19 labākie WordPress spraudņi bezpeļņas un labdarības organizācijām

labākie WordPress spraudņi bezpeļņas organizācijai


Vai vēlaties, lai labākie WordPress spraudņi bezpeļņas organizācijām pievienotu funkcijas jūsu vietnē? Bezpeļņas organizācijām ir nepieciešami WordPress spraudņi, kas var atbalstīt to cēloni un palīdzēt viņiem izveidot vietni par ierobežotu budžetu. Ideāli spraudņi ļauj bezpeļņas organizācijām atvērt savu vietni, nenoalgojot nevienu izstrādātāju, tāpēc viņi var ietaupīt naudu par to, kas patiesībā ir svarīgs: viņu iemesls.

Šajā rakstā mēs dalīsimies labākajiem bezpeļņas organizācijas WordPress spraudņiem, lai atbalstītu jūsu lietu.

Mēs arī izveidojām sarakstu ar populārākajiem un labākajiem WordPress spraudņiem, kas jums jāizmanto jūsu vietnē. Pārbaudiet tos arī.

Bezpeļņas vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir populārākais vietņu veidotājs pasaulē. Jūs, iespējams, esat pamanījis daudzus no lielākajiem zīmoliem pasaulē, kas aktīvi izmanto WordPress savās vietnēs.

Sākot, jūs sastapsities ar 2 veidu WordPress vietnēm: WordPress.com, kas ir mitināta platforma; un WordPress.org, kas ir pats mitināts risinājums. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu detalizēto WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

Jūsu vietnei mēs iesakām izmantot pašu mitinātu WordPress.org, jo tajā ir visas nepieciešamās funkcijas un iespējas. Ja jūs jau izmantojat WordPress.com, tad varat pārvietot savu vietni no WordPress.com uz WordPress.org.

Bet, pirmkārt, jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Mēs iesakām Bluehost. To oficiāli iesaka WordPress kodols un 1 no pasaulē populārajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Par laimi, viņi lietotājiem piedāvā bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un milzīgas atlaides tīmekļa mitināšanai.

izveidot emuāru par bluehost

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Kad esat iegādājies, varat sekot mūsu soli pa solim, kā izveidot vietni.

Apskatīsim labākos bezpeļņas organizācijas WordPress spraudņus, kurus varat izmantot savā WordPress vietnē.

1. WPForms

WPForms

WPForms ir labākais WordPress kontaktu formas spraudnis. Tas ir īpaši elastīgs, un tam ir lieliskas iespējas, lai pievienotu kontaktinformācijas veidlapu, ziedojuma veidlapu un citas noderīgas formas savai WordPress vietnei..

WPForms Lite ir spraudņa bezmaksas versija. To var izmantot mazo uzņēmumu vietnes, bezpeļņas organizācijas un emuāri, lai viegli pievienotu vienkāršu kontaktinformācijas veidlapu. Viņu apmaksātajā versijā ir citas funkcijas un iespējas, piemēram, maksājumu papildinājumi.

WPForms ir integrēts ar visiem labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, piemēram, AWeber, MailChimp, Constant Contact un citiem..

Tas lieliski darbojas arī ar tādiem maksājumu pakalpojumiem kā PayPal un Stripe, lai savāktu ziedojumus tiešsaistē.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights ir labākais WordPress analītikas risinājums tirgū. Tas parāda jūsu vietnes trafika statistiku WordPress informācijas panelī. MonsterInsights ir daudz spēcīgu papildinājumu, lai pielāgotu Google Analytics pārskatus jūsu vietnei.

Viņi piedāvā vairākus cenu plānus mazām un lielām vietnēm, kas nozīmē, ka varat ērti izmantot MonsterInsights savā bezpeļņas vietnē, lai pievienotu Google Analytics programmā WordPress.

3. GiveWP

GiveWP

GiveWP ir lielisks WordPress bezpeļņas spraudnis. Tam ir visas funkcijas, kas jums būs jāpieņem ziedojumiem tiešsaistē, jāpārvalda piešķirtā nauda un daudz kas cits jūsu WordPress informācijas panelī. Jūs varat viegli izveidot ziedojuma formu un integrēt maksājumu vārteju, lai savāktu ziedojumus no lietotājiem.

Runājot par maksājumu vārtejām, GiveWP var viegli savienot ar populārākajiem maksājumu pakalpojumiem, piemēram, PayPal. Turklāt jūs varat arī savienot savu ziedojuma formu ar populārajiem e-pasta pakalpojumiem, ieskaitot AWeber un MailChimp.

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ir labākais WordPress svina paaudzes spraudnis pasaulē. Varat izmantot šo spraudni savā bezpeļņas vietnē, lai pārliecinātos, ka apmeklētāji ziedo jūsu mērķim pirms aiziešanas no jūsu vietnes.

Tas piedāvā vairākus optin uznirstošos stilus, ieskaitot slīdēšanu, sānjoslu, gaismas kasti un daudz ko citu. OptinMonster ir palīdzējis daudziem uzņēmumiem un bezpeļņas organizācijām eksponenciāli palielināt savu abonentu skaitu.

5. Vienkārša digitālā lejupielāde

Vienkārša digitālā lejupielāde

Easy Digital Downloads ir viens no populārākajiem WordPress e-komercijas spraudņiem. Tas ļauj jums pārdot digitālās lejupielādes, piemēram, e-grāmatas, lai savāktu naudu sava bezpeļņas mērķa sasniegšanai.

Vienkāršai digitālajai lejupielādei ir jaudīgi papildinājumi, lai integrētu maksājumu vārtejas, pakalpojumus un daudz ko citu.

Tas lieliski darbojas visās labākajās WordPress tēmās. Tas ir elastīgs un viegli iestatāms jūsu vietnē.

6. WP super kešatmiņa

WP super kešatmiņa

WP Super Cache ir populārs kešatmiņas spraudnis WordPress vietnēm. To var lejupielādēt un lietot bez maksas. Tas ir aprīkots ar pārsteidzošām kešatmiņas funkcijām, kas palīdzēs uzlabot jūsu bezpeļņas vietnes darbību.

WP Super Cache piedāvā lapas kešatmiņu, CDN atbalstu, kešatmiņas priekšielādi, gzip saspiešanu un daudz ko citu. To ir viegli iestatīt, un visi iestatījumi ir piemēroti iesācējiem.

7. Sucuri

Sucuri

Sucuri ir WordPress drošības spraudnis. Tas izveido drošu sienu starp jūsu lietotājiem un jūsu vietni, lai pasargātu jūs no nevēlamiem apmeklētājiem. Sucuri ir pārsteidzošas funkcijas, kas jūsu vietni pasargās no ļaunprātīgas programmatūras un hakeriem.

Tas ir ieteicams spraudnis bezpeļņas vietnēm, kuras pieņem ziedojumus tiešsaistē, lai saglabātu jūsu ziedotāju drošību.

8. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus ir populārs WordPress vietņu rezerves spraudnis. Tas ļauj jums viegli izveidot WordPress vietnes dublējumu.

Kad esat izveidojis savu bezpeļņas vietni, jūs vienmēr vēlēsities pārliecināties, ka tā darbojas un darbojas. UpdraftPlus palīdz regulāri uzturēt vietnes dublējumus. Tas arī ļauj jums viegli atjaunot vietni no dublējumiem jebkurā laikā.

9. Rauga SEO

Rauga SEO

Yoast SEO ir populārākais WordPress SEO spraudnis tirgū. Tas palīdz jums optimizēt savu vietni meklētājprogrammām, tāpēc jūs piesaistīsit labākos apmeklētājus, kuri patiesībā vēlas atbalstīt jūsu lietu. Yoast SEO ir daudz funkciju, kuras var izmantot, lai uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju.

10. Envira galerija

Envira galerija

Envira galerija ir viens no labākajiem WordPress attēlu galerijas spraudņiem. Daudzi bezpeļņas pārstāvji vēlas parādīt savus attēlus jaunajiem apmeklētājiem, lai pārliecinātu viņus ziedot, tāpēc Envira galerija ir svarīgs bezpeļņas vietņu spraudnis.

Tas ļauj jums iesniegt savus fotoattēlus skaistās, profesionālās attēlu galerijās. Tam ir pārsteidzošas iespējas, piemēram, uznirstošais lodziņš, mūra galerijas, polaroid efekti un daudz kas cits.

11. Atsauksmju logrīks

Atsauksmju logrīks

Widget ir bezmaksas WordPress atsauksmes spraudnis. Bezpeļņas vietnēm ir svarīgi parādīt savu ziedotāju atsauksmes. Spraudnis ir piemērots iesācējiem un to ir viegli iestatīt.

Tas ļauj jums parādīt atsauksmes jebkur, ieskaitot ziņas, lapas un logrīkiem gatavas vietas. Varat pievienot atsauksmes logrīku sānjoslā, kājenē vai citās WordPress sadaļās, kuras atbalsta logrīki..

12. Ātri un vienkārši FAQ

Ātri un vienkārši FAQ

Kā norāda nosaukums, Ātrie un Vienkāršie FAQ ir viegli lietojams WordPress FAQ spraudnis. Varat izmantot šo spraudni, lai savai bezpeļņas vietnei pievienotu bieži uzdotus jautājumus ar atbildēm. Tas ietaupa laiku jums un jūsu apmeklētājiem. Spraudnim ir daudz veidņu, lai skaisti parādītu FAQ.

13. GaldsPress

TablePress

TablePress ir bezmaksas WordPress spraudnis, lai jūsu vietnē pievienotu tabulas, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni. Varat izmantot šīs tabulas savā bezpeļņas vietnē, lai parādītu ziedojumu diagrammas un citu statistiku apmeklētājiem.

14. Vienkāršs kalendārs

Vienkāršs kalendārs

Vienkāršais kalendārs ir Google kalendāra spraudnis, kas ļauj jums izveidot pasākumus un parādīt tos savā bezpeļņas vietnē. Tas ļauj jūsu apmeklētājiem abonēt kalendāru, un viņi saņem paziņojumus par jauniem notikumiem.

15. Aizmirstiet par īskodēšanas pogām

Aizmirstiet par īskodēšanas pogām

Aizmirstiet par Shortcode Buttons ir bezmaksas WordPress spraudnis, lai savai bezpeļņas vietnei pievienotu satriecošas pogas. Dažādās lapās un ziņās jāpievieno vairākas pogas aicinājumam uz darbību, lai cilvēki apmeklētu jūsu galvenās lapas vai ziedojumu veidlapas. Šis unikālais spraudnis palīdzēs jums viegli pievienot pogas bez īskodu palīdzības.

16. Polilangs

Polilangs

Polylang ir WordPress spraudnis, kas piedāvā divvalodu un daudzvalodu atbalstu. Tas ļauj jums izveidot daudzvalodu bezpeļņas vietni, lai ikviens pasaulē varētu lasīt un sekot jūsu saturam savā valodā. Tas ļauj jūsu apmeklētājiem viegli mainīt vietnes valodu savā valodā.

17. Peldoša sociālā josla

Peldošā sociālā josla

Ja vēlaties savai WordPress vietnei pievienot skatu un mūsdienīgu stilu sociālās koplietošanas pogas, jums būs nepieciešams Peldošās sociālās joslas spraudnis. Tas ir bezmaksas sociālās koplietošanas spraudnis bezpeļņas vietnēm, lai ērti dalītos ar tiem sociālo mediju platformās. Jūsu apmeklētāji var ātri kopīgot lapas un ziņas sociālo mediju kanālos tikai ar vienu klikšķi.

18. Atdzīvināt veco pastu

Atdzīvināt ziņu

Atdzīvināt veco ziņu ir vēl viens interesants WordPress spraudnis, kas automātiski kopīgo jūsu vecās ziņas sociālajos medijos. Automatizācijas process ļauj ietaupīt laiku. Jums vajadzētu izmantot šo spraudni savā bezpeļņas vietnē, lai reklamētu vecās ziņas un saglabātu savu sociālo vietņu aktivitāti.

19. MapPress Google Maps

MapPress Google Maps

MapPress Google Maps ir WordPress spraudnis jūsu bezpeļņas centra atrašanās vietas noteikšanai. Tajā ir viegli iegultas kartes, kuras varat ievietot savās WordPress lapās un ziņās. Tas ļauj jums atzīmēt galamērķus, pievienot norādes un daudz ko citu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress spraudņus bezpeļņas organizācijām. Jums vajadzētu arī iepazīties ar mūsu rokām atlasītajām vislabāk reaģējošajām WordPress tēmām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map