10 populārākās CMS pēc tirgus daļas (lai izveidotu vietni)

vispopulārākās-cms


Vai jums rodas jautājums, kāda ir vispopulārākā CMS? Ja vēlaties izveidot vietni vai emuāru, numuru drošība ir drošība. Jo vairāk cilvēku, kas izmanto noteiktu satura pārvaldības sistēmu (CMS), jo lielāka ir iespējamība, ka CMS ir labs risinājums arī jums. Tātad, kā uzzināt, kas ir populārākais CMS?

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar jums populārākajā CMS pēc tirgus daļas. Mēs izmantosim tādus rīkus kā W3Techs un BuiltWith, lai noteiktu, kurš CMS parādās visaugstāk.

Sāksim.

Kas ir satura pārvaldības sistēma (CMS)?

Satura pārvaldības sistēma (CMS) ir programmatūra (visbiežāk tīmeklī bāzēta), kas lietotājiem ļauj izveidot, pārvaldīt un modificēt vietnes saturu, neko nezinot par kodu.

Vienkārši sakot, satura vadības sistēma ikvienam ļauj viegli izveidot savu vietni vai emuāru. Tā vietā, lai izveidotu vietni no jauna, CMS apstrādā visu infrastruktūru jūsu vietā. Viss, kas jums jādara, ir vietnes saturam pievienot saturu, piemēram, kopiju, attēlus, veidlapas utt.

Saskaņā ar Interneta tiešraides statistika, šobrīd tiešsaistē ir 1 676 199 199 (un skaita!) vietnes.

tiešraide-vietne-statistika

Iemesls, kāpēc to skaits ir tik liels, daļēji ir saistīts ar satura pārvaldības sistēmām. Satura pārvaldības sistēma ļauj pat iesācējiem ērti izveidot vietni īsā laikā.

Kas ir tirgus daļa?

Tirgus daļa ir tā tirgus daļa, kuru kontrolē noteikts produkts vai uzņēmums. Vienkāršāk izsakoties, tirgus daļa parāda, cik cilvēku konkurences laikā izmanto vienu produktu. Apskatot tirgus daļu, mēs varam viegli noteikt, kas ir populārākais CMS.

Šī raksta vajadzībām tirgus daļu nosaka to vietņu procentuālais daudzums, kuras izmanto dažādas satura pārvaldības sistēmas.

Tagad nokļūsim populārāko CMS sarakstā pēc tirgus daļas!

1. WordPress

WordPress-vispopulārākās-cms

Tirgus daļa: 60,4%
Kopā tiešsaistes vietņu: 24 808 989
Vietņu skaits 1 miljonā: 318,828
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Krievija
Populārākās vietnes: TechCrunch, The New Yorker, Beyonce, oficiālais Zvaigžņu karu emuārs, Microsoft ziņu centrs

WordPress ir līdz šim vispopulārākais CMS ar 60,4% no tirgus daļas. Tas nozīmē, ka WordPress izmanto 33,5% no visām tiešsaistes vietnēm. Tas ir milzīgi! Un WordPress izmanto populāri zīmoli visā pasaulē.

WordPress ir atvērtā koda programmatūra, un tā ir bezmaksas un pieejama lejupielādei no vietnes WordPress.org. Nepieciešams tikai domēna vārds un WordPress mitināšana, lai jūsu vietne darbotos un padarītu to pieejamu lietotājiem tiešsaistē.

WordPress ir draudzīgs iesācējiem; Izmantojot šo CMS, varat viegli izveidot vietni, emuāru vai tiešsaistes veikalu. Turklāt WordPress vietnes pielāgošana ir vienkārša un pieņemama, jo WordPress piedāvā tūkstošiem bezmaksas motīvu un spraudņu, no kuriem izvēlēties.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu citu rakstu par 9 iemesliem, kāpēc WordPress ir labākais vietņu veidotājs.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka pastāv 2 dažādi WordPress veidi: WordPress.org un WordPress.org. Lai iegūtu detalizētu salīdzinājumu, izlasiet mūsu rakstu WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org, lai uzzinātu, vai viens ir labāks par otru.

2. Joomla

joomla-tirgus daļa

Tirgus daļa: 5,2%
Kopā tiešsaistes vietņu: 1 844 993
Vietņu skaits 1 miljonā: 18,172
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Krievija, Vācija
Populārākās vietnes: Linux, IKEA, Holiday Inn, Lipton Ice Tea

Joomla ir otra populārākā CMS pēc tirgus daļas, ienākot ar 5,2%. Kā redzat, pastāv liela atšķirība starp WordPress 1.vietā un Joomla 2.vietā.

Joomla ir arī bezmaksas un atvērtā programmatūra, piemēram, WordPress. Joomla lejupielāde ir vienkārša, un daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi. Izmantojot Joomla, jūs varat ātri izveidot emuāru, uzņēmuma vietni, kopienas vietni un daudz ko citu, izmantojot viņu motīvus un paplašinājumus.

3. Drupal

drupal tirgus daļa

Tirgus daļa: 3,4%
Kopā tiešsaistes vietņu: 581,174
Vietņu skaits 1 miljonā: 31,403
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Krievija, Vācija
Populārākās vietnes: Tesla, Timex, Bruno Mars, Lady Gaga, Princess Cruises

Drupal ir 3. vietā populārāko CMS sarakstā ar 3.4% no tirgus daļas.

Šī CMS ir vēl viena bezmaksas un atvērtā koda programmatūra, kuru varat izmantot vietnes izveidošanai. Drupal piedāvā motīvus un moduļus, lai palīdzētu lietotājiem noformēt vietni, taču tos ir grūtāk atrast un instalēt salīdzinājumā ar WordPress. Turklāt satura pievienošana Drupal ir vienkārša, bet vietnes izskatu mainīšana ir daudz sarežģītāks process nekā citām satura pārvaldības sistēmām..

4. Veikals

shopify-tirgus daļa

Tirgus daļa: 2,7%
Kopā tiešsaistes vietņu: 785 397
Vietņu skaits 1 miljonā: 22,196
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Austrālija
Populārākās vietnes: Modes Nova, pingvīnu grāmatas, Red Bull, Kylie Cosmetics

Shopify šajā sarakstā iekļauts 4. vietā ar 2,7% tirgus daļas, kas ir 1,5% no visām interneta vietnēm.

Shopify ir CMS, kas izveidots īpaši, ņemot vērā e-komerciju. Izmantojot Shopify, ir ļoti viegli izveidot tiešsaistes veikalu, saņemt maksājumus no klientiem, pārvaldīt produktus un izveidot tirgus. Tajā pašā laikā Shopify apstrādā citus jūsu tiešsaistes veikala aspektus, piemēram, tīmekļa mitināšanu, SSL sertifikātu, tīmekļa drošību un daudz ko citu..

Plus, jūs varat integrēt Shopify ar WordPress, lai kopā varētu izmantot populārākās CMS ar vispopulārākajām e-komercijas CMS, lai palielinātu lietošanas ērtumu, samazinātu pieskaitāmību un palielinātu pielāgošanu.

Svarīgi ir arī atzīmēt, ka Shopify ir viena no trim visstraujāk augošajām satura pārvaldības sistēmām. Trīs labākie secībā ir šādi:

1. WordPress
2. WooCommerce
3. Veikals

5. Kvadrāts

kvadrātveida - tirgus daļa

Tirgus daļa: 2,7%
Kopā tiešsaistes vietņu: 1 870 777
Vietņu skaits 1 miljonā: 9,995
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Kanāda
Populārākās vietnes: Keanu Reeves, Idris Elba, John Malkovich

Ienākšana # 5 ir Kvadrāts ar 2,7% no tirgus daļas. Squarespace ir viena no visvienkāršāk lietojamām platformām, lai izveidotu vietni ar. Daļēji tas notiek tāpēc, ka Squarespace ir vietņu veidotājs ar vilkšanas un nomešanas saskarni, nevis tāda pilnvērtīga publicēšanas platforma kā WordPress.

Viņi piedāvā modernas veidnes, stila redaktoru, bezmaksas Typekit un Google fontus, pielāgojamus satura izkārtojumus un daudz ko citu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu rakstu par Squarespace vs. WordPress.

6. Wix

Wix tirgus daļa

Tirgus daļa: 1,9%
Kopā tiešsaistes vietņu: 3 373 287
Vietņu skaits 1 miljonā: 4800
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Brazīlija, Lielbritānija
Populārākās vietnes: Kārlija Klosa, AdMost, Tobiass Becs

6. vietā populārāko CS sarakstā pēc tirgus daļas ir Wix ar 1,9%.

Wix popularitāte ir pieaugusi dažos pēdējos gados, jo tā ir ļoti draudzīga lietotājam, un tā ir arī pilnībā mitināta platforma. Jūs varat viegli izveidot dažādas vietnes, tostarp biznesa vietni, emuāru, portfeli, tiešsaistes veikalu un citas.

Jums ir arī iespēja izveidot bezmaksas vietni ar domēna vārdu, kurā ietverts Wix zīmols, piemēram: username.wixsite.com/sitename.

Vai vēlaties redzēt, kā Wix nostājas pret WordPress? Iepazīstieties ar mūsu rakstu par Wix vs WordPress.

7. Magento

magento-tirgus daļa

Tirgus daļa: 1,8%
Kopā tiešsaistes vietņu: 230,606
Vietņu skaits 1 miljonā: 15,022
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Nīderlande
Populārākās vietnes: Nike, Liverpool FC, Land Rover, Ford

Tālāk, Magento, ar 1,8% no tirgus daļas. Magento ir atvērtā koda e-komercijas platforma, kas lietotājiem ļauj ērti izveidot tiešsaistes veikalu, pieņemt tiešsaistes maksājumus, pārvaldīt savus produktus un daudz ko citu.

Jūs varat lejupielādēt Magento kopienas izdevumu bez maksas vai arī iegādāties plānu, kurā iekļauta mākoņa mitināšana, atbalsts un citas papildu funkcijas. Magento ir grūti uzstādīt un iestatīt, un daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi tāpat kā WordPress un citus CMS risinājumus.

8. PrestaShop

prestashop-tirgus daļa

Tirgus daļa: 1,4%
Kopā tiešsaistes vietņu: 240,990
Vietņu skaits 1 miljonā: 4129
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Francija, Spānija
Populārākās vietnes: K-Way, La Redoute, Veja

7. pozīcijā ir PrestaShop. PrestaShop ir freemium atvērtā koda e-komercijas risinājums, kas atrodas ārpus Parīzes, Francijā. Jūs varat lejupielādēt un izmantot PrestaShop bez maksas, taču, lai jūsu vietne darbotos tīmeklī, būs jāiegādājas tīmekļa mitināšana. Vai arī jūs varat iegādāties PrestaShop Ready, kas ir mitināta, lietošanai gatava versija.

Izmantojot PrestaShop, jūs varat viegli izveidot tiešsaistes veikalu, pielāgot veikalu ar tēmām, pārvaldīt savus produktus, izsekot statistikai un daudz ko citu.

9. Emuārs

Emuāru autori - tirgus daļa

Tirgus daļa: 1,3%
Kopā tiešsaistes vietņu: 346,553
Vietņu skaits 1 miljonā: 8,051
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Amerikas Savienotās Valstis, Jaunzēlande, Indija
Populārākās vietnes: Hiperbola un puse, The Hacker News, Amusing Planet

Ienākšana 9. vietā ir viena no populārākajām emuāru veidošanas CMS, Emuāru autors. Blogger ir emuāru publicēšanas pakalpojums, un tas ir pilnīgi bez maksas.

Blogger ir lieliska un bezmaksas emuāru veidošanas platforma iesācējiem vai ikdienas emuāru autoriem, taču tā nav lieliska iespēja, ja vēlaties izveidot uzņēmuma vietni. Turklāt, izmantojot Blogger, jums faktiski nav sava emuāra; Google to var izdzēst jebkurā laikā. Bet ar pašu mitinātu WordPress vietni jums ir pilnīga īpašumtiesības un kontrole.

10. TYPO3

typo3 - tirgus daļa

Tirgus daļa: 1,2%
Kopā tiešsaistes vietņu: 285,281
Vietņu skaits 1 miljonā: 5,143
3 populārākās valstis ar visvairāk vietnēm: Vācija, Amerikas Savienotās Valstis, Šveice
Populārākās vietnes: Win-rar, Airbus, AeroSpace un Eiropas aizsardzības industrijas asociācija

Pēdējais populārāko CMS sarakstā ir TYPO3. TYPO3 ir bezmaksas un atvērtā koda tīmekļa satura pārvaldības sistēma.

Šis risinājums tomēr nav ieteicams iesācējiem. TYPO3 ir paredzēts pieredzējušiem programmētājiem, jo ​​to ir grūti instalēt, un tā lietošanas iemācīšanās prasa daudz vairāk laika nekā, piemēram, WordPress vai Joomla.

Kāda ir labākā CMS platforma vietnes izveidošanai?

Kā jūs varat redzēt no šī vispopulārākā CMS saraksta pēc tirgus daļas, WordPress top ar lēcieniem. Ar milzīgo 60,4% tirgus daļu ir skaidrs, ka WordPress ir vispopulārākais vietņu veidotājs un labākais CMS tirgū.

WordPress ir ne tikai vispopulārākā vietņu veidošanas CMS, bet arī līdz šim vispopulārākā izvēle emuāra izveidošanai. Saskaņā ar BuiltWith statistiku, 97% tiešsaistes emuāru izmanto WordPress.

WordPress-Blog-statistika

Plus, WordPress ir populārs iemesla dēļ. Tas ir ērti lietojams, pat pilnīgi iesācējiem, jūs pilnībā kontrolējat savu vietni, un ir bezgalīgas pielāgošanas iespējas un vietnes papildu jauda..

Ir viegli saprast, kāpēc WordPress ir vispopulārākais CMS, lai izmantotu vietnes vai emuāra veidošanu. Varat arī iepazīties ar mūsu WordPress pārskatu, lai iegūtu detalizētu ieskatu.

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par vispopulārāko CMS pēc tirgus daļas un ka šī informācija palīdz jums izvēlēties vislabāko satura pārvaldības sistēmu savām vajadzībām. Ja jums patika šis raksts, pārbaudiet mūsu citu ziņu par 100+ Interesanta WordPress statistika & Fakti, kas jums jāzina, kā arī pārsteidzoša emuāru statistika.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map