WPML apskats: Vai ir vērts gūt labumu un naudu?

Vai vēlaties padarīt savu WordPress vietni daudzvalodu, lai lietotāji varētu lasīt jūsu vietnes saturu viņu vēlamajā valodā? Ja esat veicis kādu pētījumu, jūs, iespējams, atradāt WPML spraudni, kuru ieteikuši vairāki plaši pazīstami emuāri. WPML noteikti ir populārs WordPress tulkošanas spraudnis; tomēr nav prātīgi iegādāties premium spraudni, neizlasot pienācīgu padziļinātu analīzi.


Šajā WPML pārskatā mēs iedziļināsimies tā funkcijās, funkcionalitātē, cenu noteikšanā un citur, lai palīdzētu jums izlemt, vai tas ir jums piemērots spraudnis.

Par WPML spraudni

Pārskatīts wpml spraudnis

WordPress daudzvalodu spraudnis (WPML) ir vispopulārākais WordPress spraudnis daudzvalodu vietnes izveidošanai. WPML ļauj viegli tulkot WordPress saturu vairākās valodās un nevainojami to darbināt jūsu vietnē.

Izmantojot WPML, jūs varat pārvaldīt dažādu valodu saturu vienā domēnā ar vienu WordPress instalāciju. Tas palīdz jums apkalpot daudzveidīgu auditoriju no vienas vietnes, jums nav jāinstalē WordPress vairākos domēnos.

WPML spraudnis darbojas ar gandrīz visām WordPress tēmām un spraudņiem, kas pieejami tirgū. Tas ir SEO draudzīgs un ļauj izvēlēties valodas URL formātu kā direktorijus, apakšdomēnus vai parametrus. Turklāt tas labi darbojas ar Yoast SEO spraudni un citiem ar SEO saistītiem spraudņiem.

WPML izveido un pārvalda OnTheGoSystems. Spraudnis ir pieejams jau ilgu laiku, tomēr viņi joprojām saviem klientiem piedāvā regulārus atjauninājumus un īpašu atbalstu.

Kāpēc jāizveido daudzvalodu WordPress vietne?

Izveidojot WordPress vietni, jūs padarāt savu saturu pieejamu cilvēkiem, kas dzīvo visā pasaulē, bet vai visi pasaules interneta lietotāji to tiešām var izbaudīt? Visticamāk ne. Tas ir tāpēc, ka valoda rada lielas barjeras!

Lai gan jūsu vietni ir gandrīz neiespējami padarīt pieejamu visās valodās, kurās runā pasaulē, jūs noteikti varat padarīt to pieejamu valodām, kuras visbiežāk izmanto jūsu apmeklētāji. Papildu valodu tulkojumu pievienošana vietnei padara jūsu vietni draudzīgāku lietotājam un nodrošina, ka vairāk lietotāju kļūst par klientiem.

Izveidojot daudzvalodu vietni, jūs varat viegli sazināties ar plašāku auditoriju. Uzņēmumiem, kuru mērķis ir starptautisks tirgus, jo īpaši ir jāapsver iespēja padarīt vietni daudzvalodu.

WPML apskats: darba sākšana ar WPML

WPML ir vienkāršs un ērti lietojams spraudnis, kuru varat ātri konfigurēt, lai jūsu vietne būtu daudzvalodu.

Pēc spraudņa instalēšanas un aktivizēšanas tas palīdzēs jums veikt konfigurēšanas procesu, izmantojot soli pa solim iestatīšanas vedni.

wpml-setup-vednis

Pirmkārt, tas automātiski noteiks jūsu vietnes pašreizējo valodu. Ja nevēlaties to mainīt, varat pāriet pie nākamās darbības.

Otrajā posmā jūs varat izvēlēties valodas, kuras vēlaties iespējot savā vietnē.

atlasīt valodas-wpml-setup

Trešais solis ļauj jums konfigurēt un pielāgot valodu pārslēdzēja opcijas.

Varat sakārtot valodu secību un savas valodas navigācijas izvēlnē, logrīku apgabalā vai kājenes apgabalā pievienot valodu pārslēdzēju. Jūs varat izvēlēties valodu mainītāja stilu (nolaižamo izvēlni vai valodu sarakstu), to, kas jāiekļauj valodu mainītājā (karodziņš, valodas nosaukums, pašreizējā valoda), mainīt valodas mainītāja krāsu utt..

wpml-valodu apmaiņas iespējas

Pēc valodas mainītāja opciju konfigurēšanas 3. darbībā jums būs jāievada vietnes atslēga, lai reģistrētos automātiskiem spraudņu atjauninājumiem. Atslēgu savā kontā varat atrast WPML vietnē.

Kad iestatīšanas process ir pabeigts, jūs varēsit sākt tulkot savu WordPress saturu.

WordPress tulkošana ir padarīta vienkārša

Izmantojot WPML, jūs varat iztulkot gandrīz visu, kas atrodas jūsu WordPress informācijas panelī. Tas ļauj tulkot WordPress ziņas, lapas, pielāgotos ziņu veidus, tagus, kategorijas, pielāgotos laukus un saturu, kas izveidots ar lapu veidotājiem, kā arī motīvu un spraudņu tekstus.

Lai sāktu tulkot savas ziņas, dodieties uz Ziņas »Visas ziņas. Tur jūs redzēsit kopējo ziņu skaitu un ziņu skaitu katrā valodā.

tulkot visas pogas-pogas

Turklāt jūs redzēsit Pievienot pogas katrai valodai, kuru atlasījāt blakus ziņai. Tulkošanas procesu var sākt, noklikšķinot uz viena no tiem.

Pēc tam tiks atvērts jauns ziņas redaktors ar valodas vārdu vai karodziņu (vai abiem) augšpusē un a Valodas meta lodziņš labajā pusē.

new-traslation-post-wpml

Tagad tulkojamo saturu varat pievienot ziņu zonai un publicēt. Tomēr, ja kāda iemesla dēļ jūs nevarat tulkot, varat izmantot citas tulkošanas iespējas.

WPML nāk ar jaudīgu Tulkošanas pārvaldības papildinājums kas ļauj strādāt ar tulkotāju komandu un tulkošanas dienestiem. Izmantojot šo papildinājumu, jūs varat pievienot savus profesionālus tulkotājus vai savā vietnē izmantot trešo personu tulkošanas pakalpojumus (vai abus).

WPML papildinājumi

WPML komplektā ir iekļauts papildinājumu komplekts kopā ar galveno spraudni, WPML daudzvalodu CMS. Galvenā spraudņa instalēšana vienmēr ir nepieciešama, turpretī jūs varat izvēlēties instalēt citus papildinājumus atbilstoši jūsu prasībām.

Daži no visnoderīgākajiem WPML papildinājumiem ir:

1. WPML tulkošanas vadība

Izmantojot šo papildinājumu, jūs varat pareizi pārvaldīt tulkošanu savā vietnē. Jūs varat pievienot savus tulkotājus, dot viņiem a Tulkotājs lomu un uzticēt viņiem tulkošanas darbu. Varat arī izmantot dažādus tulkošanas pakalpojumus, jo WPML tiek integrēts ar tīmekļa vadošajiem tulkošanas pakalpojumiem.

2. WPML virknes tulkošana

Šis papildinājums ļauj tulkot interfeisa virknes tieši no WordPress, neizmantojot .mo failus. Varat tulkot ne tikai statiskus tekstus, bet arī lietotāju ģenerētus tekstus ārpus ziņām, ieskaitot tagu līniju un SEO datus.

3. WPML multivides tulkošana

Izmantojot šo papildinājumu, varat izmantot savu WordPress multivides galeriju dažādās valodās. Tas ļauj jums kontrolēt, kurus attēlus parādīt katrai valodai.

4. WooCommerce daudzvalodu

Izmantojot šo papildinājumu, jūs varat izveidot daudzvalodu e-komercijas vietni. Tas ļauj jums viegli tulkot visu WooCommerce saturu, ieskaitot produktus, variantus, kategorijas, laukus un atribūtus.

5. BuddyPress daudzvaloda

Ar šo papildinājumu varat tulkot savu BuddyPress vietni un izveidot daudzvalodu sociālā tīkla vietni.

Lai uzzinātu par visiem WPML papildinājumiem, apmeklējiet oficiālo WPML vietni.

WPML spraudnis: cenu noteikšana un atbalsts

WPML ir premium spraudnis ar 3 cenu noteikšanas iespējām: Daudzvalodu emuārs, Daudzvalodu CMS, un Daudzvalodu aģentūra.

wpml cenu noteikšana

Cenu plāni faktiski ir dažādas WPML spraudņa un papildinājumu kombinācijas.

Pirmais plāns, Daudzvalodu emuārs, ir ekonomisks risinājums daudzvalodu WordPress emuāriem ar pamata tulkošanas vadīklām un dažiem papildinājumiem. Šis plāns ļauj instalēt WPML tikai 1 vietnē. Jūs to varat iegādāties par 29 USD.

Otrais plāns, Daudzvalodu CMS, ir pilnīgs risinājums daudzvalodu WordPress vietnēm, kas ir komplektā ar visiem pieejamajiem papildinājumiem. Tam ir 3 vietņu licences. Tas ir pieejams par 79 USD.

Trešais plāns, Daudzvalodu aģentūra, ir neierobežots licenču plāns, kas piemērots aģentūrām, kas veido daudzas vietnes. Tam ir tās pašas funkcijas un papildinājumi, kas paredzēti CMS plānā. Tās cena ir 159 USD. Tātad, atkarībā no vietņu skaita, kurās vēlaties izmantot WPML, varat izvēlēties CMS vai aģentūras plānu uzlabotajām tulkošanas funkcijām..

Visiem plāniem ir 1 gada bezmaksas atjauninājumi un premium atbalsts. Ja spraudnis nedarbojas, kā solīts, 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas varat pieprasīt naudas atmaksu.

Mūsu spriedums par WPML spraudņa izmantošanu jūsu vietnē

WPML ir vismodernākais un funkcijām bagātākais WordPress daudzvalodu spraudnis, kas pieejams tirgū. Tas piedāvā virkni jaudīgu funkciju, kas ļauj pilnībā tulkot savu WordPress vietni vairākās valodās.

Spraudņa interfeiss ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs. Papildinājumu ideja ir forša, jo jūs varat instalēt tikai tos, kas jums faktiski nepieciešami. Tādā veidā jūs varat saglabāt savu vietni vieglu.

Turklāt tas ir savietojams ar jebkuru WordPress motīvu un spraudņiem, lai jūs varētu brīvi instalēt iecienītās tīmekļa lietojumprogrammas savā vietnē un tulkot tās. Tas ir SEO draudzīgs spraudnis, kas padara jūsu vietni labu izskatu gan cilvēkiem, gan meklētājprogrammu robotiem.

Mēs uzskatām, ka WPML noteikti ir labākais WordPress tulkošanas spraudnis daudzvalodu vietnes izveidošanai. Tā ir ideāla izvēle visu veidu daudzvalodu vietnēm, tostarp emuāriem, uzņēmumiem, e-komercijas vietnēm vai sabiedrisko tīklu vietnēm..

Jums vajadzētu arī apskatīt TranslatePress pārskatu. TranslatePress ir alternatīva WPML.

Mēs piešķiram 4,5 no 5 zvaigznēm. Šis ir mūsu pārskatu punktu sadalījums:

Kopumā
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigžņu puse 4.5 / 5.0

Iespējas
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums ar zvaigznīti pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Performance
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Atbalsts
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Lietošanas ērtums
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilns 5,0 / 5,0

Cenu noteikšana
Vērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējums Zvaigžņu pilnsVērtējuma zvaigzne tukša 4.0 / 5.0

Iegūstiet WPML tūlīt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map