10 labākie spraudņi WordPress vairāku vietņu tīkliem (2020)

labākie WordPress vairāku vietņu tīkla spraudņi


Vai jūs meklējat labākos WordPress vairāku vietņu tīkla spraudņus?

WordPress spraudņus var izmantot, lai paplašinātu vairāku vietņu tīkla funkcijas. Bet, tā kā burtiski ir tūkstošiem bezmaksas un premium spraudņu, iesācējiem var būt grūti atrast labākos. Jums ir nepieciešami spraudņi, kas nodrošinās daudzu vietņu tīkla uzplaukumu un profesionālu izaugsmi, taču jūs varat justies neapmierināti, ja nezināt, kā tos meklēt.

Tāpēc šajā rakstā mēs ietaupīsim jūsu laiku un neskaidrības, daloties ar 10 būtiskiem spraudņiem WordPress daudzvietņu tīklos, kas jūsu vietni pārcels uz nākamo līmeni.

1. WPForms

WPForms

WPForms ir labākais WordPress kontaktu formas spraudnis pasaulē. To var izmantot, lai izveidotu lietotāju reģistrācijas veidlapas, pieteikšanās formas, sarunvalodas veidlapas, vairāku lappušu formas un daudz ko citu. Jums būs nepieciešams drošs veidlapu spraudnis, kas spēs izpildīt visu jūsu vietņu tīkla visu vietņu prasības.

Tam ir vienkārša vilkšanas un nomešanas saskarne, lai veidlapām pievienotu laukus. Jūs varat pilnībā pielāgot lauku fontus, krāsas, fonu utt. WPForms piedāvā arī iebūvētas veidņu veidnes, kuras var izmantot, lai ātri pievienotu kontaktu veidlapu vai citas plaši izmantotas formas savai vietnei. Tas atbalsta īskodus un veidņu tagus, lai jūsu lapās parādītu veidlapas.

Lai uzzinātu vairāk par šo spraudni, jums vajadzētu pārbaudīt mūsu pilnīgo WPForms pārskatu.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights ir labākais Google Analytics spraudnis WordPress vairāku vietņu tīkliem. To var izmantot, lai uzraudzītu tīkla un tā apakšvietņu trafika resursus. Pēc instalēšanas MonsterInsights parāda jūsu vietnes datplūsmas grafisko attēlojumu WordPress informācijas panelī. Daudzvietīgā tīklā to var izmantot, lai pārraudzītu visu jūsu apakšvietņu trafiku vienuviet.

Skatiet šo rakstu vietnē kā iestatīt Google Analytics WordPress daudzvietīgā tīklā soli pa solim, kā sākt darbu ar MonsterInsights. Tas ļauj iespējot vai atspējot MonsterInsights informācijas paneli katrai atsevišķai apakšvietnei. Lai kontrolētu spraudņa statusu, varat izmantot tīkla iestatījumus.

Nepalaidiet garām mūsu MonsterInsights pārskatu, lai iegūtu vairāk noderīgas informācijas.

3. Rauga SEO

Raugs

Yoast SEO ir pasaulē populārākais WordPress SEO spraudnis. To var izmantot, lai optimizētu jūsu apakšsaites meklētājprogrammām. Varat to konfigurēt, lai katrai apakšvietnei pievienotu metadatus atsevišķi. Tas ļauj arī atsevišķi pievienot ziņām un lapām meta informāciju.

Spraudņa rādītāji lapā palīdz uzlabot jūsu satura kvalitāti. Jūs varat iestatīt XML vietnes karti ar vienu klikšķi. Yoast SEO atbalsta kanoniskus vietrāžus URL, lai izvairītos no satura dublēšanās jūsu vietnē un ietaupītu jūs no iespējamiem sodiem. Tas arī iesaka savās ziņās pievienot iekšējās saites, lai palielinātu vietnes trafiku.

Iepazīstieties ar mūsu Yoast SEO pārskatu, lai maksimāli izmantotu šo obligāto SEO spraudni.

4. WP raķete

WP raķete

WP Rocket ir lielisks un spēcīgs WordPress kešatmiņas spraudnis. Ar dažiem klikšķiem tas var palielināt jūsu vietņu ielādes laiku. Spraudnis tiek palaists pēc aktivizēšanas jūsu WordPress vietnē. Tas atvieglo lapu kešatmiņu, kešatmiņas priekšielādi, statisku failu saspiešanu, slinku attēlu ielādi un daudz ko citu. WP Rocket palielina jūsu vietnes ātrumu, nekaitējot saturam vai lapām.

Tas saprātīgi darbojas, lai priekšlaicīgi ielādētu saturu un failus jūsu vietnē, tāpēc, kad lietotāji apmeklē jūsu vietni, viņi redzēs jūsu saturu vienā mirklī. Tas ir ļoti ieteicams spraudnis WordPress vairāku vietņu tīkliem.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ir visspēcīgākā svina ģenerēšanas un reklāmguvumu optimizācijas programmatūra pasaulē. To var izmantot, lai jūsu vietnēs izveidotu optin kampaņas. Varat tīklā aktivizēt šo spraudni, lai katrā apakšvietnē izveidotu dažādas kampaņas. Tam ir vienkārša vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarne ar vairākiem kampaņu veidiem, ieskaitot slīdēšanu, uznirstošo logu uznirstošo logu, pilnekrāna sagaidīšanas paklāju, peldošo joslu un daudz ko citu.

Tas nāk ar jaudīgu Exit-Intent® tehnoloģija, kas palīdz pārveidot jūsu vietņu apmeklētājus par abonentiem un klientiem. OptinMonster ir bezšuvju integrācija ar tūkstošiem spraudņu, pakalpojumu un programmatūras, lai veicinātu lietotāju iesaisti jūsu vietnēs.

Lai iegūtu papildinformāciju, jums ir jāpārbauda viss mūsu OptinMonster pārskats.

6. Vairāku vietņu uzlabojumi

Vairāku vietņu uzlabojumi

Kā norāda nosaukums, Multisite Enhancements ir spēcīgs WordPress spraudnis, lai optimizētu jūsu WordPress vairāku vietņu tīkla admin apgabalu. Tīkla informācijas panelī tiek parādīta papildu informācija par jūsu apakšvietņu resursiem, tostarp par aktīviem spraudņiem atsevišķās vietnēs, aktīvām tēmām un bērnu tēmām. Turklāt jūs varat personalizēt tīkla administratoru

Tas arī uzlabo apakšdaļu administratoru pieredzi. Spraudnis Multisite Enhancements parāda administratoriem visnoderīgāko informāciju un slēpj nevajadzīgu informāciju no aizmugures pamata. Labākais? Šo parocīgo spraudni ir absolūti bez maksas lejupielādēt un lietot.

7. Lietotāja maiņa

Lietotāja maiņa

Lietotāju maiņa ir bezmaksas WordPress spraudnis vairāku vietņu tīkliem. Tas ļauj pārslēgties uz savām apakšvietnēm, vairākas reizes nepierakstoties vai neatsakoties no tīkla administratora. Tas palīdz pārbaudīt motīvus un spraudņus jūsu apakšvietnēs. Katrā atsevišķā vietnē varat pārbaudīt arī citas funkcijas un lietotāja administratora lomas.

Kad esat pabeidzis testēšanu, jūs vienmēr varat atgriezties pie tīkla administratora, nepierakstoties. Tas ir pilnībā drošs un pārliecinās, ka apakšvietņu moderatori nesaņem piekļuvi jūsu vairāku vietņu tīkla administratora apgabalam..

8. SēklaProd

SēklasProd

SeedProd ir labākais uzturēšanas režīms, un WordPress drīzumā parādīsies spraudnis tirgū. To var izmantot, lai izveidotu uzturēšanas režīmu un drīzumā nākamās lapas jūsu apakšvietnēs to attīstības periodā. Tas ir ļoti noderīgi un noder, ja vēlaties radīt profesionālu iespaidu visiem vietnes apmeklētājiem, kuri ierodas, kamēr jūsu vietne joprojām darbojas.

Drīzumā lappuses varēsit pilnībā pielāgot. Tas arī ļauj parādīt atpakaļskaitīšanas taimeri, lai apmeklētāji zinātu, kad jūsu vietne būs gatava. SeedProd ir iesācējiem draudzīgs, un to ir ļoti viegli uzstādīt.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apskatiet mūsu pilnīgo SeedProd pārskatu.

9. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir populārs e-pasta mārketinga un e-pasta automatizācijas pakalpojums. Tas viegli integrējas ar WordPress vairāku vietņu tīkliem, lai ar vienu klikšķi nosūtītu tūkstošiem e-pastu. Savā vietnē varat pievienot skaistu abonēšanas formu un izveidot e-pasta sarakstu, lai koplietotu atjauninājumus ar apmeklētājiem.

Turklāt pastāvīgais kontakts ļauj plānot e-pastus, izveidot mārketinga automatizācijas kampaņas un veikt citas darbības. Tas ir pilnvērtīgs risinājums, lai jūsu vietni reklamētu pareizajā veidā.

Iepazīstieties ar šo pastāvīgo kontaktu pārskatu no mūsu ekspertiem, lai uzzinātu vairāk par šo ļoti efektīvo e-pasta mārketinga pakalpojumu.

10. UpdraftPlus

Updraftplus

UpdraftPlus ir spēcīgs WordPress rezerves spraudnis. Vairāku vietņu tīklam var būt desmitiem vai simtiem apakšvietņu, un ir svarīgi izmantot rezerves spraudni, lai pārliecinātos, ka visas jūsu vietnes ir drošas. UpdraftPlus var izveidot visu jūsu vietņu automātiskas dublējumkopijas, lai jūs varētu brīvi eksperimentēt ar jaunām funkcijām.

Tas ļauj saglabāt dublējumus datorā vai mākoņa diskos. Tas ne tikai izveido dublējumu, bet arī var izmantot šo spraudni, lai atjaunotu vietni ar vienu klikšķi. Tas ir drošs un izturīgs, nodrošinot visu nepieciešamo, lai droši pārvaldītu vietnes dublējumus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat iepazīties ar mūsu UpdraftPlus pārskatu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast būtiskākos spraudņus WordPress daudzvietņu tīklam. Varat arī apskatīt mūsu labāko WordPress spraudņu sarakstu, lai palielinātu tiešsaistes ieņēmumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map