WPForms pārskats 2020: Vai tā ir vērts? [Vajag izlasīt]

Apnicis veidot kontaktinformācijas veidlapas ar uzpūstiem un kļūdainiem WordPress spraudņiem? Iespējams, ka neesat izmēģinājis WPForms – iesācējiem draudzīgāko formu spraudni WordPress ekosistēmā. Šajā WPForms pārskatā mēs apskatīsim tā funkcijas, papildinājumus un to, kas padara WPForms par intuitīvāko WordPress spraudni tirgū.


WPForms pārskats

Kāpēc jūsu vietnei ir nepieciešams veidlapu veidotāja spraudnis

Katrā WordPress vietnē ir nepieciešams kontaktu formu spraudnis neatkarīgi no tā nišas vai trafika.

Izmantojot kontaktformu, jūs pasargāsit no surogātpasta izplatītājiem un hakeriem. Jūs varat saglabāt savu WordPress vietni drošāku, izmantojot kontakta formu, nevis parādot savu e-pasta adresi. Tādā veidā jūs aizsargājat savu e-pastu no surogātpasta izplatītājiem, kas sūta nevēlamus piedāvājumus un pikšķerēšanas e-pastus.

Veidlapu izmantošana arī ietaupa jūsu laiku. Izmantojot kontaktinformācijas veidlapu, varat norādīt nepieciešamo informāciju, kas jums jāzina, kad apmeklētāji un potenciālie klienti jūs sazinās.

Labākais WordPress formas spraudnis arī ļaus kontakta formā integrēt papildu funkcijas, piemēram, e-pasta biļetenu abonēšanas izvēles rūtiņu. Tas palīdz jums sekot līdzi izredzēm un veidot ar tām ilgstošas ​​attiecības.

Viegli izveidojiet WordPress veidlapas minūtēs

Tiešsaistes veidlapu izveide WordPress nekad nav bijusi tik vienkārša, pateicoties WPForms.

WPForms bieži apgalvo, ka ir visvairāk iesācējiem draudzīgā WordPress formu veidotāja un ekskluzīvi uzsver ērtības, ko tas piedāvā WordPress formas izveidošanai.

Izmantojot WPForms, jums nav jāalgo WordPress izstrādātājs vai pat jāpieskaras vienai koda rindai, lai izveidotu WordPress formu. Jums vajadzētu būt iespējai izveidot veidlapu dažu minūšu laikā neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot vienkāršu kontakta veidlapu vai sarežģītu veidlapu, piemēram, reģistrācijas vai maksājuma veidlapu..

Vai WPForms ir pārliecināts par to, ka ir visvairāk iesācējiem draudzīgā WordPress veidotāju? Apskatīsim:

1. Jaudīgs un lietotājam draudzīgs WordPress veidlapu veidotājs

Izmantojot WPForms ērti lietojamo vilkšanas un nomešanas veidotāju, dažu minūšu laikā varat izveidot jebkāda veida veidlapas, nepieskaroties nevienam kodam.

wpforms apskats

Veidlapas lauku pievienošanu un noņemšanu var veikt tikai ar vienu klikšķi. Turklāt jūs varat viegli pārkārtot laukus atbilstoši jūsu vajadzībām, izmantojot vilkšanu un nomešanu.

2. Simtiem veidņu, no kuriem izvēlēties

wpforms veido veidnes

Izmantojot WPForms, jums nav obligāti jāizveido WordPress forma no jauna. Pamata spraudnis ir komplektā ar vairākām iepriekš sagatavotām veidņu veidnēm, no kurām izvēlēties, piemēram:

 • Tukša forma
 • Vienkārša kontakta forma
 • Pieprasiet cenu piedāvājumu
 • Ziedojuma forma
 • Norēķinu / pasūtījuma veidlapa
 • Pieteikšanās biļetenam
 • Aptaujas un aptaujas forma
 • Un vēl daudz …

Vai vēlaties izveidot WordPress veidlapu, kas pielāgota jūsu nozarei vai nišai, tā nav jāveido no sākuma? Tad jums ir jāinstalē Veidņu veidņu komplekts papildinājums.

Veidņu veidņu pakotnes papildinājums ļauj jums izvēlēties no milzīga daudzuma iepriekš izveidotu veidņu ikvienai nozarei. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no nozares, kurā atrodaties, WPForms varat atrast pareizo veidlapu veidni. Tas ietaupa jūsu laiku, jo jums ne vienmēr ir jāveido veidlapa no paša sākuma.

wpforms veidņu iepakojums

Tā vietā vienkārši meklējiet veidlapas veidni, kuru vēlaties izmantot, un pēc tam, kad tā parādās, noklikšķiniet uz tās. Tagad jūsu veidlapa ir jāizveido nekavējoties. Pēc nepieciešamo izmaiņu veikšanas varat turpināt publicēt veidlapu.

3. Vienkārši ieguliet savu veidlapu no ziņu / lapu redaktora

Lai iegultu veidlapu ziņojumā vai lapā, nav nepieciešams manuāli kopēt un ielīmēt īso kodu. Drīzāk dodieties uz savas ziņas / lapas redaktoru, kur vēlaties publicēt savu veidlapu. Noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu pogu, kuru varat atrast tieši virs teksta redaktora. Tagad parādīsies modālais uznirstošais logs, kurā jums tiks lūgts izvēlēties pareizo veidlapu. Izvēlieties pareizo formu un nospiediet Pievienot veidlapu pogu.

wpforms iegult formu

Izveidojiet uzlabotas veidlapas minūtēs, nevis stundās

Izmantojot WPForms, uzlabotas formas izveidošana jūsu WordPress vietnē ir brīze. Apskatīsim dažus piemērus, kā WPForms ļauj ātri un ērti izveidot uzlabotas WordPress formas.

1. Izveidojiet aptaujas / aptaujas formu

Aptauju vai aptauju papildinājums ļauj ātri veikt aptauju vai aptauju savā WordPress vietnē. Turklāt, izmantojot WPForms, jūs arī saņemat labākās klases aptauju atskaites.

wpforms aptaujas balsošana

Apvienojot to ar nosacīto loģiku, jūs pat varat personalizēt savus aptaujas jautājumus, pamatojoties uz lietotāju atbildēm.

WPForms arī ļauj jums publiski kopīgot rezultātus savā vietnē vai ar saviem sekotājiem sociālajos medijos.

2. Izveidojiet pielāgotu pieteikšanās vai reģistrācijas veidlapu

Ja jūs izmantojat tādu vietni, kurā darbojas kopiena, piemēram, dalības vietnes, forumus, sociālos tīklus vai citas vietnes, kurām lietotājiem ir jāpiesaka konts, iespējams, vēlēsities izveidot pielāgotu pieteikšanās formu savā vietnē. Pielāgotas pieteikšanās vai reģistrācijas veidlapas izveides galvenais ieguvums ir tas, ka varat iegult to jebkur jūsu vietnē.

wpforms post iesniegšanas addon

Tādā veidā jums nav obligāti jānovirza lietotāji uz noklusējuma pieteikšanās lapu. Izveidojot pielāgotu pieteikšanās lapu, jūs varat lietotājiem parādīt konsekventu zīmolu, tādējādi vietnei piešķirot profesionālu izskatu.

3. Savākt maksājumus savā veidlapā

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pieņemt ziedojumus tiešsaistē bezpeļņas organizācijām vai arī jums ir jāapkopo maksājumi par digitālajām lejupielādēm, WPForms jums to padara vienkāršu.

Maksājumus var pieņemt, izmantojot PayPal Standard vai Stripe integrāciju.

cilne maksājumi wpforms

WPForms arī ļauj parādīt produktu attēlus pasūtījuma veidlapā, sniedzot lietotājiem vizuālu ieskatu to, ko viņi pasūta.

4. Izveidojiet iesniegšanas veidlapu

Vai vēlaties savā vietnē pieņemt lietotāju ģenerētu saturu??

Izmantojot WPForms “Post Submission” papildinājumu, jūs varat pieņemt lietotāja izveidotu saturu, piemēram, viesu rakstus, lietotāju atsauksmes un atsauksmes savā vietnē, nenodrošinot katram lietotājam aizmugures piekļuvi. Kad ziņa tiks iesniegta, izmantojot jūsu iesniegšanas veidlapu, tā parādīsies jūsu ziņu redaktorā pārskatīšanai kā jauna gaidoša ziņa.

wpforms post iesniegšanas addon

Pēc nepieciešamo izmaiņu veikšanas ziņu varat publicēt vai pat atmest.

Saistīts: Kā iesniegt veidlapu bez lapas atsvaidzināšanas programmā WordPress

Visas nepieciešamās funkcijas ārpus komplekta

WPForms komplektā ir visas funkcijas, kas atrodas ārpus komplekta, bez uzpūšanās.

Visi lauku tipi ir iedalīti 3 atsevišķās sadaļās: Standarta lauki, Izdomāti lauki un Maksājuma lauki.

 • Standarta lauki ietver pamata lauku tipus.
 • Izdomātie lauki sastāv no laukiem, piemēram, Tālrunis, Failu augšupielāde, Vietne / URL, Lapas pārtraukums, Captcha utt.
 • Maksājuma laukos ir lauki, ieskaitot kredītkarti, kopējo summu (summa), atsevišķu vienību (maksājums), vairākus vienumus (maksājums) utt..

wpforms-field-tips

WPForms ir ļoti optimizēts tīmekļa un servera veiktspējai nodrošināt maksimālo ātrumu. Varat arī izvietot CDN pakalpojumu, lai uzlabotu vietnes ātrumu.

Katra jūsu veidlapa ir pilnībā reaģējoša uz mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu veidlapas vienmēr izskatīsies lieliski visās ierīcēs.

Pats labākais, ka veidlapas varat viegli iegult jebkurā vietnes vietā, neatkarīgi no tā, vai tas ir emuāra ziņas, lapas, sānjoslas logrīki, kājene utt. Viss, kas jums jādara, ir satvert saīsnes kodu un ielīmēt to tur, kur vēlaties iegult veidlapu vai izmantojiet iebūvēto logrīku.

Izmantojot WPForms, jums būs arī iespēja izveidot vairāku lappušu formas, atļaut augšupielādēt failus, parādīt vai paslēpt laukus ar nosacītu loģiku un daudz ko citu..

Desmitiem integrāciju ar papildinājumiem

WPForms ir arī plašs papildinājumu klāsts, kas ļauj paplašināt tā iebūvētās funkcijas un integrēties ar citiem populāriem e-pasta mārketinga rīkiem un mākoņa lietotnēm..

Apskatīsim dažus no tā papildinājumiem.

E-pasta mārketinga integrācija: Jūs varat automātiski pievienot abonentus savam e-pasta sarakstam no jebkuras formas. WPForms integrējas ar šādiem e-pasta mārketinga rīkiem:

 • Pastāvīga kontaktpersona (nav nepieciešams papildinājums)
 • AWeber
 • MailChimp
 • Kampaņu monitors
 • GetResponse

Pielāgota captcha: Apkarojiet surogātpastu veidlapu iesniegšanu, iespējojot pielāgoto captcha. Jūs varat norādīt savus jautājumus vai matemātikas jautājumus pēc nejaušības principa.

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta: Apkopojiet un saglabājiet savus vietnes apmeklētāju atrašanās vietas datus kopā ar viņu veidlapas ierakstu.

Maksājumu apstrādātāji: Izveidojiet ziedojumu veidlapas vai pasūtījuma veidlapas, integrējot PayPal un Stripe savā veidlapā.

Ziņu iesniegšana: Izveidojiet priekšapmaiņas ziņojumu iesniegšanas veidlapu un sāciet pieņemt lietotāju ģenerētu saturu, piemēram, viesu ziņas, lietotāju atsauksmes un citu, bez jūsu apmeklētājiem jāpiesakās.

Paraksts: Izveidojiet līguma veidlapu vai līguma veidlapu un ļaujiet lietotājiem parakstīties tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot peli vai skārienekrānu.

Lietotāju reģistrācija: Izveidojiet pielāgotu lietotāja reģistrācijas veidlapu un ieguliet to ērtākajā vietā, lai lietotāji jūsu vietnē varētu izveidot kontu, neapmeklējot noklusējuma pieteikšanās lapu.

Zapier: Savienojiet savu veidlapu ar vairāk nekā 500 tīmekļa lietotnēm. Ar šo papildinājumu integrācijas iespējas ir bezgalīgas.

Aptaujas un aptaujas: Veidojiet aptaujas un veidlapas un analizējiet datus ar interaktīviem pārskatiem.

Formas atteikšanās: Izveidojiet savienojumu ar saviem klientiem pat tad, ja viņi pusceļā pameta veidlapu.

Bezsaistes veidlapas: Saglabājiet veidlapu datus pārlūkā bezsaistē un iesniedziet datus, kad ir atjaunots internets.

Veidņu veidņu komplekts: Lai ietaupītu laiku, izvēlieties no ļoti daudzām iepriekš sagatavotām veidnēm.

Cenu noteikšana un atbalsts WPForms spraudnim

Vislabākais WPForms ir tas, ka tas ir vispiemērotākais jebkura lieluma un budžeta vietnēm.

Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvaldāt emuāru, mazu uzņēmumu, bezpeļņas organizāciju, e-komercijas biznesu vai jebkuru citu vietni, jūs atradīsit WPForms spraudni, kas ir ļoti noderīgs.

Ja jums nav kontakta veidlapas spraudņa budžeta vai ja vēlaties iztērēt pamatfunkcijas pirms tēriņiem par premium versiju, varat sākt ar Lite versiju, kuru bez maksas var lejupielādēt no oficiālā WordPress spraudņa krātuves.

Cenas pamata versijai sākas no USD 31,60 par vienas vietnes licenci. Turklāt jūs saņemsit piekļuvi veidlapu pakotnes papildinājumam.

Viņu populārākais plāns ir Pro, kas dod jums piekļuvi visiem 25 vietņu papildinājumiem un prioritāru atbalstu gadā, kas maksā 159,60 USD..

Viņi arī piedāvā Elite plānu neierobežotām vietnēm, WordPress vairāku vietņu atbalstu un klientu pārvaldības funkciju par USD 239,60.

Atbalstu piedāvā uz biļetēm balstīta e-pasta atbalsta sistēma. WPForms atbalsta personāls ir ātrs un augstu vērtē lietotāju atsauksmes. Visas funkcijas un papildinājumi ir labi izskaidroti to plašajā dokumentācijā, izmantojot soli pa solim apmācības un viegli izpildāmas rokasgrāmatas..

WPForms Lite vs Pro

WPForms bezmaksas vai vienkāršā versija ir lieliska iespēja, ja jūs tikko sākat darbu. Tas piedāvā ierobežotas formas funkcijas, kas ļauj vietnē izveidot pamata kontakta formu. Formas veidotājs, kas velk un nomet, padara jūsu veidlapas noformēšanu un tai ļoti lauku pievienošanu. Turklāt jums ir tikai 4 dažādas veidnes, no kurām izvēlēties.

WPForms Pro acīmredzami piedāvā vairāk iespēju nekā tās vienkāršā versija. Neatkarīgi no visām veidnēm, kas pieejamas lite versijā, pro versija piedāvā arī 3 papildu veidnes.

Jums ir arī daži papildu lauki, kurus varat pievienot savai vietnei, piemēram, tālruņa numurs, datums un laiks, zvaigznīšu vērtējums utt. Pro versija arī ļauj augšupielādēt failu un paroli aizsargātu formu.

Pro un Elite plāns piedāvā arī prioritāru atbalstu. Tāpat kā Lite versija, arī pro versija ir ļoti reaģējoša uz mobilajām ierīcēm un ir savietojama ar dažādām pārlūkprogrammām. Ja vēlaties izveidot izvērstu kontakta formu, piemēram, norēķinu pasūtījumu vai biļetenu, mēs iesakām izvēlēties profesionālo versiju.

Mūsu spriedums par WPForms kā labāko WordPress veidlapu spraudni

WPForms tika izveidots, paturot prātā vienu mērķi: izveidot gan vienkāršu, gan jaudīgu WordPress spraudni, tāpēc pat absolūts iesācējs var izveidot WordPress formas, nealgojot izstrādātāju.

Veidlapas, kas izveidotas, izmantojot WPForms, ir neticami ātras un SEO draudzīgas. Velciet un nometiet veidotāju, lai veidotu veidolu. Pats labākais – tas ļauj integrēties ar dažādiem rīkiem, piemēram, e-pasta mārketinga rīkiem, maksājumu apstrādātājiem, tīmekļa lietotnēm un citiem noderīgiem papildinājumiem.

Varat arī apskatīt visus salīdzinājumus,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms vs FormStack

Mēs varam droši apgalvot, ka WPForms ir iesācējiem draudzīgākais WordPress formu spraudnis tirgū. Mēs piešķiram tai 5/5 zvaigznes. Šeit ir mūsu pārskatu punktu sadalījums.

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Iegūstiet WPForms tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map