10 labākie WordPress aptaujas spraudņi, lai apkopotu lietotāju atsauksmes (salīdzināti)

labākie WordPress aptaujas spraudņi, salīdzinot


Vai vēlaties savā vietnē pievienot aptaujas veidlapas un apkopot lietotāju atsauksmes par jūsu produktiem vai pakalpojumiem? Programmā WordPress varat izmantot aptaujas spraudni, lai vietnē viegli izveidotu tiešsaistes aptauju. Tomēr vairāku spraudņu klātbūtne tirgū var apgrūtināt jūsu vajadzībām vislabākā spraudņa noteikšanu.

Tāpēc mēs izvēlējāmies labākos WordPress aptaujas spraudņus, lai palīdzētu jums apkopot lietotāju atsauksmes. Nav par ko.

Labākā WordPress aptaujas spraudņa izvēle

Labs aptaujas spraudnis padara jūsu veidolu pievilcīgu lietotāju acīm. Vienlīdz svarīgi ir ērti lietojams interfeiss, lai jūs viegli varētu konfigurēt aptaujas.

Izveidojot efektīvu tiešsaistes aptauju, varat apkopot savu lietotāju viedokļus un uzzināt, cik labi viņi atrod jūsu pakalpojumus. Pēc tam, apkopojot informāciju, varat veikt uzlabojumus un optimizēt savu vietni vairāk reklāmguvumu.

Bet tas ir iespējams tikai tad, ja aptauja ir saistoša, jautra un lietotājam draudzīga. Lai iegūtu maksimālu lietotāju līdzdalību, jums jāpārliecinās, ka jūsu aptaujas formas ir gan izskatīgas, gan saprātīgas. Tātad, jums ir nepieciešams spraudnis, kas ļauj to visu paveikt.

Jums būs jāizvēlas arī aptaujas spraudnis, kas ļauj skaisti uzrādīt aptaujas pārskatus. Ja vēlaties parādīt rezultātus savā vietnē, jums būs nepieciešams spraudnis, kas ļauj iegult aptaujas rezultātus. Tāpat eksporta opcija ir svarīga arī tad, ja vēlaties lietotāja iesniegto informāciju izmantot citās platformās, izmantojot izklājlapu vai CRM programmatūru.

Šajā sarakstā spraudņi tiek apkopoti, ņemot vērā funkcijas, kas vajadzētu būt labam aptaujas spraudnim. Izpētīsim tos tagad.

1. WPForms

wpforms

WPForms ir labākais tirgū pieejamais WordPress kontaktformas spraudnis. Tas ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs vilkšanas un nomešanas veidlapu veidotāja spraudnis, kas ļauj jums izveidot krāšņas aptaujas veidlapas, kā arī vienkāršas kontaktu formas un uzlabotas veidlapas, piemēram, pasūtījuma veidlapas, ziedojumu veidlapas, maksājuma veidlapas utt..

WPForms ir ērti lietojams, taču jaudīgs, Aptaujas un aptaujas papildinājums, kas ļauj jums izveidot ļoti saistošas ​​WordPress aptaujas īsā laika posmā. Varat izmantot veidlapu veidotāju velciet un nometiet, lai laukus pievienotu tikai ar dažiem klikšķiem.

Spraudnis piedāvā viedus aptaujas laukus, lai izveidotu vizuāli pievilcīgas un sarežģītas aptaujas. Aptaujas veidlapās varat izmantot teksta laukus, nolaižamos laukus, radio pogas, izvēles rūtiņas, vērtējumus (sākums, sirds, īkšķus uz augšu), Likerta skalu un daudz ko citu. Turklāt tam ir vieda nosacītas loģikas funkcija, kas ļauj filtrēt un personalizēt jautājumus, pamatojoties uz iepriekšējām atbildēm.

Pirmām kārtām WPForms ir labākā ar labāko klasē veikto apsekojumu pārskatu funkciju. Lai gan lielākajai daļai aptaujas spraudņu tirgū trūkst pienācīgas analīzes un ziņošanas funkcijas, WPForms nāk ar reāllaika vizuāliem pārskatiem par jūsu veidlapām. Aptaujas rezultātus varat parādīt jebkurā vietnes vietnē ar īso kodu, kā arī eksportēt pārskatus un dalīties tajos sociālajos medijos vai PowerPoint prezentācijās..

Pārbaudiet arī šos salīdzinājumus starp,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms vs FormStack

Izlasiet mūsu pilnīgo ceļvedi par to, kā izmantot WPForms, lai izveidotu aptaujas.

2. Polldaddy

polldaddy-wordpress-surve-

Polldaddy ir populārs WordPress spraudnis aptaujām un aptaujām. Tas ir WordPress.com produkts, tāpēc jums būs jāizveido WordPress.com konts, lai iegūtu spraudņa API. Atšķirībā no citiem spraudņiem sarakstā, tas nav kontakta formas spraudnis, tāpēc jūs to nevarat izmantot cita veida veidlapu izveidošanai..

Jūs varat atrast spraudni gan bezmaksas versijā, gan arī premium versijā. Lai gan jūs varat sākt ar bezmaksas versiju, tai ir ierobežotas iespējas, kā arī trūkums, ka tas jūsu aptaujas veidlapās parādīs Polldaddy logotipu.

Polldaddy ir vienkārša vilkšanas un nomešanas saskarne WordPress aptauju izveidošanai. Aptaujā varat izmantot dažāda veida jautājumus, ieskaitot atbilžu variantus, brīvo tekstu un Likerta skalas. Kad esat izveidojis aptaujas veidlapas, varat tās koplietot savā vietnē, tiešajā e-pastā vai sociālo mediju kontos un apkopot informāciju. Pirmkārt, tas ļauj ģenerēt un koplietot viegli lasāmus pārskatus.

3. Veidlapas

briesmīgas formas

Formidable Forms ir vēl viens jaudīgs WordPress kontaktu formas spraudnis, kas ļauj viegli izveidot vienkāršas un uzlabotas formas. Spraudnis nodrošina lietošanai gatavu veidlapu lauku komplektu, ieskaitot Likerta svarus, izvēles rūtiņas laukus, radio pogas, nolaižamos elementus utt., Un vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni sarežģītu aptaujas formu izveidošanai..

Formidable Forms lieliski piedāvā aptaujas rezultātu parādīšanas diagrammās un diagrammās. Jūs varat viegli izveidot pievilcīgus grafikus, tabulas, histogrammas, sektoru diagrammas utt. Un iegult tos savās lapās un ziņās. Tas padara aptaujas pārskatu kopīgošanu ar vietnes auditoriju patiešām vienkāršu.

Turklāt, ja vēlaties kopīgot pārskatus ar savu e-pasta sarakstu, tas ir vienkārši ar tādiem mārketinga papildinājumiem kā ActiveCampaign, AWeber utt..

Uzziniet, kā palielināt savu e-pasta sarakstu REAL FAST.

4. Ninja formas

ninja formas

Ninja Forms ir vēl viens populārs kontaktformas spraudnis, kas pieejams tirgū. Spraudnis piedāvā vairākus paplašinājumus, kurus varat izmantot jebkura veida WordPress formas izveidošanai, ieskaitot aptaujas veidlapu.

Galveno spraudni var bez maksas lejupielādēt un lietot (jūs varat tieši lejupielādēt no WordPress.org); tomēr jums būs jāiegādājas vismaz divi paplašinājumi: Nosacītā loģika un Daudzdaļīgas formas izveidot aptaujas formu. Pagarinājumus var iegādāties individuāli vai kopā ar jebkuru no saviem plāniem.

Izmantojot vairāku lapu veidlapas, jūs varat iepazīstināt lietotājus ar aptauju pirmajā lapā un pēc tam parādīt jautājumus otrajā lappusē. Tas padara aptauju interaktīvāku. Tomēr spraudnim trūkst pārskatu un datu prezentācijas funkciju.

5. Viktorīna un aptaujas meistars

viktorīnas un aptaujas meistars

Quiz and Survey Master ir ekskluzīvs spraudnis, lai pievienotu aptaujas un viktorīnas WordPress vietnēs. Atšķirībā no citiem visaptverošo veidlapu veidotāju spraudņiem, kurus mēs esam minējuši šajā sarakstā, šis spraudnis tika īpaši izstrādāts ēku apsekojumiem. Tādējādi tai ir daudz noderīgu iespēju aptaujas veidlapām.

Bāzes spraudnis ir bezmaksas, un to var lejupielādēt no oficiālā WordPress spraudņa krātuves. Izmantojot spraudņa bezmaksas versiju, varat izveidot vairāku lapu tiešsaistes aptaujas un pievienot tās savā WordPress vietnē. Kad lietotājs ir aizpildījis aptauju, tas lietotājam nosūta pateicības e-pastu par aptaujas pabeigšanu.

Tomēr pārskatu un analīzes funkcija nav pieejama bezmaksas versijā. Lai tos iegūtu, jums būs jāiegādājas viņu premium pielikums.

6. Veidlapu veidotājs, ko izstrādājusi WD

veidotājs-veidotājs

WD veidlapas veidotājs ir vēl viens WordPress veidlapu veidotāja spraudnis, kuru varat izmantot aptauju izveidošanai. Spraudnim ir veidlapu lauku kopums, ieskaitot atbilžu variantus, vērtējumus, zvaigznes, atzīmes utt. Apsekojuma veidlapu veidošanai. Izmantojot tā aptaujas rīku, jūs varat izveidot daudzlapu aptaujas veidlapas ar nosacītu loģiku.

Spraudnim ir vilkšanas un nomešanas saskarne veidlapas izveidošanai, kas padara izveidi vieglu un ātru. Ja vēlaties savām formām pievienot papildu stilu, varat izmantot tās pielāgotā CSS redaktora opciju. Bez tam, lai rūpētos par jūsu dizaina vajadzībām, ir arī vairākas iepriekš izveidotas veidņu veidnes.

Ikreiz, kad vēlaties iegūt vairāk funkciju un iespēju, varat iegādāties to papildinājumus. Lai gan šis spraudnis ir labs apsekojumu izveidošanai, tajā netiek izmantota ziņošanas iespēja.

7. WP-aptaujas

wp-aptaujas-WordPress spraudnis

WP-Polls ir pamata rīks aptauju izveidošanai WordPress. Tas ļauj jums savākt vienkāršas lietotāju atbildes, izmantojot izvēles rūtiņas un radio pogas. Kad lietotāji piedalīsies jūsu aptaujās, rezultāti automātiski tiks parādīti uzreiz. Atšķirībā no citiem spraudņiem sarakstā, tas nav veidlapu veidotājs.

Izveidot aptaujas, izmantojot šo spraudni, ir ļoti viegli un tieši. Jūs vienkārši ejat uz Aptaujas izvēlnē no sava WordPress informācijas paneļa un izveidojiet aptaujas jautājumu un pievienojiet atbilžu izvēles iespējas. Pēc tam savā vietnē varat pievienot aptaujas, izmantojot kodu vai kā logrīku.

Šis ir ļoti vienkāršs rīks, kuru varat izmantot apmierinātības aptauju pamata līmenim.

8. CaptainForm veidlapas

veidlapas-captaion-forma

CaptainForm veidlapas ir WordPress formu veidotāju spraudnis ar plašu funkciju klāstu un elastību. Spraudnis ļauj jums izveidot jebkura veida veidlapas, ieskaitot vienkāršu kontaktformu, aptaujas veidlapu, notikuma reģistrācijas veidlapu, maksājuma veidlapu utt..

Spraudnis piedāvā vienkāršu un lietotājam draudzīgu saskarni veidlapu izveidošanai. Pēc tam jūs varat tos ievietot savās emuāra ziņās, lapās, sānjoslās vai uznirstošajos logos, lai apkopotu lietotāju atsauksmes. Tam ir daudz veidlapu lauku un tajā ir nosacīta loģika jautājumu filtrēšanai.

Kā vietnes īpašnieks pēc katra ieraksta saņemsit e-pasta un SMS paziņojumus. Varat arī apskatīt aptaujas veidlapu reāllaika pārskatus.

Saistīts: Labākie e-pasta mārketinga pakalpojumi.

9. Sociālās aptaujas

aptauja-aptauja-viktorīna-spraudnis

Sociālās aptaujas ir WordPress spraudnis. Tā ir laba izvēle, ja savā WordPress vietnē vēlaties pievienot dažāda veida interaktīvu saturu, tostarp aptaujas, aptaujas, viktorīnas, slaidrādes utt..

Aptaujām varat pievienot attēlus un video, lai tie būtu pievilcīgāki. Spraudnis atbalsta dažāda veida jautājumus, tostarp atsevišķu vai vairāku atlasi, atvērtus jautājumus utt. Aptaujas beigās varat arī pievienot aicinājumu uz darbību, lai apkopotu vietnes potenciālos pirkumus..

Izmantojot šo spraudni, ir ļoti viegli izveidot aptauju, aptauju vai citu interaktīvu saturu. Kad aptaujas veidlapas ir izveidotas, varat tās pievienot dažādās vietnes vietās (ziņas, lapas, sānjoslas).

10. YOP aptauja

yop-poll-plugin

YOP aptauja palīdz jums izveidot vienkāršas WordPress aptaujas un aptaujas, lai apkopotu atsauksmes. Tad jūs varat pievienot aptauju savā vietnē, izmantojot īskodus vai logrīkus, un vienlaikus vietnē veikt vairākas aptaujas.

Izveidotās aptaujas var viegli klonēt vai rediģēt, lai jūs varētu ietaupīt laiku citiem uzdevumiem. Tāpat aptauju plānošanas opcija ļauj jums paveikt darbu agrāk, palīdzot ieplānot vēlēšanas vienu pēc otras.

Bonuss: Nepalaidiet garām arī mūsu WordPress dāvanu spraudni, lai izveidotu veiksmīgus dāvanas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress aptaujas spraudņus. Jūs, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu rokasgrāmatas par to, kā WordPress izveidot Typeform stila formu un labākos WordPress reklāmas pārvaldības spraudņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map