WPBakery Page Builder pārskats (iepriekš vizuālais komponists)

Vai vēlaties savām lapām elastīgāku, jaudīgāku vizuālo redaktoru, bez kodēšanas? Izmantojot WPBakery Page Builder, jūs varat izveidot sarežģītus izkārtojumus, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru no vietnes priekšpuses vai aizmugures. Uzziniet, kā tas viss darbojas, mūsu WPBakery Page Builder pārskatā.


wpbakery lapu veidotāju pārskats

Par WPBakery Page Builder (bijušais vizuālais komponists)

WPBakery Page Builder, agrāk pazīstams kā Visual Composer, ir viens no sākotnējiem WordPress lapu veidotājiem. Kopš WPBakery Page Builder izlaišanas tas bija vispopulārākais WordPress lapu veidotāju spraudnis CodeCanyon tirgū, un tagad tam ir 300 000+ tiešā pārdošana..

2017. gada oktobrī sākotnējais Visual Composer tika pārveidots par WPBakery Page Builder. Preču zīme Visual Composer kopš tā laika tika izmantota pavisam citam projektam: pilntiesīgam vietņu veidotājam – Visual Composer Website Builder.

Lai gan sākotnējo lapu veidotāju joprojām var iegādāties no CodeCanyon kā WPBakery Page Builder, pavisam jaunais Visual Composer, kas tika pārrakstīts no jauna, tiek pārdots viņu pašu vietnē.

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc kāds varētu pārdēvēt populāru spraudni, it īpaši, ja tam ir tik milzīga tirgus daļa? Kāpēc WPBakery ļaudis pārdod savu pavisam jauno Visual Composer versiju kā atsevišķu produktu?

Lai nedaudz skaidrotu par šiem jautājumiem, mēs tos padziļināti pārbaudīsim zemāk.

Oriģinālais vizuālais komponists pārdēvēja WPBakery Page Builder – kāpēc?

Sākotnējais Visual Composer spraudnis pirmo reizi tika izlaists 2011. gada maijā vietnē CodeCanyon. Kopš tā laika lapu veidotāju tirgus un pats WordPress ir daudz attīstījies. Tomēr oriģinālais Visual Composer UX ziņā ir palicis gandrīz tāds pats.

Tā kā tas ir plaši pieņemts spraudnis un ir komplektā ar lielāko daļu Themeforest motīvu, spraudņa atjaunošana no paša sākuma noteikti radīja daudz pretēju..

Tā vietā, lai atjauninātu sākotnējo WordPress spraudni no sākuma, WPBakery komanda nolēma izlaist pavisam jaunu produktu savā vietnē un nosaukt to par Visual Composer Website Builder, vienlaikus saglabājot un pārdodot oriģinālo produktu kā WPBakery Page Builder..

WPBakery Page Builder salīdzinājumā ar Visual Composer vietņu veidotāju

Īsumā, WPBakery ir lapu veidotājs tā kā jaunais vizuālais komponists ir a vietņu veidotājs.

WPBakery ļauj viegli izveidot WordPress lapas, kā vēlaties, izmantojot ērti lietojamo velciet un nometiet veidotāju. Tam ir frontend un backend redaktori, tas darbojas nevainojami ar jebkuru motīvu, un tajā ir daudz citu noderīgu funkciju, lai izveidotu skaistu lapu, nenoalgojot izstrādātāju..

No otras puses, Visual Composer piedāvā visas lieliskās iespējas, kas jums būs nepieciešamas, lai izveidotu skaistu vietni. Varat pielāgot sānjoslu, galvenes un kājenes, pielāgot mobilās rediģēšanas iespējas un izmantot vairākus lapu izkārtojumus..

WPBakery Page Builder cena sākas ar 49 USD par parasto licenci; tā kā Visual Composer tas sākas ar 59 USD.

WPBakery Page Builder apskats: vai jums tas tiešām ir vajadzīgs?

Vai esat kādreiz vēlējies izveidot sarežģītākus lapu izkārtojumus, nekā tas ir iespējams, izmantojot WordPress iebūvēto redaktoru?

Lai gan TinyMCE redaktors ir ērts emuāru ziņu rakstīšanai ar dažiem attēliem, tas jums nepalīdzēs:

 • kārtojiet savu saturu rindās un kolonnās
 • izveidojiet animētas pogas un aicinājumus uz darbību
 • savas lapas vidū pievienojiet pievilcīgas diagrammas un kartes

Ja vēlaties WordPress izveidot adaptīvu un sarežģītu lapu izkārtojumu, nenoalgojot tīmekļa dizaineru vai nemācot kodēt, tad var palīdzēt WPBakery Page Builder.

WPBakery Page Builder ir lappušu veidošanas rīks, kas ļauj izveidot pilnībā atsaucīgas, sarežģītas lapas tikai dažu minūšu laikā..

Kā izveidot lapu ar WPBakery Page Builder

Pēc spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas jūs varat sākt, izveidojot jaunu lapu.

Redaktora augšdaļā redzēsit pāris jaunas pogas:

wpbakery frontend backend opcijas

Jūs varat izvēlēties sākt rediģēt savu lapu no aizmugures, kur atrodaties šobrīd, vai arī varat saglabāt lapu un noklikšķināt uz pogas Frontend Editor, lai rediģētu lapas tiešo versiju..

Mēs noklikšķināsim uz Aizmugures redaktors poga, lai sāktu ar.

Vizuālajā redaktorā parādīsies dažas iespējas.

wpbakery velciet un nometiet celtnieku

Jūs varat izvēlēties pievienot elementu vai tekstlodziņu vai izvēlēties lapas veidni.

Ir pieejami desmitiem noklusējuma veidņu, vai arī varat izveidot un saglabāt savas veidnes.

Ja vēlaties savu lapu noformēt pats, lapā ir pieejami dažādi elementi, tostarp:

 • attēlus
 • ikonas
 • Google kartes
 • BUJ
 • video atskaņotāji
 • diagrammas un grafiki
 • pogas un CTA
 • WordPress logrīki
 • …un vēl daudz vairāk.

WPBakery Page Builder apskats - elementi

Saraksts varētu šķist nedaudz pārliecinošs, taču varat tos kārtot pēc kategorijas vai meklēt konkrētu elementu, izmantojot meklēšanas lodziņu labajā augšējā stūrī..

Sāciet, izvēloties savu pirmo elementu. Tas automātiski tiks ievietots rindā.

Jūs varat pievienot savai lapai vēl vienu elementu rindu, noklikšķinot uz plus zīmes apakšā.

wpbakery lapu veidotāju frontend redaktors

Ja novietojat kursoru virs ikonas ar līnijām virs jebkuras rindas, varat izvēlēties pievienot rindas slejām. Izmantojot kolonnas, dažādi elementi lapā var atrasties blakus.

wpbakery lapu veidotājs

Visiem pieejamajiem elementiem ir daudz pielāgošanas iespēju, ieskaitot CSS animācijas. Jūs pat varat pievienot papildu klašu nosaukumus, lai jūs varētu vieglāk pielāgot CSS stilus.

WPBakery Page Builder apskats

Varat arī rediģēt jebkuru lapu, sākot ar tās priekšpusi.

Vienkārši noklikšķiniet uz Rediģēt, izmantojot WPBakery Page Builder saiti rīkjoslā, apskatot jebkuru lapu.

Augšējā labā stūra izvēlnē varat mainīt lapas iestatījumus, priekšskatīt lapu dažādos ekrāna izmēros, pārslēgties uz aizmugures redaktoru un noklikšķināt uz Atjaunināt lai saglabātu visas izmaiņas. Atgriezieties lapas apskatē, noklikšķinot uz X.

wpbakery lapu veidotājs

Pēc noklusējuma WPBakery Page Builder ir pieejams tikai lapu rediģēšanai. Bet, ja jūs virzītos uz WPBakery Page Builder »Lomu pārvaldnieks, varat arī iespējot redaktoru ziņās.

Veidojiet vairāk, izmantojot WPBakery Page Builder papildinājumus

WPBakery, izstrādātājiem, kas atbalsta WPBakery Page Builder, ir pieejami arī daudzi papildinājumu spraudņi..

Šeit ir tikai daži piemēri:

 • Veidņu veidņu pārvaldnieks: Izveidojiet, pārvaldiet un iestatiet vadības piekļuvi veidnēm, pamatojoties uz lietotāju lomām vai lapu ierakstu veidiem.
 • Viegli galdi: Izveidojiet un pārvaldiet tabulas ar vilkšanas un nomešanas saskarni.
 • Parallax attēla un video fons: Pievienojiet parallax fona attēlus un videoklipus jebkurai lapai.
 • CSS Animator Addon: Pievienojiet vairāk nekā 40 animācijas pieejamajiem CSS efektiem katram elementam.
 • Woo produkti: Pievienojiet elementus, lai parādītu savus WooCommerce produktus.
 • Komandas vitrīna: Parādiet un pārvaldiet savu komandu un klientus kā atsaucīgu režģi vai kā dinamisku slīdni.
 • Vienkārša forma WPBakery Page Builder: Izveidot un pārvaldīt viegli reaģējošas formas.

Ir pieejami vairāk nekā 200 papildinājumu, tāpēc noteikti atradīsit precīzu nepieciešamo funkciju.

Daudzas CodeCanyon labākās tēmas nāk arī ar WPBakery Page Builder integrāciju vai pat WPBakery Page Builder ir iekļautas tēmā..

Dokumentācija un atbalsts

Oficiālajā WPBakery Page Builder vietnē ir pieejama plaša dokumentācija par katru spraudņa funkciju, kā arī raksti izstrādātājiem, kuri vēlas vēl vairāk pielāgot savas vietnes.

WPBakery Page Builder pirkumā ietilpst 6 mēnešu atbalsts, ar iespējām pagarināt atbalstu vēl par 6 mēnešiem. Atbalsts tiek nodrošināts, izmantojot biļešu sistēmu, kur jums būs jāpārbauda jūsu licence.

Mūsu spriedums

WPBakery Page Builder ir viens no vispopulārākajiem un visaugstāk novērtētajiem spraudņiem CodeCanyon, un tas ir vispazīstamākais vilkšanas un nomešanas lapu veidošanas spraudnis tirgū.

Ja vēlaties izveidot sarežģītus lappušu izkārtojumus, bez koda, WPBakery Page Builder ir labākā izvēle.

Lai gan ir mazliet mācīšanās līknes, kā pierast, kā tā darbojas, WPBakery Page Builder ir salīdzinoši viegli lietojams un tas ietaupīs daudz laika. Un ir pieejams milzīgs skaits spraudņu, ja tajā nav vajadzīgo opciju, kas atrodas ārpus izvēles.

Mēs piešķiram WPBakery Page Builder 4.2 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukšaVērtējuma zvaigzne tukša 3.0 / 5.0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet WPBakery Page Builder tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map