RafflePress apskats: labākais WordPress Giveaway spraudnis?

Vai jums rodas jautājums, kā vadīt dāvanas? RafflePress lepojas ar to, ka ir labākais WordPress giveaway spraudnis tirgū. Šajā pārskatā mēs apskatīsim RafflePress spraudni un tā funkcijas, lai uzzinātu, vai tas ir visspēcīgākais un lietotājam draudzīgākais WordPress konkursa spraudnis.


Sāksim.

Par RafflePress

spraudnis-dāvanu spraudnis

RafflePress ir pilnīgi jauns WordPress dāvanu spraudnis tirgū, kas ļauj viegli vadīt veiksmīgu tiešsaistes konkursu. RafflePress komanda pamanīja, ka vairums WordPress giveaway spraudņu ir uzpūsti, kļūdaini, lēni un grūti lietojami. Viņi izveidoja RafflePress ar mērķi nodrošināt dāvanu spraudni, kas ir gan jaudīgs, gan ērti lietojams..

RafflePress ir oficiāls WPBeginner verificēts spraudnis, un tas nāk no SeedProd vietnes Coming Soon Page spraudņa radītāja. 2018. gadā SeedProd pievienojās uzņēmumam Awesome Motive Inc., uzņēmumam, kas ir aiz tādiem populāriem spraudņiem kā OptinMonster, WPForms un MonsterInsights.

Kāpēc jums vajadzētu palaist dāvanu, izmantojot RafflePress?

spraudnis

Ja jums rodas jautājums, kāpēc vispirms vajadzētu izveidot dāvanu konkursu, apskatīsim dažus ieguvumus:

1. Palieliniet vietņu trafiku
Tiešsaistes konkursa rīkošana ir lielisks veids, kā piesaistīt vairāk datplūsmas uz jūsu vietni. RafflePress piedāvā iebūvētu vīrusu kopīgošanu, kas apbalvo lietotājus ar bonusa ierakstiem, ja viņi norāda draugu vai dalās tavā dāvanā sociālajos medijos.

2. Audzējiet savu e-pasta sarakstu
Veicot dāvanu piešķiršanu, jūs varat pieprasīt lietotājiem reģistrēties jūsu e-pasta sarakstā, lai saņemtu ierakstus par jūsu konkursu. Cilvēki steiks kļūt par abonentiem, lai iegūtu iespēju uzvarēt jūsu konkursā.

3. Palieliniet sociālo mediju sekotāju skaitu
Jūs varat arī ļaut lietotājiem sekot jums Twitter, Instagram, Facebook un citur apmaiņā pret bonusa ierakstiem jūsu dāvanā, kas var ātri uzlabot jūsu sociālo mediju sekotājus..

4. Ģenerējiet mērķauditoriju un pārdošanas apjomus
Veiksmīga dāvanu veikšana var pat palīdzēt jums radīt mērķtiecīgākus pirkumus un pārdošanas apjomus. Tā kā vīrusu izsniegšana palielina jūsu zīmola atpazīstamību, vairāk cilvēku tiks iepazīstināti ar jūsu biznesu un to, kas jums jāpiedāvā.

Piemēram, KnivesShipFree.com rīkoja veiksmīgu konkursu, kas viņu atbalstīja ieņēmumi pārsniedz USD 10 000.

RafflePress apskats: funkciju pārskats

labākais WordPress dāvanu spraudnis

RafflePress piedāvā visu nepieciešamo, lai ērti un veiksmīgi vadītu dāvanu tiešsaistē. Īsi apskatīsim dažas viņu izceļošanas iespējas:

 • Velciet un nometiet dāvanu veidotāju – RafflePress velciet un nometiet dāvanu veidotājs ļauj dažu minūšu laikā izveidot dāvanu kampaņu, nepieskaroties koda līnijai..
 • Iepriekš veidotas dāvanu veidnes – Viņi piedāvā iepriekš izveidotas dāvanu veidnes, lai palīdzētu sasniegt savus mērķus neatkarīgi no tā, vai iegūt vairāk e-pasta abonentu, sekotāju utt..
 • Atsaucīgs, mobilam draudzīgs – RafflePress dāvanu logrīks ir 100% atsaucīgs, tāpēc tas lieliski izskatīsies darbvirsmās, planšetdatoros un mobilajās ierīcēs.
 • Ieteikt draugam – Izmantojot RafflePress funkciju Ieteikt draugam, jūs varat izveidot vīrusu dāvanas un ātri iegūt vārdu..
 • Sociālo mediju integrācija – Spraudnis ļauj ērti izsekot jūsu sekām Facebook, Instagram, Twitter, YouTube un citur.
 • Aizsardzība pret krāpšanu un ievadīšana ar vienu klikšķi – Ieraksts ar vienu klikšķi ļauj lietotājiem ērti iekļūt jūsu konkursā, vienlaikus novēršot krāpšanās ierakstus.
 • Mārketings un CRM integrācija – RafflePress nemanāmi integrējas ar daudziem labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem un CRM programmatūru.
 • Dāvanu galvenā lapa – Galvenā lapa, kurā nav uzmanības novēršanas, dod iespēju iegūt vairāk ierakstu par jūsu dāvanu.
 • Izsekošana un atkārtota marķēšana – Izmantojiet veiksmes izsekošanas un atkārtotas virzīšanas funkciju, lai sasniegtu savus reklāmguvumu mērķus.

Kā redzat, RafflePress piedāvā virkni funkciju, kas palīdzēs izveidot visveiksmīgākos dāvanas. Tagad apskatīsim, cik viegli ar RafflePress ir izveidot vīrusu atdošanu.

RafflePress pārskats: Vieglākais veids, kā izveidot vīrusu dāvanu

RafflePress ir izstrādāts, paturot prātā lietošanas ērtumu. Tātad, ja jūs domājat, ka izveidot dāvanu būs grūti, tas tā nav.

Pārdomāsim, kā vadīt dāvanu ar RafflePress.

Pēc RafflePress instalēšanas un aktivizēšanas, kā arī licences atslēgas apstiprināšanas varat sākt veidot savu pirmo dāvanu..

WordPress informācijas panelī noklikšķiniet uz RafflePress ikonas, tas jūs aizvedīs uz jaunu logu. Klikšķis Pievieno jaunu netālu no ekrāna augšdaļas.

Rafflepress-add-new-giveaway

Pēc tam jums tiks piedāvāts nosaukt savu dāvanu un izvēlēties dāvanu veidni. RafflePress piedāvā dāvanu veidnes, piemēram, Classic (kas ļauj jums izveidot jebkāda veida dāvanas), paplašiniet savu e-pasta sarakstu, ieteikt draugam, audzēt savu Facebook lapu un daudz ko citu.

spāres-veidnes

Kad esat izvēlējies veidni, jūs nonāksit pie RafflePress dāvanu izgatavotāja, kur varēsit iestatīt savu dāvanu balvas informāciju. Galu galā lieliska balva ir tā, kas iegūs jums daudz konkursa darbu.

Šeit jūs varat izvēlēties savas balvas nosaukumu, piemēram, “Beats by Dre Headphones”, iekļaut īsu konkursa balvas aprakstu un augšupielādēt balvas attēlu.

izloze-konkurss-balva-detaļas

Ja jums ir vairākas balvas, varat noklikšķināt uz + Pievienojiet vēl vienu balvu pogu lai pievienotu vairāk. Varat arī iestatīt dāvanu sākuma un beigu datumus, kā arī laika joslu.

Visaizraujošākā lieta par RafflePress ir visas viņu piedāvātās darbības. Dāvanai varat pievienot tik daudz darbību, cik vēlaties, lai sasniegtu savus mērķus un dotu cilvēkiem vairākas iespējas piedalīties konkursā.

Piemēram, ja vēlaties attīstīt savus sekotājus sociālajos medijos, varat izvēlēties tādas darbības kā Sekojiet mums Twitter un Sekojiet mums Pinterest.

izloze-darbības-dāvanas

Jūs varat arī izvēlēties, cik ierakstus katra no šīm darbībām dos dāvanu dalībniekiem.

Turklāt viņu darbība “Ieteikt draugam” var palīdzēt padarīt jūsu dāvanu vīrusu. Izmantojot šo darbību, lietotāji var iegūt papildu ierakstus, lai dalītos konkursā uz jebkuru sociālo mediju platformu vai pa e-pastu.

izlozes-vīrusu-dāvanas

RafflePress piedāvā arī dizaina iespējas. Tātad, jūs varat izvēlēties savu fontu, fona krāsu, izkārtojumu, pogu krāsu un citu.

Rafflepress-giveaway-plugin-design

Kad esat pabeidzis dāvanu izveidi, arī to dalīšana ir ļoti vienkārša. Jums ir 3 iespējas, kā dalīties ar dāvanām tiešsaistē:

 • RafflePress WordPress bloķēšana – Izmantojiet RafflePress WordPres Block, lai iegultu dāvanu savā WordPress ziņojumā vai lapā (jaunais WordPress bloku redaktors).
 • WordPress īskods – Izmantojiet WordPress saīsnes kodu, lai iegultu konkursu klasiskajā WordPress redaktorā, WordPress motīva iekšpusē vai sānjoslas logrīkos.
 • Dāvanu galvenā lapa – Izveidojiet dāvanu galveno uzmanību, kas nepievērš uzmanību, lai iegūtu vairāk reklāmguvumu un iesaistes.

izlozes-dāvanu-izkraušanas-lapa

Kā redzat, dāvanu būvēšana ar RafflePress ir vienkārša, taču tās nodrošina jaudīgas funkcijas, kas ļauj jums izveidot precīzu vēlamo tiešsaistes konkursa veidu.

Cenu noteikšana RafflePress

RafflePress piedāvā 4 dažādus cenu plānus: Plus, Pro, Growth un Ultimate.

izložu cenu noteikšana

RafflePress Plus maksā tikai 49 USD / gadā, un tas nāk ar visiem būtiskajiem rīkiem, kas nepieciešami, lai palielinātu datplūsmu un iegūtu vairāk sekotāju. Plus plāns ir paredzēts dāvanu rīkošanai vienā vietnē. Tas piedāvā tādas funkcijas kā laika kontrole, vairākas balvas, e-pasta pārbaude, paziņojumi, Pro darbības (piemēram, Sekojiet Twitter, lai ieietu) un daudz ko citu.

Pro plāns ir USD 99 gadā 3 vietnēm, un tas ir lieliski piemērots uzņēmumiem un emuāru autoriem, kuri vēlas rīkot regulāras dāvanas un darīt ar tām vairāk. Šajā plānā ir iekļautas Plus plāna funkcijas, kā arī e-pasta integrācija, aptaujas un aptaujas, obligātās darbības, attēla iesniegšana un daudz kas cits.

Izaugsmes plāns, kura izmaksas ir 199 USD gadā, ir vislabākais uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas ātrus, lielus rezultātus. Izmantojot Izaugsmes plānu, jūs iegūstat visu Pro un 20 vietnēs, norādiet draugam (vīrusu), sociālos pieteikumus, dāvanu galveno lapu un daudz ko citu..

Visbeidzot, Ultimate plāns ir uz mūža licenci un maksā vienreizēju maksu 349 USD.

Šī raksta rakstīšanas laikā jūs varat sākt lietot RafflePress par 20% atlaidi no parastās cenas.

Mūsu spriedums: ja izmantojat RafflePress, lai izveidotu dāvanu?

RafflePress iemesla dēļ sevi dēvē par labāko WordPress giveaway spraudni. Ja jūs nekad iepriekš neesat izveidojis dāvanu dāvanu, nav jāuztraucas – izmantojot RafflePress, dažu minūšu laikā varat izveidot veiksmīgu dāvanu piešķiršanu..

Turklāt viņu piedāvātās funkcijas vēl vairāk atvieglo jūsu mērķu sasniegšanu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savu sociālo mediju, palielināt e-pasta sarakstu, palielināt vietnes trafiku vai palielināt zīmola atpazīstamību, to varat viegli izdarīt, izmantojot RafflePress.

Mēs rekomendējam RafflePress ikvienam, kurš vēlas ātri un viegli palaist dāvanu.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet RafflePress tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map