6 labākie svītru apmaksas spraudņi pakalpojumam WordPress (2020)

labākie WordPress svītru spraudņi, salīdzinot


Vai vēlaties savākt WordPress vietnē maksājumus, izmantojot kredītkarti? Stripe ir vienkāršs veids, kā savākt maksājumus savā vietnē. WordPress var atrast desmitiem Stripe maksājumu spraudņu, kuru izvēle var šķist milzīga.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim tikai labākos Stripe maksājuma spraudņus WordPress.

Kāpēc izvēlēties svītru samaksu par WordPress?

Tālāk ir sniegtas dažas priekšrocības, ko sniedz Stripe izmantošana, lai savāktu maksājumus tiešsaistē:

 • Vienkārša iestatīšana: Dažu minūšu laikā varat izveidot Stripe kontu un pieņemt maksājumus tiešsaistē.
 • Nav slēptu izmaksu: Atšķirībā no PayPal, Stripe no jums neiekasē nekādu slēptu maksu.
 • Labāka konversija: Izrakstīšanās laikā klienti uzturas jūsu veikalā, nevis tiek novirzīti uz ārēju vietni. Ir pierādījies, ka tas rada augstākus konversijas līmeņus.
 • Uzticama norēķinu vārteja: Pat Fortune 500 uzņēmumi izmanto Stripe, lai pieņemtu maksājumus tiešsaistē. Stripe ir viens no visuzticamākajiem maksājumu vārtiem, kas pastāv mūsdienās.

Lai sāktu vākt maksājumus, izmantojot Stripe, jums nav jābūt programmētājam. Viss, kas jums jādara, ir instalēt labākos Stripe maksājuma spraudņus savai WordPress vietnei.

1. WPForms

WPForms

WPForms ir labākais WordPress formas spraudnis tirgū. Tas ļauj jums iekasēt maksājumus, izmantojot tiešsaistes maksājuma formu, izmantojot Stripe vai PayPal. Papildus ar Stripe darbināmām maksājuma formām, WPForms ļauj jums izveidot jebkura veida tiešsaistes veidlapas, piemēram, kontaktformas, aptaujas veidlapas, reģistrācijas veidlapas utt..

Izmantojot WPForms, jūs varat patstāvīgi izveidot pasūtījuma veidlapu digitālo lejupielāžu pārdošanai vai ziedojuma veidlapu bezpeļņas organizācijai, nealgojot izstrādātāju. Pēc maksājuma veidlapas izveidošanas savā vietnē jūs varat savienojiet to ar savu Stripe kontu iekasēt maksājumus.

Izmantojot WPForms, maksājuma formas izveidošana ir brīze, pateicoties tā spēcīgajam vilkšanas un nomešanas veidotājam. Spraudnis nāk arī ar PayPal papildinājums par maksājumu iekasēšanu. Jūs pat varat ļaut lietotājiem izvēlēties maksāt, izmantojot PayPal vai Svītra no vienas formas.

Apvienojumā ar viedo nosacīto loģiku, jūs varat parādīt vai paslēpt laukus, pamatojoties uz lietotāja izvēli. Tālāk ir norādīti daži veidi, kā varat izmantot viedo nosacīto loģiku savās maksājuma formās:

 • Pārdodiet pasūtījuma formā: Rādīt HTML bloku ar ekskluzīvu piedāvājumu tikai tad, ja lietotājs iegādājas visaugstāko cenu.
 • Konsultantiem un aģentūrām: Parādiet klientiem nākamo jautājumu tikai tad, ja viņu budžets ir lielāks par X summu.
 • Ziedojumu vākšanai: Lietotājiem varat piedāvāt 2 dažādas norēķinu iespējas; PayPal un svītra. Kredītkartes laukus var parādīt tikai tad, ja lietotājs maksājumam izvēlas Stripe iespēju.

Bez šaubām, WPForms ir labākais WordPress Stripe maksājumu spraudnis.

Sāciet darbu ar WPForms jau šodien!

Izlasiet visu WPForms pārskatu.

2. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce ir labākais WordPress e-komercijas spraudnis, kas pieņem maksājumus tiešsaistē, izmantojot Stripe. Ar vairāk nekā 48 miljoniem lejupielāžu WooCommerce nodrošina vairāk nekā 28% no visiem tiešsaistes veikaliem. Sākot ar e-komercijas produktiem un abonementiem līdz tikšanās reizēm, izmantojot WooCommerce, jūs varat pārdot jebko un pieņemt maksājumus, izmantojot Stripe vai PayPal.

WooCommerce ļauj jums iekasēt maksājumus tikai caur PayPal. Savā e-komercijas vietnē varat instalēt bezmaksas Stripe papildinājumu, ko varat atrast WordPress spraudņu krātuvē.

Turklāt jūs varat atrast simtiem bezmaksas un premium klases WooCommerce paplašinājumu, kas ļauj e-komercijas vietnei pievienot uzlabotas funkcijas..

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat izlasīt mūsu rakstu par to, kā izveidot tiešsaistes veikalu.

Izlasiet mūsu WooCommerce pārskatu.

3. Vienkārša digitālā lejupielāde

viegli digitālās lejupielādes

Vienkārša digitālā lejupielāde ir viens no labākajiem veidiem, kā pārdot digitālās preces ar WordPress un pieņemt maksājumus, izmantojot Stripe. Lai gan WooCommerce arī ļauj jums pārdot digitālās preces tiešsaistes veikalā, negatīvie ir tas, ka tai ir daudz funkcionalitātes, kas jums vairs nebūs nepieciešamas, lai vadītu tikai digitālu preču veikalu (piemēram, piegādes iespējas)..

Vienkāršajai digitālajai lejupielādei ir trīs iebūvēti vārti: PayPal Standard, Amazon Payments un Test Payment. Lai savā digitālajā veikalā iespējotu maksājumus par Stripe, jums būs jāinstalē Stripe paplašinājums. Stripe maksājuma vārtejas paplašinājums maksā 89 USD par vienas vietnes licenci, 129 USD līdz 5 vietnēm vai 209 USD par neierobežotu vietņu licenci..

Izlasiet mūsu pārskatu par vienkāršām digitālajām lejupielādēm.

4. WP vienkārša samaksa

wp vienkārša samaksa

WP Simple Pay tiek pārdots par WordPress spraudņa # 1 svītru. Spraudnis neprasa iestatīt iepirkumu grozu, lai sāktu maksājumu iekasēšanu.

WP Simple Pay ļauj ērti savākt maksājumus par pakalpojumiem, atsevišķiem produktiem vai ziedojumiem caur Stripe no jūsu WordPress vietnes.

Visa informācija par maksājumiem tiek saglabāta Stripe vietnē, kas nodrošina jūsu WordPress datu bāzes lielumu un ātru ielādes laiku. Varat pievienot kuponu kodus atlaižu piedāvāšanai un pielāgotos laukus, lai iegūtu vairāk datu no lietotājiem.

Personīgais plāns maksā 49 USD gadā. Tas ietver visas spraudņa pamatfunkcijas, ieskaitot pielāgotos laukus un kuponu kodus.

Ja vēlaties iekasēt atkārtotus maksājumus, jums būs jājaunina uz biznesa plānu, kura izmaksas ir USD 99 gadā. Biznesa plāns ļauj izmantot spraudni ne vairāk kā 3 vietnēs. Elites plāns maksā 249 USD gadā, kas ļauj izmantot spraudni līdz pat 25 vietnēm.

Ja vēlaties vienkāršu veidu, kā iekasēt maksājumus, izmantojot Stripe, labākā izvēle varētu būt WP Simple Pay.

5. Svītru maksājumi

svītru maksājumi

Stripe Payments ir bezmaksas spraudnis, kas ļauj WordPress vietnē ērti pieņemt kredītkaršu maksājumus, izmantojot Stripe. Spraudnis ļauj jums bez piepūles pievienot vienkāršu Pērc tagad noklikšķiniet uz jūsu WordPress vietnes ar īso kodu.

Spraudnis ir atsaucīgs, tas nozīmē, ka tas ir savietojams ar visām ierīcēm, ieskaitot galddatorus, tālruņus un planšetdatorus.

Informācija par darījumu tiek ietverta arī jūsu spraudņa pasūtījumu izvēlnē. Visus saņemtos maksājumus varat apskatīt WordPress administratora panelī.

Ja atrodaties pēc bezmaksas spraudņa, kas ļauj vietnē izveidot vienkāršas Stripe maksājuma pogas, tad Stripe Payments varētu būt labākā izvēle.

6. WP pilna strīpa

wp pilna strīpa

WP Full Stripe ir vēl viens WordPress Stripe spraudnis. Tas ļauj droši savākt maksājumus un abonementus tieši no jūsu WordPress vietnes.

WP Full Stripe ir nopērkams no CodeCanyon, piemaksu centra, kas paredzēts WordPress spraudņu un citu skriptu iegādei. WP Full Stripe ir viens no visvairāk lejupielādētajiem Stripe maksājumu spraudņiem WordPress, ar vairāk nekā 2800 lejupielādēm.

Jūs varat saņemt parastu licenci par 39 USD, kas ļauj instalēt spraudni 1 vietnē. Par pagarinātu licenci jums būs jāmaksā 184 USD gadā.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums atrast labākos Stripe maksājuma spraudņus WordPress. Iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress e-komercijas spraudņiem un arī uzzināt, kā jūs varat cīnīties pret atteikšanos no iepirkumu groza.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map