10 labākie salīdzinātie WordPress nekustamā īpašuma spraudņi (2020)

labākie WordPress nekustamā īpašuma spraudņi, salīdzinot


Vai jūs meklējat labākos WordPress nekustamā īpašuma spraudņus?

Nekustamā īpašuma vietnes ir fantastisks biznesa ģenerators, jo tās atbalsta rīkus un funkcijas, lai veiktu nekustamā īpašuma darījumus tiešsaistē.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem labākajiem WordPress nekustamā īpašuma spraudņiem, kurus varat izmantot, lai jūsu vietne būtu veiksmīga.

Nekustamā īpašuma vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir elastīgākais un populārākais vietņu veidotājs tirgū. Daudzi pasaules labākie zīmoli savās vietnēs izmanto WordPress.

Jūs atradīsit 2 veidu WordPress vietnes: WordPress.com, kas ir mitināta platforma, un WordPress.org, kas ir pats mitināts risinājums. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu salīdzinājumu vietnē WordPress.com salīdzinājumā ar WordPress.org.

Vietnei, kas saistīta ar nekustamo īpašumu, jums vajadzētu izmantot vietni WordPress.org. Tas ir ļoti elastīgs un piedāvā iespaidīgas funkcijas, lai izstrādātu jaudīgas vietnes.

Pirms darba sākšanas jums būs jāiegādājas domēna vārds un tīmekļa mitināšanas konts, lai pareizi instalētu WordPress.

Bluehost ir mūsu ieteiktais tīmekļa mitināšanas risinājums. Tas ir viens no populārākajiem mitināšanas uzņēmumiem un oficiālais WordPress mitināšanas partneris.

Par laimi, viņi IsItWP lasītājiem piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un milzīgas atlaides tīmekļa mitināšanai.

izveidot emuāru par bluehost

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Pēc tīmekļa mitināšanas pirkšanas varat sekot mūsu soli pa solim, kā izveidot WordPress vietni.

Apskatīsim labākos WordPress nekustamā īpašuma spraudņus.

1. Nekustamais īpašums Pro

Nekustamais īpašums Pro

Real Estate Pro ir WordPress premium klases nekustamo īpašumu un īpašumu saraksta spraudnis. Tas lietotājiem ļauj pievienot savus ierakstus, pretenziju ierakstus, pārdot īpašumus, pārvaldīt klientu atsauksmes un daudz ko citu. Jūsu vietnes apmeklētāji var veikt cenu noteikšanu par īpašumiem, atstāt piezīmi ierakstu īpašniekiem, sazināties ar īpašumu īpašniekiem un abonēt sarakstus, lai saņemtu regulārus atjauninājumus.

Spraudņa tulkojums ir gatavs un pilnībā atbalsta WPML. Tas atbalsta arī trešo personu pakalpojumus, piemēram, Stripe, PayPal, MailChimp utt.

Real Estate Pro ir integrēts ar Visual Composer, lai ātri izveidotu sava īpašuma vietni un sāktu pelnīt naudu tiešsaistē.

2. Rīku komplekts Nekustamais īpašums

Rīku komplekts Nekustamais īpašums

Rīku komplekts Nekustamais īpašums ir all-in-one WordPress nekustamā īpašuma spraudnis. Tas piedāvā vairākas noderīgas funkcijas, piemēram, pielāgotus laukus, īpašumu kartes, pastu veidus, ierakstus un daudz ko citu. Izmantojot vairākus izvērstās meklēšanas filtrus, jūs varat ļaut lietotājiem atrast labāko īpašumu jūsu nekustamā īpašuma vietnē.

Tas ļauj lietotājiem parādīt īpašuma rezultātus sarakstā, režģī, kartē vai citādā veidā, ko iestatījumos vēlaties izmantot. Tam ir arī uzlabotas kartes iespējas, lai nodrošinātu marķierus, pielāgotu dizainu un ģeogrāfiskās atrašanās vietas iespējas.

Citas funkcijas ietver attēlu slīdni, lai pievienotu vairākus īpašuma fotoattēlus. Spraudnis atbalsta tulkojumus ar WPML.

3. Estatiks

Estatik

Estatik ir bezmaksas WordPress nekustamā īpašuma spraudnis, ko var izmantot, lai jūsu vietnē pievienotu īpašumu ierakstus. Jūs varat izmantot šo spraudni, lai viegli izveidotu un pārvaldītu pilnībā funkcionējošus nekustamā īpašuma risinājumus.

Tas piedāvā valodu atbalstu, Google Maps integrāciju, sociālo mediju ikonas, attēlu galeriju, nekustamā īpašuma logrīku un daudz ko citu. Tam ir neierobežotas iespējas jūsu īpašumu ierakstiem, lai jūs varētu pielāgot un pārdot īpašumus tiešsaistē.

Estatik ir uzlaboti filtri datumu, populāro īpašumu, cenu un atrašanās vietas meklēšanai. Tas ir pilnībā pielāgojams spraudnis un lieliski darbojas ar visām populārākajām WordPress tēmām.

4. IMPress saraksti

IMPress saraksti

IMPress saraksti ir populārs WordPress spraudnis nekustamo īpašumu vietnēm. Tas piedāvā pilnīgu risinājumu iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem tiešsaistes nekustamā īpašuma biznesa uzsākšanai.

Tas lietotājiem ļauj pievienot savus ierakstus ar īpašumu attēliem un video. Vizuālā ietekme palielina trafiku jūsu nekustamā īpašuma vietnē un palīdz uzlabot SEO. Jūs varat viegli pielāgot īpašumu ierakstus un noformēt skaistas ierakstu lapas ar pilnīgu informāciju, Google kartes un ierakstu īpašnieka kontaktinformāciju.

Tas pilnībā atbalsta IDX iekļaušanu sarakstā, un jūs varat arī importēt ierakstus no citiem avotiem. Tas iesaka dažiem papildinošiem spraudņiem iekļaut papildu funkcijas, lai izveidotu saistošu nekustamā īpašuma vietni.

5. WP amortizācijas kalkulators

WP amortizācijas kalkulators

WP amortizācijas kalkulators ir premium WordPress spraudnis, ko izmanto hipotēku, aizdevumu un īpašuma finansēšanas aprēķināšanai tiešsaistē. Tam ir funkcijas, kas pārsniedz vienkāršu hipotēku kalkulatoru. Tas atbalsta arī svina uztveršanas rīku, nekustamo īpašumu ierakstus, aģentu portālu, pielāgoto īpašumu lapas, e-pasta paziņojumus un daudz ko citu.

Tas arī ļauj izmantot valūtas simbolus un dažādas naudas formātu izvēles. Vilkšanas un nomešanas rīks palīdz jūsu nekustamā īpašuma vietnē pievienot amortizācijas kalkulatoru.

Tam ir pielāgots logrīks nekustamo īpašumu vietnēm. Tas ir gatavs tulkošanai un ietver elastīgas iespējas automātiski aprēķināt amortizētus aizdevumus.

6. WP-īpašums

WP īpašums

WP-Property ir bezmaksas WordPress spraudnis nekustamajam īpašumam. Tam ir iespēja pievienot īpašumu ierakstus, pārvaldīt ierakstus un daudz ko citu. Tajā ir iekļautas jaudīgas pielāgotas opcijas, lai pievienotu pilnīgu informāciju par katru īpašumu sarakstu, piemēram, istabu skaitu, vannas istabas, ietilpību, autostāvvietu un citas īpašuma iespējas.

Varat izveidot stilīgas īpašumu lapu lapas, izmantojot Google Maps, meklēšanu ar nekustamo īpašumu, piedāvātos ierakstus, meklēšanas filtrus un IDX ierakstu atbalsts. Tas piedāvā bezmaksas WordPress nekustamā īpašuma tēmas, kā arī lieliski darbojas ar visām citām tēmām.

Tam ir logrīki, īskodi un citas metodes, lai parādītu nekustamā īpašuma ierakstus jebkur jūsu WordPress vietnē. WP-Property ir elastīgs spraudnis ar tulkošanas atbalstu un SEO optimizāciju.

7. Būtisks nekustamais īpašums

Nepieciešams nekustamais īpašums

Ja jūs meklējat nekustamā īpašuma spraudni, kas ļauj iesniegt priekšmetu sarakstus par īpašumu uzskaitīšanu, spraudnis Essential Real Estate ir ideāls. Tam ir gan aizmugure, gan interfeiss, lai atbalstītu sarakstu iesniegšanu ar jaudīgu informācijas paneli aģentiem, kas pārvalda savus ierakstus.

Tas ļauj jums viegli pielāgot un izveidot nekustamā īpašuma vietni ar visām nepieciešamajām funkcijām. Essential Real Estate spraudnis atbalsta visas globālās maksāšanas metodes, lai jūs tiešsaistē varētu izveidot nekustamā īpašuma tirgu.

8. BirchPress

BirchPress

BirchPress ir WordPress tikšanās rezervācijas un plānošanas spraudnis. To var izmantot kā papildinājumu jūsu nekustamā īpašuma vietnē, lai pārvaldītu tikšanās starp klientiem un aģentiem.

Tas ļauj jums viegli pievienot rezervācijas formu savā WordPress vietnē, kā arī integrē tiešsaistes maksājumus, izmantojot PayPal. Tas pilnībā atbalsta WooCommerce un visas tā funkcijas, tāpēc jūs varat viegli pārdot īpašumus tiešsaistē.

9. WPCasa

WPCasa

WPCasa ir WordPress vietņu nekustamā īpašuma spraudnis. Tajā ir vairākas tēmas, kuras var izmantot, lai lietotājiem izveidotu pilnībā elastīgu un jaudīgu nekustamo īpašumu platformu. WPCasa ir ērti lietojams interfeiss, un visus iestatījumus ir viegli pārvaldīt WordPress.

Tas atbalsta uzlaboto meklētājprogrammu ar vairākiem filtriem, lai ātri atrastu īpašumu ierakstus jūsu nekustamā īpašuma vietnē. Varat izmantot WPCasa redaktoru, lai viegli pievienotu informāciju par īpašumu, atrašanās vietas kartes, attēlu galerijas un sīkāku informāciju par saviem ierakstiem..

10. WPL Real Estate

WPL nekustamais īpašums

WPL Real Estate ir vēl viens bezmaksas nekustamo īpašumu risinājums WordPress vietnēm. Tajā ir filtrējama lietotāju meklēšana, lai atrastu īpašumu ierakstus. Tas lietotājiem un aģentiem piedāvā arī elastīgu priekšējā paneļa informācijas paneli, lai ātri pievienotu viņu sarakstu. WPL Real Estate lietotājiem ir iespēja pievienot savu profilu, īpašumu atrašanās vietas, izmantojot Google Maps, izveidot stilīgus ierakstus, pielāgotus laukus un daudz ko citu.

Tas lieliski darbojas ar visiem populārākajiem WordPress spraudņiem un atbalsta IDX sarakstus premium versijā. Varat sazināties ar spraudņa izstrādātāju, lai pēc pieprasījuma saņemtu pielāgotas funkcijas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress nekustamā īpašuma spraudņus. Jums vajadzētu arī apskatīt mūsu pašu izvēlēto labāko WordPress notikumu spraudņu sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map