Sololoquy pārskats 2020: vai tas ir labākais WordPress slīdņa spraudnis?

Vai meklējat savas WordPress vietnes slīdņa spraudni? Sololoquy ir viens no labākajiem WordPress slīdņa spraudņiem tirgū. Šajā pārskatā par vienpusējo sarunu mēs apskatīsim tā funkcijas, cenu un veiktspēju.


Pārskats par vienpusēju versiju - labākais WordPress slīdņa spraudnis

Par vientuļnieku

Solokviju sākotnēji izveidoja Tomass Grifins, tas pats priekšnieks OptinMonster, labākais e-pasta mārketinga rīks un Envira galerija, labākais WordPress galerijas spraudnis.

Soloquy ir viens no populārākajiem WordPress slīdņa spraudņiem oficiālajā WordPress spraudņu krātuvē ar vairāk nekā 1 miljonu lejupielādi. Kopš savas darbības uzsākšanas 2012. gadā Soliloquy ir palīdzējis emuāru autoriem, mazajiem uzņēmumiem un pat Fortune 500 uzņēmumiem izveidot skaistus WordPress slīdņus.

2018. gadā Soliloquy iegādājās Natans Sings, uzņēmējs, kurš atradās Hjūstonā, Teksasā.

Vienskaitļa pārskats: vienkāršs un jaudīgs WordPress slīdņa spraudnis

Sololoquy ir 100% atsaucīgs un mobilajām ierīcēm draudzīgs WordPress slīdņa spraudnis. Tas ļauj dažās minūtēs izveidot skaistus WordPress slīdņus, nealgojot izstrādātāju. Tie ir labi pazīstami arī kā ātrākais WordPress slīdņa spraudnis tirgū.

Pārskatā “Soliloquy” esam pārbaudījuši viņu solījumus, lai jūs varētu izlemt, vai tas ir jūsu vietnei piemērots WordPress slīdņa spraudnis..

Kas ir nepareizi ar lielāko daļu slīdņu?

Galvenā slīdņu problēma ir tā, ka tie ir pārāk lēni. Vāji kodēts slīdnis var ievērojami palielināt lapas ielādes laiku. Kā jūs zināt, ātrums ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem SEO. Šie zemāka līmeņa slīdņi var ne tikai kaitēt jūsu vietnes SEO, bet arī sabojāt lietotāju pieredzi.

Vēl viens jautājums ir lietošanas ērtums. Lielākā daļa WordPress slīdņu ir diezgan sarežģīti, un tiem ir ļoti daudz iespēju, kas iesaiņotas slikti izstrādātā lietotāja saskarnē. Jums būs jācīnās ar slīdni, lai to izdarītu pareizi.

Šajā pārskatā par vienbalsīgo procesu mēs apskatīsim, cik ātrs tas ir un cik viegli to iestatīt. Mēs arī salīdzināsim funkcijas un cenas.

Vienkārši pievienojiet slīdņus WordPress ar Soliloquy

Vienskaitlis ir līdz šim visvieglāk lietojamais WordPress slīdņa spraudnis. Tas skaisti integrējas ar jūsu WordPress lietotāja interfeisu. Atšķirībā no dažiem citiem slīdņa spraudņiem, Soliloquy jūtas kā daļa no jūsu vietējās WordPress vides.

Slīdņa izveidošana, izmantojot Soliloquy

Tas notiek tāpēc, ka Soliloquy izmanto to pašu labāko praksi kā pati WordPress. Tas padara to par ļoti standarta prasībām atbilstošu un ērti lietojamu WordPress lietotājiem.

Slaidu pievienošana slīdnim ir neticami vienkārša. Vienkārši augšupielādējiet slaidus vai izvēlieties tos no savas WordPress multivides bibliotēkas.

Konfigurācijas iespējas ir vienkāršas un tiešas. Katra iespēja ir skaidri izskaidrota ar kontekstuālo palīdzību.

vienpusējie iestatījumi

Slīdņa pievienošana jebkurai WordPress ziņai un lapai ir praktiski bez piepūles. Lai ievietotu slīdni, vienkārši noklikšķiniet uz pogas virs ziņu redaktora. Varat arī izmantot īskodus vai veidņu tagus, lai pievienotu slīdni jebkur.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, ieskatieties šajā apmācības pamācībā viegli izveidojiet atsaucīgu slīdni WordPress ar Soliloquy

Degoši ātri slīdņi ar vienatni

Pārsteidzošākā Soliloquy īpašība ir ātrums. Ar Soliloquy radītie slīdņi tiek ielādēti neticami ātri. Atšķirība ir skaidri pamanāma, un to novērtēs jūsu lietotāji.

Mēs neapstājāmies tikai pie tā, mēs faktiski izveidojām slīdņus ar vieniem un tiem pašiem attēliem, izmantojot citus spraudņus, un veica testus starp tiem. Šie ir mūsu rezultāti:

Slīdņa spraudnis
Lapas ielādes laiks
Pieprasījumi
Lapas lielums
Vienošanās1,34 sekundes26945 KB
Nivo slīdnis2,12 sekundes291 MB
Meteors2,32 sekundes271,2 MB
Revolution Slider2,25 sekundes291 MB
LayerSlider2,12 sekundes30975 KB

Kā redzat iepriekšminētajos punktos, Soliloquy bija mūsu testos visstraujāk ielādējamais WordPress slīdnis.

Vienpusēji vispirms tiek ielādēts vāka slaids, un pēc tam pārējie slaidi tiek ielādēti asinhroni. Pārbaudes ir ne tikai ātras, bet ātri jūtas arī jūsu apmeklētājiem.

Pārvietojami gatavi slīdņi ar vienlodziņu

Vienskaitlis ir atsaucīgs un gatavs mobilajām ierīcēm. Pievienotie slīdņi izskatīsies vienlīdz lieliski galddatoros, planšetdatoros un pat mobilajos tālruņos.

Mobilie lietotāji ātri pārspēj galddatoru lietotājus lielākajā daļā WordPress vietņu. Ja izmantojat slīdņa spraudni, kas nedarbojas labi ar mobilajām ierīcēm, jūs lielam skaitam apmeklētāju sabojājat lietotāja pieredzi..

Funkcijas un papildinājumi vienlocekļa slīdnī

Sololoquy lietotājiem piedāvā jauku, tīru lietotāja saskarni, kurā nav jucekļa. Atšķirībā no citiem WordPress spraudņiem, kuriem ir pārāk daudz iespēju, Soliloquy piedāvā papildu funkcijas kā papildinājumus.

Papildinājumi vienuviet

Ja vēlaties izmantot papildu funkciju, to vienkārši aktivizējiet no papildinājumu lapas. Tādā veidā jūs saglabājat skaidrāku slīdņa interfeisu.

Šī pieeja arī liek jūsu slīdņiem ielādēt ātrāk. Tā kā spraudnis ielādēs tikai nepieciešamos skriptus, nevis visu pārējo, kas ir iesaiņots.

Šeit ir saraksts ar Soliloquy pieejamajiem papildinājumiem:

Vairāku licenču papildinājumi

 • Slīdņa motīvi: izvēlieties no iepriekš izveidotu veidņu saraksta, lai ērti izveidotu slīdni.
 • Grafiks: plānojiet slaidus noteiktiem laika intervāliem.
 • Aizsardzība: neļaujiet lietotājiem lejupielādēt jūsu slaidus, atspējojot labo peles taustiņu.
 • Instagram: ātri importējiet savus attēlus no sava Instagram konta.

Izstrādātāja licences papildinājumi:

 • WooCommerce: pārdodiet vairāk, izmantojot interaktīvos produktu slīdņus savā e-komercijas veikalā.
 • Piedāvātais saturs: ērti publicējiet savus rakstus mājas lapā.
 • Lightbox: viegli izveidojiet gaismas bloka slīdni.
 • Karuselis: pārvērtiet slīdni uz reaģējošu karuseli.
 • Dinamika: izveidojiet slīdņus no dažādiem avotiem.
 • Sīktēli: pievienojiet sīktēlus kā slīdņu navigāciju
 • Pinterest: pievienojiet slīdnim piespraudes pogu
 • PDF slīdnis: pārvērtiet PDF failus uz skaistiem slaidiem
 • Noklusējumi: paātriniet izveidošanas procesu, izmantojot noklusējuma iestatījumus.
 • CSS: pielāgojiet slīdņus sev vēlamajā veidā, izmantojot pielāgoto CSS un stilus.

3 iemesli, lai iegādātos monokviju

Tagad, kad esam apskatījuši dažādas Sololoquy iespējas, jums varētu rasties jautājums, vai Soliloquy ir labākā jūsu vietnes izvēle. Šie ir daži faktori, kas Sololoquy atšķir no tā konkurences:

1. Viegls un spēcīgs

Izmantojot Sololoquy, satriecoša attēla vai video slīdņa izveidošana ir brīze. Lai izveidotu slīdni, viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet attēlu vai video failus lodziņā Native Slider. Alternatīvi, ja vēlaties augšupielādēt attēlus no ārēja avota, piemēram, Instagram, varat izvēlēties External Slider.

monologais redaktors

Ja vēlaties, varat pēc nepieciešamības pārkārtot attēlus un iegult slīdni jebkur jūsu vietnē. Sololoquy nāk arī ar daudzām iepriekš sagatavotām veidnēm, lai uzlabotu WordPress slīdņa izskatu. Jūs pat varat pielāgot slīdni ar CSS.

2. Spraudnis, kas nav uzpūsts

Vienskaitlis nāk ar daudzām funkcijām, kas palīdzēs jums izveidot skaistus WordPress slīdņus sev vēlamā veidā.

Lai saskarne nebūtu traucēta, Soliloquy piedāvā papildu funkcijas kā papildinājumus. Ikreiz, kad jums nepieciešama papildu funkcija, varat to aktivizēt papildinājumu lapā.

3. Augsta veiktspēja

Ja slīdņi netiek optimizēti, tie var būt resursietilpīgs produkts jūsu vietnē. Tāpēc mēs iesakām izvēlēties vieglu spraudni, kas WordPress slīdņa izveidošanai patērē minimāli resursus.

Soliloquy spraudnis ir ļoti optimizēts tīmekļa un servera veiktspējai. Faktiski tas ir visātrāk iekraujamais WordPress slīdnis mūsu testos.

Pamata spraudnis nodrošina tikai ierobežotu funkcionalitāti, lai izveidotu pamata WordPress slīdni. Atkarībā no jūsu vajadzībām, iespējams, vēlēsities augstāku licenci, lai iegūtu modernākas slīdņa funkcijas un papildinājumus.

Atbalsts un cenas viennozīmīgajam WordPress slīdņa spraudnim

Soliloquy cena sākas no 19 USD par vienas vietnes licenci bez jebkādiem papildinājumiem. Viņu multi plāns dod jums piekļuvi pamata papildinājumiem par 49 USD. Bet viņu vislabāk pārdotā plāna cena ir USD 99 par atbalsta gadu, neierobežots vietu skaits, visi papildinājumi un prioritārais atbalsts.

monologu cenu noteikšana

Soloquy ir arī ģenerālplāns, kas jums nodrošina piekļuvi spraudnim mūža garumā par USD 249.

Atbalstu piedāvā uz biļetēm balstīta e-pasta atbalsta sistēma ar lielisku apgrozījuma komandu. Spraudnis ļauj arī piekļūt detalizētai dokumentācijai ar soli pa solim sniegtām instrukcijām un norādījumiem.

Mūsu verdikts par vienbalsīgo kā labāko WordPress slīdņa spraudni

Ņemot vērā uzpūšanos, kas iesaiņota citos slīdņa spraudņos, mēs secinājām, ka Sololoquy ir svētība. Tas ir neticami ātrs, tam ir neatlaidīgs kods un tīra lietotāja saskarne. Tas noteikti ir viens no visvieglāk lietojamajiem WordPress spraudņiem, ko mēs jebkad esam redzējuši.

Mēs domājam, ka tas ir pelnījis labākā WordPress slīdņa spraudņa titulu tirgū. Mēs piešķiram tai 5/5 zvaigznes! Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Saņemiet monolīku tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map