10 labākie WordPress lietotāju pieteikšanās un reģistrācijas spraudņi (2020)

labākie lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas spraudņi


Vai vēlaties padarīt lietotāju pieteikšanās un reģistrācijas procesu vienmērīgāku nekā jebkad agrāk? Tad jums jāizmanto pareizie lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas spraudņi.

Ir simtiem šo spraudņu, no kuriem jūs varat izvēlēties. Veicot nelielu pētījumu, jūs sapratīsit, ka katrs no viņiem apgalvo, ka ir vislabākais risinājums. Tur sākas neskaidrības. Bet neuztraucieties.

Lai palīdzētu jums izvēlēties labāko, mēs esam izveidojuši labāko lietotāju pieteikšanās un reģistrācijas WordPress spraudņu sarakstu, kas padarīs jūsu uzdevumu daudz vieglāku.

Visi spraudņi šajā sarakstā ir ielādēti ar pārsteidzošām funkcijām un ļauj jums izveidot veidlapas, veicot tikai dažas ātras un vienkāršas darbības. Pārbaudīsim tos.

1. WPForms

WPForms, lietotāja reģistrācijas spraudnis, lietotāja pieteikšanās spraudnis

WPForms ir viens no populārākajiem WordPress veidlapu veidotāju spraudņiem, kas ļauj jūsu vietnē izveidot dažāda veida formas. Spraudnis nāk ar jau iebūvētām veidnēm, kuras var viegli pielāgot jūsu vajadzībām.

Izmantojot WPForms, jūs varat izveidot skaistas pielāgotas reģistrācijas veidlapas ar aizsardzību pret surogātpastu. Spraudnis darbojas nevainojami ar citiem populāriem spraudņiem bez saderības problēmām.

Saistīts: Kā ātri izveidot savu e-pasta sarakstu.

Papildus pieteikšanās un reģistrācijas veidlapām varat arī integrēt maksājuma iespējas, iespējot tūlītējus paziņojumus, izveidot vairāku lapu veidlapas, pievienot nosacītu loģiku un ar to paveikt vēl daudz vairāk. Jūs varat iegādāties šo spraudni tikai par 39 USD.

2. MonsterInsights

monsterinsights

MonsterInsights ir viens no labākajiem spraudņiem, kas ļauj pārraudzīt, kā jūsu lietotāji iesaistās jūsu vietnē.

Instalējot šo spraudni, jūs varat izsekot reģistrēto lietotāju darbībām un zināt viņu uzvedību jūsu vietnē. Tas arī ļauj izsekot jūsu pielāgotajai reģistrācijai un pieteikšanās formas skatiem un iesniegumiem.

Zemāk ir dažas MonsterInsights izsekošanas funkcijas, kuras jums šķiet noderīgas:

 • Lejupielāžu izsekošana
 • Reklāmu izsekošana
 • Affiliate link uzskaite
 • AMP lapu izsekošana

3. MemberPress

MemberPress

MemberPress WordPress spraudnis ir lielisks produkts, kas palīdz izveidot dalības vietni, nerakstot līnijas kodu. Tas ļauj ērti izveidot lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas formas savā dalības vietnē. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis WordPress lietotājs, jūs atradīsit šo spraudni intuitīvi līdzīgu.

Spraudnis atbalsta netraucētu integrāciju ar spraudni BBPress, kas ļauj integrēt forumus savā dalības vietnē.

4. ProfilsPress

ProfilePress, lietotāja pieteikšanās spraudnis, reģistrācijas spraudnis

ProfilePress ir vēl viens pārsteidzošs spraudnis, kas ļauj jums izveidot skaistas un atsaucīgas WordPress reģistrācijas formas savā vietnē. Jūs pat varat to izmantot, lai izveidotu pielāgotu pieteikšanās formu, paroles atiestatīšanas veidlapu, lietotāja profila lapu un daudz ko citu.

Spraudnis atbalsta netraucētu integrāciju ar daudziem populāriem spraudņiem, ieskaitot WooCommerce, BuddyPress, bBPress un daudzus citus spraudņus, kurus jūs, iespējams, izmantojat savā vietnē. Jūs pat varat ļaut lietotājiem augšupielādēt iemiesojumus no priekšpuses.

5. Pieteikšanās & Piekļuve, izmantojot InkThemes

Pieteikšanās un piekļuves WordPress spraudnis

Pieteikšanās & Piekļuve WordPress spraudnim, ko nodrošina InkThemes, ļauj izveidot pielāgotas pieteikšanās formas, izmantojot Captcha, lai jūs varētu atļaut lietotājiem reģistrēties savas vietnes priekšpusē, neraizējoties par automatizētām surogātpasta pieteikšanās. Spraudnis ir ļoti viegli instalējams, konfigurējams un lietojams. Tas ir savietojams visās pārlūkprogrammās un ar visām mūsdienu WordPress tēmām.

Papildus pieteikšanās un reģistrācijas veidlapu izveidošanai šis spraudnis ļauj savām veidlapām pievienot arī vilinošas aicinājuma uz darbību pogas, piemēram, pogu Reģistrēties..

Jūs varat ļaut lietotājiem izveidot savas paroles un novirzīt viņus uz jebkuru lapu, kuru vēlaties, katru reizi, kad viņi pierakstās vai izrakstās. Spraudnis atbalsta videoklipus pieteikšanās lapā un ļauj jūsu lietotājiem pierakstīties, izmantojot savus sociālos kontus, piemēram, Facebook, Twitter utt.

6. Nextend Social Login

, lietotāja pieteikšanās spraudņi, reģistrācijas spraudņi

Nextend Social Login ir reaģējošs WordPress lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas spraudnis, kas lietotājiem ļauj pieteikties jūsu vietnē, izmantojot viņu sociālās platformas. Pašlaik tas atbalsta sociālo pieteikšanos caur Facebook, Twitter un LinkedIn.

Ieguvums ir tāds, ka jūsu lietotājam nav jāaizpilda informācija, lai reģistrētos jūsu vietnei. Tā vietā viņi var pierakstīties, izmantojot kādu no šīm platformām, kur viņi jau ir izveidojuši kontu.

Varat pievienot jebkuru opciju, kuru vēlaties ļaut lietotājiem pieteikties, kā arī izvēlēties vietu, kur vēlaties parādīt sociālās pieteikšanās pogas.

7. WPBrigade LoginPress

LoginPress spraudnis, lietotāja pieteikšanās spraudnis, reģistrācijas spraudnis

WPBrigade LoginPress ir bezmaksas pieteikšanās spraudnis, kas ļauj pievienot pielāgotas pieteikšanās formas savai WordPress vietnei. Spraudnis ir ielādēts ar ļoti daudzām pārsteidzošām funkcijām, tāpēc jūs varat darīt daudz vairāk, nekā tikai pievienot vienkāršu formu.

Izmantojot iepriekš izstrādātas veidnes, pievienojot logotipu, parādot pielāgotu pieteikšanās kļūdas ziņojumu un daudz ko citu, tas piedāvā jūsu lieliskās iespējas izveidot satriecošu pieteikšanās formu savā vietnē. Jūs pat varat stilizēt veidlapas fonu ar lielisku krāsu vai attēlu.

Google Recaptcha opcija palīdz aizsargāt savu formu pret visiem drošības draudiem. Spraudnis atbalsta arī automātisko pieteikšanos, sociālo pieteikšanos, pieteikšanās novirzīšanu un pat ļauj ierobežot pieteikšanās iespējas.

8. CM reģistrācijas un ielūgumu kodi

lietotāja pieteikšanās spraudnis, reģistrācijas spraudnis, CM reģistrācijas un ielūguma kods

Ar CM reģistrācijas un ielūguma kodi, jūs varat nākt klajā ar satriecošām savas vietnes pieteikšanās un reģistrācijas formām. Izmantojot šīs veidlapas, jūs varat pārvaldīt, kas var reģistrēties jūsu vietnē.

Tas ļauj jums izveidot uz Ajax balstītus uznirstošos logins un reģistrācijas veidlapas, neprasot kodēt vienu rindu. Ajax pieteikšanās priekšrocība ir tā, ka jūsu lietotāji, atrodoties pieteikšanās laikā, var atrasties tajā pašā lapā, neatsvaidzinot lapu. Spraudņa komplektācijā ietilpst arī opcijas, kas ļauj nosūtīt verifikācijas pa e-pastu un pilnībā pielāgojamu e-pastu nosūtīšana.

Šis spraudnis atbalsta daudzus citus uzlabotus WordPress spraudņus un ir saderīgs ar visām WordPress tēmām.

9. Pielāgota pieteikšanās lapas pielāgošana

Pielāgots LoginPage pielāgošanas rīks

Pielāgota pieteikšanās lapas pielāgošana ir lielisks rīks, lai pielāgotu pieteikšanās lapu tieši no jūsu WordPress Customizer. Tas nozīmē, ka pirms lapas virzīšanas uz aktīvo vietni varat priekšskatīt izmaiņas.

Varat arī izmantot pielāgoto pieteikšanās lapas pielāgošanas rīku kopā ar visiem citiem spraudņiem, kurus vēlaties izmantot savā vietnē. Šis spraudnis ir saderīgs arī ar jaunākajām WordPress versijām.

Spraudnis arī bieži tiek atjaunināts, un tas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš var vēlēties modernu dizainu savām pieteikšanās formām.

10. WP lietotāja Frontend

WP USer Frontend

WP lietotāja Frontend ir viens no bezmaksas lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas spraudņiem, kas ļauj darīt daudz vairāk, nekā tikai izveidot pieteikšanās formu. Izmantojot šo spraudni, jūs varat ļaut lietotājiem iesniegt ziņojumu jūsu atsauksmei no jūsu vietnes priekšpuses.

Spraudnis nāk ar vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai jūs varētu uzreiz priekšskatīt, kā izskatās jūsu veidlapas, nepārslēdzoties starp priekšskatījumu un veidotāju. Spraudnis ir saderīgs arī ar Gūtenberga redaktoru.

Tas pat ļauj pievienot failus, iesniegt lietas no priekšpuses, iestatīt ziņas statusu, nosūtīt ziņojumu un atjaunināt tekstus, izmantojot pogu Iesniegt.

Bonuss: Iepazīstieties ar labāko WordPress dāvanu spraudni.

Šie ir daži no spraudņiem, kurus varat izmantot, lai savai vietnei pievienotu lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas veidlapas. Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā pareizi izveidot pielāgotu pieteikšanās lapu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map