, un tie būs jāievada vēlreiz, tāpēc noteikti dariet to vispirms.

Slīdņa revolūcijas apskats - nosaukums

Pēc saglabāšanas jūs nonāksit citā lapā. Neuztraucieties; ja vēlaties, vēlāk varat atgriezties un rediģēt citus iestatījumus.

Slaidu redaktorā jums jau ir pievienots slaids, taču tas ir tukšs.

Slīdņu revolūcijas apskats - tukšs slaids

Izvēlieties Galvenais / fona attēls lai šim slaidam pievienotu attēlu. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt attēlu lai augšupielādētu vai atlasītu attēlu no multivides bibliotēkas.

Zemāk redzēsit savu attēlu. Slaida rediģēšanai, animāciju un slāņu pievienošanai utt. Ir ļoti daudz iespēju.

Slīdņa revolūcijas apskats - visas pogas

Noklikšķinot uz, varat pievienot vairāk attēlu Pievienojiet slaidu lapas augšdaļā.

Lai parādītu slīdni, izmantojiet tikai īso kodu, kas parādīts iestatījumu lapā.

Slīdņa izveidošana ar veidnēm

Tā vietā, lai veltītu laiku visu sarežģīto iespēju izdomāšanai, varat izmantot veidnes.

Kad jūs noklikšķiniet Pievienojiet slīdni ar veidnēm, jums tiks parādītas dažādas veidnes, no kurām izvēlēties, gan bezmaksas, gan premium.

Noklikšķiniet uz vajadzīgās veidnes un pēc tam noklikšķiniet uz Instalējiet slīdni pogu.

Slīdņa revolūcijas apskats - instalējiet slīdņa veidni

Tas jautās jums, vai vēlaties importēt slīdni no vietējā vai no ThemePunch servera. Jums būs jāaktivizē licence, lai izvēlētos tiešsaistes opciju, vai arī varat lejupielādēt ZIP failu no Bezmaksas slīdņu apmaiņa un noklikšķiniet uz Vietējie lai to augšupielādētu.

Pārskats par slīdni Revolution - idk

Tad jūs varat rediģēt slīdni, kā aprakstīts iepriekš.

Dokumentācija un atbalsts

Slīdņa revolūcija savā vietnē piedāvā daudz mācību materiālu ar ekrānuzņēmumiem, piedāvājot jums informāciju par katru spraudņa funkciju. Viņiem ir arī vairākas video pamācības.

Produkta atbalsts ietver funkciju ieteikumus, kļūdu labojumus un problēmu novēršanu, ja spraudnis nedarbojas kā vajadzētu. Tomēr tas neietver instalēšanu, pielāgošanu vai palīdzību trešo personu motīvu vai spraudņu izraisītos jautājumos. Pēc spraudņa aktivizēšanas jums būs pieejama viņu atbalsta biļešu sistēma, uz biļetēm parasti atbildot vienas vai divu dienu laikā.

Slīdņa revolūcija pret vienatni

Mūsu populārākais WordPress ieteiktais slīdņa spraudnis ir Vienošanās.

Bet Slider Revolution ir viens no populārākajiem un vislabāk pārdotajiem slīdņa spraudņiem. Vai jums tas ir piemērots??

Slider Revolution ir ļoti spēcīgs spraudnis, kas pilns ar milzīgu funkciju klāstu. Ja jums ir jāizveido ļoti uzlabots slīdnis, jums var būt nepieciešams Slider Revolution.

Bet lielākajai daļai lietotāju nebūs vajadzīgas visas tā piedāvātās funkcijas, un lielais to daudzums var būt milzīgs un mulsinošs. Var paiet diezgan ilgs laiks, lai izdomātu, kā izveidot slīdņus sev vēlamā veidā.

Ja jums nav stundu jāiegulda spraudņa lietošanas apguvē un jūs vienkārši vēlaties vienkāršu un iesācējiem draudzīgu rīku, lai izveidotu skaistu atsaucīgu slīdni, mēs iesakām Soliloquy.

Vienskaitlis ir visvieglāk lietojamais un ātrākais no visiem pārbaudītajiem slīdņiem:

Slīdņa spraudnis
Lapas ielādes laiks
Pieprasījumi
Lapas lielums
Vienošanās1,34 sekundes26945 KB
Nivo slīdnis2,12 sekundes291 MB
Meteors2,32 sekundes271,2 MB
Revolution Slider2,25 sekundes291 MB
LayerSlider2,12 sekundes30975 KB

Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu pilnīgo Soliloquy pārskatu.

Slīdņu revolūcijas apskats: plusi un mīnusi

Apskatīsim spraudņa Slider Revolution plusus un mīnusus.

Plusi:

1. Viss vienā risinājums:

Ja jūs meklējat pilnīgu, “viss vienā” risinājumu, lai izveidotu slīdni, karuseli, varoņa attēlu vai video sižetu, labākais risinājums ir Slider Revolution.

Tas ir komplektā ar vairāk nekā 140 gataviem lietošanai piemēriem, kas palīdzēs jums viegli izveidot savas vietnes prezentāciju. Atšķirībā no citiem populāriem WordPress slīdņa spraudņiem, visas funkcijas ir iesaiņotas ar galveno spraudni.

Ja vēlaties spraudni, kas piedāvā daudz funkciju no komplekta, un jums nav jāinstalē nekādi papildinājumi, labākā izvēle varētu būt Slider Revolution.

2. Pieejams:

Jūs varat iegādāties spraudņa parasto licenci tikai par 26 USD. Papildinājumi netiek pārdoti atsevišķi, tāpēc ar parasto licenci jūs iegūsit visas funkcijas.

Ņemot vērā to funkciju skaitu, kuras jūs saņemat par cenu, Slider Revolution bez šaubām ir vislētākākais slīdņa spraudnis nozarē.

3. Pielāgošanas iespēju slodze:

Pielāgošanas iespējas ar Slider Revolution ir bezgalīgas. Tās jaudīgais vizuālais redaktors piedāvā bezgalīgas iespējas izveidot slīdni sev vēlamā veidā.

Vizuālajā redaktorā varat viegli mainīt slīdņa stilu, ieskaitot fontus, animāciju, fonu, apmali utt.

Mīnusi:

1. Uzpūsta saskarne:

Tāpat kā vairumam citu produktu CodeCanyon tirgū, arī Slider Revolution interfeiss ir uzpūsts ar pārāk daudzām pārliecinošām iespējām. Sakarā ar uzpūšanos ir mazliet jāapgūst līkne, lai izveidotu papildinājumus ar spraudni.

2. Ātrums:

Ātrums ir svarīgs faktors, izvēloties WordPress slīdni. Ja slīdņa spraudnis nav optimizēts veiktspējai, tas var palēnināt jūsu vietnes darbību, kaitējot jūsu SEO un reputācijai tiešsaistē.

Lai analizētu veiktspēju, mēs esam pārbaudījuši Slider Revolution salīdzinājumā ar daudziem citiem populāriem WordPress spraudņiem. Pēc mūsu testa ir redzams, ka Slider Revolution nav ātrākais slīdņa spraudnis.

3. Nav bezmaksas versijas

Slider Revolution nepiedāvā bezmaksas versiju, lai izmēģinātu pamatfunkcijas. Ja jūs esat cilvēks, kurš vienmēr vēlas izmēģināt Lite / bezmaksas versiju, pirms ieguldāt pilnā spraudnī, Slider Revolution var nebūt jums.

Slīdņa revolūcijas cenu noteikšana

Jūs varat iegādāties regulāru Slider Revolution licenci tikai par 26 USD. Parastā licence ļauj instalēt spraudni vienā vietnē. Jūs arī saņemsit bezmaksas atbalstu 6 mēnešus un turpmākos atjauninājumus.

Jūs varat pagarināt atbalstu līdz 12 mēnešiem par papildu USD 7,88.

Ja esat motīvu izstrādātājs, kurš vēlas iekļaut Slider Revolution kā paketi ar jūsu motīvu, jums būs jāsaņem pagarināta licence par USD 125.

Mūsu spriedums: vai jums vajadzētu iegādāties slīdņa revolūciju?

Slīdņu revolūcija ir labākā izvēle lietotājiem, kuri vēlas visiem pieejamo augstākās kvalitātes slīdņa spraudni, kas ietilpst budžetā.

Izmantojot Slider Revolution, jūs iegūsit visas funkcijas no komplekta, jums nav jāinstalē nekādi papildinājumi. Tomēr tas arī nozīmē, ka jūsu saskarne būs uzpūsta ar pārāk daudzām nevēlamām opcijām. Lai izveidotu slīdņus ar Slider Revolution, ir mazliet mācīšanās līkne.

Spraudnis kopš 2012. gada tiek pastāvīgi uzturēts un atjaunināts. Tātad, ja jūs meklējat uzticamu WordPress slīdņa spraudni, jums būs jāmēģina izmēģināt Slider Revolution..

Mēs piešķiram Slider Revolution 4 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4,2 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet slīdņa revolūciju tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map