14 labākie WordPress Gūtenberga spraudņi, lai uzlabotu jūsu redaktoru (2020)

labākie WordPress Gutenberg spraudņi


Vienmēr WordPress ir bijis iespējams izveidot emuāru ierakstus un multividei bagātas lapas, taču tas varēja būt vienkāršāk. Tagad tas ir pateicoties WordPress Gutenberg redaktoram.

Bez šaubām, Gūtenbergs pārveido jūsu rediģēšanas pieredzi WordPress. Pat ja esat WordPress absolūts iesācējs, varat viegli rakstīt rakstus un izveidot multividei bagātas lapas.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim dažus no labākajiem WordPress Gutenberg spraudņiem, kas uzlabo jūsu rediģēšanas pieredzi.

Kāpēc jums nepieciešami WordPress Gūtenberga spraudņi

WordPress nāk ar daudziem Gūtenberga blokiem, piemēram, rindkopām, attēliem, aizzīmju punktiem utt., Kas ļauj ērti izveidot lapu sev vēlamā veidā, neiegaumējot īso kodu. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties pareizo bloku un pievienot to savai lapai. Ja vēlaties vēl vairāk uzlabot savu rediģēšanas pieredzi, varat instalēt Gūtenberga bloku spraudni.

Piemēram, ja vēlaties pievienot kontakta veidlapu savai lapai, jums vienkārši jāinstalē WPForms un savai lapai jāpievieno WPForms bloks no saraksta Blocks. Pats labākais, ka īsā koda vietā redaktorā redzēsit veidlapas laukus, kas nozīmē, ka jums nav jāpārslēdzas uz priekšskatījuma lapu, lai redzētu, kā izskatās jūsu veidlapa.

1. WPForms

WPForms, lietotāja reģistrācija, spraudnis, lietotāja pieteikšanās spraudnis

WPForms ir viens no populārākajiem veidlapu veidotāju spraudņiem, kas ļauj izveidot dažāda veida formas, izmantojot bloku. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pievienot kontaktformu, aptaujas veidlapu, maksājuma veidlapu vai citas formas, WPForms ļauj to viegli iegult savā lapā.

Jūs varat viegli izvēlēties no iepriekš izveidotu veidņu bibliotēkas un, ja vēlaties, sākt to pielāgot. Visas veidlapas, kuras izveidojat, izmantojot WPForms, ir atsaucīgas, kas nozīmē, ka tās lieliski izskatās tālrunī, planšetdatorā un datorā.

2. Envira galerija

envira galerijas apskats

Izmantojot Envira galeriju, jūs varat izveidot attēlu un video galerijas savā WordPress vietnē. Varat izmantot vietējos blokus, lai iegultu galerijas savā vietnē.

Spraudnis ļauj jūsu galerijās izmantot dažas patiešām lieliskas funkcijas, piemēram, aizsardzību pret ūdenszīmi, attēla pārbaudi utt. Varat arī pārdot savus attēlus, izmantojot vienkāršu digitālo lejupielādi vai WooCommerce integrāciju..

3. Atomu bloki

Atomu bloki, Gūtenberga bloku spraudņi

Atomu bloki ir vēl viens pārsteidzošs WordPress Gūtenberga spraudnis, kas piedāvā lieliskas iespējas savai vietnei pievienot skaistus pielāgotos blokus. Tā ir bloku kolekcija Gūtenberga redaktoram, kas ļauj jums viegli izveidot lapu tā, kā vēlaties.

Tas nāk ar visdažādākajiem blokiem, piemēram, modernu kolonnu bloku, biļetenu bloku, cenu tabulām, konteineriem, pogām un daudz ko citu. Pats labākais, ka jūs varat izmantot šo spraudni ar jebkuru motīvu, kuru vēlaties.

4. Kadence

Kadence ir pārsteidzošs WordPress Gutenberg bloka spraudnis, kas nāk ar skaistiem pielāgotiem blokiem, kuri ir gatavi lietošanai uzreiz. Tās bloķēšanas opcijas palaiž diapazonu no ikonām, pogām līdz rindai un režģim / karuselim.

Visi šie bloki ir īpaši elastīgi un atbalsta vairāk nekā 800 Google fontus. Jums būs arī vairāk nekā 1500 ikonu, no kurām izvēlēties.

5. KingBlocks

Kingblocks

KingBlocks ir WordPress Gutenberg spraudnis, kas nāk ar 20 pārsteidzošiem jūsu vietnes blokiem. Visi bloki ir pilnībā reaģējoši, tāpēc jūsu saturs izskatīsies lieliski neatkarīgi no ierīces, kuru izmantojat savas vietnes pārlūkošanai.

KingBlocks izmanto Leaflet JavaScript bibliotēku, lai savās lapās iegultu mobilajām ierīcēm draudzīgu karti. Šis spraudnis ir savietojams ar lielāko daļu motīvu un spraudņu.

6. CPElementia

CPElementia

CPElementia ir vēl viens WordPress Gutenberg spraudnis, kas piedāvā milzīgu Gūtenberga bloku kolekciju un paplašinātas komponentu funkcijas. Šo spraudni var iegādāties Codecanyon tirgū.

Šeit ir daži CPElementia pieejamie bloki:

 • atpakaļskaitīšanas taimeris
 • funkciju rūtiņas
 • sociālās ikonas
 • cenu sarakstus
 • un vēl…

7. Solo bloki

Solo

SoloBlocks ir jauks spraudnis, kas ļauj jums izveidot bagātīgus savas vietnes izkārtojumus. Izmantojot šo spraudni, varat bez grūtībām pievienot savai vietnei papildu blokus. Tas piedāvā vienkāršāko veidu, kā pievienot vairāk bloku, un jums tas vienkārši patiks.

Šis spraudnis ir saderīgs ar gandrīz visām mūsdienu tēmām, un, ja vēlaties, varat izmantot arī jebkuru citu uzlaboto spraudni.

8. Inster Instagram bloķēt

Gūtenberga bloku spraudņi

Instagram popularitāte katru dienu pieaug. Ja jums patīk izmantot Instagram un vēlaties parādīt savu profilu savā WordPress vietnē, Inster Instagram bloks ir viens spraudnis, kas jums jāpārbauda. Izmantojot šo spraudni, jūs varat parādīt savu profilu režģa formā, izmantojot tā Gūtenberga blokus.

Inster ļauj parādīt Instagram plūsmu, izmantojot savu lietotājvārdu, atrašanās vietas ID vai tagu. Jūsu attēli tiks lieliski parādīti visās ierīcēs. Tas arī ļauj jums pievienot sākotnējos animācijas efektus, lai sniegtu atšķirīgu izskatu.

9. Otter Blocks

Ūdrs ir bezmaksas Gūtenberga bloka spraudnis, kas ļauj jūsu vietnei pievienot dažus patiešām lieliskus blokus. Varat izmantot šos blokus, lai izveidotu jebkura veida dizainu, ieskaitot sarežģītas e-komercijas lapas.

Izmantojot Otter Blocks, varat pievienot dažus uzlabotus virsrakstu blokus, sekciju blokus, pogu grupas, atsauksmes, Google kartes un daudz ko citu. Lai to sagatavotu, jums vajadzēs tikai dažas sekundes.

10. Galīgie bloki

Galīgais bloka spraudnis

Galīgie bloki ir vēl viens populārs WordPress Gūtenberga spraudnis, kas jau ir ievietojis 2k aktīvās instalācijas. Šis spraudnis nodrošina 18 bloku kolekciju, lai jūsu vietnei būtu izteikts izskats.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot portfeļa vietni, e-komercijas veikalu vai ko citu, jums ir visi nepieciešamie bloki. Ultimate Blocks lieliski darbojas kopā ar citiem uzlabotajiem spraudņiem un izskatās satriecoši visos ekrāna izmēros. Tas ir savietojams arī visos pārlūkos.

11. Advanced Gūtenbergs

Advanced Gutenberg, bloķējiet spraudņus

Izvērstā Gūtenberga ir lielisks spraudnis, kas iekļauts visos būtiskajos blokos, kas jums būs nepieciešami, lai uzlabotu rediģēšanas pieredzi. Tam ir vairāk nekā 20 izcili bloki, kas ir pilnībā pielāgojami.

Šis ir bezmaksas spraudnis, kuru ir iespējams lejupielādēt vietnē WordPress.org. Tas ir instalēts vairāk nekā 10 000 vietnēs visā pasaulē.

12. Saliekams

Izmantojiet lietošanai gatavus pielāgotos blokus Saliekams viens uz otra lai jūsu dizains izceltos. Visi Stackable piedāvātie bloki ir īpaši izturīgi un īpaši elastīgi.

Kopumā tas piedāvā 23 bloku stilus. Varat izmantot šos blokus, lai skaisti parādītu savu saturu.

13. Kobloki

Kobloki ir vēl viens Gūtenberga bloka spraudnis, kas jums jāpārbauda. Lai arī tas ir bezmaksas spraudnis, tas nāk ar pārsteidzošāko bloku kolekciju, kuru jums patiks izmantot. Ja vēlaties iegūt reālu lapu veidotāju pieredzi, izmantojot blokus, tas ir spraudnis, kas jums noteikti būs nepieciešams.

Jūs varēsit izmantot vairāk nekā 23 blokus, lai izpildītu jūsu prasības. Sākot no pārtikas blokiem, gif blokiem, noklikšķiniet uz tweet bloku un vairāk, šis spraudnis piedāvā visu, kas trūkst Gūtenberga redaktorā.

14. TinyMCE

TinyMCE Advanced

TinyMCE nedaudz atšķiras no spraudņiem, par kuriem mēs līdz šim runājām. Šis spraudnis palīdz jums pieturēties pie klasiskā redaktora, ja joprojām neesat gatavs pārslēgties uz Gūtenbergu. Turklāt jūs varat piekļūt visām pārsteidzošajām bloka redaktora funkcijām.

Spraudnim ir uzlabota poga “Notīrīt formatēšanu” un vairāki papildu iestatījumi jūsu tabulām. Jums ir arī iespēja vienmēr saglabāt rindkopu tagus bloka redaktorā.

Šie ir daži no WordPress Gutenberg spraudņiem, kas uzlabo jūsu WordPress rediģēšanas pieredzi. Ja Tu gribi izveidojiet skaistas vietnes, kas veic reklāmguvumus, šeit ir daži projektēšanas principi jums ir nepieciešams izbraukšana.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map