18 labākie WordPress komentāri spraudņi, lai veicinātu iesaisti

labākais WordPress komentāri spraudņi


Vai jūs meklējat labākos WordPress komentāru spraudņus savai vietnei? Aktīvu komentāru sadaļas izveidošana savā WordPress emuārā ir svarīga, lai izveidotu spēcīgas attiecības ar lasītājiem un piesaistītu trafiku uz jūsu vietni. Komentāru sadaļa, kas aizraujas ar sarunu, padarīs jūsu emuāru par vietu, kurā lietotāji vēlas atgriezties atkal un atkal. Bet var būt grūti radīt vērtīgus komentārus savā emuārā.

Tāpēc šajā rakstā mēs dalīsimies ar jums 18 labākajiem WordPress komentāru spraudņiem, lai palīdzētu jums radīt vairāk komentāru, pārvaldīt komentārus un attīstīt emuāru. Iesim iekšā!

1.De .: komentāri

decomments-best-wordpress-comment-plugins

De: komentāri ir visspēcīgākais WordPress spraudnis komentāriem. Šis premium spraudnis piedāvā virkni rīku, kas palīdzēs palielināt iesaisti emuārā.

Jūs varat pilnībā pārskatīt savu komentāru sadaļu un ļaut saviem lasītājiem veikt dažādas darbības, piemēram, balsot par komentāriem, lai viņiem patīk un nepatīk, izmantojiet sociālās pieteikšanās funkciju un pierakstieties ar saviem esošajiem kontiem, kopīgojiet komentārus sociālajos medijos un daudz ko citu. Lietotāji pat var komentāriem pievienot attēlus, GIF, videoklipus, tvītus un citu.

Viena no viņu izcilajām iezīmēm ir viņu nozīmīšu sistēma, kas apbalvo un iedrošina aktīvākos lietotājus, komentēšanas procesam pievienojot gamification. Tas viss palīdz pārvērst jūsu komentāru sadaļu par daudz izklaidējošāku vietu.

Sāciet darbu ar De: komentāri šodien!

2. Akismet

akismet-labākais-wordpress-komentārs-spraudņi

Akismet ir viens no tirgū visbiežāk izmantotajiem WordPress komentāru spraudņiem. Šis spraudnis filtrēs komentārus par surogātpastu, lai jūsu vietne saglabātu tā uzticamību.

Tā vietā, lai tērētu laiku, lai moderētu komentārus no robotprogrammatūrām, un izdzēstu komentārus, kas satur saites uz aizdomīgām vietnēm, šis spraudnis to visu dara jūsu vietā. Jums nekad vairs nebūs jātiek galā ar kaitinošiem surogātpastu komentāriem – tas padara Akismetu par obligātu jūsu komentāru sadaļu.

Akismet personīgo plānu var iegūt bez maksas, kas ir lieliski piemērots emuāru autoriem un personīgām vietnēm. Bet, ja jūs izmantojat komerciālu vietni, jums būs jājaunina viņu Plus plāns par USD 5 mēnesī par vietni.

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas par Akismet? Iepazīstieties ar mūsu pilnu Akismet pārskatu.

Sāciet darbu ar Akismet šodien!

3. Jetpack komentāri

jetpack-komentāri-wordpress-komentāri-spraudņi

Jetpack Comments ir lielisks WordPress spraudnis, kas lasītājiem ļauj vieglāk komentēt jūsu emuāru. Spraudnis Jetpack Comments aizvieto jūsu noklusējuma komentāru sadaļu ar jaunu komentāru sistēmu, kurā ir integrēta sociālo mediju pieteikšanās.

Tā vietā, lai izveidotu pilnīgi jaunu kontu, lai tikai komentētu jūsu emuāru, lietotāji var pierakstīties, izmantojot savu esošo WordPress, Facebook vai Twitter kontu. Apmeklētāji var arī izvēlēties komentāru atstāt kā viesi vai izmantot savu sociālā tīkla lietotājvārdu.

Šo gludā izskata, ērti lietojamo komentāru sistēmu ir viegli uzstādīt, un jums ir arī iespēja pielāgot krāsu shēmu atbilstoši jūsu zīmolam.

Lai iegūtu sīkāku pārskatu par Jetpack, skatiet mūsu pilnīgo JetPack pārskatu.

Sāciet darbu ar Jetpack komentāriem jau šodien!

4. Plaukst komentāri

zelt-komentāri-komentēt-spraudnis

Zelt komentārus ir vēl viena iespēja, kuru mēs uzskatām par vienu no labākajiem WordPress komentāru spraudņiem. Šis jaudīgais spraudnis apkopo visus visvairāk atkarīgos sociālo mediju un sabiedrības forumu elementus un pievieno tos jūsu WordPress komentāriem.

Jūsu apmeklētāji ir gandarīti, redzot, ka citiem lietotājiem patīk “viņu komentāri”, un viņi komentāru saņemšanas nolūkā var nopelnīt sasniegumu nozīmītes. Spraudnis ietver arī funkcijas, kas lietotājiem ļauj justies apstiprinātiem, saņemot balsojumu par balsīm un komentārus.

Izmantojot plaukstošus komentārus, laika gaitā tiek iegūti plaši pārskati par apmeklētāju aktivitātēm. Jūs varat redzēt statistiku par aktīvākajiem komentētājiem, uzzināt, kuras no jūsu ziņām ir vispopulārākās komentēšanai, un izsekot jūsu iesaistes progresam..

Sāciet darbu ar plaukstu šodien!

5. WordPress komentāru vērtēšanas spraudnis

WordPress-komentēt-vērtējums-spraudnis
WordPress komentāru novērtēšanas spraudnis ir vienkāršs un ērti lietojams spraudnis, kas lietotājiem ļauj novērtēt ziņas komentārus. Spraudnis var arī kārtot komentārus pēc populārākajiem.

Lietotāji tiks mudināti vairāk iesaistīties komentāru sadaļā, kad viņu komentāri saņems lieliskus vērtējumus un pakāpsies uz iepakojuma augšdaļas.

Jūs varat iegādāties parastu WordPress komentāru novērtēšanas spraudņa licenci tikai par 22 USD, kas nāk ar jaunākajiem atjauninājumiem un 6 mēnešu atbalstu no wpbuddy.

Sāciet darbu ar WordPress komentāru vērtēšanas spraudni šodien!

6. Disqus komentāru sistēma

disqus-comment-system-wordpress-plugin
Disqus komentāru sistēma ir viena no populārākajām WordPress vietņu komentēšanas sistēmām. Izmantojot Disqus komentāru sistēmu, WordPress noklusējuma komentāru sadaļu var aizstāt ar savējo. Viņu interaktīvā komentāru sadaļa palīdzēs palielināt iesaistīšanos, veidot attiecības ar apmeklētājiem un noturēt lasītājus. Viņu instalēšana ar vienu klikšķi nemanāmi integrējas WordPress, kas nozīmē, ka jums nav jāzina kaut kas par kodu.

Izmantojot Disqus, jūs varat atgriezt lietotājus savā vietnē ar e-pasta un pārlūka paziņojumiem, lietotāji var balsot par komentāriem, kā arī pievienot komentāriem jautrus elementus, piemēram, fotoattēlus, videoklipus, pieminēšanas ierakstus un citu..

Lietotāji saņem arī elastīgas sociālās pieteikšanās iespējas, un jūs varat kārtot diskusijas pēc vecākajiem, jaunākajiem un labākajiem komentāriem.

Sāciet darbu ar Disqus komentāru sistēmu jau šodien!

7. Atspējot komentārus

atspējot-komentēt-WordPress-spraudnis
Kamēr dati rāda, ka jums vajadzētu atļaut komentārus savā emuārā, jūs, iespējams, laiku pa laikam vēlēsities atspējot komentārus par jūsu WordPress ziņām. To var viegli izdarīt, izmantojot spraudni Atspējot komentārus.

Šis bezmaksas spraudnis ļauj WordPress administratoriem atspējot komentārus par jebkuru tāda veida ziņu kā emuāra ziņas, lapas un pielikumi. Ja vēlaties atspējot konkrētu atsevišķu ziņu komentārus, varat arī atspējot komentārus visā WordPress vietnē.

Sāciet ar šodien atspējot komentārus!

8. KomentārsLuv

komentārs-luv-wordpress-komentāri-spraudnis
CommentLuv ir vēl viens WordPress komentāru spraudnis, kas nāk ar dažādām komentāru sadaļas funkcijām, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni un palielinātu iesaisti.

Izmantojot CommentLuv, lietotāji saviem komentāriem var pievienot savu Twitter saiti, pievienot atslēgvārdus, kā arī jūs varat pievienot galveno komentētāja logrīku. Spraudnis novērš arī surogātpastu komentārus, un lasītājiem ir iespēja reģistrēties jūsu vietnei, lai atbloķētu uzlabotās CommentLuv funkcijas, piemēram, dofollow saites un daudz ko citu..

Sāciet darbu ar CommentLuv šodien!

9. Facebook spraudņi, komentāri & Dialoglodziņi WordPress

facebook-spraudnis-labākais-wordpress-komentārs-plugins
Facebook spraudņi, komentāri & Dialogi WordPress ir komentāru spraudnis, kas ļauj integrēt daudzas Facebook funkcijas ar jūsu vietnes komentāru sadaļu.

Viņi piedāvā 11 dažādus Facebook spraudņus, kurus var pievienot jūsu vietnei, izmantojot tikai 1 koda rindu. Facebook spraudņos ietilpst: Facebook komentāri, piemēram, poga, kopīgošanas poga, nosūtīšanas poga un daudz kas cits.

Izmantojot šo komentāru un sociālā medija spraudni, jūsu vietnes lietotājiem, kuri arī izmanto Facebook, būs viss nepieciešamais, lai mijiedarbotos ar jūsu ziņām vienuviet..

Sāciet darbu ar Facebook spraudņiem, komentāriem & Dialogi par WordPress šodien!

10. WpDevArt Facebook komentāri

wpdevart-labākais-komentārs-spraudņi-WordPress
WpDevArt Facebook komentāri ir vēl viens lielisks spraudnis, lai integrētu Facebook ar jūsu komentāru sadaļu WordPress. WpDevArt Facebook komentāru spraudnis ir rīks, kas ļauj parādīt Facebook komentārus jūsu vietnes apmeklētājiem.

Šis lietotājam draudzīgais spraudnis ir pieejams bez maksas. Varat jaunināt uz profesionālo versiju, lai piekļūtu tādām funkcijām kā spēja izvēlēties krāsu shēmu, iestatīt fona krāsu un 39 lieliskus animācijas efektus..

Sāciet darbu ar WpDevArt Facebook komentāriem šodien!

11. Komentārs apstiprināts

komentāru apstiprināts-WordPress spraudnis
Komentārs apstiprināts ir vienkāršs WordPress spraudnis, kas izsūtīs pielāgojamu paziņojumu lietotājam, kurš ir atstājis komentāru jūsu vietnē, tiklīdz komentāru būs apstiprinājis jūs.

Šo spraudni var lejupielādēt bez maksas, un tas ir lielisks veids, kā mudināt lietotājus atgriezties jūsu vietnē.

Sāciet ar šodien apstiprinātu komentāru!

12. Abonējiet atkārtoti ielādētos komentārus

abonēt-pievienot komentārus-atkārtoti ielādēt spraudni
Abonējiet komentārus Atkārtoti pārlādēts ir vēl viens populārs WordPress spraudnis, kas liek lietotājiem atkal un atkal atgriezties jūsu vietnē.

Šis spraudnis ļauj lietotājiem reģistrēties, lai saņemtu paziņojumus pa e-pastu ikreiz, kad lietotājs atbild vai komentē ziņu, kuru viņi jau komentē.

Abonēt komentārus Pārlādēt atkārtoti nāk arī ar abonēšanas pārvaldnieku, kuru komentētāji var izmantot, lai atceltu noteiktu ziņu abonēšanu vai apturētu visus paziņojumus, kad viņi vairs nevēlas atjaunināt sarunas..

Sāciet darbu ar komentāriem, kas tiek atkārtoti ielādēti šodien!

13. Yoast Comment Hacks

yoast-comment-hacks-plugins
Jums jau varētu būt zināms par Yoast SEO, kas ir viens no populārākajiem SEO spraudņiem. Bet Yoast ir vēl viens pārsteidzošs komentāru spraudnis ar nosaukumu Yoast Comment Hacks.

Yoast Comment Hacks pievieno nelielu hacks noklusējuma WordPress komentāru sadaļai, lai to būtu vieglāk pārvaldīt. Piemēram, tas pievieno tīrākus komentāru paziņošanas e-pastus. Tas arī pievieno pogu WordPress rīkjoslā, lai vienlaikus nosūtītu pa e-pastu visiem jūsu ziņas komentētājiem.

Vēl viena satriecoša funkcija ir spēja novirzīt pirmo reizi komentētājus uz pateicības lapu, kas mudina viņus reģistrēties jūsu e-pasta sarakstā.

Sāciet darbu ar Yoast Comment Hacks šodien!

14. Vienkārša komentāru rediģēšana

vienkāršs komentāru rediģēšanas WordPress spraudnis
WordPress vienkāršais komentāru rediģēšanas spraudnis ir rīks, kas ļauj anonīmiem lietotājiem rediģēt un / vai izdzēst savus komentārus līdz 5 minūtēm.

Lietotāji var pavadīt vairāk laika, atstājot jums pārdomātu komentāru ar iespēju rediģēt un izdzēst.

Viss, kas jums jādara, ir instalēt spraudni, un pārējais tiek darīts jūsu labā.

Sāciet ar vienkāršu komentāru rediģēšanu jau šodien!

15. Nav lapas komentāru

spraudnis bez lapas-komentārs-WordPress-komentārs-spraudnis
Neviens lapas komentārs nav lielisks WordPress spraudnis, kas sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu komentāru sadaļu. Šis spraudnis ļauj jums izvēlēties, vai komentāri pēc noklusējuma ir iespējoti vai atspējoti visām jaunajām ziņām, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem. Tajā pašā laikā jums ir arī iespēja individuāli iespējot komentārus ziņās vai lapās.

Varat arī ātri atspējot visus komentārus par konkrētu ziņas veidu.

Sāciet darbu ar to, ka šodien nav komentāru par lapu!

16. Komentāri – wpDiscuz

wpdiscuz-best-wordpress-comment-plugins
WordPress spraudnis wpDiscuz ir vēl viens spraudnis, kurā ir funkcijas, lai komentāru sadaļa būtu patīkamāka lasītājiem..

Izmantojot wpDiscuz, ziņām un citiem satura veidiem varat pievienot interaktīvu komentāru lodziņu. Jūs arī saņemat piekļuvi paziņotāju pogām, kas sniedz jums jaunu komentāru atjauninājumus tiešsaistē. Citas funkcijas ietver pilnīgu integrāciju ar sociālā tīkla pieteikšanās spraudņiem, pogu “Ielādēt vairāk komentāru” un daudz ko citu.

Šis spēcīgais WordPress komentāru spraudnis arī apgalvo, ka sniedz ātrāko komentēšanas pieredzi, pateicoties tā uzlabotajam kodolim.

Sāciet darbu ar komentāriem – wpDiscuz šodien!

17. Atbildīgs

replicējams-labākais-wordpress-komentārs-spraudņi
Atbildīgs ar Postmatic ir WordPress spraudnis, kas komentāru abonēšanu pārceļ uz citu līmeni.

Lietotāji var reģistrēties, lai saņemtu paziņojumus pa e-pastu jebkurā laikā, kad kāds komentē jūsu emuāra ziņas. Bet, ja mašīna Ansable ir mašīnmācība, neviens neuztraucas, saņemot pārāk daudz e-pasta ziņojumu. Komentāri, par kuriem var saņemt atbildi, ir atbilstoši, un abonentiem sūta tikai vislabāko. Ja lietotāji vēlas atbildēt uz komentāru, atliek tikai atbildēt uz e-pastu.

Spraudni var lejupielādēt bez maksas, taču, ja vēlaties iegūt tādas īpašas funkcijas kā iespēja atbildēt uz komentāriem tieši no iesūtnes, tas maksā 2,99 USD mēnesī.

Sāciet darbu jau šodien!

18. Balss komentāri & Atsauksmes – Heyoya

balss-komentāri-pārskati-heyoya
Balss komentāri & Heyoya atsauksmes ir satriecošs WordPress spraudnis, kas lietotājiem ļauj komentēt balss komentārus par jūsu ziņām. Šis jautrais un unikālais mijiedarbības veids ir lielisks veids, kā ilgāk izklaidēt lietotājus un jūsu vietni.

Varat to instalēt, kopējot un ielīmējot tikai 1 koda rindu, un spraudni varat izmantot vairāk nekā 20 dažādās valodās. Tas nāk arī ar Heyoya Mobile, lai jūs varētu ierakstīt un izsekot balss komentārus, atrodoties ceļā.

Komentējot balsi, jūs varat personiskākas sarunas ar saviem lasītājiem un sniegt pieredzi, ko viņi negūs citās vietnēs.

Sāciet ar balss komentāriem & Atsauksmes – Heyoya Today!

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par 18 labākajiem WordPress komentāru spraudņiem. Tagad jums ir daudz lielisku rīku, lai palielinātu aktivitāti komentāru sadaļā un pārvaldītu visus jaunos saņemtos komentārus.

Ja jums patika šī ziņa, skatiet mūsu rakstu par 30 naudas pelnīšanas veidiem tiešsaistē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map