11 labākie WordPress viktorīnas spraudņi, lai veicinātu lietotāju iesaisti

labākie WordPress viktorīnas spraudņi


Vai jūs meklējat labākos WordPress viktorīnas spraudņus? Lieliska ideja! Viktorīnas ir lielisks veids, kā piesaistīt trafiku uz jūsu vietni un palielināt lietotāju iesaisti.

Šajā rakstā mēs jūs iepazīstināsim ar 11 labākajiem WordPress viktorīnas spraudņiem tirgū.

Kāpēc jāizmanto viktorīnas spraudnis?

Viktorīnas var būt jautra un efektīva mārketinga stratēģijas sastāvdaļa. Izmantojot vienu no labākajiem WordPress viktorīnas spraudņiem, jūs varat ātri un viegli noformēt profesionālai izskata viktorīnu savai vietnei..

Tiešsaistes auditorija ir atkarīga no viktorīnām. Ja iegultat viktorīnu savā WordPress vietnē kā lapas funkciju vai kā emuāra ziņu, jūsu rīcībā būs uzmanības piesaistīšanas ierīce, kas nodrošinās jūsu vietnei papildu trafiku.

Parasti cilvēki mēdz sevi absorbēt, un viktorīnas spēlē šo mentalitāti. Ja jūsu viktorīnas nav pārāk garas (mūsdienu iedzīvotājiem ir arī īsa uzmanības koncentrācija!), Varat izmantot savas vietnes apmeklētāju psiholoģisko vajadzību pašnovērtēt.

Viktorīnas arī atspoguļo mūsu cilvēcisko vajadzību dalīties un salīdzināt sevi ar citiem. Tas ir galvenais elements, kāpēc viktorīnas rada lielisku mārketingu! Viktorīnas ir dalāmas. Tātad lietotāji ne tikai paliks un iesaistīsies viktorīnā, atrodoties jūsu vietnē, bet arī dalīsies ar rezultātiem ar saiti atpakaļ uz jūsu vietni, lai jūsu virzienā nosūtītu vairāk trafika..

Izmantojot labākos WordPress viktorīnas spraudņus, jūs varat izmantot šo mārketinga stratēģiju savā labā ar satriecoši labiem rezultātiem. ROI (ieguldījumu atdeve) viktorīnas spraudņa iegādei ir ārkārtīgi augsta.

Tas nozīmē, ka jūs esat gatavs pārbaudīt labākos WordPress viktorīnas spraudņus? Satriecošs. Sāksim.

1. WPForms

WPForms

Jūs varat atpazīt WPForms kā vienu no labākajiem WordPress kontaktu formu spraudņiem. Bet vai jūs zinājāt, ka to var izmantot arī aptauju un aptauju veidošanai?

Lai izmantotu viņu aptaujas un aptauju papildinājumu, jums būs nepieciešams WPForms Pro plāns. Par laimi, IsItWP lietotāji, izmantojot kupona kodu, var iegūt 10% no kopējās cenas SAVE10.

Ar nelielām manipulācijām aizkulisēs WPForms aptaujas un aptauju papildinājumus var pārveidot par vienreizēju viktorīnu jūsu vietnei. Iegulšana ir vienkārša, un jūsu viktorīna var tikt novietota uz ziņas, lapas vai logrīkiem gatavas vietas.

Saistīts: Kā WordPress izveidot Typeform stila formu

WPForms intuitīvais vilkšanas un nomešanas veidotājs ļauj ērti izveidot un pielāgot viktorīnu, kas noteikti aizrauj jūsu auditoriju.!

Sāciet darbu ar WPForms šodien!

2. Izmēģiniet darbību

Izmēģiniet darbību

Izmantojot vairāk nekā 200 iepriekš izveidotu veidņu 37 dažādās nišās, TryInteract ļauj vienkārši izveidot pielāgotu viktorīnu tieši jūsu vietnei..

Jūs varēsit kontrolēt visas savu viktorīnu krāsas, fontus, attēlus un logotipus. Nekad nav bijis tik viegli izveidot viktorīnu, kas atbilstu jūsu zīmolam.

Varat arī izmantot TryInteract, lai tvertu klientus un pārveidotu tos par abonentiem, katras viktorīnas beigās izvēloties optin opciju. Vai nevēlaties, lai tikai kāds pievienotos jūsu sarakstam? Nekādu problēmu. Varat segmentēt auditoriju un pārveidot tikai tos lietotājus, kuri jūsu viktorīnā ir ieguvuši vismaz 50 procentus punktu.

Labākais? TryInteract viktorīnas pilnībā atbilst GDPR, un pats uzņēmums ir reģistrēts Privacy Shield. Lietotāji jutīsies droši atbildot uz jūsu jautājumiem, un jūs tiksit atzīts par uzticamu vietnes īpašnieku.

Sāciet darbu ar TryInteract šodien!

3. LearnDash

LearnDash

LearnDash ir viens no mūsu iecienītākajiem LMS (mācību pārvaldības sistēmas) spraudņiem. Daļa no tā, kas to apsteidz pūli, ir interaktīvā viktorīnas funkcija.

Ja jums ir dalības vietne vai tiešsaistes kurss un vēlaties aptaujāt savus lietotājus, LearnDash ir ideāls spraudnis darbam.

Jūs ne tikai varēsit viktorināt savus lietotājus, bet arī varēsit novērtēt viņu atbildes un piešķirt viņiem nozīmītes par veiksmīgu aizpildīšanu. Liekot lietotājiem justies labi par sevi, jūs vēl vairāk palielināsit iesaisti eksponenciāli.

Sāciet darbu ar LearnDash šodien!

4. Polldaddy

Polldaddy

Viktorīna mani, tēti! Polldaddy ir viens no labākajiem WordPress viktorīnas spraudņiem, jo ​​to izveidoja Automattic, uzņēmums, kas atbalsta WordPress.com, un spraudņu priekšteči.

Polldaddy viktorīnas ir ne tikai pielāgojamas un viegli izveidojamas, izmantojot to uzlaboto redaktoru, bet arī jūs varat piekļūt padziļinātiem pārskatiem par savu lietotāju saistību ar viņiem. Turklāt šos pārskatus var eksportēt CSV, Excel, PDF, Google Docs un XML formātos.

Varat pievienot attēlus un videoklipus, ieskaitot saturu no YouTube, Flickr vai Google Maps.

Sāciet darbu ar Polldaddy Today!

5. WP viktorīna

WP viktorīna

WP viktorīna ir ērti lietojama un 100% bezmaksas – lieliska iespēja, it īpaši, ja jums ir ierobežots budžets.

WP viktorīnu var izmantot praktiski ar jebkuru WordPress motīvu un auditorijai izveidot neierobežotu skaitu viktorīnu. Viktorīnu veidos ietilpst nieku viktorīnas, personības viktorīnas un apgriezamas viktorīnas. To visu var konfigurēt vienas vai vairāku lappušu izkārtojumiem.

WP Viktorīna ļauj pielāgot fontus, fona krāsas un progresa joslas katrai jūsu veidotajai viktorīnai. Un tos ir viegli pievienot jūsu ziņām un lapām, izmantojot īskodu atbalstu.

Visbeidzot, jūsu viktorīnas būs ļoti koplietojamas, pateicoties sociālo spraudņu pogām, kas iekļautas spraudnī.

Sāciet darbu ar WP viktorīnu šodien!

6. Viktorīna un aptaujas meistars

WordPress viktorīnas un aptauja

Iepriekš pazīstams kā Quiz Master Next, Quiz and Survey Master spraudnis ir lieliski piemērots uzņēmumu īpašniekiem. Varat viegli izveidot viktorīnas, lai novērtētu darbinieku apmierinātību vai apkopotu klientu atsauksmes.

Ja vēlaties ierobežot to cilvēku skaitu, kuri piedalās jūsu viktorīnā, varat iestatīt viktorīnas un aptaujas vadītāju, lai viktorīnas tiktu rādītas tikai reģistrētiem lietotājiem. Varat arī plānot, kad jūsu vietnē ir aktīvas viktorīnas. Vai arī, lai vēl vairāk ierobežotu jūsu viktorīnu pārmērīgu izmantošanu, varat iestatīt, cik daudz mēģinājumu lietotājam jāveic viktorīnā..

Matemātikas cienītājiem jūs būsiet priecīgi uzzināt, ka, izmantojot Viktorīna un Aptaujas Meistars, varat izveidot un parādīt sarežģītas matemātiskas formulas. Tas padara to lieliski piemērotu tiešsaistes matemātikas kursiem vai mentoringa programmām.

Sāciet darbu ar viktorīnu un aptauju meistaru jau šodien!

7. mTouch viktorīna

mTouch Viktorīna

Tas viss ir nosaukumā: mTouch Quiz ir skārienjutīgs spraudnis. Tas nozīmē, ka tas ir lieliski piemērots viktorīnām mobilajām ierīcēm vai planšetdatoriem, kurās lietotāji pieskaras ekrāniem, lai izvēlētos atbildes.

mTouch viktorīna ir ātra un ērta lietošanā, un jūs pat varat izveidot pielāgotas sākuma un beigu lapas, lai apžilbinātu savus lietotājus ar.

Sāciet darbu ar mTouch viktorīnu šodien!

8. ARI straumju viktorīna

ARI straumes viktorīna

Ja jūs meklējat viktorīnas spraudni, lai iegūtu papildu potenciālos pirkumus, tad ARI Steam Quiz ir lieliska izvēle.

Šis spraudnis ir integrēts ar AWeber, Drip, ConstantContact, kas ir lieliska alternatīva MailChimp un daudziem citiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem. Tas arī integrējas ar populāriem e-pasta pakalpojumiem, Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn un citiem sociālajiem tīkliem, lai tos ērti koplietotu.

ARI straumju viktorīna ir arī gatava tulkošanai, lai jūs varētu sazināties ar lietotājiem no visas pasaules.

Sāciet darbu ARI straumju viktorīnā jau šodien!

9. Ķēdes viktorīna

Ķēdēta viktorīna

Izmantojot nosacītu loģiku, jūs varat izveidot “ķēdes” viktorīnu, kurā nākamais jautājums ir atkarīgs no lietotāja iepriekš sniegtās atbildes.

Ķēdēta viktorīna ir lieliski piemērota esejas stila jautājumiem. Jūs pat varat piešķirt punktu vērtības, lai novērtētu lietotāja atbildes.

Pievienotajai vērtībai Chained Quiz ļauj eksportēt lietotāju atbildes CSV failā, lai jūs varētu analizēt viņu rezultātus programmā Excel..

Sāciet darbu ar Chained Quiz šodien!

10. HD viktorīna

HD viktorīna

Piedāvātie attēli, ieskaitot animētos GIF, ir liela daļa no tā, kas padara HD Viktorīna īpašu. Tas ir ļoti vizuāls viktorīnas veidošanas spraudnis. Jūs pat varat izmantot attēlus kā atbildes!

Izveidojiet neierobežotu skaitu mobilajām ierīcēm paredzētu viktorīnu ar šo bezmaksas spraudni. Tas ir jautri un ērti lietojams, un jūsu vietnei tiks izveidotas viktorīnas, kas līdzinās tam, ko jūs varētu redzēt vietnē Buzzfeed.

Sāciet darbu ar HD viktorīnu jau šodien!

11. Viktorīnas kaķis

Viktorīnas kaķis

Ziņkārība nenogalinās šo kaķi! Viktorīnas kaķis mudina zinātkāros lietotājus iesaistīties pielāgotās viktorīnās, kas iegultas jūsu WordPress ziņās un lapās.

Izveidojiet neierobežotu skaitu atbilžu variantu viktorīnu. Lai lietotāji neuzminētu, Quiz Cat nejauši sajauc atbildes uz katru jautājumu, lai viņi nekad nebūtu vienā secībā. Nekrāpjas ŠIS kaķis!

Tulkošanai gatavs un ieguldams, izmantojot īskodus, Quiz Cat ir lielisks bezmaksas rīks, kas noteikti ir viens no labākajiem WordPress viktorīnas spraudņiem..

Sāciet darbu ar Viktorīnas kaķis šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress Viktorīnas spraudņus.

Ja jums patika šī ziņa, iespējams, jums patiks mūsu detalizētais ceļvedis par to, kā viegli izveidot aptauju WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map