Google Maps Builder pārskats: ērti ieguliet interaktīvās kartes

Vai vēlaties dalīties ar iecienītākajām vietām ar apmeklētājiem? Ja vēlaties savā vietnē izveidot pilnvērtīgu karti ar vairākiem marķieriem, izmantojot Google Maps, jums būs nepieciešams Google Maps Builder spraudnis. Uzziniet, kā tas var padarīt kartes izveidi vieglu mūsu Google Maps Builder pārskatā.


Google Maps veidotāja pārskats

Par Google Maps Builder

Google Maps Builder ir vienkāršs, taču jaudīgs WordPress Google Maps spraudnis. Tas ļauj viegli izveidot ar funkcijām bagātu Google karti tieši savā vietnē, nepieskaroties nevienam kodam.

Šis WordPress spraudnis ļauj bez piepūles pievienot atrašanās vietas kartē, nometot tapu, pievienojot vietējos uzņēmumus pakalpojumā Google vietas vai pievienojot pielāgotos marķierus ar jūsu ikonu. Visspēcīgākā īpašība ir Mashups iezīme kas ļauj izvēlēties no vairākiem datu avotiem, piemēram, pielāgotiem ziņu veidiem, lai aizpildītu kartes marķierus un informācijas loga saturu.

Īsumā, Google Maps Builder ir daudz vairāk nekā tikai rīks Google Maps pievienošanai. Tam ir uzlabotas funkcijas, lai izveidotu visu veidu kartes WordPress vietnēm.

Kāpēc izmantot Google Maps Builder??

Ja vēlaties savā WordPress vietnē kopīgot vairākas atrašanās vietas, to padara vienkāršu pakalpojums Google Maps Builder.

Jūs varat izmantot spraudni, lai izveidotu vairākas kartes kā pielāgoti pastu veidi. Katrā kartē var būt tik daudz atrašanās vietas marķieru, cik vēlaties.

Katram atrašanās vietas marķierim varat izveidot nosaukumus un aprakstus. Jūs varat arī pielāgot marķieru izskatu, izmantojot dažādus burtus, krāsas, formas un ikonas.

Katras kartes parādīšanas un izmantošanas veidu var arī pilnībā pielāgot. Jūs varat kontrolēt kartes izmēru un izskatu, kā arī tālummaiņas, panoramēšanas, vilkšanas un citus iestatījumus. Google Maps Builder tiek integrēts arī ar Snazzy Maps – bezmaksas rīku, lai veidotu Google Maps ar atšķirīgu unikālu izskatu.

Google Maps Builder būtu lielisks spraudnis:

 • Vietņu kopienu vietnes: kopīgojiet savus iecienītos muzejus, kafejnīcas, restorānus un daudz ko citu.
 • Uzņēmumi ar vairākām atrašanās vietām: parādīt informāciju par katru atrašanās vietu vienā kartē.
 • Nekustamā īpašuma vietnes: parādiet vietējos īpašumus vai parādiet informāciju par vietējām skolām, sabiedrisko transportu utt.
 • Ceļojumu emuāri: kopīgojiet visus savus iecienītos galamērķus no visas pasaules.
 • Pasākumu un konferenču vietas: parādīt tuvumā esošās viesnīcas, restorānus utt.

Kā lietot Google Maps Builder

Pēc Google Maps Builder spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas dodieties uz vietni Google Maps »Iestatījumi lai sāktu.

API atslēga nav jāiestata, bet Google to ļoti mudina. Izmantojot API atslēgu, jūs varat iegūt datus par savu karšu izmantošanu. Noklikšķiniet uz Uzziniet, kā iegūt API atslēgu saiti un pēc tam noklikšķiniet uz Iegūstiet atslēgu pogu. Izpildiet instrukcijas un ielīmējiet atslēgu attiecīgajā laukā.

Izvēlieties kartes lieluma iestatījumus un to, vai, veidojot kartes, ģeogrāfiski noteikt savu atrašanās vietu, un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt iestatījumus poga apakšā.

Augšējā labajā stūrī varat noklikšķināt uz Vispārīgās iespējas cilne vēl dažiem iestatījumiem.

Google Maps Builder pārskats - opcijas

Šeit jūs varat pielāgot karšu vietrādi URL un rediģēt vēl dažus papildu iestatījumus.

Google Maps Builder pārskats - iestatījumi

Lai sāktu izveidot savu pirmo karti, dodieties uz Google Maps »Pievienot jaunu.

Kartes ir izveidotas kā pielāgoti ziņu veidi, tāpēc virsrakstu var ievadīt tāpat kā emuāra ziņu.

Noklikšķiniet uz Atveriet kartes veidotāju pogu Publicēt lodziņu, lai sāktu.

Zem Displeja opcijas, varat pielāgot, kā izskatīsies jūsu karte.

Google Maps Builder pārskats - parādīšanas iespējas

Zem Karšu marķieri, varat meklēt atrašanās vietas vai manuāli nomest marķieri kartē.

Google Maps Builder pārskats - marķieri

Noklikšķinot uz atrašanās vietas, varat noklikšķināt uz Pievienot kartei saiti apakšā, lai tur ievietotu marķieri.

Google Maps Builder pārskats - pievienojiet kartei

Šeit varat pielāgot virsrakstu un pievienot aprakstu.

Google Maps Builder pārskats - nosaukums un apraksts

Noklikšķiniet uz kartes marķiera ikonas labajā apakšējā stūrī, lai pielāgotu ikonu. Jūs varat izvēlēties marķiera formu, ikonu un krāsu.

Google Maps Builder Review - pielāgojiet ikonas

Lai veiktu izmaiņas, labās puses izvēlnē noklikšķiniet uz marķiera, lai to rediģētu.

Google Maps Builder pārskats - rediģējiet marķierus

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Publicēt karti poga labajā apakšējā stūrī. Zemāk redzēsit savas kartes priekšskatījumu. Tagad jūs varat to publicēt kā pielāgotu ziņas veidu un parādīt to ar īso kodu. Dodieties uz Google Maps »Visas kartes lai redzētu visu savu karšu sarakstu un to parādīšanai izmantotos īskodus.

Varat arī pievienot sānjoslai vai jebkuram citam logrīkam Maps Builder logrīkiem gatavas zonas. Vienkārši ierakstiet virsrakstu, izvēlieties karti un noklikšķiniet uz Saglabāt lai parādītu savu karti kā logrīku.

Google Maps veidotāja pārskats - logrīks

Plašāka pielāgošana, izmantojot Maps Builder Pro

Nepieciešamas vēl citas iespējas, lai pielāgotu savas kartes? Iepazīstieties ar Google Maps Builder premium versiju.

Izmantojot Maps Builder Pro, jūs varat:

 • izveidojiet pielāgotus kartes marķierus ar savu logotipu
 • dinamiski ģenerējiet kartes, pievienojot ziņām un lapām atrašanās vietas
 • iegūstiet desmitiem citu Snazzy Theme, kas meklē jūsu kartes
 • izveidojiet ar paroli aizsargātas kartes tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies
 • izveidojiet maršrutus un norādes ar vairākiem transporta veidiem, ieskaitot sabiedrisko transportu, braucot, ejot vai braucot ar velosipēdu
 • importēt un eksportēt visas kartes un iestatījumus

Izstrādātājiem ir arī vairākas drīzumā izlaišanai paredzētas funkcijas, tostarp zīmēšanas rīki un modernāki logrīki.

Dokumentācija un atbalsts

Google Maps Builder tika izstrādāts, un to šobrīd atbalsta WordImpress.

Viņu oficiālajā vietnē ir dokumentācija, kurā sniegti norādījumi par spraudņa iestatīšanu un API atslēgas iegūšanu. Viņiem ir arī visu Maps Builder Pro funkciju pārskati un ekrānuzņēmumi, kā arī demonstrācijas vietne, kurā jūs varat redzēt Maps Builder Pro darbībā, pirms to iegādājaties..

Izstrādātāji aktīvi darbojas WordPress.org atbalsta forumos, un lielākā daļa pavedienu tiek ātri atrisināti. Maps Builder Pro lietotāji oficiālajā vietnē var piekļūt prioritāro atbalsta forumiem.

Cenu noteikšana spraudnim Google Maps Builder

Google Maps Builder ir bezmaksas un premium karšu veidotāju spraudnis WordPress. Ja vēlaties izveidot vienkāršu Google kartes, izmantojot pamata funkcijas, varat izmantot tās bezmaksas versiju; taču, lai izmantotu uzlabotas funkcijas, jums būs jāiegādājas premium versija.

Google Maps Builder Pro piedāvā 3 cenu plānus viena vietne, līdz 5 vietnēm, un līdz 15 vietnēm.

Vienas vietnes plāns maksā USD 57,99, līdz 5 vietnēm maksā USD 79,99 un līdz 15 vietnēm maksā USD 129,99. Jūs varat iegādāties 1 plānu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Katram plānam ir 1 gada atbalsts un atjauninājumi.

Mūsu spriedums par Google Maps Builder izmantošanu

Ja jums savā vietnē ir jāparāda vairākas atrašanās vietas un parastā Google Map iegulšana tikai nedarīs šo triku, jums vajadzētu izmēģināt Google Maps Builder..

Spraudņa bezmaksas versijai ir lieliskas iespējas, un tā ir labi atbalstīta. Izmantojot Maps Builder Pro, jūs varat izveidot vēl uzlabotas kartes.

Mūs pārsteidza tīrā saskarne un tas, cik viegli to izmantot. Spraudnis ir arī ātrs un viegls, un tas nepalēninās un netraucēs jūsu vietni.

Mēs piešķiram Google Maps Builder 5 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet Google Maps Builder Pro tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map