Pieteikšanās LockDown

Vai uztraucaties par hakeru piekļuvi jūsu WordPress informācijas panelim? Viens no veidiem, kā jūs varat aizsargāt savu WordPress vietni, ir ierobežot nepareizu pieteikšanās mēģinājumu skaitu īsā laika posmā. Pārskatā Login Login LockDown jūs precīzi uzzināsit, kā šis spraudnis palīdzēs jūsu vietni aizsargāt.


Pieteikšanās LockDown pārskats

Kāpēc jums ir jāaizsargā WordPress no hakeru mēģinājumiem

WordPress ir viena no populārākajām CMS (satura pārvaldības sistēmām) tīmeklī – to izmanto apmēram 20% no visām esošajām vietnēm.

Tas ir izplatīts nepareizs priekšstats ka tā popularitāte padara WordPress nedrošu, bet visaugstākās klases drošības funkcijas patiesībā ir viens no iemesliem, kāpēc tas ir tik populārs! Lai arī tas ir atvērtā koda avots, daudzi izstrādātāji strādā pie projekta, lai labotu kļūdas un novērstu visas drošības noplūdes un nepilnības, visu laiku atbrīvojot jaunus ielāpus.

Pareizi lietojot, WordPress ir drošībā tieši no komplekta, taču tas nenozīmē, ka tas nevar izmantot papildinājumu ar drošības spraudņiem.

Tāda spraudņa kā Login LockDown izmantošana palīdzēs nodrošināt papildu drošību, padarot jūsu vietni daudz grūtāku hakeru mērķauditorijas atlases vietā..

Vai jūsu vietne varētu būt neaizsargāta pret brutālu spēku uzbrukumiem?

Hakeri izmanto daudz dažādu triku un paņēmienu, lai ielauztos WordPress vietnēs. Vienu no viņu izmantotajiem paņēmieniem sauc par “brutālu spēku”Uzbrūk.

Brutāla spēka uzbrukums ir tad, kad hakeris mēģina pieteikties uz jūsu WordPress informācijas paneli, atkal un atkal uzminot jūsu paroli. Viņi to bieži dara automātiski, izmantojot īpašu programmatūru, lai pēc iespējas ātrāk uzminētu dažādas paroles.

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc drošības eksperti brīdina neizmantot noklusējuma “admin” lietotājvārdu un izmantot spēcīgas, unikālas paroles. Mūsu brīvi izmantojamais paroļu ģenerators šajā lietošanas gadījumā būs diezgan noderīgs. Brutāla spēka uzbrukumi parasti sākas ar visizplatītākajām, nedrošākajām parolēm, piemēram, “12345”, “parole” vai “qwerty”. Diemžēl tīmeklī joprojām ir daudz WordPress lietotāju, kuri izmanto šīs nedrošās paroles, padarot viņu vietnes neaizsargātas pret ikvienu, kurš mēģina uzminēt savu paroli.

Sīkāku informāciju par brutālu spēku uzbrukumiem un to apturēšanu sk Kā un kāpēc jums vajadzētu ierobežot pieteikšanās mēģinājumus savā WordPress.

Kā pieteikšanās LockDown pārtrauc hakerus

Pieteikšanās LockDown pārtrauc šos brutālā spēka uzbrukumus, piesakoties katras personas (vai robotprogrammatūras) IP adresei, kura mēģina pieteikties jūsu WordPress informācijas panelī..

Ja viena un tā pati IP adrese (vai tajā pašā diapazonā esošās adreses) īsā laika posmā atkārtoti ievada nepareizu lietotājvārdu un / vai paroli, tā automātiski tiek bloķēta, piesakoties noteiktā laika posmā.

Kā iestatīt pieteikšanos

Pieteikšanās LockDown var bez maksas lejupielādēt no WordPress.org spraudņu direktorijas.

Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts, varat pāriet uz sadaļu Iestatījumi »Login LockDown, lai pielāgotu spraudņa iestatījumus savai vietnei..

Pieteikšanās LockDown pārskats - Iestatījumi

Pēc noklusējuma iestatījumi izslēgs jebkuru IP bloķēšanu pēc 3 neveiksmīgiem pieteikšanās mēģinājumiem 5 minūšu laikā, un bloķēšana ilgst 60 minūtes. Visus šos numurus var pielāgot iestatījumos.

Pieteikšanās LockDown pārskats - vairāk iestatījumu

Varat arī izvēlēties automātiski izslēgt ikvienu, kurš ievada lietotājvārdu, kas neeksistē.

Vēl viena pieejama iespēja ir maskēt kļūdas ziņojumus. Piemēram, ja ievadāt pareizu lietotājvārdu “admin”, bet ievadāt nepareizu paroli, tiek parādīts kļūdas ziņojums: “KĻŪDA: Lietotājvārda administratora ievadītā parole nav pareiza.”

Šāda veida īpašs kļūdas ziņojums, bez šaubām, ir noderīgs jums, taču tas ir noderīgs arī ikvienam citam, kurš mēģina piespiesties jūsu informācijas panelim.!

Izmantojot Login LockDown, varat izvēlēties slēpt šos kļūdas ziņojumus un nesniegt noderīgus padomus saviem uzbrucējiem.

Visbeidzot, jūs varat izvēlēties palīdzēt izstrādātājam, parādot kredītlīniju savā pieteikšanās formā.

Pieteikšanās LockDown pārskats - kredītlīnijas iestatījumi

Pieteikšanās LockDown vs WordFence drošība

Ja esat redzējis mūsu WordFence drošības pārskatu, jūs droši vien domājat, kāda ir atšķirība starp diviem drošības spraudņiem un to, kurš jums vajadzētu izmantot jūsu vietnē.

Šie divi spraudņi faktiski nav taisnīgs salīdzinājums, jo tiem ir dažādas funkcijas. WordFence ir domāts kā pilnīgs drošības spraudnis, kas sniedz jums daudzas iespējas un funkcijas vietnes aizsardzībai.

No otras puses, Login LockDown ir ļoti specializēts spraudnis, kas paredzēts tikai jūsu vietnes aizsardzībai no brutāla spēka pieteikšanās mēģinājumiem..

Varat izmantot abus spraudņus vienlaikus vai arī Login LockDown kopā ar citiem drošības spraudņiem, ja vien nav koda konflikta. Tā kā tie darbojas dažādos veidos, to izmantošana var palīdzēt jūsu vietnei būt drošākai pret brutālu spēku uzbrukumiem.

Citi veidi, kā nodrošināt vietnes drošību

Diemžēl brutālu spēku uzbrukumi nav vienīgā drošības problēma, kurai jāpievērš uzmanība, ja jums pieder vietne.

Un, lai gan WordPress ir izveidots tā, lai būtu drošībā no kompleksa, noteikta lietotāja rīcība var padarīt tā drošības elementus neefektīvus.

Lai jūsu vietne būtu droša, noteikti rīkojieties šādi:

Skatiet šīs idejas, lai iegūtu vairāk ideju par vietnes drošību 13 svarīgi un padomi, kā aizsargāt jūsu WordPress administrēšanas zonu.

Jums vajadzētu arī izlasīt galveno WordPress drošības rokasgrāmatu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Mūsu spriedums

Runājot par WordPress drošību, labāk būt drošam nekā žēl! Jūs varētu domāt, ka jums nav par ko uztraukties, taču katra vietne tīmeklī ir hakeru mērķis.

Mēs uzskatām, ka Login LockDown ir ļoti noderīgs rīks, kas palīdz aizsargāt jūsu vietni no brutālu spēku uzbrukumiem.

Lai gan ir arī citi veidi, kā jūsu vietne var būt neaizsargāta, Login LockDown ir ļoti labs, lai ierobežotu nepareizu personu pieteikšanās mēģinājumus.

Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir tikai nepieciešamās iespējas – nekas pārāk sarežģīts vai mulsinošs.

Mēs piešķiram Login LockDown 4 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 2.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet pieteikšanos LockDown tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map