12 labākie iesaistīšanās iesaistīšanās WordPress sociālās saziņas spraudņos (2020)

Labākie sociālo mediju spraudņi pakalpojumam WordPress


Vai vēlaties palielināt satiksmi no sociālajiem medijiem? Izmantojot pareizo sociālo multivides spraudņu komplektu, ir iespējams padarīt jūsu saturu virālāku un palielināt sociālo vietņu trafiku uz jūsu vietni.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem WordPress sociālo mediju spraudņiem un palīdzēsim izlemt, vai tie ir jāpievieno sava sociālā multivides rīklodziņam, lai palielinātu datplūsmu.

Labāko WordPress sociālo mediju spraudņu izvēle

Sociālie mediji ir viens no lielākajiem trafika avotiem, kurā varat iesaistīties. Varat izmantot sociālos medijus, lai palielinātu zīmola atpazīstamību, palielinātu ekspozīciju un palielinātu trafiku. Izmantojot pareizās stratēģijas un rīku kopu, varat izmantot sociālo mediju iespējas paplašiniet savu tiešsaistes biznesu.

Šajā rakstā jūs atradīsit labākos WordPress sociālo mediju spraudņus, kas ļauj:

 • Pievienojiet sociālo mediju kopīgošanas pogas un parādiet sociālo e-pastu skaitu emuāra ziņās.
 • Ieplānojiet emuāra ziņu kopīgošanu sociālajos medijos tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa.
 • Rādiet sociālo mediju ikonas, kas saites uz jūsu sociālo mediju profiliem.
 • Izveidojiet savā vietnē sociālos pieteikumus, lai lietotāji varētu ātri reģistrēties jūsu vietnē un pieteikties jūsu vietnē ar esošajiem sociālajiem ID.

1. Kopīgais skaits

Spraudnis Shared Counts

Koplietojamais skaits ir mazs WordPress vietnes sociālā multivides spraudnis, kas, izmantojot SharedCount.com API, ātri atrod, saglabā kešatmiņā un parāda dažādus sociālo koplietošanas skaitu. Šis ir līdz šim ātrākais sociālās koplietošanas spraudnis tirgū. Vairums citu akciju spraudņu palēnina jūsu vietnes darbību, taču šo ir izstrādājuši ļoti cienījami izstrādātāji, kuri novērtē veiktspēju.

Tas tika izveidots, lai būtu draudzīgs izstrādātājiem, tāpēc jūs to varat viegli pielāgot savas vietnes vajadzībām.

Tas atbalsta akciju skaitu Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (izmantojot NewShareCount API), Stumbleupon, kā arī atbalsta e-pasta kopīgošanu.

Sāciet darbu ar koplietojamo skaitu jau šodien.

2. Monarhs

monarhs

Monarhs ir izcils sociālo mediju koplietošanas spraudnis WordPress, ko izstrādājusi Elegant Themes, prēmijas centrs WordPress tēmām un spraudņiem. Izmantojot Monarch, varat pievienot kopīgošanas pogas 5 dažādās vietās: peldošā sānjoslā, virs vai zem satura, attēliem un videoklipiem, automātiskai uznirstošajai un automātiskajai pievienošanai.

Papildus sociālajai kopīgošanai Monarhs ļauj ievietot sociālās sekšanas pogas sānjoslā vai izmantot īskodu savā lapā / publicēt saturu.

Tas ir ļoti pielāgojams un ļauj jums izvēlēties pogu formas, krāsas un kursora efektus.

Sāciet darbu ar Monarhu šodien.

3. Sociālā karš

sociālā kara

Social Warfare ir vēl viens WordPress sociālo mediju spraudnis, kas ir gan skaists, gan ar iespējām bagāts. Tas dod jums kontroli pār to, ko cilvēki kopīgo sociālajos tīklos, un kā viņi to kopīgo. Lai palielinātu klikšķu skaitu un palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni, savām ziņām varat pievienot pielāgotus attēlus, pielāgotus nosaukumus un pielāgotus aprakstus.

Dažas no sociālā kara papildfunkcijām ir:

 • Populārs ziņu logrīks: Rādiet logrīkā savus populārākos emuāra ierakstus, pamatojoties uz sociālo kopīgošanas skaitu.
 • Analytics izsekošana: Izmantojot savu Google Analytics kontu, varat izsekot, kā darbojas jūsu sociālās akcijas.
 • Kopīgot atkopšanu: Mainot pastāvīgo saišu struktūras, varat atgūt akciju skaitu.

Sāciet darbu ar Social Warefare Pro šodien.

4. Atdzīvināt veco pastu

atdzīvināt veco pastu

Atdzīvināt veco ziņu ļauj automātiski koplietot savas jaunās un vecās ziņas sociālo mediju kontos. Tas ļauj jums dalīties ar savu saturu vairākās platformās, ieskaitot Facebook, Twitter un LinkedIn. Tas arī ļauj izsekot klikšķiem un izdomāt, kas vislabāk atbilst jūsu sekotājiem.

Tas ļauj iestatīt emuāra ziņu koplietošanas intervālu un izvēlēties kopīgojamo ziņu skaitu. Varat arī izlikt ziņas ar tviterī attēlotajiem attēliem, lai palielinātu vidējo klikšķu skaitu.

Sāciet darbu ar Revive Old Post šodien.

5. Sassy Social Share

sassy sociālā daļa

Sassy Social Share ir viens no populārajiem WordPress sociālo mediju spraudņiem, kas palīdz jūsu vietnes apmeklētājiem dalīties ar jūsu saturu savās iecienītākajās sociālo mediju vietnēs. Pašlaik Sassy Social Share atbalsta vairāk nekā 100 sociālo mediju un grāmatzīmju vietņu.

Spraudnis reaģē uz mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu sociālo multivides ikonu var pielāgot apmeklētāju ierīču ekrāniem.

Sassy Social Share ir viegls spraudnis, kas optimizēts ātrai lapu atveidošanai. Neskatoties uz to, ka tas ir bezmaksas spraudnis, viņu aizrautīgā atbalsta komanda ir saglabājusi labus panākumus ātra atbalsta vaicājumu risināšanā.

Sāciet darbu ar Sassy Social Share jau šodien.

6. AddToAny

pievienot jebkuram

AddToAny ir viena no populārākajām universālajām sociālo koplietošanas platformām. Izmantojot WordPress spraudni AddToAny, jūs varat ļaut lietotājiem koplietot jūsu saturu, izmantojot kopīgošanas pogas. Lai tas darbotos, jums nav jāreģistrē konts trešās puses vietnēs. Spraudnis atbalsta vairāk nekā 100 sociālo mediju vietnes un lietotnes.

Tam ir skaitītāji, kā arī reaģējošas peldošās dalīšanas pogas, kuras varat izvietot visoptimālākajās jūsu vietnes vietās. Pats labākais, ka jūs varat izmērīt savu lietotāju iesaistīšanos koplietošanas spraudnī, izmantojot Google Analytics integrāciju. Varat arī izsekot koplietotās saites, izmantojot Google URL saīsinātāju.

Sāciet darbu ar AddToAny jau šodien.

7. WordPress uz buferi

buferis pro

Ja atrodaties pēc WordPress sociālā multivides spraudņa, kas sūta atjauninājumus jūsu Buffer kontā, lai plānotu publicēšanu sociālajos tīklos, tad WordPress uz Buffer ir pareizā izvēle.

Atšķirībā no vairuma citu spraudņu, kas parādīti šajā ierakstā, WordPress to Buffer jūsu vietnē neparāda akciju skaitu vai kopīgošanas pogas skaitītāju. Tā vietā tas palīdz jums noteikt vietnes WordPress sociālā multivides statusu un plānot savu Buffer konta saturu tieši WordPress informācijas panelī..

Sāciet darbu ar WordPress līdz buferim šodien.

8. Vienkāršas sociālās ikonas

vienkāršas sociālās ikonas

Vienkāršās sociālās ikonas ir viegli lietojams WordPress sociālā multivides spraudnis, kas ļauj jūsu vietnes sānjoslā parādīt sociālo multivides ikonu saiti uz jūsu sociālajiem profiliem. Šo bezmaksas spraudni izstrādāja StudioPress, vadošais WordPress tēmu uzņēmums.

Jūs varat pievienot vai pārkārtot ikonas pēc jūsu izvēles. Varat arī pielāgot ikonu lielumu un krāsu un pielāgot tās vēlamajam veidam.

Sāciet darbu ar vienkāršām sociālajām ikonām jau šodien.

9. WPZoom sociālo ikonu logrīks

logrīku sociālās ikonas ar wpzoom

Logrīks Sociālo ikonu logs ir vēl viens spraudnis, kas ļauj ātri, izmantojot logrīku, pievienot sānjoslai sociālo mediju ikonas un saistīt tās ar attiecīgajiem sociālo mediju profiliem..

Tas ļauj jums pievienot tik daudz sociālo ikonu, cik nepieciešams. Tam ir krāsu atlasītājs, kas ļauj mainīt visu ikonu krāsu un novietojiet kursoru virs tām.

Sāciet darbu ar logrīku Sociālās ikonas.

10. WordPress sociālā pieteikšanās

WordPress sociālā pieteikšanās

WordPress sociālā pieteikšanās ļauj jūsu vietnes apmeklētājiem viegli reģistrēt kontu jūsu vietnē, izmantojot viņu esošos sociālā konta ID. Tādā veidā lietotāji var ērti reģistrēties kontam jūsu vietnē tikai ar pāris klikšķiem. Viņiem pat nevajadzēs atcerēties atsevišķu lietotājvārdu / paroli tikai jūsu vietnei.

Izmantojot WordPress sociālo pieteikšanos, jūs pat varat importēt savu lietotāju kontaktu sarakstus no Gmail, Facebook, Windows Live un LinkedIn.

Sāciet darbu ar WordPress sociālo pieteikšanos jau šodien.

11. Instagram barotne

instagram padeve

Instagram plūsma ļauj jums parādīt Instagram fotoattēlus no visiem privātiem Instagram kontiem. Instagram plūsmas integrēšana savā vietnē ir laika taupīšana, tāpēc jums nav manuāli jāpublicē fotoattēli savā vietnē no Instagram. Ikreiz, kad jūs publicēsit vietnē Instagram, ziņas tiks parādītas automātiski.

Spraudnis ļauj arī blakus fotoattēliem iekļaut sekošanas pogu, kas var palīdzēt jums palielināt savu Instagram sekotāju skaitu.

Sāciet darbu ar Instagram Feed šodien.

12. Labāk noklikšķiniet uz čivināt

labāk noklikšķināt, lai čivināt

Labāks klikšķis uz Tweet ļauj jums viegli izveidot Tweetable saturu saviem lasītājiem. Viss, kas jums jādara, ir pievienot saīsnes kodu saturam, kuru vēlaties padarīt Tweetable. Kad jūsu apmeklētāji noklikšķina uz Tweetable satura, parādīsies uznirstošais logs, kurā lietotājiem tiek lūgts iesniegt Tweet.

Labāks klikšķis uz Tweet atbalsta URL saīsinātāju, dodot jums iespēju izmantot maksimālo iespējamo rakstzīmju skaitu. Tas arī ļauj izsekot savam Tweetable saturam.

Ir pieejams premium papildinājums, kas ļauj jums izvēlēties no dažādajām stila opcijām.

Sāciet darbu ar Labāku klikšķi, lai čivināt jau šodien.

Labāko WordPress sociālo multivides spraudņu izvēle

Ja vēlaties, lai vienkāršs veids, kā parādīt savu emuāru ierakstos sociālo daļu skaitu, tad Kopīgais skaits spraudnis ir labākā izvēle. Tas ir ne tikai izstrādātājam draudzīgs, bet arī optimizēts ātrumam. Tas nozīmē, ka spraudnis ir ļoti elastīgs, neapdraudot veiktspēju.

Ja jūs meklējat premium spraudni, kas lietotājiem nodrošina netraucētu sociālo apmaiņu un piedāvā arī lielisku klientu atbalstu, tad jums vajadzētu izpētīt sociālo karu.

Ja vēlaties sociālās koplietošanas spraudni, kurā ir uznirstošie logi, spraudņi un citas funkcijas, jums vajadzētu izmantot Monarch. Papildus sociālajai kopīgošanai tas ļauj arī parādīt sekošanas pogas sānjoslā.

Saistīts: 11 labākās QuickBooks alternatīvas mazajiem uzņēmumiem

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast dažus no labākajiem jūsu vietnes WordPress sociālo mediju spraudņiem.

Ja jūs meklējat citus veidus, kā piesaistīt trafiku uz jūsu vietni, skatiet mūsu rakstu par labākajiem SEO rīkiem, lai strauji palielinātu vietnes trafiku un padarītu jūsu vietni SEO draudzīgu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map