18 Jetpack alternatīvas iespēju iegūšanai bez uzpūšanās

Labākās WordPress Jetpack spraudņa alternatīvas


Vai vēlaties uzzināt labākās alternatīvas, lai aizstātu Jetpack spraudni WordPress? Jūs, iespējams, zināt, ka Jetpack piedāvā daudz funkciju, tāpēc tas ir tik populārs lietotāju vidū. Bet dažreiz jūsu vietnei ir nepieciešama lielāka elastība un funkcijas, kas nav pieejamas vietnē Jetpack.

Šajā rakstā mēs dalīsimies WordPress Jetpack spraudņa labākajām alternatīvām.

Kāpēc jums ir vajadzīgas Jetpack alternatīvas?

Jetpack ir vispopulārākais WordPress spraudnis, kas piedāvā dažādas funkcijas un iespējas vienā instalācijā. Jūs varat vienkārši iespējot vai atspējot funkcijas atbilstoši jūsu vietnes prasībām.

Tomēr Jetpack ne vienmēr būs pilnīgs risinājums jūsu vietnei. Jums, iespējams, būs jāpievieno citas funkcijas, un tāpēc jums būs jāmeklē alternatīvi WordPress spraudņi.

Šie trešo pušu WordPress spraudņi piedāvās citas iespējas, kas nav pieejamas Jetpack.

Pirms darba sākšanas apskatīsim Jetpack lietošanas priekšrocības un trūkumus, lai saprastu vairāk par to, kāpēc jums ir nepieciešami alternatīvie spraudņi.

Jetpack priekšrocības:

 • Iegūstiet visas nepieciešamās funkcijas vienā spraudnī, un to ir viegli iestatīt.
 • Jetpack pieder Automattic, tam pašam uzņēmumam, kas atrodas aiz WordPress.com, tāpēc spraudnis ir pilnībā optimizēts un nodrošina veiktspēju svaigu.
 • Tās saskarne ir vienkārša un ērti pārvaldāma funkcijām.

Jetpack trūkumi:

 • Lai Jetpack instalētu savā vietnē, jums būs nepieciešams WordPress.com konts.
 • Lai arī Jetpack spraudnis ir bezmaksas, tam ir maksas paplašinājumi, kas var būt ļoti dārgi.
 • Tam ir ierobežojumi e-pasta sūtīšanas funkcionalitātē, kas ir galvenā nepieciešamība visiem vietņu īpašniekiem.
 • Izmantojot Jetpack, jums ir nepieciešams 1 spraudnis, un būs grūti ātri pievienot savai vietnei citas funkcijas.

Tagad, kad jūs zināt priekšrocības un trūkumus, apskatīsim labākās WordPress Jetpack spraudņa alternatīvas..

1. WPForms

WPForms

WPForms ir labākais WordPress kontaktu formu spraudnis. Tas var viegli aizstāt Jetpack atsauksmes veidlapas funkcionalitāti. WPForms ir gan bezmaksas, gan premium versijas.

WPForms spraudnī ir veidlapu veidotājs un vairākas iebūvētas veidnes, lai ātri izveidotu jebkuru nepieciešamo formu. Varat vilkt un nomest WPForm veidotājā, lai izveidotu kontakta formu un pievienotu to WordPress ziņās / lapās, izmantojot teksta redaktorā saīsni vai pogu Pievienot veidlapu..

Piemaksu versija piedāvā vairāk veidņu un uzlabotas funkcijas, lai lietotājiem uzlabotu kontaktu formas pieredzi.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights ir labākais Google Analytics risinājums jūsu WordPress vietnei. Tā ir alternatīva Jetpack statistikas modulim. Grūtākais ir tas, ka Jetpack statistikas modulis nekur nav tuvu Google Analytics piedāvātajām funkcijām.

MonsterInsights, no otras puses, ļauj izmantot Google Analytics, kas ir visplašākais pastāvošais Analytics risinājums, jaudīgās iespējas. Tas piedāvā lieliskus ziņošanas rīkus, lai pārraudzītu vietņu trafiku un citu noderīgu statistiku par jūsu lietotājiem.

Tas ir populārs spraudnis ar vairāk nekā 1 miljonu aktīvu instalēšanu programmā WordPress. Uzņēmumam MonsterInsights ir premium plāni pievienot vairāk rīku un opciju jūsu Google Analytics informācijas panelim.

Uzziniet, kā pievienot Google Analytics savam WordPress informācijas panelim.

3. Envira galerija

Envira galerija

Envira galerija ir viens no labākajiem WordPress galerijas spraudņiem. Tas aizstāj Jetpack adaptīvās galerijas funkciju. Envira var izmantot, lai jūsu WordPress vietnē pievienotu pielāgotas, skaistas attēlu galerijas ar uznirstošajiem logiem.

Pēc noklusējuma WordPress tās multivides bibliotēkas opcijās ir arī attēlu galerijas funkcija. Šī ir ļoti vienkārša galerija ar ierobežotām funkcijām vai bez tām. Envira galerija ļauj WordPress pievienot sarežģīti detalizētas attēlu galerijas.

4. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus ir viens no labākajiem WordPress rezerves spraudņiem nozarē. Tā ir alternatīva Jetpack rezerves funkcionalitātei. Jetpack ir maksas paplašinājums, lai WordPress pievienotu automatizētu dublēšanas funkciju. Tomēr, izmantojot UpdraftPlus, varat viegli izveidot savas WordPress vietnes dublējumus.

Tas ļauj arī plānot automatizētas dublējumkopijas, lai ietaupītu jūsu laiku. Lai saglabātu vietnes dublējumus, UpdraftPlus ir vairākas glabāšanas vietas, piemēram, Google disks, Dropbox utt. Varat pārvaldīt vietu, kur vēlaties saglabāt dublējumu, un tā automātiski izveidos visas jūsu vietnes dublējumus.

Izmantojot UpdraftPlus, varat arī viegli atjaunot dublējumus WordPress.

5. Sucuri skeneris

Sucuri

Sucuri Scanner ir spēcīgs WordPress drošības spraudnis. Tas var viegli aizstāt Jetpack skeneri. Lai skenētu ļaunprogrammatūru vietnē Jetpack, jums būs jāizmanto premium plāni. Tomēr Sucuri Scanner piedāvā bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, melnā saraksta uzraudzību, drošību pēc uzlaušanas, rūdīšanas drošību, failu augšupielādes pārbaudes un failu integritātes pārbaudes.

Turklāt Sucuri Scanner ir WordPress ugunsmūris, lai bloķētu visas aizdomīgās darbības un izveidotu slāņus, lai aizsargātu jūsu vietni no hakeriem. Tas ir visspēcīgākais pieejamais WordPress drošības risinājums.

6. AdSanity

AdSanity

AdSanity ļauj pārvaldīt savas vietnes reklāmas tieši no WordPress informācijas paneļa. Tas ļauj jums izveidot savas reklāmas un parādīt tās WordPress. AdSanity ir WordAds alternatīva Jetpack reklāmām.

Jetpack Ads ir ierobežota pieeja, ja tā integrē citus trešo personu pakalpojumus. Tomēr Adsanity lieliski darbojas ar visiem reklāmas pakalpojumiem, piemēram, Google Adsense, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu reklāmas WordPress.

Tas ir lietotājam draudzīgs reklāmas risinājums, kuru ir viegli iestatīt jūsu WordPress vietnē.

7. Rauga SEO

Rauga SEO

Yoast SEO ir populārs WordPress SEO spraudnis. Tā ir lieliska alternatīva Jetpack SEO funkcijām. Ja WordPress izmantojat Jetpack SEO, jums būs nepieciešams viņu profesionālais plāns, lai piekļūtu visām tā funkcijām, kas ir dārgi.

Jetpack pamata SEO ir ierobežots iespēju un funkciju ziņā. Tomēr jūs varat izmantot bezmaksas Yoast SEO spraudni plašiem rīkiem, piemēram, XML vietņu kartēm, attēlu integrācijai sociālajā tīklā, meta informācijai, SEO brīdinājumiem un citam..

Jums vajadzētu iepazīties ar šo rokasgrāmatu vietnē kā pareizi iestatīt Yoast SEO programmā WordPress ja esat ieinteresēts sākt darbu ar šo spraudni.

8. Akismet

Akismet

Akismet piegādā katru WordPress instalāciju bez maksas, un tas ir labākais surogātpasta filtrēšanas spraudnis jūsu vietnei. Tomēr jums būs jāiegādājas prēmijas plāns Jetpack pamata surogātpasta filtrēšanai. Akismetu var izmantot kā Jetpack surogātpasta bloķēšanas funkcijas aizstājēju.

Citas ievērojamas Akismet funkcijas ietver automātisku visu komentāru filtrēšanu, surogātpasta samazināšanu un daudz ko citu. Tas ļauj ietaupīt laiku, izmantojot tās jaudīgās un uzlabotās surogātpasta filtrēšanas funkcijas, tāpēc jums būs mazāk komentāru, ko pārskatīt un publicēt WordPress.

9. Vēl viens saistītu ziņu spraudnis

Vēl viens saistītu ziņu spraudnis

WordPress parasti izmanto emuāru veidošanai, un tāpēc ir svarīgi, lai būtu saistīta ziņu funkcija. Vēl viens saistīts amats ir WordPress spraudnis, kas skaisti parāda jūsu saistītās ziņas. Tas var viegli aizstāt ar Jetpack saistīto ziņu funkcionalitāti.

Spraudnis ir ļoti pielāgojams un atbalsta pielāgotos ziņu veidus, kas atrodas ārpus kastes. Tas dod jums pilnīgu kontroli pār to, kur vēlaties pievienot saistītās ziņas. Tas arī ļauj jums pievienot saistītās ziņas sava WordPress emuāra RSS plūsmai.

10. WP uz buferi

WP uz buferi

WP to Buffer ir labākais WordPress post plānošanas spraudnis, jo tas viegli savieno jūsu emuāru ar lietotni Buffer. Lietotne Buffer ļauj automātiski plānot un dalīties ar jūsu ziņām sociālo mediju kanālos. Jetpack piedāvā publicitātes funkciju ar līdzīgu funkcionalitāti, bet WP to Buffer ir elastīgāks, izmantojot sociālo mediju platformas.

Jūs varat ietaupīt laiku, automātiski ievietojot emuārus savos sociālo mediju profilos. WP to Buffer ir viegli iestatīt un sniedz jums pilnīgu kontroli par to, kuras ziņas vēlaties kopīgot sociālajos profilos.

11. De: Komentāri

Sadalīšanās

De: Komentāri ir spēcīgs WordPress spraudnis, ko izmanto, lai piesaistītu savus apmeklētājus komentāros. Tas pievieno funkcijas jūsu WordPress komentāru apgabalā un padara to par sociālu platformu jūsu lietotājiem. Varat pievienot komentāru vērtējumu, dalīties ar komentāriem par sociālajiem profiliem, pieteikties, izmantojot sociālo mediju profilus, dot nozīmītes lietotājiem un daudz ko citu.

Tas ir premium klases spraudnis, taču katra santīma vērts. Jūsu lietotāji var iesaistīties savā starpā komentāros un pavadīt vairāk laika jūsu vietnē, kas uzlabo jūsu SEO klasifikāciju.

12. Pingdom

Pingdom

Jetpack piedāvā vietnes uzraudzības rīku, kas brīdina jūs, kad jūsu vietne nedarbojas vai atkal darbojas. Tomēr Pingdom ir sarežģītāks rīks ar līdzīgu funkcionalitāti.

Jūs varat izveidot kontu un integrēt 1 vietni vietnē Pingdom. Tas jums nosūta e-pasta paziņojumus par jūsu vietnes statusu. Tas arī parāda jūsu Pingdom konta informācijas panelī izmantoto laiku.

13. WordPress Infinite Scroll

WordPress Infinite Scroll

WordPress Infinite Scroll ir lieliska iespēja ielādēt saturu tikai tad, kad lietotāji ritina jūsu vietni. To var izmantot kā alternatīvu Jetpack ritināšanas funkcionalitātei.

Motīvā jāpievieno koda fragments, un jūs esat gatavs ar bezgalīgo ritināšanu. Varat automātiski ielādēt WordPress ziņas, kad lietotāji ritina lapu uz leju, vai ritinot pievienot pogu “ielādēt vairāk ziņu”..

14. Kopīgais skaits

Kopīgais skaits

Shared Counts ir jūsu WordPress vietnes sociālo akciju skaitītāja spraudnis. Tas aprēķina kopējo jūsu ziņu kopīgošanas skaitu tādos sociālo mediju kanālos kā Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn un Stumbleupon.

Tajā ir pogu stili, dalīšanās skaitītāju izkārtojumi, kopējais akciju skaitītājs un daudz kas cits. Pielāgotie iestatījumi ļauj iestatīt parādīšanas secību sociālo kopīgošanas pogām. Kad iestatījumi būs saglabāti, tas automātiski pievienos sociālās pogas visām jūsu WordPress lapām un ziņām.

15. MailChimp

MailChimp

MailChimp ir viens no labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem nozarē. To var izmantot, lai sasniegtu maksimāli daudz cilvēku savā nišā. Tas var viegli aizstāt Jetpack e-pasta abonēšanas funkciju. Jetpack ir ļoti ierobežota e-pasta mārketinga funkcionalitāte.

Tomēr MailChimp sniedz jums pilnīgu piekļuvi abonementu sarakstam un ļauj abonentiem sūtīt ikdienas, nedēļas vai mēneša e-pastus. Varat filtrēt abonentus sarakstos un nosūtīt pielāgotus e-pastus, izmantojot MailChimp. Jūs arī vēlaties uzzināt par MailChimp alternatīvām.

Tas ir premium klases pakalpojums ar neierobežotu skaitu e-pasta ziņojumu, ko var nosūtīt visiem abonentiem. Viņu bezmaksas versija ļauj pārvaldīt līdz 2000 abonentiem un mēnesī nosūtīt 12 000 e-pastus.

Jums vajadzētu arī iepazīties ar mūsu ceļvedi par efektīviem padomiem, kā iegūt vairāk e-pasta abonentu.

16. Mākoņa aizdegšanās

Mākoņa uzliesmojums

CDN pakalpojums var uzlabot jūsu vietnes ātrumu un padarīt to izcilu. Cloudflare ir vispopulārākais CDN pakalpojums pasaulē ar augstākām iespējām un aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem.

To var izmantot kā alternatīvu divām svarīgām Jetpack funkcijām, ieskaitot to CDN un brutālu spēku uzbrukuma aizsardzību. Jetpack CDN funkcionalitātē ir ierobežotas iespējas. Tomēr Cloudflare ir vislabākais pakalpojums, un tas apkalpo statisku saturu, izmantojot viņu globālo CDN.

17. Lustīgā slodze

Slinks slodze

Lazy Load ir lieliska funkcija, lai paātrinātu jūsu vietni. Jūs varat izmantot WordPress spraudni BJ Lazy Load, lai savam saturam, attēliem, sīktēlu ievietošanai, gravatāriem un citam lietotu slinku ielādi. Tas var viegli aizstāt Jetpack slinko attēlu moduli, kas ierobežo jūs tikai ar attēliem.

Oriģinālajiem attēliem varat pievienot arī vietturu sīktēlus. BJ Lazy Load ļauj atjaunot sīktēlus un samazināt failu izmērus, lai attēlus ielādētu ātrāk nekā jebkad agrāk.

18. Easy Updates Manager

Vienkāršu atjauninājumu pārvaldnieks

Jetpack ir automātiska spraudņu atjaunināšanas funkcionalitāte, kas ļauj atjaunināt WordPress spraudņus. Easy Updates Manager ir alternatīva šai funkcijai un ļauj atjaunināt WordPress kodolu, motīvu un spraudņus.

Tas ir ļoti pielāgojams spraudnis un piedāvā lielu elastību, lai pārvaldītu savus WordPress atjauninājumus. Varat arī iestatīt manuālu un automātisku WordPress motīva un spraudņu atjaunināšanu.

Nepalaidiet garām šo rakstu par gramatiku vs Hemingvejs vs Jetpack.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrast labākās WordPress Jetpack spraudņa alternatīvas. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress aptaujas spraudņiem, lai apkopotu lietotāju atsauksmes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map