WordFence drošība

Vai jūs meklējat WordPress drošības spraudni? WordFence drošība ir viens no populārākajiem WordPress drošības spraudņiem tirgū. Šajā WordFence Security pārskatā mēs apskatīsim tā funkcijas un veiktspēju, lai uzzinātu, vai tas tiešām ir labākais WordPress drošības spraudnis tirgū.


WordFence drošības pārskats

Kāpēc jums ir nepieciešams WordPress drošības spraudnis

WordPress ir pasaulē populārākā satura pārvaldības sistēma. Tas nodrošina vairāk nekā 25% no visām vietnēm internetā. Šis milzīgais skaits padara to par populāru ļaunprātīgu uzbrukumu mērķi, hakeru mēģinājumi, koda ievadīšana utt.

Lielākā daļa WordPress lietotāju nav tiešsaistes drošības izstrādātāji vai eksperti. Pastāv dažas drošības paraugprakses, kuras varat ievērot, piemēram, regulāru dublējumu uzturēšana, spēcīgu paroļu izmantošana utt.

Jums būs nepieciešams WordPress drošības spraudnis, lai veiktu uzlabotas lietas, piemēram, ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, aizdomīgu darbību bloķēšanu vai vietnes drošības uzraudzību..

To sakot, apskatīsim, kā WordFence Security aizsargā jūsu vietni pret vispārējiem draudiem.

WordFence drošības spraudņa iestatīšana

WordFence drošības spraudnis ir gan bezmaksas, gan maksas versija. Apmaksātajai versijai ir papildu iespējas un premium atbalsts. Arī bezmaksas versija ir diezgan izmantojama, un to mēs izmantosim pārskatīšanai.

WordFence drošības spraudnis nedarbojas, un lielākajai daļai vietņu vajadzētu darboties noklusējuma iestatījumiem. Spraudnim ir arī iestatījumu lapa, kurā jūs varat iestatīt spraudni atbilstoši savām vajadzībām.

Vienkārši apmeklējiet WordFence »Iespējas lapa, lai konfigurētu spraudņa iestatījumus.

WordFence drošības spraudņa iestatīšana programmai WordPress

WordFence Security ir ļoti spēcīgs spraudnis, un tam ir plašs funkciju un opciju komplekts. Vispirms jūs varēsit iestatīt spraudņa pamata iespējas. Tas ietver spraudņa galveno funkciju iespējošanu vai atspējošanu un brīdinājumu papildu e-pasta adreses nodrošināšanu.

Papildu opciju lapā varat mainīt spraudņa izturēšanos un veiktspēju jūsu vietnē. Vispirms jums ir brīdinājumi, jūs varat iespējot vai atspējot notikumus, par kuriem vēlaties saņemt paziņojumus. Ja jums ir aizņemta vietne, no WordFence drošības jūs saņemsit daudz e-pasta ziņojumu kā brīdinājumus. Daudzi no šiem brīdinājumiem nav kaitīgas darbības.

Tad ir ugunsmūra un skenēšanas kārtulas. Šeit jūs varat pateikt spraudnim, kurus failus un direktorijus skenēt un pielāgot ugunsmūra uzvedību. Nemainiet šīs iespējas, ja vien nezināt, ko darāt.

Kad esat pabeidzis, neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt izmaiņas.

Pārbaudiet savu vietni draudiem, izmantojot WordFence Security

WordFence Security nāk ar jaudīgu skenēšanas rīku. Vienkārši apmeklējiet WordFence »Skenēšana lai sāktu skenēšanu. WordFence pārbaudīs jūsu WordPress vietni, vai tajā nav izplatīti draudi, piemēram, aizmugurējās durvis, ļaunprātīgs un aizdomīgs kods, MySQL injekcija utt.

Pēc skenēšanas pabeigšanas tas parādīs atrasto problēmu skaitu. Ar katru numuru jūs redzēsit detalizētu informāciju par to un praktiskus padomus, kā to labot.

WordFence drošības skenēšanas rezultāti

WordFence ir viens no populārākajiem WordPress spraudņiem, ko izmanto vairāk nekā miljons vietņu. Viņi vāc datus no WordPress vietnēm visā pasaulē. Tas viņiem palīdz efektīvi uzzināt par jauniem draudiem un to pamanīšanu.

Tomēr WordPress forumos ir pilns ar jauktām atsauksmēm no lietotājiem, kuri faktiski izmanto spraudni. Dažreiz tas noķer aizmugures durvis un ļaunprātīgu kodu, kuru citi skeneri nenoķers. Dažreiz var neizdoties tos atklāt. Vienmēr ir vislabākā stratēģija nepaļauties tikai uz vienu rīku, ja jums ir aizdomas, ka jūsu vietnes drošība varētu tikt apdraudēta.

Pārraugiet savu tiešo trafiku, izmantojot WordFence drošību

Lielu daļu vietnes trafika nodrošina automatizēti robotprogrammatūras, piemēram, meklētājprogrammu roboti, datu ieguves roboti un automatizēti surogātpasti. Tas ir pilnīgi normāli, un par to nav nekā panikas.

Tomēr, ja jūsu vietne ir pakļauta DDOS uzbrukumam, jūs pamanīsit trāpījumus trāpījumiem no konkrētām ips jūsu vietnei. Izmantojot tiešās datplūsmas rīku WordFence Security, jūs varat uzraudzīt šos IP reālā laikā un bloķēt.

Lai gan šī rīka apkopotā informācija var būt ļoti noderīga, tas mājas lapas īpašniekam nepalīdz daudz. Lielākā daļa uzbrukuma robotu izmanto dažādus IP diapazonus, kas ir izvietoti dažādos tīklos visā pasaulē. Ir ļoti grūti efektīvi bloķēt IP adreses.

Tiklīdz jūs bloķējat IP tīklu, robotprogrammatūras tīkls pārslēdzas uz citu tīklu. Šī ir nebeidzama spēle, kurā jūs nevarat uzvarēt, manuāli uzraugot un bloķējot lietas pats.

Cenu noteikšana un WordFence drošības atbalsts

Pamata WordFence drošības spraudnis ir pieejams bez maksas. Cenas par premium versiju sākas no 39 USD gadā. Lielapjoma licencēšanai ir dažādas cenu noteikšanas iespējas.

Atbalstu spraudņa bezmaksas versijai nodrošina oficiālie WordPress.org forumi. Bezmaksas atbalsts ir ierobežots un netiek garantēts. Papildu atbalstu nodrošina biļešu pārdošanas sistēma, izmantojot e-pastu.

Oficiālajā vietnē ir pieejama dokumentācija par to, kā izmantot dažādus rīkus WordFence Security spraudnī.

Mūsu verdikts par WordFence drošības spraudni

WordFence drošības spraudnis ir laba WordPress drošības iestatīšanas iespēja. Tomēr tas nav labākais WordPress drošības spraudnis.

Tas uz jūsu serveri rada ievērojamu slodzi. Tas varētu ietekmēt jūsu vietnes veiktspēja ja atrodaties koplietotā mitināšanas vidē. Tas sajaucas ar jūsu WordPress datiem un datu bāzē glabā daudz informācijas.

Spraudņa lietotāja saskarne nav tik lieliska. Mēs domājam, ka to var mazliet sakopt. Opciju lapa ir milzīga, un iespēju ir vienkārši par daudz.

(Ja jūs meklējat alternatīvu drošības spraudni, iepazīstieties ar mūsu iThemes drošības pārskatu.)

Mēs piešķiram WordFence Security 3 no 5 zvaigznēm. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 2.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet WordFence drošību tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map