15 labākie WordPress spraudņi sānjoslām un logrīkiem

Labākie WordPress spraudņi sānjoslām un logrīkiem


Vai jūs meklējat labākos WordPress spraudņus sānjoslām un logrīkiem?

Sānjoslas logrīki palīdz jūsu vietnē iekļaut informāciju, kas citādi varētu neatbilst. WordPress motīviem ir sānjoslas izkārtojumi un pielāgoti logrīki, kas ļauj parādīt informāciju jūsu vietnē. Papildu logrīku opcijām varat izmantot sānu joslu un logrīku spraudni.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem labākajiem WordPress spraudņiem sānjoslām un logrīkiem.

Labāko WordPress spraudņu izvēle sānjoslām un logrīkiem

Šeit ir daži izplatīti WordPress sānjoslu un logrīku piemēri, kurus jūs varētu vēlēties pievienot savai vietnei:

 • Tūlītēja navigācija: Sānjoslas navigācijas izvēlne palīdz lietotājiem pārvietoties uz svarīgām jūsu vietnes lapām.
 • Saziņas veidlapa: Logrīks ar kontaktinformācijas formu ļauj lietotājiem ātri ar jums sazināties. Šo logrīku varat pievienot sānjoslā, kājenē vai jebkurā vietnes logrīku vietā.
 • Konkurss un dāvanas: Labākais veids, kā palaist dāvanu, ir parādīt to kā sānjoslas logrīku
 • Reklāmkarogi: Varat izmantot pielāgotus reklāmas logrīkus, lai reklamētu ar nišu saistītus zīmolus un nopelnītu naudu tiešsaistē.
 • Kartes: Lai pievienotu kartes sānjoslai, varat atrast vairākus WordPress spraudņus. Šīs kartes ir noderīgas, lai lietotājiem sniegtu priekšstatu par jūsu atrašanās vietu.
 • Lietotāju atsauksmes: Atsauksmes darbojas kā sociāls pierādījums, kas veicina auditorijas uzticēšanos

1. WPForms

WPForms

WPForms ir iesācējiem draudzīgākais WordPress kontaktformas spraudnis, kas nāk ar pielāgotas formas logrīku sānjoslai un citām logrīku jomām.

Šim spraudnim ir arī vilkšanas un nomešanas veidlapu veidotājs un veidlapu veidņu papildinājums, lai viegli izveidotu jebkura veida veidlapas. Tas ļauj jums atsevišķi pielāgot veidlapas logrīku iestatījumus.

Iegūstiet WPForms spraudni jau šodien!

2. RafflePress

RafflePress

RafflePress ir labākais WordPress dāvanu un konkursa spraudnis, kas piedāvā pielāgotu konkursa logrīku sānjoslai, kājenei un citiem logrīku apgabaliem.

Tas palīdz palielināt jūsu vietnes trafiku un piesaistīt lietotājus, lai uzlabotu jūsu lapu klasifikāciju. Tas nemanāmi darbojas ar lapu veidotājiem, lai jūsu vietnes lapām pievienotu dāvanas.

Iegūstiet RafflePress spraudni jau šodien!

3. VietnesOrigin logrīku pakete

VietneOrigin Widgets Bundle

VietneOrigin Widgets Bundle ir bezmaksas WordPress spraudnis sānjoslām un logrīkiem. Tas nāk ar pielāgotu logrīku komplektu, ko varat pievienot vietnes logrīku apgabalos.

Ievērojamākie logrīki ietver Google Maps logrīku, pogu logrīku, attēlu logrīku, aicinājuma uz darbību logrīku, cenu tabulas logrīku un daudz ko citu. Varat arī izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotājus, lai galvenajā lapā izmantotu logrīkus.

Iegūstiet vietnesOrigin Widgets Bundle spraudni jau šodien!

4. Adsanity

Adsanity

Adsanity ir WordPress reklāmu pārvaldības spraudnis, kas ļauj daudzās jomās, ieskaitot logrīkus, parādīt pašpašturētas, kā arī tīkla reklāmas.

Spraudnis sniedz arī ieskatu jūsu reklāmu veiktspējā, parādot grafisko statistiku WordPress informācijas panelī.

Iegūstiet spraudni Adsanity jau šodien!

5. Monarhs

Monarhs

Monarhs ir WordPress sociālo mediju koplietošanas spraudnis, ko izstrādājusi Elegant Themes. Spraudnis ļauj parādīt sociālās koplietošanas ikonas vairākās vietās, ieskaitot ziņas augšdaļu un apakšu, peldošo joslu, sānjoslas logrīku zonu un daudz ko citu..

Šis spraudnis ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 20 sociālajiem tīkliem, ko parādīt savā vietnē jūsu logrīku apgabalā. Jūs varat izvēlēties ikonas orientāciju un pielāgotas krāsas.

Iegūstiet Monarch spraudni jau šodien!

6. Smash Balloon Social Photo Feed

Sagraut balonu

Smash Balloon Social Photo Feed ir WordPress spraudnis, lai importētu plūsmas no sociālajiem kanāliem, piemēram, Facebook, Twitter, Instagram utt. Tam ir vairākas iespējas, lai jūsu vietnē parādītu sociālo plūsmu, ieskaitot sānjoslas logrīku, īskodu un veidņu tagus..

Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt plūsmu demonstrēšanu un ļauj pielāgot tās, lai tās atbilstu jūsu motīvam.

Iegūstiet spraudni Smash Balloon Social Photo Feed šodien!

7. Apzinās satura sānjoslas

Apzinās satura sānjoslas

Apzinās satura sānjoslas ir bezmaksas WordPress logrīku apgabala spraudnis. Tas ļauj jums izveidot pielāgotas sānjoslas un logrīku apgabalus savai vietnei, nerakstot nevienu kodu.

Spraudnis dod iespēju atsevišķi izvēlēties sānjoslas un logrīkus. Tas ir ērti lietojams un darbojas ar lielāko daļu WordPress motīvu un spraudņu.

Iegūstiet jau šodien spraudni Content Aware Sidebars!

8. Pielāgotas sānjoslas

Pielāgotas sānjoslas

Pielāgotas sānjoslas ir bezmaksas WordPress spraudnis, lai aizstātu jūsu iebūvētās sānjoslas un logrīkus ar pielāgotajām opcijām. Tas palīdz jūsu lapās un ziņās parādīt dažādas sānjoslas.

Izmantojot sānjoslu un logrīku pārvaldnieku, tas nemanāmi tiek integrēts ar jūsu WordPress logrīka iestatījumiem. Tas lieliski darbojas arī ar WordPress vairāku vietņu tīklu.

Iegūstiet pielāgoto sānjoslu spraudni jau šodien!

9. Maps logrīks Google Maps

Maps logrīki pakalpojumam Google Maps

Karšu logrīks pakalpojumam Google Maps ir WordPress spraudnis, lai pievienotu Google Maps jūsu vietnes logrīku apgabaliem. Tas ļauj jums pievienot logrīka nosaukumu un adresi, kuru vēlaties parādīt kartē.

Citi logrīku iestatījumi ietver pielāgotu izmēru, tālummaiņas līmeni, tapu krāsu, tapu izmēru, kartes krāsu shēmas un daudz ko citu.

Iegūstiet Google Maps spraudņa karšu logrīku jau šodien!

10. Labāka meklēšana

Labāka meklēšana

Labāka meklēšana ir WordPress meklēšanas spraudnis ar papildu konfigurācijas opcijām, lai pārspētu jūsu noklusējuma meklētājprogrammu. Spraudnis atbalsta Gūtenberga emuāru redaktoru, kā arī lieliski iekļaujas jūsu sānjoslas logrīku apgabalā.

Tas parāda vairāk rezultātu, kā arī demonstrē meklēšanas rezultātus reprezentablā veidā. Tas atbilst daļējiem meklēšanas vārdiem, lai parādītu atbilstošus rezultātus un izvairītos no kļūdu lapām.

Iegūstiet labākas meklēšanas spraudni jau šodien!

11. Viedais autora logrīks

Viedais autora logrīks

Viedais autora logrīks ir vienkāršs WordPress spraudnis, lai logrīkā parādītu ziņas par autoru. Tas piedāvā elastīgas iespējas, lai logrīkā parādītu detalizētu informāciju par autoru.

Spraudnis automātiski identificē ziņas autoru atsevišķās ziņās. Tam ir pielāgots iemiesojuma izmērs, lai logrīkā tiktu parādīts autora profila fotoattēls un vārds. Varat arī saistīt vārdu un attēlu ar autora ziņu arhīviem.

Iegūstiet viedā autora logrīka spraudni jau šodien!

12. Atsauksmju logrīks

Atsauksmju logrīks

Atsauksmju logrīks ir bezmaksas WordPress spraudnis, lai parādītu lietotāju atsauksmes sānjoslas un logrīku apgabalos. Tas ļauj jums pievienot izlases veida slīdni vai manuāli uzskaitīt atsauksmes.

Spraudnis nāk ar vairākām displeja opcijām. Tas piedāvā arī karuseļa, izbalēšanas un slīdēšanas pārejas, lai skaisti parādītu jūsu atsauksmes.

Iegūstiet ieteikumu logrīka spraudni jau šodien!

13. Ar kontekstu saistītās ziņas

Ar kontekstu saistītās ziņas

Ar kontekstu saistītās ziņas ir spēcīgs spraudnis, lai parādītu saistītos rakstus sānjoslā un ziņās. Tas gudri atlasa nejaušas ziņas, pamatojoties uz jūsu raksta virsrakstu un saturu.

Tas arī atbalsta sīktēlus, pielāgotos CSS stilus un ziņu veidus. Spraudnim ir pielāgots logrīks un īskods, lai parādītu saistītos ziņojumus sānjoslā, kājenē vai jebkurā logrīka apgabalā.

Iegūstiet spraudni ar kontekstu saistītajām ziņām jau šodien!

14. Veicamas formas

milzīgu formu apskats

Formidable Forms ir populārs WordPress velciet un nometiet veidlapu veidotāja spraudni, kas ļauj pievienot veidlapu sānjoslā. Izmantojot šo spraudni, jūs varat izveidot skaistas un uzlabotas formas un pievienot tās jebkur, kur tiek atbalstīts logrīks. Varat arī pievienot to savām ziņām un lapām.

Lielajām veidlapām ir pievienotas daudz uzlabotas funkcijas, piemēram, aprēķins, kas ļauj viegli izveidot sarežģītas formas.

Iegūstiet spraudni Formidable Forms jau šodien!

15. Logrīku opcijas

Logrīku opcijas

Logrīku opcijas ir WordPress logrīku vadības spraudnis. Tas ir vienas pieturas risinājums, lai kontrolētu savus WordPress logrīkus. Spraudnis ļauj arī pielāgot logrīkus lapu redzamības, ierīču redzamības, pielāgotas izlīdzināšanas un daudz ko citu.

Logrīkus var parādīt / paslēpt arī noteiktā datumā vai datumu diapazonā. Izmantojot pielāgotas stila opcijas, jūs varat ātri pievērst vairāk uzmanības saviem vienkāršajiem logrīkiem.

Iegūstiet logrīku opciju spraudni jau šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress spraudņus sānjoslām un logrīkiem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem Google Maps spraudņiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map