Ninja veidlapu pārskats – vai tas ir vienkāršākais veidlapu veidotājs?

Vai jūsu WordPress vietnē ir ātri jāizveido lieliska kontakta forma? Tad jums ir nepieciešams veidlapu spraudnis. Ninja Forms ir viens no populārākajiem bezmaksas kontaktu formas spraudņiem, taču vai to ir visvieglāk izmantot? Uzziniet, vai tas mēra, mūsu Ninja Forms pārskatā.


Ninja veidlapu pārskats

Kāpēc jums ir nepieciešams kontaktformas spraudnis

Katrā vietnē ir jābūt kontaktinformācijas veidlapai. Tas apmeklētājiem sniedz pārliecību par jūsu uzticamību un vienkāršu veidu, kā sazināties ar jums. E-pasta adreses parādīšana jūsu vietnē, nevis kontaktinformācijas veidlapas izmantošana, šķiet neprofesionāla, kā arī var piesaistīt daudz surogātpastu.

Pārsteidzoši, bet WordPress nepiedāvā veidlapu veidotāju. Tā vietā jums būs jāinstalē spraudnis, lai izveidotu kontakta veidlapu vai cita veida veidlapu.

Izmantojot Ninja Forms, jūs varat arī izveidot:

 • Pasūtījumu veidlapas: Pārdodiet savus produktus un pakalpojumus tiešsaistē un saņemiet avansu.
 • Veidlapas “Pieprasīt cenu”: Izveidojiet pielāgotas veidlapas, lai pieprasītu visu nepieciešamo informāciju, lai klientam sniegtu citātu vai aprēķinu par jūsu darbu.
 • Abonēšanas / izvēles formas: Piesaistiet vairāk jaunumu abonentu, izveidojot izvēles veidlapas vai pievienojot abonēšanas opciju citām jūsu veidlapām.
 • Aptaujas: Balstiet savas vietnes stratēģiju uz faktisko lietotāju datiem, piedāvājot aptauju savā vietnē.
 • Pēc iesniegšanas veidlapas: Ļaujiet apmeklētājiem pievienot savus emuāra ierakstus un rediģēt tos no vietnes sākuma.

Par Ninja Forms

Ninja Forms ir bezmaksas kontaktu formas spraudnis WordPress, kuru izstrādā un uztur WP Ninjas. Spraudnis izceļas no konkurentiem, atsevišķi pārdodot papildinājumus. Tas nozīmē, ja vēlaties izmantot tikai vienu vai divus papildinājumus, jums nav jāiegādājas dārgs komplekts. Tā vietā nepieciešamos papildinājumus varat iegādāties atsevišķi.

Spraudņa bezmaksas versiju var lejupielādēt no WordPress.org krātuves. Spraudni jau ir instalējuši vairāk nekā 1 miljons vietņu visā pasaulē.

Kā izveidot savu pirmo ninja formu

Sākumā lejupielādējiet spraudni no WordPress.org direktorijas. Pēc tam instalējiet un aktivizējiet spraudni.

1. solis: izveidojiet savu formu

Dodieties uz Veidlapas »Pievienot jaunu.

Jūs redzēsit veidlapu veidotāju, kas izskatās kā zemāk redzamais ekrānuzņēmums. Kreisajā pusē esošajā kolonnā redzēsit vairākas pogas, uz kurām var noklikšķināt, lai šos laukus pievienotu savai veidlapai.

Ninja veidlapu pārskats

Lai izveidotu vienkāršu kontaktinformācijas veidlapu, mēs pievienosim laukus lietotāja vārdam, e-pasta adresei un ziņojumam.

Klikšķis Vārds saskaņā Informācija par lietotāju cilne.

Ninja veidlapu pārskats - pievienojiet jaunu veidlapu

Šeit jūs varat pielāgot lauka etiķeti un vietturu tekstu. Varat arī iestatīt papildu opcijas, lai apstiprinātu lauka ievadi, pievienotu pielāgotas CSS klases un daudz ko citu.

Ninja Forms Review - apstipriniet laukus

Ninja veidlapu pārskats - vairāk iespēju

Varat noklikšķināt uz bultiņas augšpusē, lai sakļautu opcijas.

Ziņojuma laukā noklikšķiniet uz Textarea un nomainiet etiķeti uz “Message”.

Noteikti atzīmējiet izvēles rūtiņu “Nepieciešams” Ierobežojuma iestatījumi. Jūs nevēlaties, lai lietotāji varētu jums nosūtīt tukšus e-pastus!

Neaizmirstiet pievienot a Iesniegt pogu savai formai! Tas atrodas Veidņu lauki lodziņš kreisajā pusē. Ninja Forms automātiski nepievieno iesniegšanas pogu.

Kad esat atlasījis laukus, noklikšķiniet uz zila 1 Saglabāt pogas veidlapas augšpusē vai apakšā.

Ninja veidlapu apskats - saglabājiet veidlapu

Uznirstošajā logā ierakstiet savas formas nosaukumu.

Ninja Forms Review - vārda forma

2. darbība: pievienojiet paziņojumus

Tagad jūs vēlēsities pārliecināties, vai ziņojums ir nosūtīts uz jūsu e-pastu, kad kāds aizpilda veidlapu. Noklikšķiniet uz E-pasts & Darbības Noklikšķiniet uz cilnes un pēc tam uz Pievieno jaunu.

Iesācējiem šī forma var būt nedaudz nepievilcīga. Tas darbojas šādi:

 • Zem Darbības nosaukums, vienkārši ierakstiet kaut ko iekšējai uzziņai, piemēram, “Nosūtīt man e-pastu” vai “Nosūtīt komandai e-pastu”.
 • Zem Veids, atstājiet to kā opciju “E-pasts”. Jūs pamanīsit, ka varat arī pievienot darbības, lai novirzītu lietotājus vai parādītu veiksmes ziņojumu.
 • Noklikšķiniet uz No vārda lauks, un veidlapas lauki parādīsies kā opcijas. Atlasiet izveidoto lauku “Name”.
 • Saskaņā No adreses lauku, atlasiet e-pasta formas lauku. Tas to iestatīs, lai kontaktinformācija tiktu nosūtīta no lietotāja e-pasta adreses.
 • Laukā ievadiet savu e-pasta adresi (un / vai to, kuru vēlaties saņemt paziņojumus) Uz lauka.
 • Ievadiet e-pasta tēmas rindu.
 • Iekš E-pasta ziņa laukā varat noklikšķināt uz Ievietojiet visus laukus lai iekļautu visu lietotāja informāciju un ziņojumu saņemtajā e-pasta paziņojumā. Noteikti šeit vismaz iekļaujiet ziņojuma lauku, pretējā gadījumā jūs saņemsit tukšu paziņojumu.

Klikšķis Saglabāt lai iestatītu savu paziņojumu.

3. solis: pievienojiet apstiprinājumu lietotājam

Pēc noklusējuma, iesniedzot veidlapu, lietotājs redz tukšu ekrānu.

Jums būs jāpievieno darbība, lai parādītu veiksmes ziņojumu, vai arī tie jānovirza uz noteiktu lapu.

Lai to izdarītu, dodieties atpakaļ uz E-pasts & Darbības un noklikšķiniet uz Pievieno jaunu atkal.

Nosauciet savu darbību un zem Veids atlasiet “Veiksmes ziņojums”.

Ierakstiet ziņojumu, kuru vēlaties parādīt Ziņa lauks zemāk.

Ninja veidlapu pārskats - veiksmes ziņojums

4. solis: publicējiet savu veidlapu

Lai publicētu savu veidlapu, jums būs nepieciešams īss kods. Dodieties uz Veidlapas »Visas veidlapas un jūs redzēsit tikko izveidoto formu.

ninja-formas-pārskats-īskods

Nokopējiet īso kodu un ielīmējiet to lapā vai ziņojumā, kur vēlaties parādīt savu veidlapu.

Pārliecinieties, ka tas ir pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tas darbojas tā, kā vēlaties.

Paplašiniet savas iespējas, izmantojot papildinājumus

Bezmaksas spraudnis ļauj jums izveidot pamatformas, bet, ja vēlaties izveidot kaut ko sarežģītāku, jums būs nepieciešami papildinājumi.

Ir pieejams ļoti daudz papildu spraudņu, kas ļauj:

 • veidlapām pievienojiet papildu opcijas, piemēram, nosacīto loģiku, failu augšupielādi vai vairāku lappušu formas
 • integrējiet ar savu e-pasta biļetenu pakalpojumu, ieskaitot Campaign Monitor, AWeber, Constant Contact, kas ir lieliska alternatīva MailChimp un citam.
 • pieņemt maksājumus un izsekot grāmatvedībai, izmantojot Paypal, Freshbooks, Stripe vai citus papildinājumus.
 • izsekot potenciālajiem pircējiem un pārvērst tos pārdošanā, izmantojot Zoho, Batchbook vai Ins Insinte integrāciju
 • automatizējiet savu biznesu, izmantojot Zapier, webhooks, WebMerge un citus rīkus.

Katrs spraudnis, pārdodot atsevišķi, var kļūt diezgan dārgs; taču ir pieejami pāris komplekti ar cenu noteikšanu ar atlaidi.

Ninja veido plusus un mīnusus

Tālāk ir sniegti daži ieguvumi no Ninja Veidlapu izmantošanas savā vietnē.

Plusi

 1. Bezmaksas: Galvenais spraudnis vienmēr ir bezmaksas. Pro versija jāiegādājas tikai tad, ja vēlaties uzlabot spraudni ar papildinājumiem.
 2. Lietošanas ērtums: Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas veidotāju, kas ļauj viegli izveidot veidlapu.
 3. Elastība: Ninja Forms ļauj uzlabot savu kontaktu formu ar premium papildinājumiem, neiegādājoties dārgu paketi. Nepieciešamos papildinājumus varat iegādāties atsevišķi.

Mīnusi

Tagad apskatīsim Ninja Forms trūkumus.

1. Pamata spraudņa trūkst

Pamata spraudnim ir ierobežots funkciju komplekts. Piemēram, ja vēlaties izveidot dinamiskas formas, pamatojoties uz lietotāju atlasi, jums būs jāinstalē nosacītā loģikas pievienošana 49 ASV dolāru apmērā. Tomēr viņu konkurenti, piemēram WPForms, piedāvāt nosacītu loģiku ar galveno versiju, nav nepieciešami papildinājumi.

2. Dārgi

Sākumā papildinājumu iegāde individuāli varētu šķist jauka stratēģija, jo jums būs jāmaksā tikai par nepieciešamo. Tomēr, pieaugot jūsu vajadzībām, Ninja Forms kļūs dārgāks nekā jebkurš no viņu konkurentiem.

Ninja veidlapas un citi kontaktformas spraudņi

Tur ir ļoti daudz veidlapu spraudņu, tostarp Jetpack kontaktformas modulis, Kontaktinformācijas veidlapa 7 un Gravitācijas veidlapas..

Ja jums ir jāizveido veidlapas ar nosacītām pārbaudēm un citām uzlabotajām funkcijām, piemēram, lietotāja iesūtīšana, mēs iesakām Gravity Forms. Pārskatā Gravity Forms mēs to novērtējām ar 5 zvaigznēm. Tas ir lietotājam draudzīgāks un intuitīvāks nekā Ninja Forms.

Ja jūs meklējat iesācējiem draudzīgāko kontaktinformācijas veidlapu spraudni – tādu, kas ļaus ātri un ērti izveidot skaistu veidlapu, un jums nevajadzēs satraukties ar kodu vai daudzām iespējām, mēs ļoti iesakām WPForms. Izmantojot veidnes un ērtu saskarni, veidlapu var izveidot tikai dažu minūšu laikā. Turklāt veidlapas dizains lieliski izskatās ārpus kastes.

Lai sāktu darbu ar WPForms, skatiet šo pamācību par to, kā WordPress izveidot kontakta formu (soli pa solim).

Mūsu spriedums par ninja veidlapu izmantošanu jūsu vietnē

Ninja Forms ir populārs un augsti novērtēts formas spraudnis. Tas darbojas labi, un tam ir pieejams daudz papildinājumu spraudņu, lai paplašinātu savas funkcijas un izveidotu visu veidu uzlabotas formas.

Tomēr iesācējiem lietotāja saskarne nav lieliska. Mums šķita dīvaini, ka iesniegšanas pogas netiek pievienotas automātiski un ka nav noklusējuma veiksmes ziņojuma. Iesācējs var viegli izveidot veidlapu bez iesniegšanas pogas vai veidlapas, kurā pēc veidlapas iesniegšanas tiek parādīta tukša lapa. Arī dažām no uzlabotajām opcijām nav jēgas veidlapu laukiem.

Kaut arī šie papildinājumi ievērojami uzlabo spraudņa funkcionalitāti, visu šo papildinājumu izmaksas ātri palielinās.

Mēs piešķiram Ninja Forms 4 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Iegūstiet Ninja veidlapas tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map