Gravitācijas veidlapu pārskats 2020: Vai ir vērts jūsu naudu?

Vai meklējat savas WordPress vietnes kontaktformas spraudni? Gravitācijas veidlapas bieži tiek ierindotas starp WordPress kontaktformas labākajiem spraudņiem. Šajā Gravity Forms pārskatā mēs apskatīsim tā funkcijas un veiktspēju, lai uzzinātu, vai tas patiešām ir pelnījis, lai to sauktu par labāko WordPress saziņas formas spraudni.


Gravitācijas formu apskats

Kāpēc jums ir nepieciešams WordPress kontaktformas spraudnis?

Neatkarīgi no tā, vai pārvaldāt nelielu emuāru vai korporatīvu vietni, katrai vietnei ir nepieciešama kontakta forma. Kontakta forma darbojas kā tilts starp jums un auditoriju.

Lielākajai daļai mūsdienu vietņu ir vajadzīgs vairāk nekā tikai kontakta forma. Viņiem ir vajadzīgas arī citas formas, piemēram, jāpieprasa cenu piedāvājums, aptaujas, rezervācijas, satura iesniegšana un tā tālāk.

Gravity Forms ir viens no populārākajiem WordPress veidlapu veidotāju spraudņiem. Izmantojot to, jūs varat izveidot jebkura veida tīmekļa formu, par kuru varat domāt, sākot no vienkāršas kontakta formas līdz garai sarežģītai formai – Gravitācijas forma padara procesu nesāpīgi vienkāršu.

Par gravitācijas formām

Bez šaubām, Gravity Forms ir visiecienītākais WordPress kontaktu formas spraudnis tirgū. Sākot no reaģējošām veidlapām līdz surogātpasta filtram un uzlabotiem aprēķiniem līdz maksājumu vārtejām, Gravity Forms ir viss nepieciešamais, lai ērti izveidotu tiešsaistes veidlapu.

Ja jums ir budžets premium WordPress formas spraudņa iegādei, tad Gravity Forms ir LABĀKĀ likme. Protams, tas ir nedaudz dārgi, bet, ja jums ir apnicis meklēt pilnīgas formas spraudni, tad nemeklējiet vairāk kā Gravity Forms.

Gravitācijas formu apskats: veidlapas spraudnis jūsu arvien augošajām vajadzībām

Gravitācijas veidlapas ir vislabāk piemērotas lietotājiem, kuriem WordPress vietnē viegli jāveido sarežģītas formas. Arvien pieaugošais funkciju saraksts atšķir Gravity Forms no konkurences. Apskatīsim dažas pārsteidzošas funkcijas, ko piedāvā Gravity Forms.

 • 30+ veidlapas lauki: Tam ir ļoti daudz dažādu veidlapu lauku, kas palīdz viegli izveidot jebkura veida WordPress veidlapas.
 • Atsaucīga forma: Jūsu WordPress forma izskatīsies lieliski visās ierīcēs, tostarp galddatoros, mobilajās ierīcēs un planšetdatoros.
 • Nosacītā loģika: Parādiet vai paslēpiet laukus, pamatojoties uz lietotāja izvēli.
 • Paziņojumi pa e-pastu: Paziņojumi pa e-pastu ļauj jums zināt, kad tiek iesniegta veidlapa.
 • Surogātpasta filtrs: Apkarojiet surogātpastu veidlapu iesniegšanu, izmantojot Google reCaptcha, Really Simple Captcha un Akismet opcijas.
 • Failu augšupielāde: Ļaujiet lietotājiem augšupielādēt failus, izmantojot jūsu tiešsaistes veidlapu.
 • Saglabājiet un turpiniet: Saglabājiet daļēji aizpildītu veidlapu un atgriezieties tajā vēlāk, lai aizpildītu veidlapu.
 • Aprēķini: Gravitācijas formas arī ļauj veikt izvērstus aprēķinus, pamatojoties uz iesniegtajām lauka vērtībām.
 • Priekšdaļas formas: Vai vēlaties ļaut lietotājiem iesniegt emuāra ziņu jūsu pārskatīšanai, nenodrošinot viņiem WordPress administratora piekļuvi? To var izdarīt, izmantojot vietnes veidlapas.
 • Limita un grafika formas: Ierobežojiet veidlapu saņemšanas ierakstu skaitu un plānojiet veidlapas.
 • Integrācijas: Ar Gravity Forms integrācija ir brīze. Savienojiet savu tīmekļa veidlapu ar visām tiešsaistes lietojumprogrammām, ar kurām vēlaties strādāt.

Veidņu izveide programmā WordPress

Gravity Forms nāk ar intuitīvu formu noformējumu. Vienkārši atlasiet lauku, kuru vēlaties pievienot, un pēc tam velciet un nometiet to savā formā.

Gravitācijas formas - velciet un nometiet formu veidotāju

Veidlapas lauka nomešana to paplašina, lai vajadzības gadījumā varētu mainīt lietas. Tas nāk ar iepriekš noteiktiem gataviem laukiem visbiežāk izmantotajām formām, ieskaitot vārdu, e-pastu, vietni, atsauksmes un tā tālāk.

Neatkarīgi no standarta laukiem, Gravitācijas veidlapām ir arī uzlaboti lauki. Šeit varat izveidot pielāgotas formas laukus, izvēloties dažādus ievades veidus un piešķirot tiem vārdu, etiķetes, vērtības, verifikācijas pārbaudes utt..

Veidlapas laukus var viegli pārkārtot, vienkārši tos velkot formā uz augšu un uz leju. Sarežģītākām formām jūs pat varat sadalīt veidlapu dažādās sadaļās un lapās.

Jaudīgas vadības ierīces, kas iesaiņotas formas iestatījumos

Katrai Gravity Forms formai var būt savi pielāgoti iestatījumi. Tas lietotājiem ļauj iestatīt veidlapas nosaukumu un aprakstu.

Gravity Forms komplektācijā ar jaudīgām vadības ierīcēm ir iestatītas. Tas ļauj jums kontrolēt dažādus savas formas aspektus. Papildus parastajiem iestatījumiem ir arī vairākas iespējas, kuras varat iespējot savai veidlapai.

Gravitācijas formas iestatījumi

Jūs varat kontrolēt veidlapas izkārtojumu un pievienot CSS klasi, lai jūs varētu pats to stilizēt. Jūs varat iespējot anti-spam funkcijas, piemēram, medus pods, vai iespējojiet pārejas animācijas, lai veidlapa izskatās interaktīvāka.

Veidlapas iestatījumu apstiprināšanas cilnē varat kontrolēt, kas notiek, kad lietotājs iesniedz veidlapu. Jūs varat novirzīt lietotājiem parādīt pielāgotu ziņojumu, nosūtīt tos uz apstiprināšanas lapu vai novirzīt uz jebkuru citu saiti, kuru vēlaties.

Varat arī iespējot veidlapas lauku datu nosūtīšanu kā vaicājumu virknes uz apstiprināšanas lapu. Tas ļauj izmantot vaicājuma virknes citās funkcijās, lai apstiprinājuma lapā parādītu dinamisku informāciju.

Katrā veidlapas iestatījumā ir paziņojumu cilne. Pēc noklusējuma lietotāji ar administratora līmeni saņem paziņojumus par katru veidlapas iesniegšanu. Varat pievienot pielāgotus paziņojumus un nosūtīt paziņojumus uz visām citām e-pasta adresēm.

Uzlabotie lauki un nosacītā loģika

Gravity Forms nāk ar standarta formas laukiem, piemēram, pamata ievades veidiem. Pievienojot tos savai vietnei, varat definēt šo lauku apzīmējumus un vērtības.

Papildu lauki gravitācijas formās

Tomēr šie lauki neļauj daudz darīt ar savu formu. Gravitācijas forma nāk ar vēl vienu sadaļu uzlabotajiem laukiem. Tie ir gatavi lietošanai laukos, kurus varat vienkārši nomest veidlapu redaktorā.

Piemēram, e-pasta laukā ir izvēles rūtiņa, kas ļauj nosūtīt apstiprinājuma e-pastu lietotājam, lai pārbaudītu viņa e-pasta adresi. Gravitācijas veidlapas automātiski pārbaudīs, vai laukā ievadītie dati atbilst šī lauka pamata sintaksei.

Ziņu lauki ļauj formā ievadīt laukus, kas saistīti ar WordPress ziņu. Izmantojot pasta laukus, varat izveidot veidlapas, lai pieņemtu lietotāja iesniegto saturu jūsu WordPress vietnē.

Ziņu lauki ļauj jums pievienot lietotāja iesniegto saturu

Visbeidzot, ir cenu lauki, kas ļauj pievienot laukus, piemēram, produkta nosaukumu, cenu, daudzumu utt.

Gravitācijas veidlapu visspēcīgākā īpašība ir iespēja pievienot veidlapām nosacītas pārbaudes. Izmantojot nosacīto loģiku, jūs varat konfigurēt savu formu, lai parādītu vai paslēptu laukus, sadaļas, lapas vai pat pogu Iesniegt, pamatojoties uz lietotāja izvēli vai ievadi.

Integrējiet un paplašiniet gravitācijas formas ar papildinājumiem

WordPress ir daudz spraudņu, kas darbojas kā ietvari, kas veidoti uz WordPress. Gravitācijas veidlapas var viegli integrēt ar vispopulārākajiem WordPress spraudņiem un pat daudzām lietotnēm, kas nav WordPress.

Ir pieejami papildinājumi, lai integrētu Gravity Forms ar tādiem populārākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem kā MailChimp, Aweber, GetResponse un daudzi citi.

Gravity Forms pamata un uzlabotas pievienošanas

Varat arī paplašināt Gravitācijas veidlapas, lai pievienotu daudzas papildu funkcijas ar pievienojumprogrammu spraudņiem. Ir papildinājumi, lai izveidotu viktorīnas, aptaujas, aptaujas, izmantojot Gravitācijas veidlapas.

Gravitācijas formas var integrēt arī ar daudziem populāriem CRM, piemēram, Agile, Zoho un Capsule CRM.

Gravity Forms darbojas ārpus komplekta ar WooCommerce. Tam ir arī papildinājumi, lai integrētu jūsu veidlapas ar tādiem maksājumu vārtiem kā PayPal, Stripe, Authorize.net utt.

Gravitācijas formas vs WPForms: labākā kontaktformas spraudņa demonstrēšana

Gan gravitācijas formas, gan WPForms palīdzēs jums viegli izveidot kontaktu formu savā vietnē. Bet, padziļinoties, jūs starp tām atradīsit dažas galvenās atšķirības.

Apskatīsim, kā šie spraudņi atšķiras un kurš spraudnis ir labākā izvēle jūsu unikālajām vajadzībām.

1. Vienkārša lietošana

Gan Gravity Forms, gan WPForms ir komplektā ar daudzām pārsteidzošām laika taupīšanas funkcijām, lai izveidotu kontakta formu.

Tomēr, tāpat kā jebkuram citam ar iespējām bagātam spraudnim, ir nedaudz mācīšanās līknes, lai izmantotu Gravitācijas veidlapas. Nemaz nerunājot, jo vairāk funkciju, kas ir pieejamas ārpus kastītes, jo stāvāka būs mācīšanās līkne. Gravitācijas formas neatšķiras.

Lai izveidotu veidlapu, vispirms jums būs jānorāda formas nosaukums. Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz veidlapu veidotāju, kur jums katru reizi manuāli jāpievieno veidlapas lauki.

Tās interfeiss nav tik gluds kā WPForms. Lai priekšskatītu veidlapu, veidotājā būs jānoklikšķina uz pogas Priekšskatījums.

wpforms veido veidnes

WPForms, no otras puses, padarīja visu formas veidošanas procesu daudz vieglāku. Spraudnis ir komplektēts ar vairākām iepriekš izveidotām veidnēm, lai jūs varētu izveidot veidlapu, ne vienmēr jāsāk no jauna.

wpforms apskats

Visi veidlapu lauki ir sakārtoti, tāpēc veidotājā varat ātri izvēlēties pareizo lauku. Varat arī INSTANTLY priekšskatīt formu, pielāgojot laukus veidotājā.

Uzvarētājs: WPForms

2. Cena

Gravitācijas veidlapu izmaksas sākas no 59 USD. Viņi nepiedāvā bezmaksas versiju. Tomēr, pirms iegādājaties spraudni, varat doties uz viņu demonstrācijas vietni.

Un otrādi, WPForms piedāvā bezmaksas versiju, kuru var lejupielādēt no WordPress spraudņu krātuves. Spraudņa premium versijas izmaksas sākas ar 49 USD.

Uzvarētājs: WPForms

3. Īpašības

Runājot par īpašībām, Gravity Forms skaidri paliek līknes priekšā.

Tagad tas nenozīmē, ka WPForms trūkst būtisku funkciju. Bet tajā trūkst dažas uzlabotas funkcijas, ko piedāvā Gravity Forms, piemēram, aprēķini.

To sakot, ir arī dažas jomas, kurās WPForms krājas, piemēram, aptaujas un aptaujas. Faktiski WPForms spraudnis sniedz jums labākos interaktīvos apsekojumu pārskatus ar ieskatu reāllaikā. Varat arī atrast viedos apsekojuma laukus, piemēram, likerta skalu, zvaigžņu novērtējumu utt.

Uzvarētājs: Gravitācijas formas

Iepazīstieties ar mūsu pilnu WPForms pārskatu.

Cenu noteikšanas un atbalsta iespējas gravitācijas formām

gravitācija veido cenu noteikšanu

Gravity Forms spraudņa cena sākas ar 59 USD gadā par vienas vietnes licenci ar pamata papildinājumiem. Pro licences cena ir 159 USD par 3 vietnēm un pamata + pro papildinājumiem. Elite licence ir pieejama par USD 259 gadā ar visiem papildinājumiem un neierobežotu vietņu atbalstu.

Katra licence dod tiesības uz viena gada biļešu atbalstu. Elite licence sniedz jums prioritāru atbalstu. Uz jautājumiem parasti atbild ļoti ātri, izmantojot iespaidīgu biļešu izšķiršanas laiku.

Dokumentācija ir plaša, lai palīdzētu jums izskatīt visus veidlapas veidošanas aspektus.

Mūsu verdikts par gravitācijas formām kā labāko WordPress kontaktformas spraudni

Gravity Forms ir vislabāk piemērots pieredzējušiem lietotājiem, kuriem nepieciešams pilnīgs WordPress formas spraudnis. Ja jums ir budžets premium spraudņa iegādei, tad noteikti pārbaudiet Gravity Forms.

Funkciju ziņā pamata spraudnim ir iespaidīgs iespēju komplekts. Gravity Forms papildinājumu spraudņus varat atrast arī ne tikai spraudņu vietnē, bet arī WordPress.org krātuvē.

Tā kā viens no populārākajiem un plaši izmantotajiem spraudņiem, lielākajai daļai WordPress motīvu ir iebūvēts Gravity Form stilu atbalsts. Tas nevainojami darbojas ar lielāko daļu citu WordPress spraudņu.

Mēs domājam, ka tas ir labākais WordPress kontaktformas spraudnis, un mēs tam piešķiram 4,6 no 5 zvaigznēm.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4,6 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Saņemiet gravitācijas veidlapas tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map