Novirzīšana

Vai meklējat vienkāršāku URL novirzīšanas veidu savā WordPress vietnē? Lietojot Redirection WordPress spraudni, nav jāmainās ar .htaccess, iespējams, sabojājot jūsu vietni. Uzziniet, kā ērti iestatīt novirzīšanu, mūsu novirzīšanas pārskatā.


Novirzīšanas pārskats

Kāpēc jums vajadzētu iestatīt novirzīšanu

Jūs esat tos redzējis tīmeklī: 404 lapa nav atrasta!

Tas, ka nevarat atrast meklēto saturu, ir nepatīkama.

Ja esat blogojis kādu laiku, iespējams, savā vietnē esat sakrājis 404 kļūdas. Tas ir dabiski, ka gadījuma rakstura kļūda 404 neiznīcinās jūsu vietni.

Bet, ja vēlaties samazināt lasītāju neapmierinātību līdz minimumam un pārliecināties, vai šie 404 gadi neuzliek jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju, jums tas ir jāuztur līdzās..

Izmantojot automātiskās novirzīšanas, jūs varat labot šos 404 un sagādāt lietotājiem prieku, nosūtot viņus uz meklēto saturu – nemaz nerunājot par šī saglabāšanu saišu sula plūst.

Kad jums vajadzētu izmantot novirzīšanu?

Novirzīšanai nevajadzētu būt tikai reaģējošai reakcijai uz pārtrauktām saitēm.

Varat būt aktīvs, uzlabojot lietotāju pieredzi savā emuārā, iestatot novirzīšanu, kad:

Kuru novirzīšanas kodu jums vajadzētu izmantot?

Web lapu novirzīšanai tiek izmantoti vairāki dažādi HTTP statusa kodi, kuriem ir atšķirīga nozīme.

Nepareiza koda izmantošana var negatīvi ietekmēt meklētājprogrammu klasifikāciju, tāpēc noteikti izvēlieties katram novirzīšanai atbilstošo.

Novirzīšanas kodi ir 3 ciparu gari un visi sākas ar trīs burtiem. Divi visbiežāk izmantotie ir šādi:

 • 301: Pastāvīgi pārvietots. Visi turpmākie šī URL pieprasījumi jānosūta uz jauno URL, un saites ir jāatjaunina, lai atspoguļotu jauno atrašanās vietu. Šis kods lielāko daļu saišu sulas (meklētājprogrammu ranžēšanas jaudu) nodod jaunajam URL.
 • 302: Pagaidu novirzīšana. Pagaidām tiek novirzīts uz jauno URL, bet nākotnē tas atgriezīsies pie pastāvīgā URL. Saites nevajadzētu atjaunināt. Šis kļūdas kods nepārsniedz SEO saišu sulu.

Iepriekš uzskaitītajās situācijās jums jāizmanto 301 novirzīšana.

Pagaidu novirzīšana būtu jāizmanto reti, piemēram, “drīzumā”Vai“uzturēšanas režīms”Lapas.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot novirzīšanas spraudni??

Šķiet, ka vienkāršai novirzīšanai vajadzētu būt vienkāršam uzdevumam, taču tas ir grūtāk, nekā jūs varētu domāt.

Ir daži dažādi veidi, kā mainīt URL novirzīšanu, taču labākais veids ir URL .htaccess fails, konfigurācijas fails, kuru nolasa jūsu serveris.

.Htaccess faila modificēšana var būt sarežģīta, jo, ja jūs kaut ko nepareizi pieņemat, piemēram, nepareizi ievietotu komatu, nepareizi uzrakstītu vārdu vai vietu, kur tam nevajadzētu būt, tas var sabojāt visu jūsu vietni un izraisīt draņķīgu Nāves WordPress baltais ekrāns.

Izmantojot spraudni, lai pārvaldītu novirzīšanu, ir drošāk. Tas ietaupīs arī jūsu laiku, jo pāradresācijas varat pievienot tieši no WordPress informācijas paneļa, nevis sajaukt ar failiem caur FTP.

Kā iestatīt novirzīšanas spraudni

Pēc Redirection spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas varat pāriet uz Rīki »Novirzīšana lai pievienotu savu pirmo novirzīšanu.

Zem Pievienojiet jaunu novirzīšanu, varat ievadīt informāciju, lai novirzītu URL:

Novirzīšanas pārskats - pievienojiet jaunu URL

Vienkārši aizpildiet veco URL zem Avota URL, un jauno vietrādi URL, kuru vēlaties novirzīt zem Mērķa URL.

Ja vēlaties organizēt novirzīšanu grupās, noklikšķiniet uz Grupas saite lapas augšpusē, lai izveidotu savas grupas.

Noklikšķinot uz Iespējas saiti lapas augšpusē, jūs varat izlemt, cik ilgi saglabāt novirzīšanu un 404 žurnālus, importēt iestatījumus no .htaccess vai CSV faila vai izdzēst visus novirzījumus.

Novirzīšanas pārskats - opcijas

Uz 404s lapā varat apskatīt visu neseno 404 kļūdu ierakstu. Varat izmantot šo žurnālu, lai atklātu izplatītas kļūdas un novirzītu tās uz esošajām lapām.

Sīkāku informāciju par novirzīšanu izveidošanu ar spraudni Redirection skatiet šajā rokasgrāmatā Kā izsekot 404 lapas un novirzīt tās WordPress.

Novirzījumu izveidošana ar regulārām izteiksmēm

Ja jums jānovirza vairāki vietrāži URL, kas izmanto to pašu modeli, tas ietaupīs daudz laika, lai izmantotu parastās izteiksmes, nevis manuāli ievadītu katru URL. Tas var noderēt, ja esat pārvietojis visu savu emuāru un jums ir jāpārvirza katra ziņa vai ja esat pārdēvējis kategoriju vai tagu.

Piemēram, ja jūs esat pārdēvējis “tags” uz “tag2”, varat izmantot šos iestatījumus, lai novirzītu vietrāžus URL, izmantojot tagu:

 • Avota URL: ^ / birka / ([a-z0-9 _-] +) / $
 • Sakritība: Tikai URL
 • Darbība: Novirzīt uz URL
 • Regex: ieslēgts
 • Mērķa URL: / tag2 / {$ 1} /

Mūsu spriedums

Visiem emuāru autoriem galu galā būs jāiestata novirzīšana savā emuārā, un novirzīšanas spraudnis ļauj daudz vieglāk pārvaldīt šos novirzījumus tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa..

Šis bezmaksas spraudnis ir viens no populārākajiem WordPress.org direktorijā, un lietotāji to vērtē ļoti augstu. Tās jaudīgās funkcijas ļauj ērti uzraudzīt 404 kļūdas un pievienot novirzīšanu pat ar RegEx (parastās izteiksmes).

Viens no negatīvajiem aspektiem, kam jāpievērš uzmanība, ir tas, ka jūsu vietnes nepārtraukta skenēšana 404 kļūdu dēļ var aizņemt daudz servera resursu, iespējams, palēninot jūsu vietnes apmeklētājiem. Ja vēlaties, 404 reģistrēšanu var izslēgt zem Iespējas cilni, atlasot “Nav žurnālu”.

Iespējams, trūkst izstrādātāja atbalsta, taču kopiena diezgan aktīvi palīdz atrisināt problēmas WordPress atbalsta forumos. Lai gan spraudnis ir novērtēts ar augstu novērtējumu, uz daudziem atbalsta pieprasījumiem netiek atbildēts.

Mēs dodam novirzīšanu 4 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 0,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 2.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet novirzīšanu tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map