Google vietņu komplekta pārskats 2020. gads – pirms instalēšanas savā vietnē ir jālasa

Vēlaties uzzināt par Google vietnes komplekta spraudni?


Vietnes komplekts Google izstrādāts ir WordPress spraudnis, kas ļauj tieši savienot Google tiešsaistes mārketinga pakalpojumus, piemēram, Search Console, Google Analytics, Google Optimize, Google Tag Manager, PageSpeed ​​Insights, Google AdSense utt., ar jūsu WordPress informācijas paneli..

Izmantojot vietnes komplektu, jūs iegūstat ieskatu savas vietnes veiktspējā tieši no sava WordPress informācijas paneļa. Šajā rakstā mēs sīki pārskatīsim un analizēsim vietnes komplekta spraudni un uzzināsim, ko tas piedāvā, un vai ir vērts to izmēģināt.

Kas ir Google vietņu komplekts?

Vietnes komplekts

Vietnes komplekts ir Google WordPress spraudnis, kas darbojas kā starpnieks starp jūsu WordPress vietni un Google mārketinga pakalpojumiem. Spraudnis tika palaists 2019. gada oktobrī un ir bez maksas pieejams lejupielādei WordPress krātuvē. Izmantojot šo spraudni, jūs varat integrēt savu vietni ar šādiem Google rīkiem.

 • Analytics: Google Analytics norāda, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu vietni. Savienojot savu vietni ar Google Analytics, jūs uzzināsit, no kurienes tieši nāk jūsu trafiks, kura ziņa darbojas vislabāk utt.
 • Meklēšanas konsole: Google meklēšanas konsole palīdz uzlabot meklēšanas klasifikāciju, ļaujot labot esošās kļūdas un kļūdas, kas neļauj jūsu vietnei indeksēties. Varat arī izsekot atslēgvārdiem, izmantojot to, kuri lietotāji atklāj jūsu vietni.
 • AdSense: Izmantojot Google Adsense, varat nopelnīt no savas vietnes, izvietojot reklāmas savā vietnē.
 • Ieskats PageSpeed: Uzlabojiet vietnes veiktspēju, pārbaudot vietnes ielādes ātrumu galddatoros un mobilajās ierīcēs un veicot nepieciešamās izmaiņas, lai samazinātu vietnes ielādes laiku..
 • Tagu pārvaldnieks: Tas ļauj jums pārvaldīt un izvietot mārketinga tagus reklāmas IA mērīšanai, kā arī Flash, video un sociālo tīklu vietņu un lietojumprogrammu izsekošanai, nepieskaroties kodam.
 • Optimizēt: Google Optimize ir A / B testēšanas rīks, kas uzlabo jūsu vietnes reklāmguvumus, ļaujot veikt eksperimentus.

Parasti vietņu komplekts ir vislabākais izdevējiem, kuriem pieder vietne, izstrādātājiem, kuri pārvalda vairākus klientu projektus, kā arī spraudņu autoriem un tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Google vietnes komplekta pārskats: funkciju pārskats

Vietņu komplekts lietotājiem piedāvā lieliskas iespējas. Kā minēts iepriekš, tas palīdz pievienot dažādus Google pakalpojumus WordPress informācijas panelim, lai jūs varētu skatīt visus savus pārskatus vienuviet, nepieslēdzoties dažādiem pakalpojumiem. Pats labākais šajā spraudnī ir tas, ka visus šos pakalpojumus vietnē ir viegli iestatīt, nepieskaroties koda rindiņai..

Šīs ir spraudņa piedāvātās funkcijas.

 • Satiksme: Tas piedāvā vispārīgu pārskatu par trafiku, ko saņem jūsu vietne. Datplūsma tiek sīkāk segmentēta dabiskajā, nosūtīšanas, tiešajā un e-pasta ziņojumos. Tātad jūs zināt, no kurienes tieši nāk jūsu satiksme.
 • Lapas ātrums: Uzziniet, cik ātri tiek ielādēta jūsu vietne, un atrodiet veidus, kā to uzlabot.
 • Adsense: Pelniet naudu savai vietnei, lai nopelnītu papildu naudu
 • Tagu pārvaldnieks: Palīdz izsekot dažādiem mārketinga tagiem jūsu vietnē.
 • Meklēšanas piltuve: Parāda jūsu vietnes saņemto seansu un klikšķu skaitu noteiktā laika posmā.

Vietnes komplekta spraudņa instalēšana vietnē WordPress

Lai savā vietnes WordPress vietnē izmantotu vietņu komplektu, vispirms jāinstalē spraudnis informācijas panelī. Šim nolūkam piesakieties savā WordPress informācijas panelī un noklikšķiniet uz Spraudnis »Pievienot jaunu. Tagad, izmantojot meklēšanas lauku, atrodiet vietnes komplekta spraudni.

Vietnes komplekta uzstādīšana

Kad esat to atradis, noklikšķiniet uz Instalēt tagad kam seko Aktivizēt poga, lai spraudnis sāktu darboties. Pēc spraudņa aktivizēšanas ekrānā tiek parādīts šāds ziņojums.

vietņu komplekta, vietņu komplekta spraudņa, vietņu komplekta, google vietņu komplekta instalēšana

Noklikšķiniet uz Sāciet iestatīšanu pogu. Tiks atvērts jauns ekrāns, kurā jums būs jāpārbauda savas vietnes īpašumtiesības.

google vietņu komplekts, google vietņu komplekta spraudnis, google vietņu komplekta pārskats

Izmantojot savu Google kontu, pierakstieties savā kontā. Ekrānā parādīsies mazs uznirstošais logs, kurā jums tiks lūgta atļauja skatīt un pārvaldīt jūsu Search Console datus. Nākamo dažu sekunžu laikā veiciet darbības, lai piešķirtu spraudņa atļauju verificēt un piekļūt jūsu kontam. Kad iestatīšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz Dodieties uz vietnes komplekta informācijas paneli pogu. Tas jūs aizvedīs uz vietnes komplekta informācijas paneli tieši jūsu WordPress vietnē.

Lūk, kā tas izskatās.

Google vietņu komplekta informācijas panelis

Vietņu komplektam pievienojot vairāk Google pakalpojumu

Ja informācijas panelī vēlaties iegūt sīkāku informāciju, arī vietnes komplekts ļauj to izdarīt. Jums vienkārši jādodas uz Vietnes komplekts »Iestatījumi. Šeit redzēsit 3 dažādas cilnes:

 • Pieslēgts pakalpojums
 • Pievienojiet vairāk pakalpojumu
 • Administratora iestatījumi

Iet uz Pievienojiet vairāk pakalpojumu cilne.

Šeit, Analytics panelī, noklikšķiniet uz Iestatiet Analytics opcija. Pirms Analytics iestatīšanas nevarēsit pievienot Tagu pārvaldnieks un Optimizēt pakalpojumi.

Tagad piesakieties savā Google kontā un noklikšķiniet uz Atļaut lai piešķirtu piekļuvi spraudnim pārskatu parādīšanai jūsu Google Analytics informācijas panelī. Tagad jūs atkal atradīsities savā WordPress informācijas panelī, kur varēsit konfigurēt savu Analytics kontu, noklikšķinot uz Konfigurējiet Analytics pogu.

Vietnes komplekts, ko izveidojis Google Analytics

Pēc šī soļa vietnes komplekts visu apstrādā ar jums. Tas importēs jūsu datus no Google Analytics un parādīs pārskatus tieši WordPress informācijas panelī. To pašu procesu var atkārtot arī ar citiem pakalpojumiem.

Pārskatu pārbaude vietnes komplektā

Tagad, kad viss ir iestatīts, jums ir laiks pārbaudīt savas vietnes pārskatus. Pārskatus varat pārbaudīt, dodoties uz Vietnes komplekts »Informācijas panelis. Šeit redzēsit visus Google pakalpojumus, kurus esat savienojis ar savu vietni.

informācijas panelis, vietnes komplekts

Ritinot tālāk uz leju, redzēsit vairāk pārskatu par vietnes veiktspēju, vietnes ātrumu mobilajās ierīcēs un galddatoros utt. Ekrāna augšējā labajā stūrī varat arī izvēlēties šo pārskatu laika grafiku. Ja jums ir instalēta Adsense, vietnes komplekts parādīs arī pārskatus par to.

Viena pakalpojuma atvienošana vietnes komplektā

Vietnes komplekts ļauj arī bez sarežģījumiem atvienot pakalpojumus no vietnes. Vienkārši dodieties uz Vietnes komplekts »Iestatījumi» Savienotie pakalpojumi. Šeit izvēlieties pakalpojumu, kuru vēlaties atvienot, un noklikšķiniet uz Rediģēt pogu zem tā.

Vietnes komplekts

Labajā pusē ir opcija, ko sauc Vietnes komplekta atvienošanas analīze. Noklikšķiniet uz šīs opcijas. Parādīsies uznirstošais logs, kas apstiprinās, vai tiešām vēlaties to atvienot. Noklikšķiniet uz pogas Atvienot. Un tas arī viss.

Vietņu komplekta plusi – tas, kas mums patika

Vietnes komplekts ir labs risinājums, ja jūsu vietne ir savienota ar dažādiem Google pakalpojumiem un vēlaties visu šo pakalpojumu pārskatus skatīt vienā vietā.

Tas ļauj ērti izsekot un analizēt jūsu vietnē notiekošo. Izmantojot šo spraudni, jums var būt visa nepieciešamā informācija par jūsu vietni, piemēram, kā jūsu apmeklētāji atklāja jūsu vietni, viņu uzvedība vietnē utt..

Tā vietā, lai pieteiktos dažādās platformās un individuāli skatītu pārskatus, Sit Kit sniedz jums visus pārskatus atsevišķā un centralizētā informācijas panelī. Tāpēc vairs nav jāpārslēdzas starp dažādām pārlūka cilnēm.

Vietņu komplekta trūkumi – kas tam pietrūkst

Vietnes komplektam ir arī daži trūkumi. Šeit ir daži no tiem.

 • Informācijas panelī ir ierobežota informācija: Tā kā tas savieno tik daudz Google pakalpojumu ar jūsu WordPress informācijas paneli, jūs varat skatīt tikai ierobežotu informāciju par katru no šiem pakalpojumiem. Un dažreiz ar to nepietiek, jo īpaši, kad jāpieņem svarīgi lēmumi.
 • Trūkst uzlabotas e-komercijas integrācijas: Vietnes komplektam nav iespējas ļaut jums izsekot dažādiem e-komercijas elementiem jūsu vietnē. Piemēram, tas jūsu tiešsaistes veikalā neuzrādīs ieņēmumus, vidējo pasūtījuma lielumu, produktus ar vislabāko veiktspēju utt.
 • Formas izsekošanas opcija nav pieejama: Vietnes komplekts neļauj izsekot dažādām veidlapām jūsu vietnē. Tātad, ja vēlaties izsekot kontaktu veidlapai vai pasūtījuma veidlapai, lai uzzinātu reklāmguvumus, jūs varētu būt vīlušies.

Mūsu spriedums: vai vietnes komplekts ir piemērots jums?

Vietnes komplekts varētu būt labs risinājums lietotājiem, kuri vēlas iegūt vienu informācijas paneli ar minimālu informāciju. Turklāt Vietnes komplekts apkopo informāciju no katra Google pakalpojuma un glīti tos prezentē vienuviet.

Tomēr, ja vēlaties pilnībā izmantot Google pakalpojumus, vietņu komplekts var nebūt piemērots.

Piemēram, Vietnes komplekts ļauj veikt tikai pamata Google Analytics iestatīšanu.

Izmantojot Analytics pamatiestatījumus, jūs nesaņemsit detalizētu informāciju, piemēram, datus par e-komercijas darījumiem, lejupielādes izsekošanas datus, notikumu izsekošanas datus un citu. Tam būs nepieciešama vietņu komplekta alternatīva, piemēram MonsterInsights, kas ir visplašākais WordPress Google Analytics spraudnis.

monsterinsights, lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas spraudņi

Izmantojot MonsterInsights, varat iegūt visus pārskatus, ko piedāvā vietņu komplekts, tostarp Google Analytics, Search Console, AdSense un citus. MonsterInsights izmanto savu Google Analytics integrāciju, lai izsekotu Search Console datus, AdSense datus, ātruma uzskaites datus un citu.

Turklāt tas sniedz jums papildu pārskatus, ko Vietnes komplekts nepiedāvā, tostarp e-komercijas pārdošanas datus, saistīto saišu datus utt..

Uzziniet vairāk par MonsterInsights mūsu detalizētajā pārskatā.

Tā tas ir Mēs ceram, ka jūs atradāt šo rakstu noderīgu. Ja jums patika mūsu Google vietņu komplekta pārskats, jūs varētu interesēt arī tas, kā uzzināt, kā iestatīt lejupielādes izsekošanu WordPress, izmantojot Google Analytics

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet vietnes komplektu, ko nodrošina Google tagad »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map