12 labākie WordPress slīdņa spraudņi 2020. gadam (salīdzinājumā)

labākie slīdni-spraudņi


Vai vēlaties savai WordPress vietnei pievienot skaistu slīdni? Izveidojot pareizo rīku, WordPress slīdņi var padarīt jūsu vietni saistošāku, interaktīvāku un jautrāku. Bet izvēlēties perfektu spraudni var būt diezgan grūti, jo tirgū ir tik daudz dažādu slīdņa spraudņu. Tātad, mēs esam izvēlējušies dažus no labākajiem jums.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem WordPress slīdņa spraudņiem 2019. gadam.

Kā izvēlēties pareizo WordPress slīdņa spraudni

Pievienojot slīdņus, jūs varat padarīt savu vietni pievilcīgāku, taču tie dažreiz var jūs nomierināt ar kompromitētu ātrumu un citām problēmām. Izvēloties slīdņa spraudni, jums jābūt ļoti uzmanīgam.

Nepalaidiet garām mūsu pilnīgo rakstu par labākajiem WordPress spraudņiem, kas jums jāizmanto jūsu vietnē.

Būtībā ir 3 lietas, kas jums jāmeklē slīdņa spraudnī:

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, vai slīdņa spraudnis ir pilnībā izveidots atsaucīgi. Atsaucība ir būtiska iezīme, kas būtu jāuztur katrai vietnei, jo arvien vairāk cilvēku interneta pārlūkošanai izmanto maza ekrāna rokas ierīces. Ja jūsu slīdņi šādās ierīcēs neder labi, jūs daudz ko palaidīsit garām.

Otrais ir lietošanas ērtums. Tirgū ir vairāki spraudņi, bet tikai daži spraudņi piedāvā lietotājam draudzīgas saskarnes. Nekad neizvēlieties sarežģītu spraudni, jo zaudēsiet daudz svarīgu lietu, mācoties tikai izmantot slīdņa spraudni.

Treškārt, un, iespējams, vissvarīgākā lieta ir ātrums. Bieži tiek ziņots, ka slīdņa spraudņi palēnina vietņu darbību un palielina jūsu tīmekļa lapu ielādes laiku. Ja slīdnis palēnina jūsu vietnes darbību, nav jēgas izmantot šo spraudni. Tā kā tīmekļa vietnes ātrums ir patiešām svarīgs SEO, lietotāju pieredzei un vispārējai biznesa izaugsmei.

Tātad, izvēloties slīdņa spraudni, jums būs jāpārbauda vismaz šīs trīs lietas (atsaucība, lietošanas ērtums un ātrums)..

Tagad dodamies tālāk un apskatīsim WordPress 11 populārākos slīdņa spraudņus.

1. Vienošanās

vienkrāsains WordPress-slīdnis-spraudnis

Sololoquy ir labākais tirgū pieejamais WordPress slīdņa spraudnis. Kad mēs pārbaudījām spraudni ar visām 3 iepriekšminētajām prasībām, tas visiem tiem darbojās lieliski. Tas ir pilnībā atsaucīgs, ērti lietojams un viegls. Izveidojusi WordPress ekspertu komanda, izmantojot augstas kvalitātes kodēšanu un labākās tehnoloģijas, tas piedāvā labākās iespējas skaistu slīdņu izveidošanai.

Sololoquy ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs interfeiss, kas palīdzēs jums viegli izveidot slīdņus. Tas labi integrējas ar jūsu WordPress saskarni un ļauj izmantot attēlus no multivides bibliotēkas. Jūs varat viegli pievienot attēlus, konfigurēt slīdņa iestatījumus un tos publicēt.

Kad esat izveidojis slīdni, slīdni varat iegult savās lapās un ziņās, izmantojot Pievienojiet slīdni poga virs jūsu ziņu redaktora. Varat arī pievienot slīdni dažādās vietnes daļās, izmantojot saīsni, logrīku vai veidnes tagu.

Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu par vienbalsīgo monologu.

2. Viedais slīdnis 3

viedā slīdņa 3 apskats

Smart Slider 3 ir viens no visspēcīgākajiem WordPress slīdņa spraudņiem. Šim WordPress slīdņa spraudnim ir bezmaksas versija, kas piedāvā pilnībā reaģējošus, SEO optimizētus slīdņus jebkurai WordPress tēmai. Bezmaksas versija ir arī ar dinamisku ziņu slīdni, kas ļauj izcelt pēdējās ziņas vai piedāvātās ziņas.

Izmantojot spraudņa pro versiju, jūs varat rediģēt slaidus tāpat kā jūs ar lapu veidotājiem. Tā ērti lietojamās vilkšanas un nomešanas funkcijas ļauj ērti izveidot slīdni sev vēlamā veidā. Tam ir arī 6 unikāli slāņi, lai izveidotu ļoti pielāgotu WordPress slīdni.

Izlasiet mūsu pilnīgo Smart Slider 3 pārskatu.

3. Slīdņa revolūcija

slīdnis-revolūcija-apskats

Slider Revolution ir vislabāk pārdotais WordPress slīdņa spraudnis CodeCanyon tirgū. Tam ir jaudīgs vizuālais redaktors, ar kuru jūs varat viegli izveidot un pielāgot slīdņus WordPress.

Spraudnis pilnībā reaģē, lai jūsu slīdņi izskatās lieliski visās ierīcēs, ieskaitot galddatorus, piezīmjdatorus, planšetdatorus un viedtālruņus. Vēl viena interesanta funkcija ir tas, ka tas ir īsts multimediju atbalsta slīdnis, kas nozīmē, ka varat izmantot attēlus, videoklipus, sociālo mediju plūsmu, kā arī WordPress ziņas un pielāgotas ziņas.

Lai arī tas piedāvā jaudīgas funkcijas un funkcionalitāti, lai palīdzētu jums izveidot lieliskus slīdņus, tas izlaiž dažus lietotājdraudzīguma aspektus. Piemēram, jums jāapmeklē slīdņu saraksts, lai atrastu kodu slīdņa pievienošanai, savukārt Soliloquy to padara vienkāršu ar Pievienojiet slīdni pogu ziņu redaktorā. Arī tā saskarne izskatās savādāk nekā pārējā WordPress lietotāja saskarne, tāpēc iesācējiem sākumā to var atrast mazliet grūtāk.

Izlasiet visu mūsu Slider Revolution pārskatu.

4. LayerSlider

layerlider-WordPress spraudnis

LayerSlider ir vēl viens populārs spraudnis CodeCanyon tirgū. Tas ir uzlabots spraudnis ar daudzām jaudīgām iespējām, kas ļauj izveidot slīdņus, attēlu galerijas ar efektiem, animētas galvenās lapas, lapu blokus vai pat pilnu vietni.

Līdzīgi kā Slider Revolution, arī LayerSlider ir savs vilkšanas un nomešanas interfeiss slīdņu veidošanai. Tātad, kad jūs sākat ar to nodarboties, jums, iespējams, būs jāpavada dažas dienas, lai apgūtu tā saskarni.

Spraudņa priekšrocība ir tā, ka tas ļauj slīdņos pievienot dažādas pārejas un animācijas. Jūs varat izmantot vairāk nekā 200 iepriekš definētus slaidu pārejas, parallaksi un dažādas animācijas. Turklāt jūs varat atrast daudzus premium slīdņu veidnes, kuras varat izmantot savām personīgajām vajadzībām, profesionāla biznesa vietnēm, radošā darba prezentācijai utt..

Izlasiet visu mūsu LayerSlider pārskatu.

5. RoyalSlider

royalslider-WordPress spraudnis

RoyalSlider ir vēl viens visvairāk pārdotais slīdņa spraudnis CodeCanyon tirgū, taču tam ir mazāk pielāgošanas iespēju, pāreju un animācijas efektu, salīdzinot ar iepriekšminētajiem diviem CodeCanyon spraudņiem. Tomēr tam ir visas standarta funkcijas, kas jums būs jāizveido WordPress vietņu slīdņiem.

RoyalSlider koncentrējas uz intuitīvu saskarni un labāku sniegumu. Tas ļauj jums izveidot pieskārienam draudzīgus un atsaucīgus slīdņus ērtai navigācijai. Tam ir slinka ielādes iespēja, lai palīdzētu uzlabot jūsu lapas ātrumu. Turklāt tas ir optimizēts SEO.

Izmantojot RoyalSlider, jūs varat viegli integrēt savus Instagram un Flickr fotoattēlus WordPress slīdņos. Tas arī atbalsta YouTube un Vimeo videoklipus, lai izveidotu saistošākus slīdņus.

6. WD slīdnis

spraudnis pa-wd spraudnis

WD slīdnis ir bezmaksas WordPress spraudnis adaptīvu slīdņu izveidošanai. Spraudnis ļauj jums izveidot ātri ielādējamus un SEO draudzīgus slīdņus, kurus varat ērti pievienot vietņu ziņām, lapām, motīvu galvenēm, sānjoslām un citām vietām.

Varat pievienot gan attēlu, gan video slīdņus ar dažādiem pārejas efektiem, turpretī uzlabotas funkcijas tā bezmaksas versijā nav pieejamas. Filmas lentes, karuseļa un parallaksa efekti ir pieejami tikai apmaksātajā versijā. Turklāt, izmantojot apmaksātu spraudņa versiju, jūs varat izveidot daudzfunkcionālus slīdņus ar teksta, attēlu, video, karstā punkta un sociālo multivides pogu slāņiem..

Spraudnis Slider by WD atbalsta arī skārienekrāna ierīču vadību ar zvēlienu, un tā ir viena no priekšrocībām. Tomēr slīdņa iegulšanas opcijas nav tik draudzīgas kā vienlokālais. Lai iegultu slīdni ziņās un lapās, jums būs jākopē un jāielīmē slīdņa īsais kods, turpretī Soliloquy ļauj pievienot tieši no ziņu redaktora no Pievienojiet slīdni pogu.

7. WonderPlugin WordPress slīdnis

wonderplugin-WordPress-slīdnis

WonderPlugin WordPress slīdnis ir vienkāršs un atsaucīgs WordPress slīdņa spraudnis. Tas ir pieejams gan bezmaksas, gan premium versijās. Ja izvēlaties bezmaksas versiju, tā pievienos ūdenszīmi, kas norāda uz spraudņa sākumlapu.

WonderPlugin WordPress slīdnis atbalsta attēlus, YouTube, Vimeo, mp4 un WebM videoklipus, kā arī WordPress ziņas. Ar sīktēliem varat izveidot gan horizontālus, gan vertikālus slaidrādes un ērti iegult tos savā vietnē.

Turklāt tam ir satriecoši pārejas efekti, piemēram, iebūvētais gaismas kastes efekts, lai izveidotu pievilcīgus slīdņus. Visievērojamākais, ka tam ir vedņa stila lietotāja saskarne, kas palīdz jums viegli izveidot slīdni soli pa solim..

8. Gluds slīdnis

gluds slīdnis-wordpress-plu

Gluds slīdnis spraudnis palīdz jums izveidot gludus un patīkamus WordPress vietņu slīdņus un karuseļus. Tas ir īpaši izstrādāts WordPress CMS, tāpēc tas piedāvā patiešām vienkāršu un lietotājam draudzīgu saskarni WordPress lietotājiem.

Spraudnis palīdz veidot dažādus slīdņus, piemēram, pasta slīdņus, attēlu slīdņus un video slīdņus. Varat vienkārši izmantot WordPress multivides galerijā esošos attēlus un izveidot attēlu slīdņus. Lai slīdņi izskatās unikāli, tas ļauj pielāgot tipogrāfiju, pārejas ātrumu, efektu, fona krāsu, slīdņa augstumu, platumu utt..

Kad esat izveidojis slīdņus, varat tos pievienot savai vietnei, izmantojot saīsnes kodu, logrīku vai veidnes tagu. Varat arī eksportēt slīdņus ar pilniem iestatījumiem uz citām vietnēm.

9. Galvenais slīdnis

galvenais-slīdnis-spraudnis

Galvenais slīdnis ir skaists WordPress pieskāriena slīdņa spraudnis, kas atbalsta skārienjūtīgu navigāciju ar tīru zvēliena žestu. Tas ir pilnībā atsaucīgs un mobilam draudzīgs, un tas labi pielāgojas visām ierīcēm un ekrāniem.

Tas ir satriecošs slāņu slīdnis, kurš visu HTML saturu (piemēram, tekstu un attēlus) var pārvērst slāņos. Tas atbalsta attēlus, video, WordPress ziņas, WooCommerce produktus, Facebook albumus un Flickr galerijas. Pirmkārt, tas nodrošina jūs ar vairāk nekā 90 iepriekš būvētiem slīdņiem, kurus varat izmantot savā vietnē.

Spraudnis ir integrējis Visual Composer, tāpēc slīdņu izveidošana ir vienkārša, izmantojot tā vilkšanas un nomešanas frontend redaktoru.

10. MetaSlider

metaslider-wordpress-spraudnis

MetaSlider ir vienkāršs, tomēr jaudīgs WordPress slīdņa spraudnis, kas ļauj ātri izveidot pilnībā atsaucīgas slīdrādes. Tas nāk ar ļoti daudzām jaudīgām funkcijām, piemēram, video atbalstu, sīktēlu navigāciju, pastmarku slaidiem, animētiem slāņu slaidiem utt.

Spraudnis apvieno 4 spraudņu jaudu: Flex Slider, Nivo Slider, Responsive Slides un Coin Slider. Tātad, jūs varat izvēlēties un izmantot visas viņu funkcijas vienā spraudnī. Turklāt tas ir savietojams ar visiem galvenajiem WordPress spraudņiem un motīviem.

MetaSlider ir pieejams gan bezmaksas, gan premium versijās, tāpēc vispirms varat izmēģināt tā bezmaksas versiju, lai pārbaudītu tā lietojamību.

11. Meteor slaidi

meteor-slaidi-spraudnis

Meteor Slides ir bezmaksas WordPress spraudņa spraudnis, kuru varat lejupielādēt no oficiālā WordPress spraudņa krātuves un izmantot tik daudzās vietnēs, cik vēlaties. Tas palīdz jums izveidot vienkāršas attēlu slaidrādes programmā WordPress.

Meteor Slides ir mobilajām ierīcēm draudzīgs spraudnis, kas pielāgojams jebkurai ierīcei un atbalsta mobilo navigācijas sistēmu mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem. Lai iegultu slīdņus savā vietnē, jums būs jāizmanto īskods, veidnes tags vai logrīks.

Salīdzinot ar citiem spraudņiem šajā sarakstā, tam trūkst vairāku iespēju un funkcionalitātes. Videoklipus nevar pievienot slīdņiem. Tomēr jūs varat to izmantot vienkāršām attēlu slaidrādēm.

12. FlexSlider

Spraudnis FlexSlider-WordPress

FlexSlider ir vēl viens bezmaksas spraudnis WordPress slīdņu izveidošanai. Spraudnis ļauj viegli izveidot pilnībā reaģējošus jQuery slīdņus.

Izmantojot šo spraudni, jūs varat pievienot gan horizontālus, gan vertikālus slaidus un izbalināt animācijas. Tas atbalsta visus galvenos pārlūkus, skārienjūtīgu navigāciju un ir saderīgs ar jaunāko jQuery versiju.

Spraudnis ir vienkāršs jQuery slīdņu rīkkopa, ko varat izmantot vienkāršiem slīdņiem.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress slīdņa spraudņus. Jūs, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu ceļvedi par labākajiem attēlu galerijas WordPress spraudņiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map