Pretty Links Review – Pārvaldiet saistītās saites ērti

Vai meklējat spraudni, lai pārvaldītu savas saistītās saites, novirzīšanu un sociālās saites WordPress? Pretty Links spraudnis dara tieši to (un vēl daudz vairāk!), Lai palīdzētu jums pārvaldīt savas saites. Izmantojot šo spraudni, jūs varat viegli saīsināt, apņemt, izsekot un koplietot savas WordPress saites.


Šajā Pretty Links pārskatā mēs apskatīsim tā funkcijas, funkcijas, cenu noteikšanu un daudz ko citu.

Par Pretty Links

Pretty Links ir spēcīgs all-in-one WordPress saišu pārvaldības spraudnis. Tas ļauj WordPress vietnē izveidot tīrus, vienkāršus URL, no kuriem jūs varat novirzīt uz jebkuru citu URL. Izmantojot šo spraudni, varat izveidot novirzījumus esošajam vietnes saturam vai ārējām saitēm, piemēram, saistītām saitēm, grupēt tās un ērti koplietot tās vairākās platformās..

Tas ļauj jums pārvērst savas garās, neglītās filiāles saites glītām saitēm. Ja esat emuāru autors vai filiāļu izplatītājs, šim spraudnim ir virkne funkciju, kas ļauj pievienot un sakārtot saistītās saites pakalpojumā WordPress.

Tas ir arī saišu saīsinātājs, kas ļauj saīsināt savu ziņu un lapu vietrāžus URL, kurus varat kopīgot sociālo mediju platformās un e-pasta kampaņās. Atšķirībā no citiem URL sarūkošajiem pakalpojumiem, piemēram, TinyURL, budurl un bit.ly, šis spraudnis ļauj jums izveidot saīsnes no sava domēna.

Pretty Links ir kas vairāk nekā saišu pārvaldības rīks; tam ir arī saišu izsekošanas funkcija. Tas izseko katru trāpījumu jūsu glītajā URL un sniedz pilnu ziņojumu par trafika avotu, pārlūku, operētājsistēmu, resursdatoru utt.

Pretty Links pārskats: darba sākšana ar Pretty Links

Pretty Links ir vienkāršs un ērti lietojams WordPress spraudnis ar tīru interfeisu.

Lai sāktu, jums būs jāinstalē spraudnis jūsu WordPress vietnē. Ja jums ir nepieciešams detalizēts ceļvedis, šeit ir mūsu apmācība par WordPress spraudņa instalēšanu.

Pēc spraudņa instalēšanas jūsu vietnē būs jāaktivizē spraudņa licence. Apmeklējums Pretty Link »Aktivizējiet Pro no sava WordPress informācijas paneļa un ievadiet spraudņa licenci.

aktivizēt-diezgan-saites

Tagad, kad esat aktivizējis spraudņa licenci, varat apmeklēt un pārskatīt spraudņa iestatījumus, apmeklējot vietni Pretty Link »Iespējas.

diezgan-saites-iespējas

Pirmais variants, Vispārīgi, ļauj savai vietnei pievienot aizstājēju URL. Ja jums ir cits domēns, kas norāda uz jūsu WordPress instalēšanu, varat aktivizēt šo opciju, ievietojot tajā čeku.

Pēc katra opcijas vienuma ir a ātra info parakstiet, kur varat noklikšķināt, lai uzzinātu vairāk par to, ko šī opcija ļauj jums izdarīt.

diezgan-saites-iespējas-ātra-informācija

Otrā iespēja, Saites, ļauj konfigurēt noklusējuma saites opcijas.

Izmantojot šo opciju, jūs varat izvēlēties noklusējuma novirzīšanas veidu, iespējot izsekošanu, iespējot nofollow, norādīt plēkšņu rakstzīmju skaitu, iespējot Google Analytics un daudz ko citu. Lai iespējotu Google Analytics, jūsu vietnē būs jāinstalē MonsterInsights vai Google Analyticator.

diezgan-saites-noklusējuma-saites-opcijas

Tālāk varat pārskatīt visas spraudņa iespējas.

Jūsu pirmās jaukās saites izveidošana

Lai izveidotu savu pirmo glīto saiti, dodieties uz Pretty Link »Pievienot jaunu saiti.

pievienot-diezgan-saiti

Pirmkārt, jūs varat izvēlēties novirzīšanas veidu. Tas atbalsta dažādus novirzīšanas veidus, tostarp 301 pastāvīgu, 302 pagaidu, 307 pagaidu, diezgan joslu utt. Kā piemēru mēs iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā esam atlasījuši 307 pagaidu novirzīšanu, jo pievienosim jauku saiti filiāles saitei..

Pēc tam jums būs jāievada mērķa URL. Jūs varat pievienot iekšēju saiti savā vietnē vai ārēju saistītu saiti tur. Piemēram, mēs iepriekš pievienotajā ekrānuzņēmumā esam pievienojuši Avada WordPress tēmas filiāles URL.

Tad redzēsit a Diezgan saite spraudņa automātiski ģenerēts lode. Automātiski ģenerēts lode ir nejauša burtu kombinācija, lai jūs varētu rediģēt un dot neaizmirstamu, viegli lasāmu vārdu. Iepriekš minētajā piemērā mēs esam izmantojuši motīva nosaukumu, avada, kā glīts saites lode.

Pēc tam varat pievienot savas glītās saites nosaukumu. Šajā piemērā mēs pievienojām motīva vārdu, Avada, kā virsraksts.

Savai saitei varat arī pievienot piezīmes.

Pēc tam noklikšķiniet uz Pielāgota opcija saite, lai konfigurētu papildu saišu opcijas.

diezgan-saites-uzlabotas-iespējas

Pirmkārt, jūs varat pievienot savu saiti grupai. Pretty Links ļauj sakārtot saites, pievienojot tās grupām. Ja jums ir iepriekš izveidotas grupas, jūs varat vienkārši izvēlēties kādu no iespējām vai vienkārši izveidot jaunu, noklikšķinot uz Pievienojiet jaunu grupu pogu.

Šajā piemērā mēs esam izvēlējušies iepriekš izveidotu grupu Saistītās saites. Lai izveidotu un konfigurētu grupas pirms saitēm, varat doties uz Pretty Link »grupas.

Pēc tam jūs varat pārskatīt Nav sekot opcija. Tas tiek pārbaudīts pēc noklusējuma, jo mēs to iestatījām no noklusējuma saišu opcijām.

Pēc tam jūs varat izvēlēties parametru pārsūtīšanas un izsekošanas opcijas.

Zem papildu opcijām varat redzēt Pro opcijas. Šī opcija ietver saišu automatizācijas funkcijas.

diezgan-links-pro-opcijas

Jūs varat iestatīt saites derīguma termiņa beigām, taču jums būs jābūt īpaši uzmanīgam, lai pēc saišu derīguma termiņa beigām iestatītu novirzīšanas saiti, kurai beidzies derīguma termiņš. Jūs varat pievienot to atslēgvārdu sarakstu, kurus savās ziņās un lapās vēlaties aizstāt ar šo saiti.

Šajā piemērā mēs esam pievienojuši 2 ar tēmu saistītus atslēgvārdus. Atslēgvārdu aizstāšanas skaitu var noteikt, izmantojot spraudņa opcijas.

Pēc visu saišu opciju konfigurēšanas noklikšķiniet uz Izveidot pogu, lai saglabātu saiti.

Pretty Link pievienošana jūsu WordPress ziņām

Pretty Links ļauj jums pievienot savas glītās saites tieši savās ziņās. Jūs varat vai nu izveidot jaunu jauku saiti ziņojumā, vai arī izmantot esošu jauko saiti.

Lai savai ziņai pievienotu glītu saiti, vizuālajā režīmā atveriet ziņas redaktoru. Tur jūs redzēsit Ievietojiet diezgan saiti ikonu rīkjoslā.

ievietot-diezgan-saiti-ikona

Noklikšķinot uz ikonas, redzēsit iespējas pievienot jaunu jauku saiti.

pievienot jaunu-diezgan-saiti-saiti-pastu

Ja vēlaties izmantot jau esošo saiti, varat noklikšķināt uz Izmantojiet esošo saiti opcija.

Ir viegli pievienot glītas saites uz jūsu WordPress ziņām un lapām.

Pēc tam, kad esat pievienojis daudz glītu saišu, rakstījis saturu un publicējis savu ziņu, iespējams, vēlēsities izveidot ziņas saīsni, kuru varēsit koplietot sociālajos medijos un citās platformās. Pretty Links to padara vienkāršu.

Ziņu redaktora lapā blakus jūsu pastāvīgajai saitei rediģēt pogu, jūs redzēsit jaunu pogu: Saņemt saīsni.

get-shortlink-pretty-links

Vienkārši noklikšķiniet uz saites un jūs saņemsit saīsni savai ziņai.

copy-shortlink

Tagad jūs varat kopēt saiti un kopīgot to savās sociālajās platformās vai nosūtīt saviem e-pasta abonentiem.

Jūsu skaisto saišu apskate un kopīgošana

Lai apskatītu diezgan izveidotās saites, varat doties uz Diezgan saites »Diezgan saites no sava paneļa. Tur jūs redzēsit savu glīto saišu sarakstu.

Pārvietojot peles kursoru uz jebkuru saiti, redzēsit dažādas iespējas, tostarp Twitter kopīgošanas ikonu, e-pasta ikonu, saites klikšķu statistiku, saites rediģēšanu un citas iespējas..

diezgan-saites-saraksts

Ja vēlaties dalīties ar glītu saiti, kas ved uz ziņu, varat noklikšķināt uz Twitter ikonas zem tās un kopīgot. Līdzīgi jūs varat arī kopīgot jauko saiti e-pastos.

Diezgan saites: cenas un atbalsts

Pretty Links ir bezmaksas WordPress spraudnis. Jūs varat lejupielādēt tās bezmaksas versiju Pretty Links Lite no oficiālā WordPress spraudņu krātuves un izmantojiet to tik daudzās vietnēs, cik vēlaties.

Lai izmantotu uzlabotas funkcijas un iespējas, jums būs jāiegādājas tā premium plāni. Ir 3 cenu plāni: Iesācējs, Tirgotājs, un Super filiāle.

diezgan saites-cenas

Iesācējs plāns parasti maksā USD 118 gadā. Tas ļauj jums izmantot Pretty Links vienā vietnē. Tās funkcijas ietver uzlabotus novirzīšanas veidus, automātiskas saistošu saišu izveidi un automātiskas saites atslēgvārdus.

Tirgotājs plāns parasti maksā 198 USD gadā. Šis plāns ļauj izmantot spraudni ne vairāk kā 5 vietnēs. Tas ietver visas funkcijas, kas iekļautas plānā Iesācējs, un pievieno uzlabotus papildinājumus.

Super filiāle plāna parastā cena ir 398 USD gadā. Izmantojot šo plānu, jūs iegūsit spraudņa licenci līdz 25 vietnēm. Tas ietver visas funkcijas, kas tiek nodrošinātas iesācējos un mārketingā, kā arī papildus piedāvā prioritāru atbalstu.

Pārbaudiet arī: Labākie partneru spraudņi pakalpojumam WordPress.

Izmantojot visus plānus, jūs saņemsiet 1 gada atbalstu un atjauninājumus. Pretty Links lieliskā lieta ir tā, ka jūs varat saņemt 100% bezriska naudas atdošanas garantiju uz 14 dienām, ja neesat apmierināts ar spraudni.

Spraudņā ir pilns rakstu komplekts Lietotāja rokasgrāmata lai palīdzētu konfigurēt un izmantot spraudni. Lai saņemtu papildu atbalstu, jums būs jānosūta atbalsta pieprasījums, piesakoties vietnē Pretty Links.

Mūsu verdikts par diezgan saišu izmantošanu jūsu WordPress vietnē

Pretty Links spraudnis ir spēcīgs spraudnis saišu pārvaldībai, automatizācijai, filiāļu pārvaldībai un saitēm. Tam ir pilns funkciju komplekts, kas ļauj pievienot saistītās saites, organizēt un pārvaldīt citas saites. Jūs varat viegli saīsināt saites un padarīt tās par glītām saitēm.

Pretty Links lietošana ir diezgan vienkārša. Šo spraudni var izmantot ikviens, kurš pārzina WordPress saskarni. Lai izmantotu šo spraudni, lai pārvaldītu savas saites kā profesionālis, jums nav vajadzīgas nekādas kodēšanas prasmes.

Mēs uzskatām, ka Pretty Links ir all-in-one saišu pārvaldības spraudnis, kas lieliski piemērots filiāļu tirgotājiem, blogeriem, sociālo mediju tirgotājiem un ikvienam citam, kurš vēlas padarīt WordPress saites pievilcīgas un neaizmirstamas..

Mēs piešķiram to 5 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet glītas saites tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map