7 labākie WordPress automātiskās emuāru pievienošanas spraudņi sava emuāra autopilotēšanai

Labākie WordPress automātiskās blogošanas spraudņi


Vai jūs meklējat labākos WordPress autoblogging spraudņus? Emuāra izveidošana ir vienkārša, taču daudzi cilvēki regulāri cīnās ar sava emuāra satura izveidošanu.

WordPress autoblogging spraudņi ļauj jums izveidot saturu no citiem avotiem un parādīt tos savā emuārā. Varat arī pārfrāzēt un ievietot jaunus rakstus.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem WordPress autoblogging spraudņiem, lai autopilotu jūsu emuāru.

Kāpēc WordPress Autoblogging spraudņi?

Emuāra uzturēšana un jauna satura pievienošana katru dienu nav viegls darbs. Izmantojot WordPress autoblogging spraudni, jūs varat automātiski ievietot emuāru un regulāri izlikt jaunu saturu.

WordPress autoblogging spraudnis importē saturu no dažādām RSS plūsmām uz jūsu WordPress vietni. Daži spraudņi pat pārfrāzē jūsu WordPress saturu un nodrošina, ka jums nav satura dublikāta.

Autoblogēšanai ir simtiem bezmaksas un premium WordPress spraudņu. Pirms ienirt un izvēlēties sava emuāra spraudni, ņemiet vērā, ka autoblogging nav visiem piemērots. Lai gan autoblogging spraudnis ļauj ērti ievietot regulārus rakstus savā emuārā, tā vietā, lai vienkārši kopētu rakstus, jūsu interesēs ir kaut kādā veidā mainīt jūsu izstrādāto saturu, lai nodrošinātu, ka vietne netiek sodīta par dublētu saturu.

Šeit ir dažas ieteicamās darbības, kas jāievēro, ja izmantojat autoblogging spraudni.

 • Piedāvājumā ir tikai fragmenti, nevis viss raksts.
 • Pievienojiet divreiz vairāk sākotnējā satura nekā iegūtā satura.
 • Pievienojiet komentārus starp jūsu apkopoto saturu.

1. Pateicīgs RSS

Feedzy RSS

Feedzy RSS ir populārs WordPress autoblogging spraudnis. Tas ļauj jums parādīt saturu no neierobežotas RSS plūsmas jūsu vietnē. Feedzy RSS tiek integrēts ar WordAI un SpinnerCheif, lai pārfrāzētu importētos rakstus, lai vienmēr varētu automātiski pievienot emuāram svaigu saturu..

Tas atbalsta sarežģītus multivides failus, ieskaitot audio atskaņošanu un YouTube videoklipus. Varat arī iekļaut atslēgvārdus melnajā sarakstā, lai pilnībā kontrolētu to, ko vēlaties parādīt savā WordPress emuārā.

2. WP RSS apkopotājs

WP RSS apkopotājs

WP RSS apkopotājs ir bezmaksas un populārs WordPress autoblogging spraudnis. Tas dod jums iespēju importēt, apvienot un parādīt RSS plūsmas no vairākiem resursiem. Tas arī importē Atom plūsmas un parāda tos savā WordPress emuārā. WP RSS apkopotājam ir pielāgotas veidnes ar plūsmu veidošanas iespējām.

Tas atbalsta īskodus un blokus, lai parādītu plūsmas ziņās, lapās un pielāgotos ziņu veidos. Tas ļauj jums importēt saturu no neierobežotām vietnēm un pat pārvaldīt visus avotus no sava WordPress informācijas paneļa …

3. RSS plūsmas ienācējs

RSS padeves ķērējs

RSS padeves ķērējs ir viegli lietojams WordPress autoblogging spraudnis. Tam ir ērti lietojams interfeiss, kas ļauj pārvaldīt saturu, ko importējat no citām vietnēm. Jūs varat izveidot kuratora saturu kategorijās un plānot tos, ņemot vērā vēlamo intervālu.

Tas arī importē attēlus ar RSS plūsmām, izmantojot WordPress funkcijas.

4. CyberSEO

CyberSEO

CyberSEO ir uzlabots WordPress autoblogging un satura kurācijas spraudnis. Tas importē RSS un Atom plūsmas, lai jūsu emuārā parādītu rakstus. Tas tulko saturu no vairāk nekā 100 valodām, izmantojot Google Translate un Yandex Translate, lai publicētu jūsu valodā.

Izmantojot trešo pušu vērpējus, tas ļauj pārfrāzēt iegūto saturu, lai pārliecinātos, ka jūsu saturs netiek plaģiēts. Tas arī iegulst multivides saturu, ieskaitot attēlus un video.

Lasīt vairāk: Top WordPress tulkotāju spraudnis.

5. WP robots

WP robots

WP robots ir premium WordPress autoblogging spraudnis. Tas apkopo RSS plūsmas no attiecīgajiem resursiem un regulāri publicē jūsu emuārā saturu. Tas ļauj jums pielāgot iegūtos rakstus un labi darbojas ar visām populārākajām WordPress tēmām.

Tā satura importēšanai tiek atbalstīti 30 satura avoti, tostarp Amazon, eBay, YouTube, Vimeo, Flickr utt. Varat arī kurēt e-komercijas produktus un pārdot tos savā tiešsaistes veikalā. Tam ir rīki tulkojumiem, satura pārfrāzēšanai un daudz ko citu. WP Robot pilina barības saturu jūsu emuārā un pat ļauj jums publicēt apjomīgus rakstus ar manuālu klikšķi.

6. WP caurules

WP caurules

WP caurules ir spēcīgs un bezmaksas WordPress autoblogging spraudnis. Tas ir lieliski piemērots ziņu importēšanai no vairākiem resursiem un RSS plūsmām un pat WooCommerce produktu importēšanai.

WP Pipes ļauj izveidot satura rādītāju, ko ievietot emuārā. Tas automātiski publicē rakstus un WooCommerce produktus savās sociālajās lapās, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un vairāk.

7. RSSImport

RSSImport

RSSImport ir vienkāršs WordPress autoblogging spraudnis, kas importē RSS plūsmas un parāda jūsu emuārā saturu. Tas atbalsta logrīkus un īskodus, lai ievietotu rakstus.

Varat arī izmantot veidņu kodus, lai pievienotu rakstus savām lapām.

Tas ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko WordPress autoblogging spraudni, lai autopilotu savu WordPress emuāru. Varat arī apskatīt mūsu rakstu par labākajiem WordPress spraudņiem lietotāju ģenerētam saturam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map