BirchPress pārskats – WordPress iecelšanas rezervācijas spraudnis

Vai vēlaties savā WordPress vietnē pievienot tiešsaistes rezervēšanas sistēmu? BirchPress ir viens no populārākajiem, lietotājiem draudzīgākajiem WordPress tikšanās un rezervēšanas spraudņiem, kas pieejami tirgū. Bet vai tā ir labākā izvēle jums?


Šajā BirchPress pārskatā mēs apskatīsim tā funkcijas, funkcijas, cenu noteikšanu un daudz ko citu, lai palīdzētu jums izlemt, vai tā ir jums piemērotākā iespēja.

Par BirchPress spraudni

birchpress-wordpress-spraudnis

BirchPress ir ļoti visaptverošs WordPress tikšanās rezervācijas spraudnis. Tas ļauj WordPress vietnē izveidot vienkāršas tiešsaistes tikšanās formas, lai apmeklētāji tiešsaistē varētu pārbaudīt pieejamību, rezervēt tikšanās vai rezervēt rezervāciju. Tas ir ideāls plānotāja spraudnis, kas lietotājiem ļauj ērti tikties ar jūsu vietni bez jūsu tiešas līdzdalības.

Spraudnis sinhronizē jūsu rezervācijas kalendāru ar citiem jau izmantotajiem kalendāriem, piemēram, Google Calendar, iCal, iPhone, Android vai Outlook. Varat konfigurēt un sūtīt lietotājiem e-pasta paziņojumus un atgādinājumus, kad tikšanās ir rezervētas, pārplānotas vai atceltas..

Tajā ir iebūvēts PayPal un kredītkaršu atbalsts maksājumu pieņemšanai. Ja vēlaties izmantot citas maksājumu vārtejas, varat tās pievienot, izmantojot WooCommerce integrāciju.

BirchPress ir piemērots visiem uzņēmumiem, kas ļauj tiešsaistē iecelt tikšanās iespējas. Jūs to varat izmantot veselības un labsajūtas, izglītības, fitnesa, atpūtas, salonu, skaistumkopšanas, automašīnu vai jebkura cita veida pakalpojumu vai biznesa vietņu izmantošanai.

BirchPress pārskats – darba sākšana ar BirchPress

BirchPress nāk ar vienkāršu un tīru lietotāja interfeisu, kas ļauj WordPress ziņām un lapām ērti pievienot tikšanās rezervācijas veidlapas.

Pirmkārt, jūsu vietnē būs jāinstalē un jāaktivizē BirchPress spraudnis. Pēc tam dodieties uz Iecelšana »Iestatījumi lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

vispārējie iestatījumi - iecelšanas rezervācija

Iekš Vispārīgi cilni, jūs varat konfigurēt savu laika joslu, datuma un laika formātu, valūtu un rezervācijas preferences. No turienes varat arī ievietot spraudņa atbalsta licences atslēgu.

Nākamais, Veidlapu veidotājs ļauj pielāgot tikšanās. Spraudnim ir iepriekš izstrādāta tikšanās veidlapa, kas jums ir sagatavota, tāpēc, ja vēlaties izmantot noklusējuma veidlapu, varat izlaist formas veidotāja iestatījumus..

Paziņojumi cilne ļauj konfigurēt paziņojumu e-pastus pakalpojumu sniedzējiem un klientiem.

Vietnē varat pievienot savu PayPal e-pastu un iestatīt maksājuma iespējas Maksājumi cilne. Ja vēlaties izmantot WooCommerce, varat to iespējot un iestatīt no WooCommerce cilne. Ja vēlaties pievienot pielāgotu kodu, to varat izdarīt, izmantojot Pielāgots kods cilne.

Kad esat pārskatījis un konfigurējis visus spraudņa iestatījumus, varat turpināt darbu un pievienot atrašanās vietas, pakalpojumu sniedzējiem, un pakalpojumi.

Vietņu, pakalpojumu sniedzēju un pakalpojumu pievienošana

BirchPress spraudnis ļauj ērti izveidot pilnīgu tikšanās rezervēšanas sistēmu WordPress ar iespējām pievienot dažādas atrašanās vietas, pakalpojumu sniedzējus un pakalpojumus.

Vispirms varat pievienot dažādas atrašanās vietas, kurās sniedzat pakalpojumus. Lai pievienotu jaunu atrašanās vietu, dodieties uz Iecelšana »Vietas un noklikšķiniet uz Pievienot atrašanās vietu.

birchpress-plugin-add-new-location

Pēc tam varat pievienot dažādus pakalpojumu sniedzējus. Pakalpojumu sniedzēji var būt dažādas aģentūras vai dažādas aģentūras aģentūras personas. Piemēram, ja veidojat rezervācijas veidlapu slimnīcai, jums būs jāpievieno katrs ārsts kā pakalpojumu sniedzējs.

Lai pievienotu jaunu pakalpojumu sniedzēju, dodieties uz Iecelšana »Sniedzēji un noklikšķiniet uz Pievienot pakalpojumu sniedzēju.

pievienojumprogramma-jauns sniedzējs-birchpress-spraudnis

Ievadiet pakalpojumu sniedzēja vārdu un aprakstu. Izvēlieties kalendāra krāsu.

Pēc tam ritiniet uz leju līdz Papildus informācija un ievadiet pakalpojumu sniedzēja e-pasta adresi. Šī funkcija ir pieejama tikai spraudņa premium versijās.

Pēc tam ritiniet uz leju līdz Darba grafiks sadaļa. Pēc tam atlasiet atrašanās vietu un noklikšķiniet uz Pievienot grafiku iestatīt pieejamos laikus. Ja pakalpojumu sniedzēja pakalpojumi ir pieejami vairākās vietās, varat iestatīt šos iestatījumus pa vienam.

darba grafiks-birchpress

Kad esat iestatījis visu, dodieties uz priekšu un publicējiet pakalpojumu sniedzēju.

Pēc tam jums būs jāpievieno pakalpojumi. Iet uz Iecelšana amatā »Pakalpojumi un noklikšķiniet uz Pievienot pakalpojumu pogu.

papildpakalpojumi-birchpress

Ievadiet pakalpojuma nosaukumu un aprakstu. Pēc tam labajā pusē atlasiet pakalpojumu sniegšanas vietas un pakalpojumu sniedzējus.

Pēc tam ritiniet uz leju līdz Pakalpojuma iestatījumi sadaļu un konfigurējiet pakalpojumu iespējas.

pakalpojumu iestatījumi

Pēc tam dodieties uz priekšu un publicējiet savus pakalpojumus.

Tagad, kad esat pievienojis atrašanās vietas, pakalpojumu sniedzējus un pakalpojumus, jūs esat gatavs pievienot iecelšanas veidlapu savai vietnei.

Ievietošanas rezervācijas veidlapas pievienošana jūsu vietnei

Rezervēšanas veidlapas pievienošana BirchPress ir vienkārša, pateicoties īskodiem. Viss, kas jums jādara, ir atvērt lapu, kurai vēlaties pievienot rezervācijas veidlapu, un ielīmēt zemāk esošo īso kodu:

[bpscheduler_booking_form]

izveidot-rezervēt-lapu-birchpress

Pēc tam publicējiet lapu. Tagad lapu varat apskatīt priekšpusē. Tikšanās forma izskatās kā šāds ekrānuzņēmums:

tikšanās-forma-birchpress

Tikšanos skatīšana kalendārā

Tiklīdz cilvēki sāk rezervēt tikšanās jūsu vietnē, jūs varat tos apskatīt informācijas panelī. Iet uz Iecelšana »Kalendārs.

kalendārs bērza

BirchPress arī ļauj jums parādīt kalendāru vietnes priekšpusē, lai lietotāji to varētu publiski apskatīt. Lai pievienotu publisku kalendāru, lapā, kurā vēlaties parādīt kalendāru, varat ievietot šādu īskodu:

[bpscheduler_public_calendar]

add-public-calendar-birchpress

Šī funkcija ir pieejama tikai Bizness un Bizness+ plāni.

BirchPress spraudnis: cenu noteikšana un atbalsts

BirchPress ir bezmaksas un premium WordPress spraudnis. Tā bezmaksas versiju varat atrast oficiālajā WordPress spraudņu krātuvē. Tomēr tam ir ierobežots funkciju kopums. Lai izbaudītu visas tā iespējas, jums būs jāiegādājas premium plāns.

Ir 3 cenu plāni: Personīga, Bizness, un Bizness+.

cenu noteikšana-birchpress-pārskatīšana

Ar Personīga plānojiet, jūs varēsit izmantot automātiskos e-pasta paziņojumus, sūtīt atgādinājumu e-pastus un bloķēt brīvdienas; tomēr tajā netiek izmantotas norēķinu iespējas. Personīgais plāns maksā 99 USD.

Ja vēlaties pieņemt maksājumus par tiešsaistes rezervēšanām, kuras veic jūsu lietotāji, jums būs jāiegādājas Bizness vai Bizness+ plāns. Izmantojot biznesa plānu, jūs iegūsit tikai PayPal integrāciju; taču Business + plāns ļauj izmantot arī Authorize.net un WooCommerce.

Visi 3 plāni piedāvā 1 vietnes licenci un 1 gada atbalstu un atjauninājumus.

Lai saņemtu atbalstu, varat apmeklēt oficiālo BirchPress vietni un apmeklēt vietni Atbalsts »Dokumentācija izvēlne. Tam ir pilns rakstu komplekts, kas palīdzēs konfigurēt un lietot spraudni.

Mūsu verdikts par BirchPress izmantošanu WordPress rezervēšanas sistēmā

BirchPress ir lietotājam draudzīgs un funkcijām bagāts WordPress tikšanās rezervēšanas spraudnis. Tas piedāvā vienkāršu saskarni pakalpojumu, pakalpojumu atrašanās vietu un pakalpojumu sniedzēju pievienošanai. Tas lietotājiem ļauj bez grūtībām rezervēt dažādu pakalpojumu tikšanās dažādās vietās ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

Pievienošanās veidlapas pievienošana jūsu vietnei ir vienkārša, izmantojot īsos kodus. Izmantojot BirchPress premium plānus, jūs varat pieņemt maksājumus, konfigurēt e-pasta paziņojumus, pielāgot tikšanās veidlapas, iestatīt publisku kalendāru un daudz ko citu. Spraudnim ir visas funkcijas, kas jums kādreiz būs vajadzīgas WordPress rezervēšanas sistēmā.

Mēs uzskatām, ka BirchPress ir labākais WordPress tikšanās un rezervēšanas spraudnis. Tas ir lieliski piemērots jebkuram WordPress lietotājam, kurš vēlas savās vietnēs pievienot tiešsaistes rezervēšanas sistēmu.

Mēs piešķiram 4,5 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Saņemiet BirchPress tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map