Vienkārša digitālā lejupielāde

Vai jums ir nepieciešams ātrs un ērts veids, kā vietnē pārdot digitālos produktus? Jums nav nepieciešams pilnībā pieejams e-komercijas spraudnis – jums ir nepieciešams viegls, vienkāršs risinājums, piemēram, vienkārša digitālā lejupielāde. Pārskatā Easy Digital Downloads uzziniet, kā jūs varat sākt pārdot savus digitālos produktus.


Easy Digitālās lejupielādes pārskats

Kāpēc savā vietnē pārdot digitālos produktus?

Digitālo produktu pārdošana jūsu vietnē ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu no sava emuāra. Lai ieguldītu savā biznesā, jums nav jābūt daudz naudas; jūs varat izveidot digitālos produktus bez maksas.

Lai gan tas prasa sākotnēju laika ieguldījumu, tiklīdz jūsu produkti ir izveidoti un publicēti, tas ir pasīvāks veids, kā nopelnīt naudu no sava emuāra.

Pārdodot savā vietnē, nevis citā platformā (piemēram, pašpublikācijā Amazon, piemēram), jums nav jāuztraucas par atteikšanos no samazinātas peļņas. Tā vietā jūs pats iestatāt cenas un jūs saņemat 100%, atskaitot maksājumus par maksājumiem.

Vai esat gatavs sākt pārdot digitālos produktus? Vienkārša digitālā lejupielāde ļauj ērti pārdot tieši no jūsu vietnes.

Vai vienkārša digitālā lejupielāde ir piemērots jums spraudnis?

Pārdodot jebko WordPress vietnē, jūs varētu izvēlēties izmantot tādu populāru e-komercijas spraudni kā WooCommerce. WooCommerce darbojas gan fizisku, gan digitālu produktu pārdošanā. Par to, kā tas darbojas, varat izlasīt mūsu WooCommerce pārskatā.

Bet WooCommerce ietver daudzas funkcijas, kas jums nebūs vajadzīgas, ja jūs pārdodat tikai digitālos produktus. Pārlūkot visas iespējas, lai atrastu nepieciešamo, var būt laikietilpīgi.

Easy Digital Downloads ir izstrādāts, lai padarītu pārdošanu vienkāršu, nepiedāvājot nevajadzīgas funkcijas.

Kā sākt pārdot savus digitālos produktus

Pēc spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas jūs tiksit novirzīts uz sveiciena ekrānu.

Pirmkārt, jūs vēlaties iestatīt savu maksājumu apstrādātāju. Klikšķiniet uz Lejupielādes »Iestatījumi un pēc tam noklikšķiniet uz Maksājumu vārtejas cilni, lai izvēlētos un iestatītu savu maksājumu vārteju.

Vienkāršs digitālo lejupielāžu pārskats - maksājumi

Jūs varat pāriet uz Lejupielādes »Pievienot jaunu lai pievienotu savu pirmo produktu. Ievadiet produkta nosaukumu un aprakstu un ritiniet uz leju, lai skatītu citas iespējas.

Jūs varat iestatīt cenu un augšupielādēt failu zemāk. Ja izvēlaties iespējot mainīgo cenu veidošanu, varat pievienot opcijas ar atsevišķām maksām.

Zem Izstrādājuma veida opcijas iekš Lejupielādējiet failus cilni, viena produkta vietā varat izvēlēties izveidot esošo lejupielāžu paketi.

Vienkāršs digitālo lejupielāžu pārskats - cenu noteikšana

Varat arī ierobežot to, cik reizes kāds var lejupielādēt failu, un iestatīt kategorijas un tagus tāpat kā emuāra ierakstā.

Augšdaļā redzēsit a Lejupielādēt statistiku lodziņš, kurā būs redzams pārdošanas skaits un kopējie ieņēmumi.

Vienkāršs digitālo lejupielāžu pārskats - statistika

Lai pārdotu savu produktu, varat ievietot pirkšanas pogu uz jebkuras lapas vai ziņas. Vienkārši noklikšķiniet uz Ievietot lejupielādi pogu redaktorā.

Vienkāršs digitālo lejupielāžu pārskats - ievietošanas poga

Atlasiet savu produktu un displeja opcijas. Jūs varat izvēlēties parādīt saiti vai pogu, un izlemiet, kādā krāsā vēlaties, lai poga būtu.

Vienkāršs digitālo lejupielāžu pārskats - pogas krāsa

Tas ģenerēs un ievietos īso kodu, lai jūs varētu parādīt lejupielādes saiti.

Kad viņi izrakstīsies, viņi tiks nosūtīti uz pasūtījuma veidlapu, lai pabeigtu lejupielādi.

Vienkāršs digitālo lejupielāžu pārskats - izrakstīšanās

Pārdodiet vairāk ar uzlabotajām funkcijām

Vienkārša digitālā lejupielāde arī ļauj:

 • Iestatiet nodokļu likmi
 • Izmantojiet iepirkumu grozu vairākām lejupielādēm
 • Izsekojiet visiem maksājuma darījumiem
 • Turiet klientu datu bāzi
 • Iestatiet atlaižu kodus
 • Ģenerējiet ieņēmumu pārskatus
 • Pielāgojiet ieņēmumus
 • Importējiet un eksportējiet maksājumu vēsturi, produktus un iestatījumus

Veidojiet savu biznesu, izmantojot papildinājumus

Vai meklējat vēl lielāku funkcionalitāti? Papildinājumi ir pieejami:

 • E-pasta saraksta izveidošana, izmantojot MailChimp, Campaign Monitor un AWeber, Wysija, ActiveCampaign, iContact un Constant Contact integrācijas
 • Maksājumu apstrāde ar Stripe
 • Atkārtotu maksājumu iestatīšana
 • Automatizējiet savu biznesu, izmantojot Zapier
 • Atļaut lietotāju atsauksmes
 • Klientu rēķinu pievienošana
 • …un vēl

Ir vairāk nekā 100 paplašinājumu, no kuriem izvēlēties.

Papildinājumi ir pieejami oficiālajā vietnē Easy Digital Downloads. Tie tiek pārdoti atsevišķi, cenu noteikšana ir atkarīga no licences un vietnes, kurās vēlaties tās izmantot. Lai iegūtu atlaidi, varat izveidot pats savus saiņus.

Dokumentācija un atbalsts

Easy Digital Downloads savā vietnē piedāvā detalizētu dokumentāciju, ieskaitot pamācības par visām to funkcijām un palīdzību problēmu novēršanā. Ir pieejama arī izstrādātāja dokumentācija.

Ja iestrēdzat, oficiālajā vietnē varat iesniegt atbalsta biļeti. Prioritārais atbalsts ir pieejams par papildu samaksu. Jūs varat maksāt par piekļuvi gadā, kas ir USD 299 gadā, vai arī saņemt īpašu 45 dienu piekļuves karti par USD 99. Izmantojot prioritāro atbalstu, jūs ātrāk saņemat atbildes uz jūsu jautājumiem, un tehniskā atbalsta komanda pat var pieteikties jūsu vietnē, lai jums atrisinātu problēmas.

Mūsu spriedums

Vienkārša digitālā lejupielāde ir nosaukta: tas patiešām ļauj ātri un ērti sākt digitālo produktu pārdošanu jūsu vietnē. Mūs pārsteidza ar ātro iestatīšanu un pieejamajām iespējām, kā arī ar lielisko pogu un formu dizainu.

Mēs piešķiram Easy Digital Downloads 5 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet vienkāršu digitālo lejupielādi tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map